Career goal : Be better then PSG!

Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Career goal : Be better then PSG!

Порука од krivokuca »

Ovo je moja prva prica na FM15, nadam se da cete biti zadovoljni! Resio sam da vodim neki tim iz nizih liga evrope, izbor se sveo na par timova od kojih mi je najinteresantniji bio Paris FC.
Слика
Paris FC je osnovan 1969 godine i trenutno se takmici u trecoj Francuskoj ligi.
Nemaju zapazenih rezultata u celokupnoj klupskoj istoriji.
Utakmice kao domacini igraju na "Stade Sébastien-Charléty-u" koji ima kapacitet 20.000 mesta.
Слика
Nastavak veceras, pozdrav!
Последње учитавање од krivokuca дана 23 Феб 2015, 21:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Na samom pocetku su se desile neke stvari koje mi se nisu svidele. Uprava bez ambicija, nema novca za transfere... Sta je tu je, moracu nekako da se snadjem. Zahteva od uprave skoro i da nema, cilj za prvenstvo mi bukvalno nisu ni zadali, kao da im je sve jedno da li cu zavrsiti u sredini tabele ili se boriti za promociju. Igraci ipak imaju drugacije razmisljanje i slozili su se sa mnom da mozemo doci do borbe za visi rang takmicenja.
Слика
Слика
Konkurencija i prvom timu i nije nesto jaka, sredina terena jedna je od slabih karika mog tima, centralni vezni su losi. Novca za transfere nije ni bilo pa se ocekivalo da ce pojacanja doci ili za dzabe ili na pozajmicu. Mnogi igraci koji bi bili idealni za nas tim nisu zeleli da prihvate da igraju kod nas na pozajmici. Ipak uspeli smo da obezbedimo deo tima koji je i bio najslabiji, centralne vezne. Na pozajmicu su dosla dva igraca iz Remsa i jedan iskusni igrac koji je bio bez ugovora. Samo jedan igrac je napustio klub pre pocetka sezone, naravno otici ce ih jos nekoliko sa kojima cemo raskinuti ugovore jer nisu od neke koristi.
Слика Слика
Pripremne utakmice nisu prosle bas najbolje, zabelezili smo 2 pobede i 2 poraza. Na ovim utakmicama se istaklo par igraca koji ce definitivno biti oslonac tima za ovu sezonu.
Слика
Ocekuje nas pocetak sezone, hvala Bogu problema sa povredama nismo imali i nadamo se promociji u visi rang!

Nastavak uskoro!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Pocelo je takmicenje u ligi, odigrali smo 5 uvodnih utakmica za sad, rezultati i vise nego dobri.
1. kolo
Ne znam da li smo mogli gori pocetak da ocekujemo. Prva utakmica pred domacim navijacima i katastrofalna igra. Poraz od 0:3 nije nista, moglo je da bude 0:7 najopustenije ali smo imali "srece".
Слика
2. kolo
Posle uvodnog poraza kod kuce na gostovanje smo otisli pod pritiskom, navijaci su ocekivali pobedu i morali smo da dodjemo do nje. Sve je krenulo idealno, vec u 9-om minutu penal i siguran je bio novajlija u timu, 0:1! Na odmor se otislo sa rezultatom iz 9-og minuta. Drugo poluvreme pocinje odlicno za nas, posle kornera u 56-om 0:2! Nakon pogotka je pocelo da se desava ono cega sam se i plasio, igraci su se opustili i kola su krenula niz brdo. Slobodan udarac za domacu ekipu par minuta posle naseg drugog pogotka i 1:2. Odolevali smo nekako njihovim napadima i trudili se da sacuvamo prednost ali nismo imali srece, 86-i minut i 2:2 posle kornera. Veoma ljutito sam reagovao, doslo mi je da pobijem celu postavu, nisam stigao ni da se smirim kad ono PEREIRAAAAAA, 90+3min, sut sa 25 metara zavrsava u gornjem levom uglu gola domacina, 2:3!!! (Pereira je dosao na pozajmicu iz Remsa)
Слика
3. kolo
Posle napetog gostovanja trebali smo da imamo nesto laksu utakmicu na domacem terenu, gostovao nam je na papiru slabiji Avranches. Odlicno smo otvorili utakmicu, vec posle 17 minuta smo vodili sa 3:0. Nismo dali gostima sansu da ozbiljnije priprete i pravo ni od kuda 3:1, opet prokleti prekid. Brzo nakon njihovog gola smo vratili stvari na svoje mesto. Odlican solo prodor Keite po levoj strani i sut u dalji ugao gostujuceg cuvara mreze, 4:1! 6 minuta pre kraja opustanje nas je kostalo jos jednog primljenog gola, katastrofalna reakcija odbrane, cak 3 igraca su propustila loptu posle centarsuta sa desne strane i njihov igrac je neometan sproveo loptu u mrezu, 4:2.
Слика
4. kolo
Posle dve vezane pobede ekipa je bila u odlicnom raspolozenju. U cetvrtom kolu cekalo nas je gostovanje Epinalu. Od pocetka smo krenuli napadacki ali nismo uspeli da iskoristimo svoje sanse. 27min, stoper domacina pravi faul na oko 25metara od gola i stvara se odlicna prilika za udarac. Kinkela je raspalio po lopti i 0:1!!! Na odmor se otislo sa rezultatom 0:1. Agresivno smo krenuli i u drugom poluvremenu sto je urodilo plodom vec u 55-om minutu. Posle skracenog kornera najbolji u skoku je bio Brahami i savladao golmana domace ekipe, 0:2! Ovo je bio Brahamijev drugi pogodak u sezoni. Domacin je do kraja samo uspeo da ublazi poraz golom Asbaboua u 62min.
Слика
5. kolo
Serija od 3 vezane pobede privukla je i vise ljudi na stadion. Na ovoj utakmici bili smo veliki favoriti, svi su ocekivali pobedu koja bi nas dovela na neko od mesta koja vode u visi rang. U prvom poluvremenu nismo uspeli da razbijemo otpor gostiju koji su se odlicno branili. Na samom pocetku drugog poluvremena posle napada po desnoj strani i centarsuta Kinkele na drugoj stativi se nasao novajlija u timu i postigao vodeci pogodak, 1:0! Nastavili smo sa agresivnom igrom i napadackim fudbalom ali nismo mogli da dodjemo do drugog gola, promasene su velike sanse. Kazna je stigla u 90-om minutu. Brahami pravi glup prekrsaj na 30-ak metara od gola, igrac gostujuce ekipe iz slobodnjaka pogadja precku i na odbijenu loptu natrcava Mayenga i trese mrezu nase ekipe, 1:1. Veliko razocarenje posle ovog remija ali sta je tu je, idemo dalje ka promociji!
Слика
Tabela
Слика
Последње учитавање од krivokuca дана 24 Феб 2015, 02:48, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bravo momak, sve lepo, pregledno, jasno. Lepo si počeo. Svaka čast. Pratim.


P.S.
Ako se pojavi neki Gagi ovde, evo da se podseti malo. A ti budi pametan, pa ga ne slušaj, vidiš kako je prošao, doduše na fm13, ali video zapis postoji.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=smf05-gwn7A[/youtube]
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Hvala, potrudicu se da nastavim ovako. :cheers:
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Pre nego sto pocnem sa izvestajem ide jedna zanimljivost.
Слика
Francuska ima dosta problema sa povredama u A reprezentaciji, umesto Benzeme pozvan moj omiljeni igrac, David Trezege!
Слика
6. kolo
Posle izgubljenih bodova kod kuce u 90-om minutu raspolozenje u ekipi je opalo. Pored tog problema stvorio se i niz novih, 5 igraca iz prve postave nisu bili u mogucnosti da nastupaju protiv CA Bastie. Kombinovani sastav sasvim se lepo nosio protiv jaceg protivnika u prvih 45 minuta. Nadmocnija Bastia uspela je da materijalizuje jednu od gomile sansi vec pocetkom drugog poluvremena, 1:0. Pokusali smo da se vratimo u mec ali nije islo, jednostavno nismo mogli da povezemo 2 dobra pasa. Zasluzena pobeda Bastie.
Слика
7. kolo
Vecina igraca na koje nisam mogao da racunam u prethodnom kolu bila je spremna za ovaj mec. Protivnik je bila ekipa Red Star-a, dosta slabija ekipa od nas. Mediji su vrsili pritisak na mene i igrace pre ovog meca ali to im nije mnogo pomoglo. Vec posle 5 minuta igre imali smo sigurnih 0:2. Prvo je sa bele tacke bio siguran jedan od najboljih igraca u timu u dosadasnjem delu sezone, da bi posle njega 35-o godisnji Brahami, odlino pojacanje postigao svoj treci pogodak u sezoni. Iskoristio je Brahami nepaznju odbrane i u velikoj guzvi sa 7-8 metara matirao golmana domacina. Domaci tim nije stvorio ni jednu ozbiljniju priliku, lagano smo priveli mec kraju i uzeli veoma vazna 3 boda!
Слика
8. kolo
Posle pobede na laganom gostovanju docekali smo lidera na tabeli. Ocekivao se veoma zanimljiv susret sto je i privuklo veliku paznju medija. Na papiru mi smo bili favoriti za ovaj mec, u mojoj glavi favoriti su bili oni. I jedna i druga ekipa su dosta stegnuto usle u ovaj mec, nije bilo suta ka golu sve do 23min kada su gosti dosli u prednost. Opet je nas problem bio prekid, posle kornera lopta se odbila na 10-ak metara od gola i protivnicki igrac ju je prihvatio na volej i smestio iza ledja naseg golmana, 0:1. Nije se mnogo cekalo na nas odgovor, poceli smo da igramo nasu igru tek posle primljenog gola i to je urodilo plodom. Kinkela se nasao na pravom mestu u pravo vreme. Sjajno je prosao Keita po levoj strani i uputio ostar centarsut koji je lose iskontrolisala odbrana gostiju i loptu odbila na nekih 5-6 metara od gola, natrcao je Kinkela i smestio je i praznu mrezu. Na odmor se otislo sa rezultatom 1:1. Drugo poluvreme veoma tesko za gledanje, bez sansi, bez ideje, bez i jednog pokusaja udarca na gol sve do 80-og minuta. Ponovilo se ono cega se najvise i plasim, pad koncentracije odbrane i velika greska stopera u 89-om minutu nas je kostala jednog boda. Uz prvo kolo ovo je bila jedna od najlosijih utakmica koju smo odigrali.
Слика
9. kolo
Igracima je ocitana lekcija za onako bledu partiju u prethodnom kolu. Posle poraza od lidera na tabeli i ovo na papiru lako gostovanje mi je izgledalo kao nemoguca misija, raspolozenje u ekipi se raspalo, sve je krenulo niz brdo. Pre meca ekipi sam odrzao jedan motivacioni govor za koji sam se nadao da ce da upali ali nista se nije desilo, gledali su kao tele u sarena vrata. Najjaci sastav je izasao protiv ekipe koja je u tom trenutku bila jednu poziciju ispod nas. Organizovano i bez i malo straha igraci su usli u ovaj mec, to me je veoma iznenadilo. Napadali smo i napadali, to se isplatilo u 21min kada je posle odlicno izvedenog kornera nas stoper bio najvisi u skoku i doneo nam prednost, 0:1! U istom ritmu smo igrali i u nastavku utakmice, poluvreme je bilo 0:1. Pocetkom drugog poluvremena bio sam prinudjen da izvrsim 2 izmene zbog umora igraca, nadao sam se samo da niko nece da se povredi i da cemo citavi izgurati drugo poluvreme. Spustili smo tempo i pokusali da cuvamo loptu, sve je lepo islo, domacin nije mogao da se poveze. Dosta mrtvo drugo poluvreme oziveo je nas najbolji napadac efektnim golom sa nekih 25metara, 0:2! Odlicnu partiju lagano smo priveli kraju i upisali nova vazna 3 boda!
Слика
10. kolo
Na krilima pobede iz prethodnog kola docekali smo najneprijatnije iznenadjenje prvenstva, Amien. Ekipa za koju se ocekivalo da ce da izbori promociju za Ligu 2 je bila zakucana na dno tabele. Sa dosta opreza smo usli u ovaj mec, nismo dali da nas njihovi losi rezultati prevare. Posle kornera u 5-om minutu najvisi u skoku je bio nas gorostasni stoper i doneo nam prednost, 1:0! Ni posle vodeceg gola nismo stali, nastavili smo agresivno i organizovano da napadamo. To nam se isplatilo sredinom prvog poluvremena, odlican prodor Kinkale po desnoj strani i jos bolje ostavljena povratna lopta na 20-ak metara od gola, na nju je natrcao nas kapiten i smestio loptu iza ledja gostujuceg cuvara mreze. Na odmor se otislo sa rezultatom 2:0. Bio sam veoma zadovoljan sa igrom u prvih 45 minuta i zatrazio sam od igraca da isto tako nastave. Sve je delovalo odlicno, igraci su bili raspolozeni i vec na startu drugog dela igra nas napadac je povecao prednost na 3:0! Posle toga je bio jasno da Amien nece moci da se vrati u mec. Bez nekih vec prilika u nastavku, malo sporiji tempo i dolazi do opustanja mojih igraca, kiks odbrane iskoristio je igrac Amiena i postavio konacnih Paris FC 3 - 1 Amiens!
Слика
Tabela
Слика
Последње учитавање од krivokuca дана 24 Феб 2015, 06:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Trezege. :xD:

Zanimljiv izazov, uz tebe smo. :fanman:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ali sam zato na 14ici uzeo LŠ :zelenko:

Srećno!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Nastavak sezone veoma uspesan, stizu izvestaji sa meceva!
Слика
11. kolo
Jedno od tezih gostovanja, docekao nas je Strazbur. Odmah od starta se videlo koiliko ce biti tesko, primili smo gol u prvih 5 minuta, 1:0. Domacin je nastavio sa napadima i to im se isplatilo u 30-om minutu kada su preko Lienarda duplirali prednost. Da stvari budu gore po nas pobrinuo se iskusni stoper koji je zaradio direktan crveni karton pred kraj poluvremena. U drugom delu igre smo iznenadili domacina i brzim golom smanjili prednost, 2:1, Pereira! Nekako smo posle gola zivnuli, uspeli smo da vezemo par dobrih napada i dodjemo do izjednacenja, 2:2, ponovo sjajni Pereira! Do kraja utakmice smo se odlicno branili i uspeli smo da iscupamo bod.
Слика
12. kolo
Posle tesko osvojenog boda na gostovanju Strazburu docekali smo jedno od najprijatnijih iznenadjenja prvenstva, ekipu Kolmara. Prvo poluvreme je bilo veoma mrtvo, sve do poslednjih 15-ak minuta. Gosti su posle nase nocne more, prokletog kornera dosli u prednost. Nije se dugo cekalo na nas odgovor, vec u sledecem napadu smo uspeli da izjednacimo. Do odlaska na odmor smo i preokrenuli rezultat i veoma zadovoljili nase navijace. Uspeli su gosti sada da dodju do izjednacenja i ucine ovaj mec jos zanimljivijim, 2:2. Posle tog gola smo poceli da igramo kao nikad do tad, sve je bilo uz nas, svaki sut je ulazio, gosti nisu uspeli da izadju iz svog sesnaesterca. Do kraja smo im dali jos 4 gola i uzeli veoma vazna 3 boda, Paris FC 6 : 2 Colmar!
Слика
13. kolo
U 13. kolu smo imali jedno od laksih gostovanja, bar je tako izgledalo na papiru. Dosta mrtva utakmica, slicno prvo poluvreme kao i protiv Kolmara. Primamo gol posle prekida za 1:0. Odmah posle primljenog gola je usledilo izjednacenje, Keita za 1:1! Do kraja poluvremena vidjen je jos jedan pogodak koji je delo naseg stopera, 1:2! Nastavak utakmice je bio veoma nezanimljiv i bez mnogo sansi. Druga pobeda u nizu i lagano pomeranje ka vrhu tabele.
Слика
14. kolo
Nakon dve vezane pobede u prvenstu svi su bili raspolozeni za igru, stadio je bio lepse popunjen nego u dosadasnjem delu sampionata. Utakmica je lose pocela za nas, gubili smo posle uvodnih 10-ak minuta. Veoma brzo smo stali na noge i uspeli da izjednacimo rezultat. Kao sto smo vec i navikli, do poluvremena smo napravili preokret i otisli na odmor sa prednoscu od jednog gola, 2:1. Nastavak utakmice je poceo u nesto jacem ritmu, dosta sansi je propusteno sa obe strane. Mi smo bili ti koji su probili led u nastavku igre sa dva vezana pogotka i tako srusili svaku nadu gostujuce ekipe. Do kraja utakmice oni su uspeli da ublaze poraz, 4:2. Treca pobeda u nizu i put na drugo mesto!
Слика
15. kolo
Posle trece pobede u nizu nadali smo se i cetvrtoj, ali to se naravno nije desilo. Zadesila nas je prava rezultatska katastrofa, veliki poraz na gostovanju od 4:1. Moglo je da bude i mnogo vise ali nas je golman spasio. Nemam sta da napisem povodom ove utakmice, prava katastrofa.
Слика
Tabela
Слика
Слика
Odigrane su i tri utakmice u kupu, igrali smo protiv veoma slabih protivnika, sve su to bili timovi iz mnogo nizih rangova takmicenja sto se moze i zakljuciti po rezultatima.
Слика
Hvala svima koji pratite! Do sledeceg pisanja!
Последње учитавање од krivokuca дана 24 Феб 2015, 20:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Nastavak veoma zanimljive sezone!
Слика
Prelazni rok je bio veoma neaktivan za nas, nismo imali sredstava da se pojacamo. Nekoliko manje bitnih igraca je napustilo klub.
16. kolo
U nastavku prvenstva docekali smo fenjerasa. Veoma lagana pobeda, protivnik nije stvorio ni sansu do poslednjeg minuta kada su i postigli utesni pogodak. Ceo tim je odlicno funkcionisao do tog poslednjeg minuta kada je levi bek kiksnuo i predao loptu protivnickom igracu. Sve u svemu zadovoljan sam igrom na ovom mecu, veoma vazna 3 boda za nastavak borbe za plasman u visi rang.
Слика
17. kolo

Nakon lagane pobede u prethodnoj utakmici gostovali smo ekipi koja ima najlosiji napad u ligi. Veoma lose smo usli u mec, nismo mogli da iznesemo loptu sa svoje polovine. Protivnik je igrao kao da je za klasu-dve bolji od nas. Veoma glupo smo primili dva gola pre odlaska na odmor. U drugih 45 minuta nismo uspeli nista da promenimo u igri, oni su odlicno sekli nase napada ne sredini terena i zasluzeno dosli do pobede. Veoma sam iznenadjen zbog ovog poraza, ocekivao sam laganu pobedu.
Слика
18. kolo
Sledeci duel je bio protiv dosta slabije ekipe od nas. Veoma dobro smo otvorili utakmicu i rano dosli do prednosti. Propusteno je par dobrih prilika i sa jedne i sa druge strane u sledecih nekoliko minuta. Bili smo pod pritiskom od sredine prvog dela igre i primili smo gol pred odlazak na odmor. Gosti su dobili crveni karton nakon nepromisljenog starta njihovog beka. Sa igracem vise poceli smo da napadamo od pocetka drugog dela igra i to se veoma brzo isplatili, 2:1! Do kraja utakmice propustili smo jos nekoliko dobrih sansi ali nismo dali protivniku ni trunku nade da ce moci da se vrate u mec. Veoma bitna 3 boda posle kiksa u prethodnom kolu!
Слика
19. kolo
Sada nas je cekalo veoma tesko gostovanje ekipi iz gornjeg dela tabele. Neki standardni prvotimci nisu bili spremni za ovu utakmicu pa sam mislio da ce nam posao biti dosta otezan. Lepo smo poceli, poveli vec u 15min preko fenomenalnog Pereire. Nista ozbiljnije se nije desavalo do kraja poluvremena. U drugom delu igre domacin je krenuo dosta agresivnije. Stvorili su nekoliko lepih sansi ali ni u jednoj nisu uspeli ozbiljnije da ugroze naseg golmana. 62 minut, slobodan udarac na nekih 30-ak metara od naseg gola, blago receno retardiran uradac prosao je nasem golmanu kroz ruke i usao u gol, 1:1. Nakon primljenog gola mogli smo da primimo jos jedan ali je sreca bila uz nas, spasila nas je precka. Uslepi smo da se oslobodimo pritiska, sve karte smo bacili na napad. Nismo uspeli da stvorimo konkretnu priliku sve do poslednjeg minuta kada je Kinkala centrirao sa desne strane a na pravom mestu se nasao nas kapiten i doneo nam jednu od najvaznijih pobeda u dosadasnjem delu sezone!
Слика
20. kolo
Posle dve vezane pobede doslo je vreme i za trecu. Gostovao nam je dosta slabiji Epinal nego onaj koji smo gledali u prvom delu sezone. Veoma lako smo dosli do pobede, sansu su dobili i igraci koji nisu toliko cesto igrali u dosadasnjem delu prvenstva. Paris FC 4:1 Epinal
Слика
21. kolo
Imali smo veoma lep od 3 pobede pre ovog gostovanja. Ocekivao sam jos jednu pobedu u nizu. Tako je i pocelo, do sredine poluvremena vodili smo sa 0:2! Nastavili smo da napadamo, protivnik se nije video. Nismo uspevali da iskoristimo svoje sanse u vise navrata. Protivnik nije uspeo da iznese loptu sa svoje polovine sve do 84min kada su i uspeli da postignu pogodak i ublaze prednost. Samo 3 minuta kasnije desavaju se nemoguce stvari. Odbrana kao da nije postojala, iz 3 pasa nam je ispala cela zadnja linija a domaci tim se nasao u 3 na 1 situaciji sa golmanom i naravno iskoristio tu sansu, 2:2. Ocajna igra u poslednjih 10-ak minuta nas je kostala veoma bitnih bodova.
Слика
Tabela
Слика
Слика
Nastavljeno je i takmicenje u kupu. Tu smo imali dosta uspeha i plasirali se u samu zavrsnicu takmicenja. Na nasem putu do 11. runde pala su dva clana Lige 2! Nior i Soso su pobedjeni sa 2:1. Veoma neocekivane pobede u oba duela. U 10. rundi smo naleteli na veoma poznatog protivnika, duel je bio za pamcenje, mnogo preokreta, mnogo golova, crvenih kartona... Fenomenalna utakmica i pobeda nase ekipe od 4:3! u 11. rundi cemo igrati protiv clana Lige 1, ekipe Lensa. Imali smo dosta srece sa zrebom, izbegli smo Lion, PSG, Marsej, Monako...
Слика
Za kraj jedna lepa vest, ponudjen mi je novi ugovor koji sam odmah prihvatio. Ugovor je potpisan na godinu dana!
Слика
Do sledeceg pisanja!
:cheers:
Последње учитавање од krivokuca дана 25 Феб 2015, 08:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Narednih dana izvestaji ce biti nesto kraci nego obicno, mora da se uci. :zelenko:
Слика
Слика
Imali smo veoma uspesnu zavrsnicu sezone, izborili smo plasman u visi rang takmicenja. Sezona je zavrsena na odlicnom drugom mestu. U poslednjem kolu smo igrali utakmicu za prvo mesto ali smo izgubili od najbolje ekipe u trecoj ligi. U kupu takmicenje smo zavrsili u odlicnoj jedanaestoj rundi porazom od ekipe Lensa koja je clan Lige 1. U svakom slucaju sam veoma zadovoljan celokupnom sezonom. :fanman:
Utakmice koje smo odigrali do kraja sezone.
Слика
Tabela

Слика
Za najboljeg igraca izabran je Pereira koji je kod nas bio na pozajmici iz Remsa.
Слика
Desilo se jos lepih stvari!
Слика
To bi bilo to od prve sezone, kao sto sam vec i napisao, zadovoljan sam ucinkom i nadam se da cemo na jos boljem nivou biti sledece sezone! :cheers:
Последње учитавање од krivokuca дана 26 Феб 2015, 08:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Prelazni rok 2015/2016
U prelaznom roku smo bili veoma aktivni, doveli smo pojacanja na svim pozicijama sa kojima smo imali problema u prethodnoj sezoni. Konkurencija je dosta jaca i igraci ce morati dosta da se bore za mesto u startnoj postavi, tu su i neka stara lica koja su produzila pozajmice i ostala u nasem klubu. Dosta igraca je napustilo ekipu, to su uglavnom igraci koji nisu mogli da se izbore za minutazu u prethodnoj sezoni.
Слика
Igraci koji su pojacali nas tim.
Dovedena su dva nova golmana, Zelazni ce sigurno biti startni cuvar mreze za sledecu sezonu, a rezerva mu je mladi Brazilski golman koji je bio bez kluba.
Слика
Слика
Zadnju liniju smo pojacali sa jednim novim igracem i pozajmicu je produzio standardni levi bek iz prosle sezone.
Слика
Слика
Vezni red je pretrpeo najvise promena i u njemu ce biti najveca konkurencija za startnu postavu. Najbolji igrac prethodne sezone, Pereira, potpisao je dvogodisnji ugovor sa nasim timom, pozajmicu na jos godinu dana produzio je Gavori. Srpski igrac koji je dosao na pozajmicu je vracen svom timu.
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Napad
Nas najbolji strelac iz prethodne sezone je napustio klub, back up spica nismo ni imali tako da smo bili u obavezi da dovedemo bar 2 napadaca. To smo i uradili, dva odlicna igraca su pojacala nas napad.
Слика
Слика
To bi bilo to sto se tice letnjeg prelaznog, on je za nas tim zavrsen.
Omladinska skola je izbacila samo jednog igraca vrednog paznje. Mali ce da bude azdaja za par sezona!
Слика
Nastavak danas u toku dana, pozdrav!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

krivokuca пише: Omladinska skola je izbacila samo jednog igraca vrednog paznje. Mali ce da bude azdaja za par sezona!

Dobar!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Ture ti je odlican igrac, kod mene je bio najbolji strelac Lige 2
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Četiri gola na pet utakmica u prvenstvu za sad!

:cheers:
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Pripreme
U pred sezoni smo odigrali 4 kontrolne utakmice, mogu da kazem da sam zadovoljan rezultatima i prikazanom igrom. Dosta novajlija se istaklo i vec imam neku sliku u glavi kako bi trebalo da izgleda prvih 11.
Слика
LIGUE 2
Слика
Pocelo je takmicenje u novoj sezoni. Pocetak je bio veoma los, 2 poraza u 2 uvodna kola. Imali smo nesto lakse protivnike u ta prva dva kola ali nismo uspeli ozbiljnije da pripretimo. Nastavak je bio dosta uspesniji, u sledeca 4 meca smo zabelezili 3 pobede i 1 neresen rezultat. Zanimljivo je da su pobede dosle protiv dosta jacih protivnika nego sto su bili oni od kojih smo porazeni u prva dva kola. Za sada sam zadovoljan ucinkom u prvenstvu. Predvidja nam se grcevita borba za opstanak. Glavni favoriti za promociju u visi rang su naravno Tuluz i Nica.
Rezultati prvih 6 kola.
Слика
Tabela
Слика
Coupe de la Ligue
Слика
U liga kupu smo lepo poceli ali smo takmicenje zavrsili vec u drugoj rundi. Pobedili smo favorizovani Dijon u prvoj rundi i kasnije ispali od ekipe koja se od ove sezone takmici u trecoj ligi. Razocaran sam rezultatom u toj drugoj rundi, ali mozda je ovo i prednost jer cemo do kraja sezone igrati samo na 2 fronta.
Слика
Do sledeceg pisanja! :cheers:
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
LIGUE 2
Слика
Ocajan nastavak sezone, ovako nesto svakako nisam ocekivao. Igra nam se raspala, jesmo imali nesto tezi raspored ali to nije opravdanje za ovako lose rezultate. Raspolozenje u ekipi je opalo, samo nekolicina igraca se istakla sa boljim partijama. U nastavku cemo morati da zaigramo mnogo bolje ili cemo upasti u opasnu zonu a to se navijacima i upravi nikako nece dopasti.
Слика
Tabela
Слика
Igraci koji su se pokazali bolje od ostalih i ovoj losoj seriji rezultata su sledeci.
Golman jeste primio dosta golova ali je spasao ekipu i vecih poraza, imao je dosta neverovatnih intervencija i zasluzuje da se nadje u ovom izboru.
Слика
Ovaj covek je bio tata sredine terena, odlican u defanzivi i veoma koristan u napadu. Jedan od retkih koji je konstantno igrao na visokom nivou. Kvalitetan igrac za ovaj rang takmicenja i bice veoma koristan do kraja sezone.
Слика
Pereira, na njega ne treba trositi reci, nas najbolji igrac jos od prethodne sezone. Postao je i kapiten ekipe sto se nekima nije dopalo ali sta je tu je.
Слика
Cudo od deteta je pocelo veoma brzo da se razvija i u nastavku karijere bice neizostavan clan nase ekipe. Jedina mana je to sto ce verovatno imati probleme sa povredama ali se nadamo da ce sreca biti na nasoj strani.
Слика
Zidan preuzeo Monpelje!
Слика
Nadam se mnogo boljem nastavku sezone, trebace nam dosta boljih partija da bi izasli iz ove krize rezultata. :cheers:
Последње учитавање од krivokuca дана 26 Феб 2015, 21:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
LIGUE 2
Слика
Zavrsena je veoma duga i naporna sezona. Mogu slobodno da kazem da sam zadovoljan ucinjenim, odigrali smo iznad ocekivanja uprave. Bilo je teskih trenutaka i velikih poraza ali svaki put smo uspevali da se vratimo podignute glave. Forma je varirala tokom cele sezone sto je bilo i za ocekivati od tima naseg kalibra. Napravio sam nekoliko gresaka sa transferima, dovedeni su igraci koji nisu ispunili ocekivanja, a pozicije koje su bile primarne za pojacavanje ostale su neispunjene. Nekako smo celu sezonu izgurali sa skrljenim timom. Pa da se pozabavimo i sa rezultatima.
Rezultati
Слика
Слика
Tabela
Слика
Dosta igraca je ispunilo moje zahteve i opravdalo poverenje, bilo je i onih koji su tokom sezone uspeli da se dokazu i izbore se za vecu minutazu. Naravno bilo je i igraca koji su veoma razocarali i koji nisu pokazali bas nista. Prvo cu vam predstaviti igrace koji su bili koristni za nas tim u teskoj i napornoj sezoni.
Ovaj covek vec dve sezone igra na standardno visokom nivou, bice od koristi i sledece sezone.
Слика
Veoma brz igrac, apsolutno opravdao ocekivanja, bio je nezaustavljiv po desnoj strani.
Слика
Levi bek koji je vec drugu godinu na pozajmici iz Alkorkona. Fenomenalna i druga uzastopna sezona, na zalost nije zeleo da produzi saradnju na jos godinu dana i ako je njegov klub prihvatio ponudu za pozajmicu.
Слика
Gavori je ove sezone bio standardan na levom krilu za razliku od prosle kada mu je mesto zauzimao Keita. Dve godine za redom na pozajmici iz Oksera, saradnja je produzena na jos godinu dana.
Слика
Igrac koji je u potpunosti zamenio Brahamija na poziciji centralnog veznog. Fenomenalna sezona za njega.
Слика
Stoper koji je dosao u drugom delu ove sezone, odmah se ustalio u startnoj postavi i odigrao na veoma visokom nivou.
Слика
Covek koji je bio rotacija na desnom krilu, odlicno je iskoristio svaku sansu koju je dobio, u nastavku sezone se jedno vreme ustalio u startnoj postavi. Odlicna sezona za njega.
Слика
Na Pereiru opet ne treba trositi reci, nas najbolji igrac drugu sezonu za redom! Kapiten kapitenski!
Слика
Nas najbolji strelac ove sezone, odlicno se pokazao i igrao na visokom nivou tokom celog takmicenja. 13 golova u ligi.
Слика
Sada da se pozabavimo igracima koji nisu ispunili ocekivanja.
Stoper koji je dosao kao jedno od vecih pojacanja i covek koji je trebao da igra u startnoj postavi. Jedan od najlosijih igraca u nasem timu prethodne sezone. Mnogo gresaka, jos vise kartona, ocajna sezona za njega i vrlo je verovatno da ce napustiti klub u ovom prelaznom roku.
Слика
Prvobitni standardni stoper nije mogao da se poveze ove sezone, odvratna sezona iz njega. Gorepomenuti Bong je doveden kao zamena za njega.
Слика
Najgori igrac ove sezone, ne zelim u opste da se nerviram oko njega, jednostavno receno PETARDA! Nisam znao da je moguce da neko moze ovoliko da gresi kao on, standardno covek koji unistava raspolozenje u ekipi, na svakoj utakmici dobija kartone i naravno, kiksevi su neizostavan deo u njegovoj prici. Napusta klub kroz par meseci. :ole:
Слика
Napadac koji je trebao da igra u startnoj postavi, doveden kao glavno pojacanje u napadu. Nije ispunio nista od ocekivanja, 1 gol na 16 utakmica u prvenstvu. Imace sledecu sezonu da se dokaze.
Слика
Da predjemo na malo lepse stvari iz prethodne sezone.
Pereira drugu godinu za redom proglasen za igraca godine od strane navijaca! :cheers:
Слика
Mladici koji su dosta pokazali i koji su u drugom delu sezone imali dosta prostora za igru. Sledece sezone ce svkako vise da dobijaju sansu, zasluzili su to igrama na kraju prethodne sezone.
Слика
Слика
Finansije
Слика
Para nema, klub u dugovima, jos ne mogu ni na kurs za licencu da odem. :slap:
Слика
Toliko od ove sezone, cilj za sledecu je pokusaj plasmana u Ligu 1, bice tesko ali nadamo se najboljem. Uz adekvatna pojacanja mozda i uspemo, svakako smo zreliji i iskusniji nego prethodne sezone!
Do sledeceg pisanja! :cheers:
Последње учитавање од krivokuca дана 27 Феб 2015, 07:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Krenula je i treca sezona, cilj uprave je da budemo u sredini tabele, ja zelim mnogo veci uspeh a to je promocija u visi rang. Pripremne utakmice nisu bile bas na najvisem nivou ali su se novi igraci uigrali.
Pripreme
Слика
U prelaznom roku smo opet bili aktivni, doveli smo nekoliko kvalitetnih pojacanja i vecina ce biti u startnoj postavi.
Слика
Pojacanja
Rezervni levi bek. Posto je klub napustio standardni levi bek od prosle sezone ovaj covek je doveden za rotaciju.
Слика
Na desnom beku je sada jaka konkurencija, Kantini ce deliti minutazu sa ovim pojacanjem.
Слика
Mesto startnog stopera je osigurano za Dienga koji je dosao bez obestecenja.
Слика
Serhio je doveden za rotaciju na poziciji ofanzivnog veznog igraca.
Слика
Mozda i najvece pojacanje u ovom prelaznom roku je ovo odlicno levo krilo, bice zestoka borba izmedju njega i Keite za startnu postavu.
Слика
LIGUE 2
Слика
Odigrali smo prvu polu sezonu na zadovoljavajucem nivou, bilo je i uspona i padova. Ono sto je zanimljivo je veoma mala bodovna razlika izmedju timova iz sredine tabele i timova koji su u vrhu tabele. Promenjena je taktika u odnosu na prolsu sezonu i sada igramo dosta lepsi fudbal, svaku utakmicu imamo veci posed lopte od protivnika i ne primamo vise toliko golova iz prekida. Za sada samo na dobrom putu da dodjemo do promocije.
Rezultati
Слика
Tabela
Слика
Coupe de Ligue
Слика
U liga kupu smo stigli do trece runde takmicenja i ispali smo ocekivano od ekipe Lila.
Слика
Coupe de France
Слика
Za sada smo imali lagan posao, u sledecoj rundi nas ceka favorizovani Bordo.
Слика
Mali doktor nastavio da napreduje i izborio se za mesto u startnoj postavi, najbolji strelac tima trenutno! Imao je nekih problema sa povredama ali srecom ni jedna nije bila ozbiljnije prirode.
Слика
100 utakmica kao menadzer Paris FC-a! :cheers:
Слика
Toliko za sad, sledeci izvestaj stize veceras i nadamo se da ce biti promocije! :cheers:
Последње учитавање од krivokuca дана 27 Феб 2015, 17:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Слика
Слика
Paris FC se plasirao u LIGU 1!!!
Слика
Postigli smo neverovatan uspeh, odligrali smo iznad svih ocekivanja, sve je bilo idealno! Niko nam nije davao sanse ni za gornji deo tabele ali duboko u sebi smo znali da mozemo da postignemo zapazene rezultate! Prvi deo sezone je bio dobar dok je drugi deo bio odlican, imali smo neverovatnu seriju pobeda da bi pred kraj sezone opustanje dovelo do malo straha jer smo bili 4 utakmice bez pobede. Ipak sve se lepo zavrsilo i sada mozemo mirno da cekamo pocetak sledece sezone! :cheers:
LIGUE 2
Слика
Rezultati
Слика
Tabela
Слика
Izabrani smo i za najbolji tim u ligi!
Слика
Igraci koji su obelezili sezonu su sledeci.
Jedan od retkih golmana koji je na mene ostavio veoma jak utisak, fenomenalna sezona za njega!
Слика
Stub odbrane u ovoj sezoni, odigrao bez greske ceo tok takmicenja!
Слика
Kapiten je i trecu sezonu za redom odigrao na najvisem nivou i napredovao je u svim segmentima igre.
Слика
Oba krila su pravila lom u protivnickoj odbrani, fenomenalna sezona za njih.
Слика
Слика
Igrac koji je standardan vec 3 sezone, nije bio u planu ni za prvih 11 ali je pokazao da nije za bacanje, najprijatnije iznenadjenje za mene u ovoj sezoni.
Слика
Ovaj mladic se pokazao u ovoj sezoni i dokazao da ce biti buduca zvezda tima, jos mnogo mora da uci ali potencijal je pokazao.
Слика
I za kraj najbolji igrac u ovoj sezoni, dete koje je maltretiralo protivnicke golmane. Trazili su ga PSG, Monako, Bordo, Lion, Lil, Inter... Nije zeleo da pregovara i potpisao je novi visegodisnji ugovor. Naravno bice udarna igla za sledecu sezonu!
Слика
Cekamo sledecu sezonu, toliko od ovog izvestaja. Do sledeceg pisanja! :cheers:
Закључано

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”