Pentagon čelndž - луди

Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Pentagon čelndž - луди

Порука од луди »

Dakle, kapiram da većina vas zna šta je pentagon, ali za one koji ne znaju valjalo bi objasniti.

Dakle, cilj je veoma težak, i treba baš dugo da se ostvari. Cilj je osvojiti sva klupska kontinentalna takmičenja. Ako se ne varam, nije baš previše ljudi sa foruma uradilo ovo dok je bio aktivan, pa bih voleo da se pridružim društvu koje jeste.

Слика

To su sve lige koje sam učitao, a moje ocene na početku izgledaju ovako:

Слика

Idemo uz predpostavku da je to dosta za sad. Vidmo se čim dobijem prvi poso. :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Samo napred Mirko.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

луди пише:Cilj je osvojiti sva klupska kontinentalna takmičenja. Ako se ne varam, nije baš previše ljudi sa foruma uradilo ovo dok je bio aktivan, pa bih voleo da se pridružim društvu koje jeste.
Come join us we have cookies.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ti se ne brojiš, čitovao si sam onom Defensa y Husticia :zelenko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Našao sam sebi prvi klub, a i malo sam se zaigrao.

U pitanju je Južna Koreja, i jedan prosečan klub koji se nalazio u jako lošoj formi.

Слика

Teško da sam mogao bolji klub da nađem u ovom trenutku.

Слика

Klub sam preuzeo u aprilu, ali sam se malo zaigrao, pa sam odigrao do polusezone. Nije bilo loše. S obzirom da nisam imao šansu da sastavim ekipu kakava mi odgovara, prilagodio sam se onome što sam zatekao u klubu.


Слика

Drugi put igram na ovom FM-u taktiku koja ne sadrži 3 špica, i trenutno deluje jako dobro.

Слика

Слика

Dakle, klub sam preuzeo nakon meča sa Pohangom, može se reći da sam preokrenuo ekipu. Sjajni rezultati, iako smo izgubili od Ulsana, pobedili smo 4-1 do tada neporaženi Gyeongnamom.


Obezbedio sam sebi 2 vrhunska potpisa za nastavak sezone, ali ću morati da se prilagodim nekako sa strancime, jer su oni trenutno nosioci ekipe, a ima ih više od dozvoljenog broja.

Слика

Sjajan iranski plej koji bi trebao da odmah po dolasku upadne u prvu postavu.

Слика

Seo majstor života. Kada sam na prošlom FM-u pokušavao da ostvarim pentagon, vukao sam ga sa sobom svuda, kapiram da ću to isto i ovaj put da radim.

Mislim da je to dosta za sada.Vidimo se na kraju sezone. :cheers:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Nouri cit! :cheers:
Sé un hombre
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Huh Bum San je zmaj, ima opasan šut iz daljine kako mu i ime kaže :cheers:
Последње учитавање од Keyser Söze дана 30 Дец 2014, 17:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo me, skončao sam prvu sezonu na ovom sejvu. Bila je dovoljno uspešna za moje ambicije.

Neću mnogo i neću vas držati u neizvesnosti.

Слика

Ovo su mečevi do početka plejofa. U njega smo ušli sa 5. mesta, mada je moglo mnogo bolje da nije bilo one crne serije od 6 mečeva bez pobede, al ajde sad, šta je tu je.

Слика

Još bolje rezultate smo imali u plejofu, čak smo i šampionu roknuli petardu.

Слика

Da smo mogli bolje, mogli smo, ali sam prezadovoljan uzevši u obzir da smo od trenutka mog preuzimanja kluba jurili 17 bodova prednosti u odnosu na prvoplasiranog. Nismo ga stigli, ali se jesmo izborili za Ligu Šampiona.

Predpostavljam da se ovde ne bi ni našli da nije bilo moje sjajne kupovine.

Слика

Naš daleko najbolji igrač ove sezone. Čovek je sabio.

Слика

I moj prethodnik je obavio jedan dobar posao, ali je većinom usrao stvari, al dobro sad-

Слика

Jedan od retkih Koreanaca da valja nečemu, zanimljivo, i njega je moj predhodnik doveo. Nije mi jasno kako je uspeo da usere, al svaka mu čast.

Toliko za sad, vidimo se kad obavim prelazni rok.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo me opet. Obavio sam prelazni rok, odradio prijateljske, i sad sam spreman za početak sezone.

Слика

Nismo mnogo potrošili, 1m, a zaradili oko 2. Mada je mnogo bitnije bilo otarasiti se plata koje su imali likovi koju su se vratili sa pozajmica.

Pošto nisam ni predstavio na početku ekipu, kapiram da je ok da sad postavim prvu postavu koja će nastupiti u sledećoj sezoni.

GK - Kim Hyung-Rok - Golman koje se nalazio u klubu kada sam došao, više sam nego zadovoljan.

DR - Park Jin-Po - Doveden od strane mog prethodnika, takođe sam jako zadovoljan.

DC Min Sang-Gi - Isto ga je moj prethodnik doveo, sad se ozbiljno pitam kako je čovek uspeo da onoliko nume.

DC - Indriði Sigurðsson - Sjajni Islanđanin koga sam morao da dovedem. Uvek mora biti makar jedan u ekipi, za razbijanje malera.

DL - Shim Sang-Min - Pošto sam prodao Dejsona, morao sam naći zamenu, i našao sam mu dostojnu.

DM -Jung Hoon - Dobar DM, nije mnogo plaćen, a poslužiće na makar jednu sezonu.

MC - Mohamed Shaaban - Doveden za 40k iz Zamaleka. Kapirao sam da može da sabije kao Nouri.

MC - Pejman Nouri - Majstor. Najbolji igrač prošle sezone i ove će biti prva opcija.

AMR - Bae Il-Hwan - Bio je dobar i prošle godine, nadam se da će i ove biti isti.

AML - Ryu Seung-Woo - Prošlu sezonu proveo u Braunšvajgu na pozajmici, sad se vratio i nadam se da će sabiti.

ST - Seo Myung-Won - Majstor svega. Jedan od mojih omiljenih igrača na FM-u će i ove godine biti prvi izbor u špicu.


Finansije nam trenutno deluju sjajno.

Слика

A dobili smo i grupu u LŠ.

Слика

Odlićno smo prošli, verujem da ćemo proći kao prvoplasirani.

Toliko za sad, čujemo se na polusezoni.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Fino je to sine al ne igra se tako Pentagon.

Pocinjes sa najnizom reputacijom "Sunday League Player" bez licence , a ne national i 5 zvezdice fitnes coach sa prvoligaskom ekipom.

Skratio si ga bar 3 sezone ovako. Al dobro sad kad si poceo igraj tako..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo nas na polusezoni. Odigrali smo je vrhunski. Pošto nikad nisam umeo da pišem, a nisam ni naučio, a usput i vas mrzi da čitate, kratko ću, kao i uvek.

Слика

Слика

Sabijamo ligu, a ništa lošiji nismo ni u LŠ. Jedini meč gde semo bili lošiji protivnik jeste ovaj sa Poskom što izgubismo 4-2. Šandong nas slučajno dobio, al smo im vratili u Kini.

Слика

Najbolji igrač lige i dalje, i to daleko.

Слика

Sabija lik, jasno je što je bio na pozajmici u Braunšvajgu.

Слика

Seo mačka, sve je bolji i bolji.

Слика

Ovaj lik dolazi, mora da se uzme liga šampiona sad, a ovo mi je najlošija pozicija, i mogu taman da priuštim da ispalim jednog stranca.

Toliko za sad. Vidimo se na kraju sa, nadam se, preharom Lige Šampiona. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Završena je sezona i u njoj smo sve svoje ambicije i ostvarili.

Слика

Ligom smo se prošetali, niko nam nije ni prišao. Zanimljivo je da je Seul prošle godine uzeo titulu sa 70 bodova, a ove godine sa bodom više se završavalo na 4. mestu.

Слика

Kup smo lagano uzeli, mada je u finalu bilo do jaja teško.

Слика

Ni LŠ nam nije predstavljala veliki problem. Ispostavilo se da nam je Šandong bio najteži protivnik.

Слика

Mogao sam dobiti Santos i biti napunjen od strane Sitija u finalu, tako da sam i 3. mestom zadovoljan.

Najzaslužniji za ovu triplu krunu bili su sledeći momci:

Pejman Nouri - Pejman nastavlja da jebe. Ukoliko klub bude pravi i cena dobra, ide sa mnom.

Ju Min-Kyu - Negde sredinom Jula Seu je puko mišić, pa sam morao da kombinujem nekako da mi stranac bude bekap na špicu, i tako je Šaban dobio šut kartu, a Ju postao član prve postave. Dobro se pokazao, mnogo bolje od Šabana.

Seo Jung-Jin - Isto u Julu se desilo da se Torino zainteresuje za Rija, a 2m je bila dovoljno dobra cena za mene. Morala se pronaći zamena, i bila je odlična.

Im Sang-Hyub - Kada se Seo povredio, uzeo je mesto u prvoj postavi i ne da je igrao dobro, nego je jedan od zaslužnijih za naš dolazak do finala LŠ, a u finalu je Seo plesao.

Bae Il-Hwan - Izuzetan igrač, takođe, kao i Sea, voleo bih da povedem sa sobom u dalje pohode.

Seo Myung-Won

Seo zver. Doneo nam je titulu prvaka LŠ, nakon odsustva od 3 meseca, pa nam je zatim doneo i 3. mesto u CWC. Kako vreme teče, sve ga više volim.

Слика

Klubu ostavljam najveći uspeh u istoriji, stabilne finansije i poboljšane uslove, dosta od mene.

Слика


Слика


Toliko za ovaj put, javljam vam se kad nađem novi klub. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

J***m Majlsu sve živo i mrtvo.

Kreš damp.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

луди, jesi li sejvovao vise fajlova puska te ubila?!
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ma jok, ne radim ja to, sve na muda. Vratilo me 15 tekmi u nazad.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Toliko, ponovio sam uspeh, i nasao sebi novi klub. Opsirnije u sledecem apdejtu.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Imao sam nameru da vam juče pišem, ali je gjazo umro, a mene užasno mrzi da koristim ostale načine uzimanja skrinšotova, stoga nisam ni pisao, al sam zato završio sezonu sa ovima.

Слика

Sjajan posao smo obavili sa transferima, iako smo prodali daleko najboljeg igrača, Damm-a, sastavili smo ekipu tačno onako kako meni odgovara.

Слика

Ligu smo igrali odlično, međutim u trenutku igranja finala ostali smo bez 9 igrača koji su otišli da igraju za neku od repki, pa smo lagano poraženi od Amerike, što ni nije mnogo bitno.

Слика

U trenutku mog dolaska na klupu ovog kluba, on se već nalazio u četvrtfinalu LŠ, što sam ja odlično iskoristio, i kao što vidite, dodao sebi drugu titulu lige šampiona.

Слика

Слика

Слика

Ova tri momka su najzaslužniji za ovaj uspeh.

Razmišljao sam dal da ostanem na klupi i pokušam da uzmem i kopa libertadores sa ovima, ali mislim da sam još nespreman za to, želim pre toga Afriku.

Слика

Zato se ovo desilo, i sad opet idemo u poteru za klubom.

Слика

Ovo su klubovi koji traže trenere, a ja bi najradije u Orlando, jer su oni u sledećoj sezoni učesnici LŠ, pa bi možda mogao opet za kratak period da uzmem trofej i bežim.

Toliko za sad, vidimo se čim pronađem novi klub. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Sjajno. Bolje nije moglo.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Citujes Ludi, nije te sramota... :xD:
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo mene opet. U Avgustu 2016. Obavljen je prelazni rok, ekipa skockana i može se početi.

Слика

Iako sam mnogo potrošio, mnogo mi je bitnije to što sam skinuo skoro 3m sa plate.

Слика

Ovako sada izgleda ekipa, jako sam zadovoljan kvalitetom.

Od svih, izdvojio bih par igrača koji bi trebali da nose ekipu u vremnu koje dolazi.

Слика

Dete kluba i velika nada Južnoafričkog fudbala. Kapiram da će biti dobar, al nikad se ne zna.

Слика

Takođe dete kluba i najbolji golman lige.

Слика

Možda sam dao previše, ali je dovoljno dobar, sviđa mi se što može sa obe noge da igra.

Слика

Apsolutno najbolji igrač u ekipi, trebalo bi da sabije, ali videćemo.

Toliko za sad, opet sam tu na polusezoni.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”