Osvajanje Engleske - Soči

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Osvajanje Engleske - Soči

Порука од Socivar »

Dakle, nakon Pentagona, idemo u još jednu avanturu. Ovaj put, nešto lakši zadatak. Krenuti nezaposlen, sa dna, iz Konferencije. Treba dogurati do društva najboljih, Premijer lige, osvojiti je a zatim pokoriti Evropu i svet. Na ovom putu možemo da menjamo koliko god hocemo klubova. Samo ne smemo ići van engleskih liga. Krećemo standardno, bez licence, sa najnižom reputacijom.
Слика
Javljam se kad nadjem posao, da predstavim ekipu i tako to. Pozdrav.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Nekoliko meseci od starta, konačno sam našao klub u kome ću početi svoj uspon. U pitanju je ekipa Bradford PA.
Слика
Sprdao sam se, prijavljivao sam se za svakakve poslove, u QPR-u, Midlzbrou, Kembridžu, tako tim, jačim ekipama jer nikako da se oslobodi mesto u severnoj ili južnoj Konferenciji. Nakon tako jednog zezanja, javila mi se jedna ekipa iz Konferencije, liga iznad ovih najgorih. Hteo me Torquay. Ipak, u duhu izazova, odbio sam njihovu ponudu. Krećem sa samog dna.
A to će mi omogućiti Bradford. U donjem delu tabele se trenutno nalaze ali imaju najviše ambicije. Na prvom sastanku igrači se nisu zadovoljavali sa mojom početnom procenom, da možemo u plej of. Jok, frajeri hoće da ga osvoje!! Ništa, složio sam se sa njima pa ćemo videti.
Слика
Ekipa ništa posebno. Ipak, dozvoliće mi da uradim ono što već dugo planiram na ovom FM-u a nikako da uradim. Da igram 4-4-2.
Слика
Evo i tabele. Jeste, ne stojimo baš najbolje ali... Samo smo 6 poena od plej ofa. A ima još dosta da se igra. Sve je moguće...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Prošlo je par meseci otkako sam preuzeo Bradford pa da vam pokažem šta sam uradio.
Слика
Слика
Počelo je idilično. Uzeli smo 7 bodova u 3 utakmice. A onda je usledio period raspada, od koga se još uvek oporavljamo. Rezultati su dobri, nismo izgubili u poslednjih 6-7 utakmica ali nisam zadovoljan kako igramo. Sve je to još uvek daleko od idealnog. Primamo jako glupe golove, propuštamo previše šansi. Osvajamo poene na silu. Dosta je tu prostora za napredak. U januaru sam doveo 3 igrača. Produžio sam neke pozajmice ali, za razliku od mojih prethodnika, dogovorio sam se sa klubovima da oni plaćaju platu svojim igračima a zauzvrat će oni dobiti minute. Tako sam oslobodio malo prostora u budžetu za plate i doveo Krisa Kinga, Luisa Barnsa i Klaudiua Hobana. Rumun se za sada najbolje pokazao te je postao kandidat za part time ugovor. Ako do kraja sezone nastavi da igra ovako dobro moram se potruditi da ga zadržim. Još uvek nikome nisam produžio ugovor od starih igrača. Biće vremena za to u martu, još uvek odvajam žito od kukolja.
Plej of nije daleko. Imamo 12 kola do kraja i nadam se da će Bradford biti u njemu. Samo da zaigramo malo bolje, konstantnije...
Последње учитавање од Socivar дана 21 Феб 2015, 10:15, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Баш нумеш.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
J***m mu život...
Слика
Слика
Jao Marfi, seme li ti J***m. Sve loše što je moglo da nas zadesi, zadesilo nas je. Povrede nas ubiše, jedna za drugom. I to baš ciljane. Svi mc-jevi su mi se ispovredjivali. Zna Ludi, na jednoj utakmici su mi u sredini igrali špic i desni bek. Havarija. Kada sam u pretposlednjem kolu ukrao pobedu Vorčesteru mislio sam da sigurno idemo u plej of. Kad ono, šipak.
Ništa momci, šta da vam kažem. Razočaran sam. Potrudiću se sad u prelaznom roku da se pojačam i da napadnem tu promociju. Toliko, pišem vam čim se spusti zavesa na transfer pijacu.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Socivar пише:mc-jevi su mi se ispovredjivali.
Evo daće ti brat jednog emsija.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NyEE0qpfeig[/youtube]
Последње учитавање од zele дана 21 Феб 2015, 16:01, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Can't touch this emsi :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ipak neću zaostajati mnogo za Ludim, odoh i ja u Konferenciju...
Слика
Слика
Слика
Dakle, priča je sledeća.
Iznerviran zbog neuspeha sa Bradfordom, prijavio sam se na sve moguće poslove u Konferenciji i Ligi 2. Tome je doprinela i neaktivnost moje uprave, mesec dana do isteka ugovora a oni nisu ni razmišljali da mi ponude novi. Rekoh sebi: "Ko ih šiša". Zahtevali su da se javno izvinim ili dam ostavku a ja sam odabrao ovo drugo. Samo par dana kasnije, srećom, stigao mi je poziv na intervju u Vokingu a zatim i jednogodišnji ugovor. Prihvatio sam oberučke.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

#add_new_manager
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
#zelezeka#18+
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

User, 4 šuta, dva gola. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Idemo u Ligu 2. Teži put smo izabrali ali smo ipak stigli na cilj.
Слика
Слика
Слика
Слика
Opet nam je gol razlika došla glave. Doduše, imali smo strahovite padove forme, gubili bodove protiv klubova koji su se borili za opstanak, ukratko smo uradili sve moguće da ne prodjemo direktno u viši rang. Poklopilo se to sa povredom našeg najboljeg igrača, nakon toga nismo bili isti. A kada se vratio, nije to bilo to. Izgubio je tu ubojitost.
Nego, uskoro će Liga Šampiona na TV-u pa da ne davim previše. Finale je bilo mnogo lakše od polufinala. Dosta smo se namučili sa Bristolom. Na jedvite jade se izvukosmo u prvoj utakmici. U revanšu, slična priča ali smo ovog puta bili dosta bolji u odbrani. Finale... Prosudite sami.
Слика
Od igrača jedino vredi spomenuti samo dvojicu. Lajla Dela Verdea i Rosa Lafajeta. Na ostale neću da trošim reči...
Слика
Слика
Слика
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Završena i treća sezona, moja druga na klupi Vokinga. Bilo je, pa, zanimljivo...
Слика
Слика
Слика
Слика
Užasno smo krenuli u novu sezonu. Pobeda u prvom kolu a zatim 11 utakmica bez iste! Poludeo sam. Menjao sam taktike, formacije, sto nekih čuda pokušavao da bi na kraju rešio da poslušam jedan Bubijev savet. Ostalo je istorija.
Ekipa je pred start sezone pretrpela značajne promene. Bilo je teško pronaći dobrog igrača jer niko kršten nije hteo da dodje. Ipak, bio sam zadovoljan pridošlicama. Očekivao sam dosta od mojih momaka. Trebalo nam je malo vremena ali jednom kada je mašinerija počela da radi, nije bilo zaustavljanja. Ne bih da nabrajam sve igrače koji su došli, dosta ih ima, prikazaću vam samo one najbolje.
Слика
Seb Hajns, Grejem Burk, Liam Kinsela i Dzejms Vejr su vrlo brzo postali nosioci igre Vokinga. Bez njih u ekipi smo bili dosta slabiji.
Ipak, bez jednog igrača se ne može zamisliti Voking. Kao i prošle sezone, alfa i omega moje ekipe je bio fenomenalni Dela Verde. Postigao je 5 golova, zabeležio 13 asistencija i 10 puta je proglašavan za igrača utakmice. Veliko hvala Tomiću što mi je preporučio da dovedem ovog momka, predobar je!!
Слика
Слика
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Много си поган.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Ne vredi momci... Borio sam se. Ali sve je bilo uzalud...
Слика
Razlog za moju ostavku pogledajte ispod.
Слика
Слика
Слика
Najgori niz rezultata otkad igram FM, CM, bilo koju inkarnaciju ove igre. Pazite, rezultati su dosta lošiji od igara. Zadnjih nekoliko mečeva zaista nismo imali sreće. Stvorili smo previše šansi, nismo iskoristili ni 3% njih. Ergo, ovako loši rezultati.
Sve je kulminiralo u ovoj poslednjoj utakmici, protiv Krua. To je bio horor!!
Слика
Lomio sam se već nekoliko mečeva pre ovog, hoću da dam otkaz, neću. Ovo je bila kap koja je prelila čašu. Sramota me je. Stoga reših da uradim ono što je najbolje i po mene i po klub i povučem se. Makar će neko drugi imati šansu da spase Voking ispadanja, ne zaostaju mnogo a ima još da se igra. Status mi je bio secure, uprava me je podržavala ali... Nije išlo. Jebiga.
Последње учитавање од Socivar дана 01 Мар 2015, 20:37, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Увек сам волео то што никад не одустајеш.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Gledao da bude sto realnije. Retko koji klub bi trpeo ovako lose rezultate. I retko koji trener bi ostao u klubu nakon ovakvih izdanja. Kad vidis da ne ide, da ne znas, prepustis posao nekom drugom, ko ce mozda uraditi nesto bolje.
Elem, nisam dugo cekao na novi klub. Ostajem u L1.
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja mu reko da da otkaz. Bravo Soči, tako treba, samo dostojanstveno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

:aplause: Nije vazan rezultat, nego obraz. :cheers:
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Squad/atributes/physical ss, daj vamo iz vokinga.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”