Obilic!!

Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Obilic!!

Порука од draskobg »

Zadnjih par nedelja mi nesto Obilic na pameti,sve hocu - necu - nemam vremena i reko aj da probam... Kad ono prc....Nit ga ima u originalu nit ga ima u dodatku bilo kakvom :argh:

Krenem da kopam malo po forumu i ne mogu da se nacudim kakve sve lige postoje (napravljenje naravno - Gibraltar,Kipar,Makedonske,Bosanske...) a ne postoji liga sa Obilicem u njoj (Beogradska neka beton valjda,ni sam ne znam koja je).

Poenta ovog sto pisem je sledeca. Dajte da uredimo prvo svoje dvoriste pa onda da se bakcemo tudjim (Gibraltar,prim. aut.) :claping: :claping:

Medjutim,ako postoji dodatak a da nije onaj sa Jugoslovenskim fudbalom,i sa Obilicem u njemu,izvinjavam se za sve ono iznad napisano posto nisam bio dovoljno uporan da pronadjem :argh:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nema još uvek.
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

Sloba, vrlo si direktan :nasty: :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa šta da kažem? Evo i konkretan odgovor. Mrek je to uzeo na sebe i sam radi. Ja sam iskreno mislio da je to prevelik posao za mene pa nisam ni hteo da ja radi a mrek je deo administracije Serbian-FM.net i on ispred cele administracije radi na tom dodatku pa Aca i ja nemamo potrebe da se petljamo sa tim a i mrek je bolji u editoru od nas dvoje tj snalažljiviji. Isti je slučaj i sa Avarelom samo što on radi ispred drugog foruma iz regiona isto dodatak za Sve lige Srbije.

Ja sam zauzet drugim stvarima i radimo sve u dogovoru. Godinama sam aktivan na regionalnoj sceni pa ja zato radim sve lige BIH, CG i MKD kao i niže lige Hr i Slo + Jugu i sve lige sveta kojih nema po default i slično. Malo toga radim za Srbiju konkretno kao recimo media pack je jedan od izuzetaka. Šta da kažem još..

Ako te nešto zanima pitaj. :cheers:

Jedino što je sigurno jeste da bi SLS trebalo da izađe ali datum izlaska nije izvestan još uvek.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ne verujem da cu zavrsiti Srbiju. Jednostavno nemam volje. FM15 je ocajan a i interesovanje za te nize lige Srbije nije bas na nekom velikom nivou. Ja bih realno mogao za 10-ak dana sve da sredim ali stvarno me mrzi. Ako naidje inspiracija eto fajla :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Šteta ako ne uradiš.

Nego, neozbiljno je očekivati da ja radim sve i u Hr su očekivali da što više uradim ali jbg. baza je u defaultu užas a ti si jedini to uradio ok. Default je katastrofa. Nisam imao živaca da se bakćem sa tim ali verovatno za sledeći menadžer.

Nisam ja toliko snalažljiv kao ti ili mrek. :)
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Nema još uvek.
nije tacno pogledaj moj dodatak malo bolje :cheers:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

draskobg пише:Sloba, vrlo si direktan :nasty: :cheers:
pogledaj moj dodatak, pisao sam ti vec jednom da tu mozes da cepas sa Obilicem

Слика

:cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Aaa zaboravio sam na to ali Draško je tražio negde gde su samo srpski klubovi bez RS ako se ne varam.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Nek igra moj fajl na FM14 :) Svakako je bolji od FM15
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Aaa zaboravio sam na to ali Draško je tražio negde gde su samo srpski klubovi bez RS ako se ne varam.
znaci samo klubovi iz SRB bez RS...e to onda tesko...neka proba ako se njemu svidi onda je lepo ako ne...nema bas mnogo alternativa...ovo ti je u sustini dodatak sa svim srpskim klubovima dali iz RS ili iz SRB, fuzija srpskog fudbala :cheers:
dakipfc1
Youth Team Coach
Поруке: 55
Придружен: 10 Феб 2012, 20:27
Место: Klupci
Status: Није на вези

Порука од dakipfc1 »

Brate mozes da postavis link za tvoj fajl?? :D :cheers:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

dakipfc1 пише:
Brate mozes da postavis link za tvoj fajl?? :D :cheers:
ako mislis na "SRB Utopiju"

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/serbian-utopia-for-version-153-vt12534.htm


pa onda u prvom postu na download :cheers: ili na

Код: Изаберите све

http://www.fmscout.com/a-serbian-utopia-fantasy-league-fm15.html
Последње учитавање од Dex11 дана 20 Мар 2015, 23:47, учитано 1 пут укупно.
dakipfc1
Youth Team Coach
Поруке: 55
Придружен: 10 Феб 2012, 20:27
Место: Klupci
Status: Није на вези

Порука од dakipfc1 »

Ne brate,od averel80 za fm 14 :D
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

dakipfc1 пише:Ne brate,od averel80 za fm 14 :D
to je dobro pitanje, da li si pogledao vec ovde

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/editor-fajlovi-i-razni-dodaci-14-editor-files-and-misc-add-ons-14-vf311.htm
?
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ne mogu da postavljam link jer nisam radio za ovaj forum ali cu ti poslati link na PM. Naravno moras imati original FM14 da bi sve radilo kako treba...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

averel80 пише:Ne verujem da cu zavrsiti Srbiju. Jednostavno nemam volje. FM15 je ocajan a i interesovanje za te nize lige Srbije nije bas na nekom velikom nivou. Ja bih realno mogao za 10-ak dana sve da sredim ali stvarno me mrzi. Ako naidje inspiracija eto fajla
Meni je ovo odavno palo na pamet ali nikako da pitam. Nadam se da necete zameriti ni mrek ni ti. A sto vas dvojica ne odradiste zajednicki taj fajl za oba foruma da se koristi?

U svakom slucaju mrekonja nam je postao tata, verujem da je zaokupljen sinom, te bi mozda ti mogao da poguras to i pre nego on. Sto se tice interesovanja, nadam se da se šališ jer sam dobio 6800 poruka na tu temu i na forumu i na FB stranici. E sad, sto se tice volje... ne znam. Jedino da ti nabacim neku drugaricu od žene da ti stimulise prostatu :lol: Da objavim na stranici da si koristis Durex XXXL, tako nesto :)

Ne ozbiljno, mislim da bi to bio pun pogodak i da bi bila brutalno dobra stvar, kao i FM14 sto si uradio koji takodje mozes da postavis ovde na forumu ako zelis jer je Pablo dao pristanak za to, na tebi je. ja onako patriotski mogu da navijam da to i uradis u ime zajednice ne SFM-a, nego svih FMovaca. :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Apsolutno potpisujem sve ovo što je Manda rekao. Više ne znam šta ću da radim od silnih pitanja za naše lige. Ubedljivo najveće interesovanje vlada.. razumem i pojedine okolnosti ali bih bio rad da vidim u ovom delu dodatke koje si ti izradio kao predstavnik susednog foruma (FMP) jer je po istom principu pojedine radove CM pustio ovde tako da..

Hrvatsku si ove godine uradio i više nego dobro i po sve fm igrače bi iz Srbije ali i regiona (verovao ili ne imam pitanja i iz Hr da li su gotove sve naše lige) bi bilo super kada bi takav jedan dodatak ugledao svetlo dana. Na stranu to što je po nekome fm loš ili dobar ali ga svakako jako veliki broj ljudi igra.

Nadam se da ćeš na kraju ipak odlučiti da izbaciš taj dodatak i za fm 15 :cheers:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Sve je to lepo sto vas dvojica govorite ali jednostavno nemam bas puno volje za rad na editoru. Imam jos neke fajlove koje treba da sredim posle 15.3 patcha a za koje mi treba puno manje vremena pa ih ipak jos nisam uradio. Videcemo...
Sto se tice kacenja fajlova ovde... videcu sa Pablom pa ako on nema nista protiv- nemam ni ja. Iskreno pun mi je q svadje pojedinih ljudi samo zbog toga na kom forumu su aktivni. Sto je najgore to su svadje pojedinaca koje se vuku 4-5 godina unazad a zbog toga smo svi mi koji nemamo veze sa tim - na gubitku.
Cucemo se ovih dana...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

averel80 пише:Iskreno pun mi je q svadje pojedinih ljudi samo zbog toga na kom forumu su aktivni. Sto je najgore to su svadje pojedinaca koje se vuku 4-5 godina unazad a zbog toga smo svi mi koji nemamo veze sa tim - na gubitku.
Ja nemam ni sa jednim covekom u regionu ni ejdan jedini problem. Svima sam pomoga sta sam mogao i te svadje ili sta se vec desava nikad nisam niti kapirao niti cu. Govorimo o FMu , a ne o dedovini pa da se motaju neke teorije zaverei sl. Ovde na SFMu nema niti ce ikada biti sujete ili cega vec.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”