Pomoć oko editora

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Закључано
pfcdanijel
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 13 Јан 2015, 21:50
Место: Serbia
Status: Није на вези

Pomoć oko editora

Порука од pfcdanijel »

Ne snalazim se baš sa forumima, pa bih voleo da admini ne obrišu ovaj post dok ga ne rešim uz vašu pomoć. Instalirao sam nosteam verziju FM15, i editor, međutim instalirao sam editor i prilikom pokretanja mi piše sledeće: Слика. Hvala unapred. Ako neko zna do čega je može da mi se javi i u PM. :cheers:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Svi iz tima imaju steam verziju, tako da je tesko da iko od nas zna sta raditi sa tvojom verzijom igre. I ako je piraterija strogo zabranjena na forumu ostavicu nekom od korisnika slobodu da kaze o cemu se radi, mada na tvoju verziju igre i sve vezano za nju skoro svi kukaju jer je ******.

Meni je duznost i obaveza da ti kazem da kupovinom originala resavas sve probleme vezano za FM, i mozes ga kupiti kod nas.

Sve informacije na linku

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/ad.php?id=21
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Jel ti na istom disku instaliran fm i editor? Ako jeste posalji mi na pp link od editora



EDIT: Istina, preporuka je original FM, vise problema na njemu imas, ali zato imas i vecu podrsku :)
Последње учитавање од Markus_Wolf дана 15 Јан 2015, 02:48, учитано 1 пут укупно.
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Problem je u tome što mu folder sa editorom nije na pravom mestu. Folder sa editorom mora da bude u istom folderu u kome je i folder sa FM (mislim na FM instalaciju, ne na onaj folder sa FM podacima iz My Documents).

Naravno, ne podržavam njegovu pirateriju, ali ipak može nekome da zatreba.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

jeste,i ja sam ranije imao piratsku verziju,moras da stavis to u folder gdeti je folder sa fm15 ono odakle ti vodi shortcut,a ne tamo gde stavljas grafiku i to,nadam se da si razumeo
pfcdanijel
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 13 Јан 2015, 21:50
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од pfcdanijel »

Probao sam već da instaliram tamo gde mi je fm, probaću sada ponovo, pa javljam
pfcdanijel
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 13 Јан 2015, 21:50
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од pfcdanijel »

Možete slobodno da zaključate, obrišete temu, izbrisao sam fm, vraćam se na 14, ne mogu da se kidam više, tako da hvala svima koji su hteli da pomognu. :slap:
Закључано

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”