Game of Throne

TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Game of Throne

Порука од TIPEE »

Evo ovako moram prvo da se pretstavim svima na forumu i da iskazem moje utisci ovoj sajta ko je izvaredan ako moj srpski nije :) ja sam iz Makedonije valjda imace greske u moje price jer ne znam bas najbolje srpski ali ako mogu da pisem ovu moju pricu na makedonski bice mi lakse no i ovako mislim da ce da bude dobro.

Igram FM vec 11 god prvi put je bilo davno 2003god kada sam prvi put cuo za ovakav stil igre i sam se navukao potpuno, ali nikad nisam napisao neku vrsto "story" na nijedan sajt na kojima sam bil . Bio sam na ovaj sajt aktivan mislim da je bilo 2012 kada smo igrali onaj TeamWork bilo je odlicno ali narednje verzije nisam imao original i dok je izasao lekić za FM vi ste bile vrlo napred ja tek pocetnik. A sam imao odlicne uspehe ali necu da se hvalim :)

Dosta je bilo za meni sada da pocnem da pisem za temu i zasto smo mi tu svi.

Kao i na svaki FM do sada najdraze mi je kad pocnem bez posao i sam nadjem neku vrstu rabotu koliko da se ima malo para za sporsku, pa sta bude potom zdravje mozda i ja da doguram kao Arsena Wengera ili Sera Alex Fergusona ali za to je rano.
Слика
Pustio sam se u potragu za rabotu imao je dosta ekipa na koje sam isao na razgovoru na na nekoj nisam ni bio jer je bila ekipa vrlo losa ili je imala jedno 6-7 igraca na istoj poziciii a na druge tapa ili je bilo premal broj igraca u ekipi. I konecno nakon nekoliko pokusaja sam dobio ponudi daleko od Makedoniji u delu Portugala koji se zovi Tondela to je jedan mali skroman grad od jedno 25.000 lljudi. Kao i sami grad tako se i zove klub ovog grada C.D Tondela .
Слика
Evo i zvanicno pretstavljenje meni u ovom klubu
Слика


Kada sam prvi put video ovu ligu sa 46 utakmica u sezoni znao sam sta me ceka i da moram da imam jedan vrlo pouzdan sastav i dosta igraca jer morace da se odmaraju igrace bice veliki broj utakmica. Evo moj skroman sastav od koji sam vrlo zadovoljan na prvi pogled ima tu par dobri igraca na koju mogu da racunam pa mozda ako uspem i da dovedim neko pojacanje jer klub nema para ni za leba :D imam za transfere 0 a platu 22K od koji 21K su iskorisceni za ove igrace koji imam:
Слика


To bi bilo to za pocetak mojoj prvoj prici i nadam se na dobro saradnju i na velikim uspeha pozz iz Portugala :ole: :ole:
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Poceo sam polako da stvaram ekipu ali novac nije bilo za nicega pa sam jedvaj doveo 2 igraca jedan prvotimac drugi mladi kinez za potpunjavanje mesta jer nije bilo dovoljo stopera u ekipi, evo kako izgleda moj prelazni rok.
Слика

Слика
Igrac koji je pun pogodak do sada na toj levoj strani
Posto prvenstvo i liga kup u portugaliji pocinju vrlo rano pa ja sam odigraa nekoliko prijatelske protiv amaterske ekipe i sve sam to dobio vrlo ubedljivo cisto da dobiju igraci samopousdanje i da nauci moju taktiku. Pa odma je sledeo liga kup na koji nisam obrnuo velikom paznje i sam igrao sa kombiniranim sostavom ucio sam igrace i koj kako moze da se pokaze u sezoni i nakon toga je sledila sezona u koji je start vrlo uspesan upravo i ja sam za sada iznenadjen kako sa lakocom igramo i dajemo golove iako u odbrani igramo vrlo slabo uvek primimo neki pogodak ali sredicu ja i to samo da se ima para u ekipa.
Слика
Tabela do 1. Septemvra


Nadam se da cu produziti u ovom ritmu sezone iako je dosta dugaca 46 kola imace dosta toga padova i uspeha. Evo i moja formacija i ekipa kako to izgleda posle uvodnog dela sampionata.
Слика


To je to do narednog posta nadam se da neko prati ovog :cheers:
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Prati se samo cepaj :)
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Bravo :cheers:
Sé un hombre
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Da se vratim i ja malo na pricu u portugalu je ludnica vrlo utakmica po 6 svaki mesac konecno sam stigao da zavrsim polusezonu i da sumiram rezultati. Za sada ide kao i snova igram vrlo lep fudbal moju formaciju koju forsiram sa bilom koji klubom da igram je kao stvorena za Tondale igracu su uglavno zadovoljni i pokazuju da hocu na ovom terenu naredne godine da se igra najbolji fudbal u portugalu.
Слика
Слика
Evo kako je to sve islo do sada. Igramo vrlo ofanzivam fudbal teroriziramo protivnicke golmane skoro svake utakmice ima po 4-5 zicera za gol ali to sto mi je najbolnije odbrana moram uvek da primim bar po jedan gol i to me nervira ali sta je tu je nemogu da popravim barem ne ove godine jer nemam igrace na te pozicije. Jedino mi je nekako krivo do sada u kupu kada sam ispao od 100 put jace od mene Sportinga i to na penali a ovi u prvoj ligi imaju do tada 10-0-0 ako se dobro secam i Nani je igrao u sjajnoj formi no stavim pola ekipa na njega da ga vuku i tucaju po terena i to je dobilo rezultat nije se video toj utakmici ali moji nisu mogli da izdrze do kraja vodili smo 0-1 i onda moj stoper Pica si da avtogol i to je to moje nada su unisteni ako smo imale potom jos neki zicer ali ni smo iskoristili i na panale nismo imali sreke i Sporting ne je prosao a pred njih je padala Boavista na mom terenu.
Слика
Evo tog nesudenog mecu da udjem u istoriji Tondeli
Za sada sam zadovoljan od ekipi ali ne od kluba jer para se nema za nicega ne mogu da mi odobre jebenih 750 evra za da polagam tu pocetnu licencu neznam ni kada cu da pocnem sa ovakvim losim minusom ali to je nadam se na promociju i na bolju finasiju ako gazdi imaju zelje za to ako ne videcemo stacemo da radiomo.
Слика
Ako ima neko spas za ovo slobodno neka da svoje mislenje ili ako ima vec neko da pozajmi bar miliona.
i za kraj moji momci ko su ovo ucinili da tako izgleda barem je neko raspolozen za igru :gunman:
Слика
I jos da dodam da imamo mnogo povreda do sada sezone sto je po meni vrlo loso.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Drugar odlično ti ide :cheers:

Nastavi sa pisarijom, prati se.

Sada bi promociju već trebao da izboriš a za utakmicu sa Sportingom šteta.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Idemoo! Igramo strasno dobro vezimo po terenu sve ni odi kroz ruke u ovom sampionatom, sve osim pare tu nemamo srece gazda nece ni da cue za pare sve je skratio mislim da je placa sada 17K a je bila na pocetku 23K sto mi ne ide nikako na dobro.
Слика
Za da podobrim malo taj podatak oko novca i platu da rasteretim koliko toliko ovaj usrani budjet ako moze tako da se kaze prodao sam 2 igraca.
Слика
Edu nije neki prvotimac bio nije ni dobio sansu pa sam ga pustio da ode i bez obestetenje ali za onaj drugi Piojo mi je vrlo zao decko je imao 11 gola i 11 asistencije do polusezone ali je stigla ponuda koja ne bih smeo da ja propustim ako se zna da ovaj momak ima i 30godina i da je imao samo jos 1god od ugovora morao sam da ga prodam a vec sam vodio na tabeli mislio sam da nece mi biti vise potreban imam mladi Joel-a koji je odma proradio u drugom deo 15 utakmica 10 gola :D . Evo kako je islo do sada
Слика
Opet smo izgubile od Chaves ali decki su stvarno dobri igraju lep fudbal nadam se da ce i oni da izbori samnom plasman u eliti portugalu dosta smo igrale sa ove amatere :D . Jos 10kola do kraja nadam se na plasman u eliti i lagano ovo da dovedim do kraja pozz do kraja sezone.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ti potrosi u prvom prelaznom roku vise nego ja za 3 godine :xD:
Cestitam, samo nastavi, do promocije!! :fanman:
Trust me, i'm the Doctor
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

nisam potrosio nista to sam prodao za 70K nemam pare za kupovinu uvek stoi 0 na konto a mislim da cu i tako da udjem u prvoj ligi
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ene stvarno prodaja, ne vide dobro. :slap: :D
U svakom slucaju, sad si i zaradio vise od mene. Ja za 3 godine uzeo samo 3k od prodaja. :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Evo polako da sumiramo stvari ove sezone koja je bila vrlo uspesna.Ocekuvano smo uzeli prvo mesto na tabeli i smo soborili 2 rekorda u ovoj ligi postigli smo neverojatni 121 gol i nasem konto smo uzeli svega 111 poena ja mislim da u narednim 100 godina to se nece promeniti :D
Слика
Sve smo iznenadili pa duri i svoga gazde kluba koji nije ocekivalo ovakav razvoj pred pocetak su ni davali samo 12 mjesto na lestvici a sada ubedlivo prvi. Trebalo mu je dosta vremena da mi produzi dogovor duri na krajo kada sam uzeo titulu mi je ponudio ugovor i ja to odma prihvatam ali pod jedan uslov da dobijem vise novca za platu pa videcu sta ce da bude :D
Слика
Слика
Слика
Слика
Dobio sam i prvo nagradu :winner: A jos uvek nemam licencu za ovaj jebeni posao jer klub nema pare. Nadam se u novoj sezoni na C licencu i ja malo da budem skolovan posle ovolikog truda i nagrade treba da ima malo milost gazdi da pusti neku paru u banci jer ce klub tesko da opstane u prvoj ligi.
Слика
Od kade da pocnam da hvalim igrace.

Golmani: Vrlo solidni Claudio Ramos ostaje sigurno prvi golman i naredne sezone dok drugi golman ne napusta i tamu moramo da nadjemo alternativu.
Odbrana: Moze se to i bolje kada vidimo da na skoro svake utakmice smo primili bar po jedan gol to moze i bolje jedino Pica je siguran i Araujo onaj levi bek iako je u pouzdanih godinama ima jako lep centarsut a ja to cenim kod bekova, moracu da kupim neki defanzivce jer Rocha ide u penzije Samsom nece da produzi ugovor odlazi iz kluba bice tesko onaj kinez nema matrejala za prvoj ligi bice dosta teze u odbrani.
Sredni Red: Sta da kazem tu bice vrlo surovo viditi i samo na slici to je bilo odlicno sredina mi je gradila igru i je razvalila golove asistencija sve im je odilo kroz ruke 3 igraca su imale okole 20 golova svi igrace iz sredine preko 10 asistencijama ali moram da pohvalim 2 igraca prvi je kapiten i veteran Nuno Santos 23golova 18 asistencijam i Tiago Barros 19 golova 10 asistencija.Nas ne napusta samo Monteiro ali nije ni ulazio cesto u igri tako da nije neki hendikep to ako se ima para za osvezenje sredine donesicemo neki igrac ako ne ostajemo na ove zverove D:
Napad: Nikako nemogu da se pofalim oba napagaca su imale zajedno 25 gola i samo 3 asistencija i toa Joel-a dok je bio u ekipi Piojo je bilo to za nijansu bolje ali morao sam da prodam nekoga za da podobrim finansiju. Napadac za u prvoj ligi vise nego potreban.

Vidimose u novoj sezoni pozz idem da odmorim glavom i da saberem sile za novoj sezoni nadam se na OPSTANAK!
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

2015/2016
Polako zapocinjem novu sezoni igraci se vracaju iz odmora a ja jos uvek neznam od kuda da nadjem pare za prvu ligu. Pred pocetak sezone se dogidile 2 tako da kazem bitne stvare za klub dobili smo podobar sponzor i smo unapradeli skauntinga.
Слика
Слика
Imacemo bolji dresovi i dobar scauting ali sta ce nam to kada ovaj moj jebeni gazda boli k***c za klub on nema pare za nicega, jos nema pare da mi da da ucim za licencu C kao da je kraj sveta u ovaj klub sta hoce on da igramo u evrope pa da nam da novac. Najavio sam transfere ali nisto od toga mogu da ponudim 140$ platu i to maksimalno pa ko bi ja doveo za toliki novac u prvoj ligi neki amateri iz 3-4 lige .Ali ipak doveo sam 2 klinaca jedan 16god i drugi 20 god malo starii.
Слика
Слика
Poceo sam polako samo sa 4 pripremni utakmica ali mislim da mi je to dovolno jer je ekipa ista nista se ne menja,taktika ista ko i uvek i za kraj isti rezultati tamo kada smo zastali prosle godine iako su bili protivnici skoro isti cisto da dobijat na samodoverba za naredne utakmici nadam se da ce mo izboriti opstanak ove godine. POZZ
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Polako smo stigli i do polusezone prve portugalske lige u koje Tondela igra svoje prvo ucesce i to vrlo dobro iako igramo toplo-ladno to nije toliko lose kad smo znali da na pocetku ove sezone smo ostali na istog tima od prosle sezone.
Слика
Слика
Imamo tu zlatnu sredinu tabeli koju ja nikako ne zelim da ispustim do kraja sezone mislim ako smo stigli do sada tu zasto to ne bi zadrzali. Igramo na momenti vrlo odlicno stvaramo vise napada i sanse od protivnika ali napad je dosta slabi jedna utakmica imamo raspolozenog napadaca druga za k***c 6.2 to nikako ne odgovara. Jedino od jace 4ke u Portugalo smo doziveli poraza iz Benfike kod kuce i to sa golom u 88min na pocetak prvenstva, sa Portom i Bragom smo remizirali u gostima dok smo im uvratile na Sportigom doma sa pobedom da i vratimo za prosle godine za poras u kupom . Ove godine u kupu smo ispali rano jos u 3cem kolo kada smo se i priklucili od Maritima zasluzeni nas su dobili jer ja sam odmarao nekoliko igraca. Ali u liga kupu lako smo presli Aves-a i sada igramo u teskoj grupi ali se nadam bar na nekoju pobedi i na boljem plasmano da uzmemo neku paru.Doveo sam jos jedan igrac odma na pocetku polu sezone nasli su ga moji skauti i to decko je roden makedonac a igrao je fudbal u nemackoj prosao je neke ekipe 3ce lige i evo ga sada kod nas Asmir Ramadanovski dosao je naravano kao slobodan igrac.
Слика


Idemo na dobrim drugim deo sezone i nadamose na prvican cio OPSTANAK sve drugo je plus za ovaj mali klub.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Nisi daleko od Lige Evrope. :cheers:
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ide ti i više nego dobro. Šteta za Kup, ali srećno u nastavku lige i liga kupa. :cheers:
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

KRAJ SEZONE 15/16
Za pocetak ovaj deo u kome imam sta da vam napisem, produzio sam ugovor sa klubom jer smatram da mogu jos vise da postignem tu a i nemam kuda da odem bez licencu.
Слика
Idemo kod onog glavno ove sezone to su rezultati i tabela oni izgledaju ovako .
Слика
Слика
Zapoceli 2016 vrlo lose ali to je bilo zbog previse utakmica u januaru igralismo kup i prvenstvu svake nedelje po 2 utakmice celi mesec a nisam imao rostera za takvo nesto a i povredi su ucinile svoje. Ali nisam izgubio nada znao sam da u mojim momkama ima svezine i oni cu to izdrzati pa sam ostavio kup posledne 2 kola igrao sam sa klincima i sam spremao svezi tim za prvenstvu i to je doslo veoma dobro imali smo 5 utakmica bez poraza sa 4 pobeda i to je vratilo sjaj ove ekipe i znak da mozemo mnogo toga ove sezone i sve je islo ljepo i fino bili smo na 7 mesta ali na kraja smo odigrale 2 uzasne utakmice protiv Gil Visente i Rio Ave koji su bile pod nama i su nam presli naravno to je bilo veliko razocaranje za meni malo sam se ponadao da mogu ostati u gornog dela prvenstva ali sto e tu je :D .
Imam da izdvojim jednu utakmicu protiv Brage koja tada je bila na vrv tabele.
Слика
Слика
Evo decki koju su izgurali i ovu sezoni skoro da nije imalo ikakve promene u ekipi par mladi igraci koju su dosle ali su bile duboke rezerve i sve je islo na ove stare iskusnije igrace mogu da odvojim par igraca koju su me ipresionirale.
Слика
Covek je pokidao i ove sezone opet je bio izbran za najbolji igrac od navijaca i to sa pravom igra dobro u odbrani a i u napadu stvara velike sansi za goool[i
]

Слика
Sjajno je odigrao u sredini najbolju igrac i drugi najbolji strelac u timu drzao je sve konci sredine terena.
Слика
Jedini raspolozen napadac u timu ako uzmemo da Joel i Tozo zajedno su dali 9golova ovaj sam 12. Iznenadjen sam od ovaj igrac jer na pocetku prvenstva mi je bio bekap mislio sam da ga saljem na pozajmicu ali kada sam mu vec dao sansu on je zabliskao i je igrao kao standardni ima samo 22 god mislim da ima idnina kod meni.


I za kraja ovaj izvestaj nesto jako bitno konecno sam i ja dibio pare od svoga gazdi da igram malo fudbalo kao coveka a ne da se sitnarim da se cenkam sa igracima da igraju za pivo i kikirikija .

Слика

Слика


Evo i moje ocenke a jos uvek nemam licencu da radim svoj posao posteno nadam se sada kada imamo pare dobiti i ja nesto da naucim jer starim vec dali cu moci to da naucim.

Vidimo se pocetak nove sezone.Moj plan je da budeme neko respektabilno mesto na tabeli nesto iznad 8 bi bilo super pa nadam se na tome.

:punker: :punker:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobra sezona za tebe. Sledeće da napadaš Evropu :D !! Srećno :cheers:
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Da produzim tamo gde smo stali sa mojom ekipom.
Imali smo odlicnu predhodnu sezonu cel je bio opstanak i to je uspelu jos smo bili i na 11 mesto sto je jako dobra za prvu sezonu u elitno takmicenje u portugaliji za prvi put. Dok su igraci otisli na zasluzeni odmor ja sam trazio nove pojacanja koju si mi bile itekako potrebni, ali to nije islo tako lako imali smo pare ali tesko neko da je hteo da dodje kod nas od ove podobre i poznate igrace sedeo sam pred kom jedno 3-4 dobri saata i sam skautirao igrace ko bi moglo da dojde i kako bi se snasao u nasi tim i moju taktiku koju nikad ne menjam. Ali sam pazio i da ne ostetim previse budjet pa da upadnem u velikim minusa da nemogu to nikako da povratim. Zapocela je nova sezona ja sam vec doveo 2 igraca za jeftine para i sam produzio da trazim jer sam morao da popunim mesto u napadom i sredinom terena po odlaska Sosa i Toze koji su napustili hteli su da igraju u prvi tim a to nikako nisu mogli u moji tim . Evo pojacanja sa koji sam sklopio ugovor i nadam se da ce igraju na najvise nivo u ovom klubom.
Слика
Tomas Dabo je igrac od koga ocekujem stabilnu igru na desnom beka jer na tog mesto imam prvog opcija Victor Alves ali je vise u pouzdanih godinama a ovo je jako eftin transfer jer Auroca je ispala pa nije mogla da zadrazi ovog igraca,Kasa sam doveo kako podraska za one koje vec imam na to poziciji stopera ima 22 god i mislim da moze da pruze dobre igre. na levok beka sam morao da potrazim neki bekap za Araujo i sam nasao ovoga igraca kao free Andre Pires igrao je za Olhanense ali nije hteo da produzi ugovor sa nima. Thierry Moutinho decko je dosao iz Albasete pre 2 godini u portugalo potpisao je za Farense koji igra u drugoj ligi i je pokazao da moze dosta na 20 utakmica je postigao 8 golova sto nije malo ako znam kakve je to losa ekipa to je zamena za mog prvog strelca.I za kraj sam doveo Francisko Ramos i Dima koji nisu bile u predan plan kod svoje ekipi i su hteli transfera pa sam gi doveo prilicno jeftino oba igraca imaju po 21 godinu. Jos moram da potrazim jedno pojacanje po krilima jer mislim da moj kapiten Nuno Santos nemoze vec da izdrzi da igra svih utakmica i svi 90min jer ima vec 36god.

Zakazao sam par prijatelski da se uigra ekipa i ove nove pojacanja( svi prijatelski su bile bez Ramos i Dima u ekipi oni su dosli pred pocetak prvenstva)Mogu da kazam da sam prilicno zadovoljan na svi utakmici smo imali kontrolu igre i vise sanse za gol osim na onu sa Gimaraesu kada su ne oderali imali smo jedan jedini sut i to je usao da nije bilo mog golmana koji je pravio cuda na golu moglo je da bude i vise nego minimalno. Poslednu pripremu smo igrali sa najbolji sastav sto smo tada igrali i smo razvalili nadam se na dobro sezonu kada odigram nekoliko utakmica u prevenstvu ide novi izvestaj do tada pozz .
Слика
Последње учитавање од TIPEE дана 19 Нов 2014, 20:16, учитано 1 пут укупно.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Evo jedan kratak uvod u novoj sezoni ali za pocetak moram da se pofalim da su me moji pratili na skoluvanje uzecu i ja neku licencu ko coveka.
Слика


Kao sto sam i najavio doveo sam jos jednog igraca radi se za krilnog igraca iz Fremude koji je doveden za 120K.
Слика
Слика


Na prvi pogled izgleda jako dobro bez poraza sme do sada ali to je moglo da bude jos bolje. U prvom kolo smo vodili 2-0 nakon toga su dosudjeni 2 penala za Rio Ave i naravno 2-2. Protiv porta smo vodili citavog meca sve do 75 min kada nam je dodeljen crveni karton i odma nakon to smo primili gola za 1-1. Protiv Auroce smo igrali jako dobro vodili 2-0 na kraju opet 2-2 ali to sam igrao sa rezervni timom. Imam ove sezone dosta igraca u rotacii.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo, bravo. Nije loše za sada. Može SS tabele? :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”