Game of Throne

TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Sloba пише:Bravo, bravo. Nije loše za sada. Može SS tabele? :)
Jos malo sam do polusezone pa ondak cu postaviti tabelu i nastavak price.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Stiglo je i jos jednu novu godinu proslavili smo 2017 i nadamose na vrlo uspesno i beriketnu godinu. Za pocetak da se pofalim dobio sam novi ugovor sa klubom i to 7 meseca ranije sto do sada nije bilo i naravno to sam odma prihvatio.
Слика
Слика
Imamo jos 2 utakmici do polovine sezone igramo jos sa Sportingom koj do sada nije nas dobio u mom mandatu a ove godine kako sto vidite jos uvek nisu porazeni i igraju sjajan fudbal ocekuje nas paklena utakmica.I Igramo jos sa Academica koje jos uvek nismo nikada pobedili.
Слика
Poceli smo dobro sezoni pa smo imali jedan veliki pad 5 utakmica samo 3 osvojena boda sto je bilo veliko razocarenje u klubom ali kako je islo prvenstvo igramo sve bolje i bolje i vezali smo 2 pobede okole novu godinu i moral ja pred utakmica sa Sportingom na visokom nivou moje igrace smetaju da mozemo mi biti ti koju cu naneti prvi poraz ove ekipe.
Слика


Na ovom se divim jeste imali smo "malo" srece sa zdrebom dobijali smo lake protivnike a i protiv Olhanense smo izednacili pri sam kraj utakmice i nakon tok smo dobili na penala potom ide Bair-Mar na kome ne cvetaju ruze u Drugom ligi pa smo ih dobili lako i sada smo na korak od Evrope ako budemo dovoljo dobri protiv Brage koja ima jako dobar sasat igracemo finale u kome cu igrati sa Portom jer oni igraju drugo polufinale sa Rio Ave mislim da to oni dobijaju lako ali prvo se mora pobediti Bragu.
Слика
Na ovaj kup mu nedam neko znacanje, jer prosle godine sam igrao ovaj kup i sam izgubio dosta bodove u prvenstvu sada igram za rezervni timom pa sta bude nek bude jer se igra u grupima i samo prvi ide dalje mislim da nemam sta traziti sa Portom i Sportingom i igram lagano sa drugim timom.

To bi bilo to za sada .
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobro ti ide na svim frontovima. E pa neka ti je srećno u nastavku sezone, ali kako si krenuo bilo bi čudo da ne izboriš Evropu. :cheers:
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

ZA pocetak osnovne podatoce od kraja sezone:
Слика
Слика
Uzelismo C licencu i nastavili da ucimo za B licencu moramo ovo da skupimo brze ove godine dok se ima para :D

Dobili smo i priznanje ove godine od Federacije Portugala.
Слика
E sada da pocnemo sa sezonom prvo cu postaviti onaj kup gde sam bio na korak do finale i uzvbudlivu utakmicu u Lisabonu ali nista od toga nije bilo jer sum na sudije pokrali dosudili su penal zaa Brage u 89min tu sam se razbesnio sve je islo u PM!
Слика
jako nesretan poraz . Idelo mi je da ubijem tog Proensa
Sto se tice sezona i rezultate :
Слика
Слика
Vrlo uspesna sezona iza nas.Druga sezona u Prve lige Portugala i 6 mesto je odlicno mesto dobro mogli smo da budemo i 5ti ali nakon poraza iz Brage malo je pao moral pa smo izgubili vazni podovi protiv Estorila direktnom konkurenta nakon toga smo izgubili dosta nesretno i od Sportinga ali bodovi smo dobro rasporedili iako na 2-3 navrata smo vodili i sa 2-0 a na kraju gubili sto nikako nemogu da budem zadovoljan.
Ove godine kako i prosle najboli igrac je bio Amar sa 5gola i 4 asistencije i 7.37 prosecnu ocenu. mladi napadac Ruben Silvestre se i ove godine dokazao da moze da se nosi sa najbolem ekipe u portugalo i na 30 utakmica je dao 19 golova i 4 asistencije je omogucio.
Na zalos nas kapiten ne je napustio otisao je u penziji Nuno Santos dok sa Joel Samsom i mladi Miguel Rodrigues sam raskinio ugovore. Pred pocetak nove sezone skauti su mi nasli 2ce mlade igrace evo da pretsavim i nima.
Слика
Mladi levi bek kao zamena za Samsom koji ne je vec napustio sigurno imace prilike ove godine da se dokaze.
Слика

Golman iz Barselone B kao slobodan igrac doveden jer nije hteo da produze dogovor sa njima pa je zavrsio kod mene kao rezerva za mog odlicnog prvog golmana imace sansa u kupovima da se pokaze.

Sta fali za ove godine?>>> da se dovodi jedan konecno odlican DM jer nemamo tog tipa dobrog igraca onaj Pacheco pravi po 3-4 crvena kartona u sezoni a nije na nivou da odigra jedno dobro sezonu uvek ima padova u negovog igra. Makedonac koji imamo kako bekap ne moze to da pokrije iako on zeli da igra kao prvotimac a nije za to moram da ga prodam i da potrazem novog takvog igraca . U odbranu moracu da nadjem igrac koji je jednakvo dobar na Pici iako i onak kinez koji sam doveo jos u prvoj sezoni kide na toj poziciji i ocenke i zvezdice mu skacaju kao lude mora tu jos jedan onaj ceh Kasa nije na nivo Portugalske lige. I morace jos bar jedno krilo kada vec nemamo kapitena na tu levoj strani, i nekog mladog napadaca koji voli da bude bekap za Silvestre i Moutinho.



I kada sam se pomirio da sam bio na samo jedan bod iz te ucesce u LE i moznos da udjem u grupe i da uzmem dobru paru da popravim finansije koje su tu oko nekih pola miliona u minusu sto i nije mnogu stigla je jedna vrlo lepa vjest u mom inbox-u.
Слика
:punker: :punker: :punker:
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Pocetak nove sezone vrlo ambiciozan usli smo u tih kvalifikacijama evrope igramo prijatelske meceve i cekamo tog zdreba da vidimo dali imamo srece i mi da dodjemo do grupe.... Alo to ide malo kasnije.Za pocetak nekoliko zanimlivi novosti su se slucile.
Слика
Stigla je ponuda iz MEKSIKA!!!! Sto nikako nisam razmislao i odmah sam prihvatio to . Zavoleo sam Meksikance iz svetskog prvenstva u Brazilu :D
Слика
Mojih ocekivanja sa da udjem na to svetsko prvensto u Rusiji 2018 sto ne bi trebalo biti dovedjeno u pitanje i malo cu podmladiti reprezentaciju jer volim da igram sa dedjaci.
Doveli smo par pojacanja, imamo sada pare nekih 5.5M i 110K za transferi ali niko od one dobre i malo popoznjatije igrace nece da dojde kod nas pa sam morao da trazim neki klince koje ce da iznose i ove sezone.
Слика
Najvece pojacanje ove godine ako mogu tako da kazem igrac ima sve predizpozicije da bude buducnost ovog tima a i imace mogucnosti da se iznaigra ove godine.
Слика
Decak iz Argentina igrao je fudbal prosle sezone u Moreirense kako pozajmeni igrac, ove godine kod nas kako bekap za pica i kineza.
Слика
Nasao sam covek ko zeli da bude 3ci napadac u ekipi a vrlo mlad i brz igrac kako sto ja navise volim u onoj moji formaciji koju igram sa False Nine rolu.
Слика
Zamena za mog kapitena Nuno Santos koji se penzionirao doveden Free jer mu je istekao ugovor sa Nantom mislim da ce da bude ubica u Portugaliji jer ima brzinu a veciti stoperi u portugalu sa spori.
Dosli su par igraca na probu ali nisu uspeli da me ubedje da ostanu tu da potpisem dogovor sa nima.Odigrali smo par prijatelske od koji nisam nikako zadovolen ali tu su igrale skoro one igrace koju sam uzeo na probu pa tako da nisam se i nogo nadao.
Слика


I dok smo igrale ove prijatelske doslo je dok tog zdreba koji smo svi cekali u stabu i svi moguce ekipe koju smo zelelji da dobijemu su nas izbegli i dobilismo veliki tim iz Engleske EVERTONA! sa vrlo jacu ekipu 375mil je bio vredan tog igrackog kadra, ali imao sam malo nada u meni da mozemo barem da budemo bar malo ozbilnog kandidata za Evertona a ne samo sparing duel pred pocetak prvenstva.Ali od toga nista nije bilo doslu si prvo kod nas dali su nama 5 golova i to pred punom stadionom za prvi put je bil stadion pun i smo uzeli neki 350K od karti sto je i klubski rekord. posle jedne nedelje na Gudison Park opet ista prica oni igraju mi ko da ne postojimo na teren i opet 5 gola. Debakal pali su svi snovi za evropu ove godine.
Слика
To bi bilo to sto se tice do sada idemo na sezonu jace ove godine ambiciju su nam porasle, Mozda dodje i neka ponuda od neki jaci klub od lige iz prve Petorke :)
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Evo da obnovim malo pricu jer jos uvek nisam stigao do polusezone ima tu jos nekoliko utakmica,ali idemo od pocetak tamo gde smo stali prosli smo 10 kolo u Portugaliji igramo malo bolje ali jos uvek ima tu padova u ekipi jos nismo vrlo stabilnu ekipu kakvo i hocem.
Слика
Слика
Imamo dobar bilans ali to su se ekipe preslabe za nas jedino me iznenadilo poraz protiv P.Fereira tu smo bile nemokni ali stvarno mislim nemokni skoro da nismo ni videli golman protivnika. A u drugom porazo Braga nije je pokazala da jos uvek nismo u sam vrh portugala jer smo imali samo 3 suta u okvir gola i od toga 2 su usli u gol i procent lopte je bio 73-27. Ali smo sobrali hrabrost u drugom derbi za redom protiv Sportinga doma smo pokazali da mozemo da igramo lep fudbal i da dobijamo i jace protivnike.
Слика
Ovako smo na kraju bili aktivni oko transfer pazara imamo problem sa reputaciju i skoro niko od one prve jace lige nece da dodje kod nas ili ako vec hoce oni zele nenormalnu golemu platu a to mi nemozeme da ponudime max. je kod nas nekih 5K po nedelji. Jakup Capek i Firat Tas su djeca za poducnost imaju po 17god moji skauti veruju u nih pa se nadam da postanu deo prve ekipe.

Sa Meksikanskom reprezentacije je to druga prica igramo vrlo sjajno od nikoga ne se bojimo igramo ofanziven fudbal lep za oko sa velikim broj udarca na gol a i to se oslonilo i na rezultate jos uvek nemam poraz za ovom reprezentaciju jeste kod nih u te zone je e sramotu da dozivis poraz jer igraju ekipe kao sto su Haiti, Jamaica itd. Lagano smo usli na Svjetsko prvenstvo u Rusiju i smo zadovolili upravu.
Слика
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Idemo polako napreduvame :) uzlelismo jos neku licencu idemo odmah uciti drugo da ubrzamo stvare jer ne mislim jos nogu da ostajem u klubi valjda ovu guram do kraj i narednu pa onda tog videceme gde ce mo da odemo.
Слика
Слика
Drzimo se i ove godine oko tog mesta koje vode u LE ali nista vise ne mozeme da ucinomo to su nasi mogucnosti u ovom klubo nema se dovoljo kvalitetne igrace za LS i nekok trofeja. Opet smo imali los Januar kao da spavamo tog meseca nisto nam neodi tog meseca, igralismo 7 utakmica za jedan mesen i smo dobili 2 a izgubili 5 sto je vrlo lose i ako se zna da smo izgubili 2 standardna prvotimca na po 2 meseca.
Слика
Слика
Ovi Gimaraese mi sve idu na nerve protiv svih ekipa u ligi imamo pobede osim protih nih za ove 3 godine nijednom nismo uspeli da pobedimo tu ekipu i samo 2 puta smo igrali nereseno nas najgori protivnik. Doveo sam jos par nekih pojacanja naravno sve neki klinci koju su tu da donesu svezine tima i rotaciju jer moji nemaju sile da igraju uzastopno nekoliko utakmica i mora to sve da se rotira i odmara ali guramo nekako i ove sezone.U kupom smo ispali od Maritimo i to na nesrecan nacin vidili smo do 87 min i nakon toga ozledio mi se Pica a nisam imao zamenama pa morao sam da se branim sa 10 igraca i u 92 min postiglisi su gol za 2-2 i u drugom prodolzenie u 115 min su dali i tog tretog gola za moj nesrecni poraz. Onda je dosao i onaj Liga kup neznam ko je to izmislio da se igra u grupi i to u samo jedan mesec taj jebeni Januari i kao i uvek tu imamo lose igrace igamo sa mesanom ekipom ali nikako da budemo konkurentni.

Doslno je i do zdrebke Svetsko prvenstvo u Rusiji i bio sam u drugom sesirom nadao sam se na lake protivnike i evo sta smo dobili za svetsko prvenstvno ako minemo grupi bicu vrlo zadovoljan.
Слика
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Zavrsena jos jedna sezona! skoro preslikano od prosla a moglo je mnogo bolje ali nije bilo tako kako sto sam se nadao jeste dobili smo mnogo poveke utakmica ali nemogu da kazem da smo bile dobre jer smo doveli veliki broj igraca ali nisu se pokazali probao sam da smenim formaciju i to mi nije islo iz ruke no evo tabele mislim da smo izborili opet Evropu no sacekacu jos malo da me obaveste za to da vidim dali kao 6ti cu da opet odem u evropu kao prosloj sezoni.
Слика
Слика
Bilo je lepo dok je trajalo, imali smo seriju od 6 pobeda u nizu i smo stigli do 3ce mesto odma iza porto i benfika i mislio sam to je to sada samo da izdrzimo jos 10 kola je ostalo barem da imamo polovican ucinak u tih 10 kola bilo bi super i dovoljo za 3 ili bar to 4 mesto ali moja ekipa je pala skros u tih 10 kola smo dobili samo 3 a ona drugo sve porazi i to je bilo dovoljo za to 6 mesto kao i prosloj godini. Od jace 4ke u Portugaliji samo smo mogli da dobijemo Sporting kod kuce 3-2 ali su ni vratili kod nih sa 7-3, Od svih drugi smo dobili po 2 poraza.
Слика
U kupu smo izgubili vrlo nesretno od Maritimo.
Слика
tu smo igrali kao i do sada sa rezervnog sostava i sam zadovoljan ostvarili smo 2 pobede jos jedna ni je bila dovolja za prolaz dalje ali nismo uspeli da sovladamo sportinga.
Слика
Od ekipi sam polovicno zadovoljan opet imamo problemi sa odbranom sto nije neka nepoznanica za Tondele. Mogu da pohvalim nekoliko igraca ove godine Francisco Ramos, Dima i Amar su odrzali srednom redu na nivo ove sezone decki su jednostavno bile nezamenlive steta sta su dozivele neke povrede tokom sezone pa se moralo to da se rotira dosta ali ta 3ka je bila najuspesnija ove godine. Krila su nam bile zadovoljavajuci dobre ali mora tu da se dovede neko pokonkretniji. Dok napad je igraa toplo ladno jednu utakmicu imamo napadaca da i 2-3 gola a drugo nikako ne moze da se sastavi sa loptom zato sam i rotirao 3ca napadaca i svi su imali svoji momenti dobro je sto brazilac Adalino sam ga doveo za cabe a uspeo sam da ga prodam kiparskog APOEL 450K na kraju sezone sto ce biti dopolnitelni novac ove ekipe.

Za narednu sezonu moramo da uzmemo neki dobar golman ako hocemo barem malku da popravimo to primanje golovima od svih strane dosta je bio Claudio Ramos na golu decko nema dovoljog kapaciteta za prvo ligu moze kako neki bekap ali to je sve, moracu da potrazem zamenu za Picu ko je veke mator 33 god ima covek i to se osetilo ove godine dok pak nas levi bek i kapiten ide u penzije opet kapiten u penzije. Nekog rasnog napadaca moramo da nadjemo dosta smo igrali sa klincima valjda neko hoce da dojde kod nas.

Kako se zavrsila sezona ispratio sam moje igrace na odmor ali jas nastavljam sa moj posao nema odmora za mene ove godine pocinje Svetsko Prvenstvu u Rusije i nadam se da mozemo proci grupe.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Proslo je jos jedno svetsko prvestvo sada u Rusiji u koju sam i ja bio del iz tog svetskog nastana vodio sam Meksika i to vrlo odlicno. Pred pocetak prvenstva sam odigraa par prijatelske da vidimo kako stojo sostav ko je raspolozen a ko nije ko je umornii i smo odigrale sa Zambijom, Nigirija i Engleska i ocekivano lako smo prosle prve 2 ali Engleze su nam pokazale gde nam je mesto prostu su nas razbili,dali zbog tog poraza pa je pao moral ekipi odma prvo kolo igramo sa Bosancima u grupi i zadaju nam udar gubimo 2-1 mislio sam da je sve gotovo nas naredni protivnik veliki Brazil. Brzo okupim ekipu kazem da ne trebamo da brinemo ima jos 2 utakmica mozemo mi to da pobedimo motivira sam ekipu i onda se desilo boom na svetsko pobedilo smo Brazil sa 2-0 imali su svega 2 suta u okvir gola. Nakon toga igramo sa Breg Obale Koske oni dobijaju crveni u 5min i to nam je spasilo igrali smo sigurno celog meca dali smo 2 gola u prvog poluvreme i to je bilo to i ne samo to bili smo i prvi na tabeli pred Brazil sto nam je omogucio da imalo lak protivnik u sledecu rundu. I to je bila Danska koja je imala par poedinaca dobri igraca ali smo vrlo lako razbili 6-2 je bio konecni ishod bilo je i 6-0 :D pa smo pali malo pre kraja utakmice. Nakon toga smo ocekivali pobedik iz duela Portugala-Engleske i molio sam se to da bude portugal jer Engleze su vrlo jaci. I tako je bilo Portugal dobija na penale i mi igramo sa njima u cetvrtfinalu.Vratio se u ekipi najboli igrac Herrera koj je bio povreden do tada(povredio se pred pocekat prvenstva ali sam uzeo i njega jer je najbolji u ovom mom sastavu) i nakon 15 min na terunu zabija gol za 1-0 senzacija posle 10 min moje iznenadjene u timu iako na pocetku je bio kao bekap opcija Corona je dao i drugi gol 2-0 odma sam povukao ekipu Ronaldu smo uspeli da povredimo u 45min tako da nije igrao u drugo poluvreme i nisu imali ni priliku lako smo dobili i njima. U polufinale nas ne je cekala jaca Njemacka i osim da damo jedan utesni gol nista drugo nismo mogli razbili su nas sa 4-0 i u 88min Corona postize taj jedini gol za 4-1. Okupio sam odmah ekipu rekao sam im da ideme jace da i ova je dobro do sada imamo jos jedan mec za Bronzu sto nije neka mala stvar sa Belgijom i da mozemo da savladamo tu reprezentaciju koja je izgubila nesrecno na penale od Spanjolske ,ali valjda su bili vrlo umorni imali su Fellainija povrdenog i vrlo lako smo dobili i njima sa 2-1 tog jedinog gola su postigli iz penala i na svu iznenadjene smo osvojili 3 mestu u Rusiji sto je bio jedan veliki uspeh za Meksikance i narocito za meni za prvo Svetsko prvenstvu.
Слика
Слика
Dok je trajao Svetsko prvnestvo sam trazio neke igrace da pojacam Tondelu i sa 3ca sam sklucio dogovor pred pocetak nove sezone. Da pretstavim novi pojacanja :
Слика
Moje najskupo zasiluvanje od kada sam menager Tondale kostalo me 1milion iz Rio Ave mislim da moze da bude jedno dobro krilo jer kod mene krila moraju da ume da daju golove.
Слика
Bivsi igrac Kluba Briza doveo sam ga kao slobodan igrac nije hteo da potpise ugovo sa njima nije ni bio neki starter kod nih,mislim da moze da donese neku sigurnost u odbrani.
Слика
Odlican mladi napadac iz Nigerije skauti su ga nasli nadam da bude jedna velika zvezda u Tondale
Dobio sam na pocetku sezone 7M za Transferi ali tu platu za igraci smo malo skepticni jer nam je klub dao samo 125K za platu i maksimalnu platu mozeme da ponudimo jednu 8K nedelnije. Moramo da dovedimo jednog dobrog Golmana, nasa ikona kluba Araujo je otisao u penziji pa smo ostali bez pravog levog beka tu je mladi Capak ali nema on kapacitet za standardni igrac moze kako neki bekap. i jos jedan igrac u sredini za bolju konkurenciju.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Nasao sam malo vremena da ispisim jos jedan deo moje kariere. Sezona smo zapoceli vrlo seriozno i sa nadom da mozeme bolje od tog 6 mesta na tabeli i da igramo evropu da dodjemo do neka dobra suma novca. Isao sam malo po kupovinu nove igrace i ove sezone smo doveli veliki broj igraca i dosta kvalitetnije sto se tice prethodne godine.
Слика
U Evropu zapoceli smo opet iz trecem kolu no ovaj put smo dobili malo slabiji protivnik Zulte Waregem ali ni to nije bilo dovolno da se prodje dajle.Doma smo dobili 3-1 ali u Belgiji smo igrale ocejano i su nam dobili sa 2-0 sto je bilo dovolno za prolazak dalje na belgijanci.
Слика
U prvenstvo igramo opet onako kako je islo i ove 3 godine dobijamo slabe protivnike gubimo od jace ali ovaj put smo izgubili i od Boavistu iako smo imali 36 suta na gol .
Слика
Слика
Moramo da podobrimo formi ako hocemo da idemo malo vise od toga 6 mesto.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Konecno sam nasao malo vremena da produzim ovu pricu( nisam izgubio volju za igru samo nemam vremena).

Za pocetak jedan mal jubilej za meni kako mladi menager vodio sam tondela na 200 utakmica.
Слика
Dobio sam i prvu zvanicnu ponudu za razgovor za novi klub i novu sredinu i to ne bilo ko nego jaci Villareal iz Spanske Premiere. Ali razgovor nije uspeo pa sam ostao u Tondeli.
Слика
Слика
Слика
Opet ona ista igra kao i svih ove godine u ovom klubu lako dobijemo slabe protivnike ali protiv velike 4ke nikako nam ne ide ove godine igramo malo bolje imamo veliku klubo malo i vise nezadovolstvu jer svi zele da igraju ali spravim se ja nekako sa to.Nadam se da ce mo bar neko dobiti od ove favorite ove godine, moram da se pofalim ove godine za prvi put smo dobili Gimaraesa ekipa koja nikad nismo dobijali do sada a ove godini 2 puta smo dobile lagano protiv nih.
Слика
Слика
Prvi kup igramo kao i uvek sa prvom postavu i uvek imam velike ambicije imali smo i srece pri zdrebom sada igramo polu finale so Sporting i nadam se da konecno mozemo ucu i to finale gde smo bili na samom pragu pred nekoliko godina ali tada je nas Braga unistila iz penala u 88 min.
Drugi kup ili Liga kup igram sa igracima koji slabo dobijaju sansi i sa par omladinaca u koju imam doverbu i nadam se da ce da bude del iz prve ekipe ali i ovog puta nismo uspeli da prodjemo dajle samo jednu pobedu ubedlivu ali i ubedliv poraz od Porto sto je bilo dovolno za posledno mestu u grupi.

Na polusezone sam ostao bez nekoliko krila koji su se povredile i morao sam da potrazim neko resenie da potpunim prazninu jer imam samo 3 krila spremni za drugim deo sezone dok 2je su povredeni po 4 meseca. I sam doveo jedno veliko ime na Tondeli radi se za moj ljubimac iz Arsenala Lukas Podolski covek je bio free nakon sto je otisao u Bresi od Arsenala i je raskinuo dogovor sa njima pa sam ga doveo free za 4.5K nedelnu platu jeste da on ima 33 godina i sve to ali je dobro imate igrac iz svog omilenog kluba :)
Слика
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Zavrsena uste jedna sezona sa Tondela za meni posledna vec sam najavio svoj odlazak,nista licno hocu da se probam u novoj ligi i novom ekipi mislim da sa ove ekipe toliko su ambicije 5-6 mesto i nista vise jer nemaju dovolno novca i kvalitet za nesto vise .
Слика
Слика
Opet i ova godine sam zauzeo 6 mesto.Treca sezona za redom i opet u poslednje kolo pravim neverojatni kiks od vec ispadnatog pakosa fereire izgubim i padam na to prokleto 6to mesto.
Malo sam vise zadovoljan kako sam igrao ove godine jer imamo i neke dobre pobede i odlicne utakmice ali je falilo malo sportske srece a i jos neki dobar igrac u roster.U kupovi smo igrali dobro u onaj po meni "bitan" kup smo igrali dosta dobro stigli smo do to polufinale i opet jaca ekipa Sporting je ucinila svoje 2 poraza doma i kod kuce i to su nama unistili nasi snovi za jedno finale. U liga kupom smo igrali opet za rezervistima i mladincima izgubio sam 2 utakmice dobio samo jednu sto nije bilo dovolno za prolaz dalje .
Слика
Слика


Od ekipi ove godine mogu da izdvojim nekoliko igraca. Za pocetak onaj najbolji ove godine Francisko Ramos 6golova 8 asistencija i 7.62 prosecna ocena to je bilo dovolno za drugo mestom najbolem igraca u Portugalii a doveo sam ga pred 2 sezone kako sloboden igrac. Nakon nega izdvajam mladi nigerijac Moses Nwafor mladi nigerijac se odma snasao u ekipi vrlo lepo se uklopio bio je 2 meseca nadvor jer je imao obaveza u Afrikanski Kup Nacija sa svojom selekcijom gde je postigao i svoje prve golove, kod mene je dao 16 golova i je zabelezio 6 asistencija . I za kraj bi dodao jos jednom igraca Dante Moran Correa mladi argentinac je konecno dobio svoju sansu ove godine da dokaze sta zna i ume u ovom timu i to je iskoristio na najboli moguci nacin dao je 7 golova i 6 asistencija sto je za prosecnu ocenu 7.22 vrlo dobro. Evo i ostatak ekipe.
Слика
Na kraju sezone iako imamo malo pare u banci skoro i da nemamo klub uzima pozajmicu iz banke i pravi novi stadion sto je malo to mene iznenadilo jer nisam trazio to od kluba. Pa sam ja dobio malo novca za transfere i plate to me je jos vece iritiralo da zaminem iz kluba i da ne potpisim novi ugovor.
Слика
Слика
Sa ove pare ne se osvaja liga u Portugalo i nakon sto je zavrsena sezona stigli su 2 ponidi za posao otisa sam na obe intervljua jedno je bio u komsiloku kod Betisa a druga u nemackoj Hoffenhaim. I sam dobio oni Nemacku ekipa za posao pa videcu kako ce ice nova sezona.
Слика
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Nakon nove godine i svi ti obaveza krecem opet sa igrom i da vam kazem SRECNA NOVA GODINA SVIMA!!

Kao sto vec znate uzeo sam Hoffe koji nema neku istoriju u germanski nogomet iako deluje kao da igraju u njemu milion godina ali ipak bez trofeja nadam se na prvi trofej. Dobio sam ovu ekipu za pocetak od moj naslednik:
Слика
Ima tu da se radi dosta u ovoj ekipi trebace mi par pojacanja ali i najvaznie da zadrzim Firmino u sastav decko kida na ovaj menager. Evo par moji pojacanja pred pocetak sezone i kako je tekla podgotovka za novoj sezoni
Слика
Слика
Za pocetak je krenulo sjajno nisam se ni nadao na ovakav pocetak sajnu su se poklopili na moju formaciju igraju odlicno stvaramo puno sanse za gol mozda mozemo podobriti odbranu so po neki stoper ali to je sve za ove godine jer se nema para mozda cu dobiti drugo sezonu jer cel je ove godine da budem na sredinu tabele sto mislim da mogu lako to, iako ja zelim evropu jos u prvoj sezoni u nemackoj.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”