Vojvodina - predlog za taktiku, treninge...

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
DocPFK
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 10 Јан 2014, 23:14
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Vojvodina - predlog za taktiku, treninge...

Порука од DocPFK »

Pozdrav svima. Uzeo sam Vosu na menadzeru jer smatram da imaju dobru ekipu i uz par pojacanja se moze do titule. E sad, imam problem kad god pocnem sa nekom ekipom, pocinjao sam sa Udinezeom, Monakom, Olimpijakosom, i nije islo zbog taktike i treninga, igraci su mi se nenormalno povredjivali, imao sam problem sa taktikom, lako gubim lopte u sredini, igraci izgledaju nesigurno kod pasova, i asistent mi u svakoj tekmi govori da imam problema u sredini, da me protivnik uvek tu nadjacava, tako da sam se odlucio vama da se javim. Mislim da je problem u tome da sam poslednji FM koji sam igrao je bio FM 2008, ove novije ni pogledao nisam, naravno jer sam imao slab komp, sada kada sam dobio bolji, instalirao sam sebi 14-ku, ali ne ide, sve mi nesto novo i cudno, ali i extra zanimljivo, tako da vas molim da mi dati neke savete kako da se malo brze uklopim u igru, evo i SS ekipe, uzeo sam ovu neku taktiku sa neta, naravno, to uglavnom nista ne valja, svako treba ganjati neku svoju taktitku, pa onima kojima nije tesko da izdvoje malo vremena, voleo bih da mi pomognu, naravno oko svega i taktike, treninga, instrukcija i svega ostalog sto mi je potrebno...

Evo SS ekipe, koja nije potpuna za sada, jos ocekujem dolaza Laneta Jovanovica i ekipa bi trebala biti kompletna:

Слика

:cheers:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Pa ne mozes da igras na posed i higher tempo, mora low

A i ja ne bi sa Vosom igrao Control Fluid nego Counter Fluid uz Higher tempo,Direct pass,pass in to space, get stuck in, be more expensive i hassle opponent, ali kako oces :)
Корисников грб
DocPFK
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 10 Јан 2014, 23:14
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од DocPFK »

Pokusacu sa tim tvojim predlozima, valjda ce biti bolje. :) Hvala.
Последње учитавање од DocPFK дана 14 Јан 2014, 14:18, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”