Uspon velškog zmaja

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Uspon velškog zmaja

Порука од луди »

Dakle, počinjemo priču sa najlošijim klubom u jedinoj igrivoj ligi Velsa, Newtown A.F.C. Razlog je jednostavan, Zmaj. Jeste da većina velških klubova ima zmaja u grbu, ali nigde nije ovako izražen kao u Newtown-u. Cilj je kao i uvek, vrh Evropskog fudbala, odnosno bilo kakav trofej u Evropi, pa makar trebalo i 40 godina.
Слика

Слика

Слика

Kao što vidite, stanje je užas, ali je makar trava na stadionu u vrhunskom stanju, što je naravno plus. Predviđeno je poslednje mesto u ligi, ali ja kapiram da neće biti previše teško izboriti opstanak u ligi polubogalja.


Neću mnogo da pišem sad, idem da se posvetim ekipi lepo, da dovedem nekog da poveže debile koji su već u klubu, pa pišem neki lep i opširan apdejt.


Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ajmo. :ole:
Daj da jebeno izdržiš barem 5 sezona da pišeš.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Odradio sam prelazni rok jako brzo, jer sam imao nedostatak novaca da valjano pojačam ekipu, stoga sam doveo samo 3 igrača od kojih su dvojica dobila i ulogu staff-a.

Слика

Слика

Dakle, Šejn, velemajstor LLM igranja, jedan od razloga zbog kojeg sam se odlučio za Vels, na žalost, zbog nedostatka istih, igraće desno krilo.

Слика

Doveden da bude tutor Šejnu, ali iz nekog razloga to nije moguće, stoga, biće prvi plej, opet, u nedostatku istih.

Слика

Štoperi u klubu užas, pravo pojačanje, nadam se da će pomoći u borbi za opstanak.


Pojačao sam i stručni štab, jer nije bilo nikoga u istom.

Слика


Za kraj, obavio sam pripreme, može se reći da sam zadovoljan, s obzirom na kvalitet ekipe.

Слика


Sve u svemu biće ovo jako jebena sezona, valjda ću izboriti nekako opstanak, a nadam se izlazu u Evropu da me stabilizuje finansijski, ali znam da je to gotovo nemoguće.

Toliko za sad, vidimo se uoči nove godine :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Verovatno si stavio Sejnu veci squad status od ovog sto si hteo da mu bude tutor, pa zato nece. Ili je mator za tutora. Ili nece da ga iko tutorise (ja jednog klinca u Bilbaou jedva namolio da prihvati, nece mali pa nece). To je vec zbog onih personalito ocena.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nabavi ti i nekog kardiologa, ovi matorci ako dočekaju živi sledeću godinu biće dobro.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Odigrah ja tako dobar deo sezone, odnosno ovaj deo pre podele. Zadovoljavajuće 7. mesto je ostvareno, moram priznati da nisam očekivao ovako visok plasman. Sigurno da je moglo bolje, ali moglo je i mnogo gore.

Слика

Izvukli smo se nekako, prelomila je moja odluka da igram bez krila, već sa 3 MC-a i AMC-om.

Слика

Dakle, kao što sam rekao, visoko 7. mesto, i mnogo lakši raspored u daljem takmičenju, stoga kapiram da bih mogao da jurim kup, iz koga je TNS već ispao, pa je mnogo lakše.
Taj kup je jako bitan, jer bi njim finansijski stabilizovao klub, jer ovako finansije nisu baš sjajne.

Слика

Inače, od igrača se niko nije izdavajao partijama koje pruža, osim naravno Šejna, kapiram da ga nisam imao da bih verovatno ostvario očekivanja medija.

Слика

Dakle, niko ništa posebno, sredina definitvno najjači deo tima, matorac Ričards piše testament, Grejhem isto, ali on makar igra nešto.

Слика

Maesto, ostvario nenormalan napredak za ovih 7 meseci, ne pamtim da sam video da neko toliko napreduje u ovim ligama, dosta je pomoglo što je konačno deda mogao da mu bude tutor i popravio mu determinejšn na 14, i promenio personaliti sa balanced na professional. Razmišljam da ga u sledećoj sezoni guram na MR-u, jer je već malo naučio da igra tu poziciju.

Mislim da je to dosta za sad, eto me za još nadajmo se 14 utakmica :cheers:
Последње учитавање од луди дана 22 Апр 2014, 14:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Sejn bacje, samo napred .
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Eto ga, zakoračio je zmaj na prvi stepenik, počinje uspon...

Jelte, zavšena je sezona, obezbeđen je opstanak u ligi sa 26 bodova viška, moglo je mnogo gore, ali je moglo i bolje, valjda. Zauzeli smo visoko 7. mesto, sa osvojena 52 boda, ali ostaje žal što se nismo našli u gornjem delu, da vidimo šta će se desiti, no dobro.

Слика

Tek kada je došlo do plej auta smo konačno postali prava ekipa i pokazali šta možemo, kao i u regularnom delu sezone, i sada nas je predvodio maestro, samo je u ovom delu bio daleko bolji.

Слика

Da, Maestro, umalo da zaboravim da ga pohvalim još malo. Šta znam, tokom sezone je mnogo napredovao, imam sreće pa ima ugovor još dve godine, a potrudiću se da mu što pre produžim na što veći vremenski period. Nadam se da će se još dugo družiti s mene i da ćemo karati neke kurve u Ukrajini ili Moldaviji zajedno, dok u našem telu budu, naravno, neograničene količine belog.

Слика

Inače, nadao sam se osvajanju kupa, ali jebiga, nije išlo, nije me hteo žreb, najebao mi se majke, no dobro, šta je tu je.

Слика

Sralo me je neverovatno, u četvrtfinalu jedini premijerligaši bili Airbus i Newtown, i naravno, Airbus je morao da mi padne u polufinalu, ali dobro, lako smo izašli na kraj sa njima, U finalu je već bilo mnogo teže. Igrali smo protiv amaterskog Karleona i iako smo bili malo bolji, tukli su nas, ali smo ostvarili cilj koji smo postavili u Januaru, osvojili Kup Velsa. Naravno, Šejn bog otac 3 asistencije.

Слика

Izvukli smo klub iz minusa, ali čekam Evropu da dođemo do makar onih 90k, a nadam se makar 2. kolu kvalifikacija.

Слика

Слика

Za kraj, makar nešto sam uspeo da izmolim kod uprave.

Слика

Toliko za sad, vidimo se pred početak nove sezone. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A bila bi fora da naletiš na neki naš klub.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Obavljen je prelazni rok, dosta poboljšana ekipa u odnosu na prethodnu sezonu, pa je stoga jasno zašto je media predikšn 2. mesto.

Слика

Tri klinca koja sam pokupio, možda i tri najbolja iz Velsa, naravno, za džabe, jer niko u Velsu ne traži pare za igrače.

Слика

Mislim da je ovo najbolji regen koji je izašao ove godine, sjajan potencijal, ali i trenutno je dobar.

Слика

Doveo sam ga, eto, da bude rezervni golman, ali zbog odjeba od strane raznih, on će biti prvi. Makar će dobiti šansu da napreduje.

Слика

Dobar mali, guraću ga dosta, kao i prethodnu dvojicu, kapiram da će se razviti u dobrog pleja, iako ima pola metra.

Слика

Ovu su igrači koji bi trebali da predstavljaju prava pojačanja, uzevši u obzir da su im ugovori mnogo veći u odnosu na prethodnu trojicu.

Слика

Biće u paru štopera sa Helejem, boljeg nisam mogao da nađem.

Слика

Vrhunski plej za ove uslove, to je i pokazao u ovih par utakmica.

Слика

Trebao bi da bude prvo krilo, da se lepo razvije.

Слика

Morao bi da dominira, videćemo šta će biti.

Da, zbog osvojenog kupa igrao sam kvalifikacije za LE, bilo je veselo naravno, dva laka protivnika i jedan ekstremno težak, završilo se tako kako se završilo, jebiga, više sreće drugi put.

Слика

Sreća pa sam dobio ove Albance u drugom kolu, pa mi je bilo lako, a iskreno mi je drago što sam igrao sa Njukaslom u 3. kolu, jer je od te utakmice leglo 60k prihoda od karata.

Слика

Tako da je sad sve super, imamo izuzetno dobre finansije.

Toliko za sad, ako sam nešto zaboravio, okačiću posle :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Umoran sam, pa neću dugo, iako bi trebao.

Završih sezonu, htedoh da kačim ovde, ali sam bio nestrpljiv da vidim šta će se desiti, i šta znam, nije bilo loše. U odnosu na prethodnu sezonu predviđanja medija su bila tačna, ostvario sam poziciju koju su očekivali.

Слика

Sjebali su me stalni porazi od Airbus-a, i ova dva od TNS-a u plejofu. Tako da je sezona završena na dosta visokom 2. mestu.

Слика

U kupovima smo bili fantastični, ostvareni ciljevi, odbranjena titula u jednom, osvojen drugi prvi put u istoriji kluba, i dva isera po protivnicima u finalima.

Слика

Da počnem sa igračima koji su me gurali ove sezone.

Слика

Moralo je od njega da krene, teško da ima bolji igrač u ligi, ali ove sezone je bio malo lopšiji nego prethodne, to je samo zbog toga što sam bio primoran na to da mi igra u defanzivnoj roli. Mada, igrao je sve što je trebalo, od beka do špica.

Слика

Dobro se pokazao mali, pa je zadužio ugovor na još 2 godine. Teško da mogu boljeg da nađem, a lepo se uklopio sa ovim drugim dečkićem u tandemu.

Слика

Dosta se očekivalo, dosta je i pokazao, svaka mu čast, takođe je kao i Šejn igrao šta je trebalo. MLCR i špica, i svuda se pokazao sjajno.

Слика

Poprilično me je iznenadio, igrao je odlično cele sezone, a u kupovima je on donosio prevagu.

Слика

Mali perfekcionista, napravio neverovatan napredak ove sezone, kapiram da ću sledeće da igram sa 3 MC-a samo da bude mesta i za njega.

Слика

Neću mnogo da pričam, sve se vidi iz SS-a.


Слика

Finansije su dobre, popraviće se opet igranjem LE, mada bi se popravile mnogo više da smo igrali LŠ, ali šta je tu je. Možda je izborimo sledeće sezone, ipak smo još zeleni.

Mislim da je to sasvim dosta od mene :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Počela nova sezona, počelo igranje u Evropi i vrlo brzo se završilo.

Слика

Jebiga, bitno je da je keš legao.

Слика

Iz tog razloga je uprava pristala na 2 stvari:

Слика

Odlična vest, i još bolja možda:

Слика

Da, obavio sam lepe transfere neke, pa očekujem da sa ovosezonskim pojačanjima odem korak dalje.

Слика

Zaista sjajan prelazni rok.

Слика

Ovaj čkode, bitan igrač prošle sezone, morao je da ode zbog ponude koja se ne odbija, 110k i 50% od zarade, uz prijateljski meč.

Слика

Ovaj je došao kao zamena, nije nešto kvalitetan ali kažu treneri da ima nenormalan potencijal, pa ono, treba im verovati.

Слика

Brat Noe, sjajan mladi napadač, isto dobar potencijal, kapiram da će izbaciti jednog od špiceva iz postave, kojeg, videćemo.

Слика

Došao mali da pojača konkurenciju tu na sredini, biće i od njega nešto, bar se nadam.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Samo kratko, o par transfera.

Слика

Lepa zarada i dolazak jednog izuzezno kvalitetnog igrača.

Слика

Otišao, na žalost, jer je takmo moralo, nisam mogao da odbijem 100k za drugog golmana, mada kapiram da ima dobar PA čim su dali tako lako te pare.

Слика

U potrazi za novim golmanom, naiđem na njega, nisam mnogo razmišljao, iako mi je sad najplaćeniji igrač.

Слика

I mali perfekcionista koji ode za tih prokletih 500k, ali uzeo sam i 25% od zarade, kao i organizovanje prijateljskog meča.

Слика

Zato su sad finansije sjajne, pa ću u skorije vreme tražiti upravi da poprave traning facilities.
Последње учитавање од луди дана 24 Апр 2014, 19:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ajd da napišem časkom ovo, jedna od najjačih sezona od kako igram efem.

Слика

TNS startovao užasno, čak sam se nadao da će završiti u donjem delu u trenutku podele, ali jebiga, ipak se izvukli i zavšrili drugi, Airbus me dobio opet, SA TNS-om 2-2-0 skor, tako da sam zadovoljan.

Odmah je stigla vest da je uprava skratila rok za poboljšanje jut fasilitiza za čutavih 10 meseci.

Слика

Tako da ono, nadam se sve boljim i boljim regenima.

Слика

Odigrao sjajnu sezonu, sam držao odbranu i jedan od najzaslušnijih za primljenih samo 26 golova.

Слика

Čovek oduševljava, nastavlja da dominira i napreduje, iako ima 25 godina.

Слика

Jedan od lošijih igrača u timu, ali je ovu sezonu otkinuo.

Слика

Mnogo dobar klinac, gurao sam ga od prvog dana i zato je i napredovao ovoliko, ako mi ne stigne neka prljava ponuda, kapiram da će biti glavni igrač u budućnosti.

Слика

Ne znam više stvarno kako da hvalim oca fudbala.

Слика

Ovaj kasno počeo da igra, kad mi se ispovređivala cela sredina, pa morali špicevi da igraju u sredini. Ali ipak je zadovoljio, davaću mu definitivno više šansi sledeće godine, možda čak i prodam Kejsija zbog njega.

Слика

Najbolji igrač lige, ne moram da pričam mnogo više.



Da, youth intake ove godine sjajan, uletelo je par dobrih talenata:

Слика


Smatram da je za to najzaslužniji ovaj čovek:

Слика


Toliko za sad, javljam se posle kvalifikacijja za LŠ :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Poduvah ga ja u Evropi, i to poprilično lako, no to u ovom trenutku i nije toliko bitno, zbilo se nešto vrlo važno.

Слика


Poduvao ga u LŠ, Slovan sa lažnim igračima i najboljim sedamnaestogodišnjim špicem u istoriji FM-a, mi se popišao u facu. Odigrao sam 3 kola u ligi, laganica, sprdačina sa Velšanima.

Sada, ono mnogo bitnije, par transfera.

Слика

Dakle, za moje uslove, nerealne pare. Prodao sam oba MR-a, ali sam srećom ovog jednog uspreo da vratim na pozajmicu, dok za ovog drugog imam i 50% od sledeće prodaje.

Слика

Nije mi baš najjasnije šta je Sanderlend video u njemu, no dobro, bujrum.

Jedini igrač koji nas je pojačao u novoj sezoni je ovaj čkode:

Слика

Sasvim korektan igrač, igraće mi ML-a, a ako bude trebalo i ostale pozicije u sredini.

Слика

Finansije su u ovom trenutku sjajne, te se nadam profesionalnom statusu sledeće godine, i samim tim, nekim boljim plasmanom u Evropi, jer iz iskustva znam šta se dešava od trenutka kada se dobije pro status. Tad sve postaje lako.

Do kraja sezone :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


FAK JEAAAA
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Jebiga, debil sam, zaboravio sam na apdejte i spičio celu sezonu, i deo sledeće.

Dakle, sezona vrlo slična prošloj, samo me nadojio TNS u Liga kupu. Stvaramo mi lepo rivalstvo.

Слика

Слика


To je to o ovoj sezoni, kratko je, jer sledi nešto mnogo bitnije, a sve je počelo ovako:

Слика

Naravno znao sam da će se desiti, jer je uprava već ranije obećala, tako da sam znao da je budućnost kluba svetla, jednostavno, mogu dovesti normalne igrače, što je i učinjeno.

Слика

Dakle, lepo smo se zezali, a i uzesmo TNS-u igrača, počeo sam polako da kradem od njih, jebiga, umeju.

Слика

Došao vrlo brzo, kasnije našao mnogo boljeg igrača na istoj poziciji, jebiga, zasro sam.

Слика

Taj mnogo bolji igrač, no dobro, makar imam odličan bekap na desnom beku.

Слика

Odlični Španac, nije mi jasan razlog zbog kojeg mu Čarlton nije produžio ugovor, no dobro.

Слика

Sin iz TNS-a, njihov najbolji igrač prošle godine, jurio sam ga dugo, ali sam čekao da postanem Pro. Ne znam kako ga nije uzeo neko iz Engleske, s obzirom da je već odličan, a predpostavljam da će postati još bolji.

Слика

Čovek koji je već dokazao da je nenormalno pojačanje, prezadovoljan sam, učinio je dosta za klub.

Слика

Morao sam mu dati gomilu klauzula i para agentu da bi došao, ali sam ga nekako naterao, nekako mi je bilo žao kad sam ga doveo, jer to znači da Kejsi i Metju sad obojica moraju da sede na klupi.

Toliko od pojačanja, malo o rezultatima ove sezone.

Kao šampion lige prošle sezone, ove godine sam, opet, igrao kvalifikacije za LŠ. Već kao prvog protivnika sam dobio nenormalno tešku ekipu, Salzburg, i tu sam se pozdravio od lige šampiona.

Слика

Prvo kolo, već u 5. minutu sam se oprostio od takmičenja, jebiga, dobi dečko crveni, sve čemu sam se nadao palo u vodu, mada i nije bilo strašno, odbarnili smo ako ništa drugo makar čast.

Ušao sam u drugu utakmicu siguran da ne mogu pobediti, i oprostio se od daljeg takmičenja, međutim Šejn nije hteo tako.
Prvi naš šut završio u njihovoj mreži, naravno, Šejn je bio čovek odluke, nije to mogao biti niko drugi.
Samo 2 minuta nakon gola, Šejn uzima loptu njihovom levom veznom, vuče do njihovog šesnesterca, daje loptu u prostor i Munns daje gol koji je najavio šta će se desiti. Borili se do prvog poluvremena, ostvarili nekako cilj da ne primimo gol.
Nedugo nakon početka drugog poluvremena, Šejn opet asistira, ovog puta nenadjebivom Metjuu, od skora najboljim strelcem u istoriji kluba. Još 5 minuta kasnije, vrlo slična akcija kao kod drugog gola, Šejn do Munnsa koji daje gol za neverovatnih 4-0. Gotovo sigurno idemo dalje, samo neko čudo može da ih spasi sad, i umalo da se desi.
Da nije bilo Brown-a na golu, verovatno bi u sledeću rundu išao Salzburg, međutim on ih je zadržao na samo jednom pogodku, koji su ovi postigli u 62. minutu, kada je i krenulo strahovanje. Međutim tačku na i stavlja niko drugi nego Šejn, kada Brown hvata živu Džonu i ispucava je na glavu Metjua koji je spušta Munnsu na nogu, a ovaj je šalje u prostor Vilijamsu koji daje gol za sledeću rundu takmičenja.

Слика

Sve to je izgledalo ovako. Znam da sam za ovu jednu tekmu napisao više nego do sada u celom apdejtu, ali bilo je jače od mene.

Dakle, 3. runda, Makabi Haifa, nije mogao lošiji protivnik, moram priznati ipak da sam u jednom trenutku bio siguran da smo ga poduvali, ali nas je sreća ipak pratila.

Слика

Prva kod njih, iser po njima, nezasluženo, ali dobro, sreća prati hrabre.

Слика

Druga je bila mnogo zajebanija, u jednom trenutku su držali produžetke u svojim rukama, ali nisu mogli, imao sam još jednom sreće.

Poslednji korak ka najvećem uspehu Velškog fudbala bio je poljski Leh, možda je mogao i teži, možda i lakši, ali nećemo o tome, zadovoljan sam bio, jer je to realno slabiji protivnik od Salzburga koji smo lagano pobedili. Međutim, jedna stvar nam nije išla na ruku, prvo kolo se igralo kod nas, prvi put do sad, kapirao sam da je to loše i ispostavilo se da jeste.

Слика

Loše je bilo, par glupih promašaja od strane mojih igrača meni su značili da je gotovo sigurna Liga Evrope, nije da nisam bio zadovoljan njom, nego bi mnogo značilo onih 8 miliona.

Слика

Valjda je opet to ta sreće, ili možda umeće Pola, ali nije mnogo bitno, igramo LŠ, najveći uspeh velškog fudbala, a kako stvari stoje, neće još dugo ostati.

Grupa jebiga, koga god da smo dobili ne bi bila laka, ali ova je baš posebno teška.

Слика

Već nas je Atletiko roknuo, no dobro, to se i očekivalo.

Слика

Evo i svih rezultata ove sezone.


Finansije su neverovatne, a čekam da mi uleti još od onog klinca što je otišao u Sanderlend, jer u ovom trenutku ga jure Junajted, Čelzi i Arsenal, a ja držim 50%, tako da će biti veselo.

Слика


Toliko za sad, možda večeras napišem dalje, možda sutra, videćemo :cheers:
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

Svaka cast, prati se, samo cepaj, odlicni rezultati. Nego mi nije jasno ova 2 poslednja napadaca sto vrede po koju hiljadu, nije mi jasno samo kako :) Prejebeni su stvarno. Mislim na ovog Agnewa i Armstronga...
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Тако је то, док не порасте репутација лиге, сви играчи вреде толико.
Bajke
First Team Coach
Поруке: 251
Придружен: 09 Јул 2011, 22:35
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Bajke »

A ja mislio jer su regeni :wtf:
Aj pa da osvojis LS :lol:
If you heard the bullet, you are still alive.

"Me, 2012. new era" :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”