оцене

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
nøno
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 14 Дец 2014, 23:34
Место: Србија
Status: Није на вези

оцене

Порука од nøno »

Не знам да ли се то и код вас дешава, али код мене, гледајући и упоређивајући атрибуте играча са оценом, тј проценом скаута је у прилично нереална. На пример, већ две сезоне школа фудбала ми није избацила играча са ЈПП јачим од 2 звездице, иако ми је практично све на максимали, онда сам нашао неког Чеха за кога су заинтересовани Тотенехм, Челси, Арсенал, Атлетико,.. а оцена му стоји на 2.5 звездица..

Генерално, често ме те оцене разочаре толико да на крају не доведем играча са сјајним атрибутима јер се бојим да не испадне тако како скаут мисли
Necu sad ja ako ceo narod jede vajkrem, sad ce Nino Vipan da se maze kremom po dupetu
PaNe94
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 07 Мар 2015, 22:15
Место: Smed. Palanka
Status: Није на вези

Порука од PaNe94 »

Pa ja i ne gledam zvezdice. U stvari samo gledam ključne atribute. Jednom sam kupio igrača za kog je skaut rekao da ima 3 zvezdice, a kad je igrač došao kod mene imao je 4.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Zvezdice su vrlo relativna stvar. Atributi (i detalji u okviru Scout Reports) mnogo više govore o igraču.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”