Transferi [2013/2014]

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Transferi [2013/2014]

Порука од salel »

JOŠ JEDNA BOMBA: Džeko u Dortmundu!

:mozzart:

Napadač Mančester sitija minulog vikenda u Diseldorfu dogovorio uslove saradnje sa Borusijom, koja će prema jednoj verziji platiti Građanima obeštećenje od 22 miliona evra, a prema drugoj na Ostrvo poslati Marka Rojsa

Sprema se još jedna „fudbalska bomba“ u susret prelaznom roku! Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko napustiće ovog leta Mančester siti i preseliti se u Borusiju iz Dortmunda, prenose nemački mediji.

On bi u ekipi sa Vestfalena trebalo da zameni Poljaka Roberta Levandovskog, koji na kraju sezone izvesno napušta Milionere.

Kako se navodi, Džeko je minulog vikenda boravio u Diseldorfu, gde se sastao sa predstavnicima Dortmunda, dogovorio svoje uslove i preostaje samo da se klubovi dogovore oko obeštećenja. Prema jednoj verziji Borusija će platiti obeštećenje od 22 miliona evra, a prema drugoj na Ostrvo će Marko Rojs, mada je malo verovatno da će Milioneri odreći svog najboljeg igrača.

Celu priču indirektno je potvrdio i Džeko, koji je posle subotnje utakmice sa Vest Hemom, u kojoj ponovo nije odigrao ni minut, na Tviter postavio fotografiju aviona i napisao „otiš'o sam“.
Слика
Последње учитавање од salel дана 29 Апр 2013, 16:38, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Fergijeve zelje: Robert Levandovski, Džejms Rodrigez i Kevin Strotman.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

a gdje ce sa Levandovskim, da igra 4-1-5 formaciju? :D
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Nek otera ono drvo od Velbeka, Runija u vezni red i ima 3 fantasticna spica u rotaciji...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

PSŽ ponudio Real Madridu 80 miliona funti za Kristijana Ronalda, dok će im glavni konkurent biti njegov bivši klub Man. Juanjted, koji je spreman da ponudi 65 miliona funti + Luisa Nanija
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Socivar пише:Nek otera ono drvo od Velbeka, Runija u vezni red i ima 3 fantasticna spica u rotaciji...
najveći problem je što njega forsira i onda će ispasti Ćićarito...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Brate, ja stvarno ne znam sta je Fergusonu kad onakvog igraca kao sto je Cicarito drzi na klupi?! I to naustrb onog panja... Velbek je zajebao i Toresa, negde sam video neku listu, ne secam se gde, na koliko minuta svaki napadac daje gol. To je bila lista najgorih. Prvi je ubedljivo Velbek, daje po gol na svakih 1300 minuta. I on kandidat za najboljeg mladog igraca Premijer Lige?!? Smesno...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Juve doveo prvo pojačanje, izgleda da su već dogovorili dolazak Alesandra Dijamantija.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Blizu je, barem se tako priča, nije potpisao.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Ali verovatno ce potpisati :) Dobar je on, moze im dosta pomoci u LS samo da se namesti na levu nogu.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

Barselona insistira da dovede Handanovića, u suprotnom smeru bi mogao Vilja, a na golu Intera od naredne sezone bi trebao da bude Marketi, Stekelenburg najverovatnije u Fulamu. Jovetić bi na leto trebao da zaigra na Emiratima za svoj omiljeni klub ukoliko škrti Venger doda još 6 miliona evra, nude 24 a Viola traži 30. Ibra ide u Real ili Juve, to su glavni konkurenti pošto ne želi da ostaje u Francuskoj, a Laveci je zainteresovan da pređe u Milan, što znači da bi Parižani doveli dva super napadača, prvi bi mogao da bude Kavani, a drugi Ronaldo po navodima medija, mada ne verujem da bi to on uradio, postoji i ponuda za njega da se vrati tamo gde i pripada za 65 miliona funti + Nanija, i to bi bilo idealno. Sve ovo sam pokupio uglavnom iz italijanske štampe, pa videćemo šta će od svega toga biti.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

kiba пише:Juve doveo prvo pojačanje, izgleda da su već dogovorili dolazak Alesandra Dijamantija.
Скидам га са профил слике, пичка!
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Код: Изаберите све

http://football-italia.net/33754/report-cagliari-duo-napoli
Ако је тачно, одрадили су фантастичан посао.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Jebo mater, mi na klupi isred dragstora nikako da nađemo konsenzus.
Dal je Đuričićev prelazak u SLB pametan potez, koliko će uticati na njegov napredak pošto naši fudbaleri i ne napreduju baš nešto u ligi sagreš, i kakve će posledice imati njegov dolazak na trenutni igrački kadar, pošto gorepomenuti klub ima nekolicinu igrača na ceni?
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Bice i odlazaka iz Benfike, naci ce on svoje mesto, verovatno ne odmah naredne sezone, ali ce dobiti sansu. Meni se cini da je to pravo mesto za njega, a tu i ce i pokazati da li je pravi igrac, ima sve uslove za to.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/232547/Siti-kvari-posao-Borusiji-za-Kavanija-daje-35-miliona-i-Dzeka
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Sta mislite gde ce Robben? Ja sam nesto u tripu da ce zavrsiti u Galati, ili mozda PSG-u.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Teško da će mrdnuti iz bajerna, psg-u savršeno nije potreban, mada ko zna. Blan, on će u psg, voli crnčuge, tako da akn nije crnčuga, teeeško da će išta doći.
Mene najviše buni cela ova tupava situacija oko Matića, ko je lud da da tolke pare za trupac bukve a garant će ga kupiti.
Последње учитавање од Juvenino86 дана 11 Мај 2013, 17:09, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Falcao u Monacu za 60.000.000 evropskih novčanica :slap:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Izgleda da je gotovo oko prelaska Neymara u Barselonu,cekaju se potvrde kluba. :cheers:
Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”