Mogućnosti i uslovi za razvoj igrača

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Mogućnosti i uslovi za razvoj igrača

Порука од Tokelara »

Lista klubova sa podacima o njihovim kapacitetima, uključujući Youth Recruitment, Youth Facilties, Youth Coaching, kao i Training Facilities.
Faktori koji uticu na kvalitet mladih igraca u vasem timu, kao i njihov razvoj.
Smatram da lista moze biti korisna pri izboru kluba za menadzerisanje, ukoliko neko zeli da svoju igru zasniva na izdancima klupske omladinske skole.


Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
djomlagrobar
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 11 Мај 2011, 03:33
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од djomlagrobar »

"Zvezda nikada nije ni imala školu fudbala. Od Ćirića na ovamo. Na Marakani puste decu na livadu i kad vide dečka da dobro dribla, pokušavaju od njega da naprave igrača i gurnu ga u prvi tim sa 15–16 godina. E onda kažu da je taj igrač proizvod Zvezdine škole. Tako je, između ostalog, nastao mit o Šekularcu i Pižonu. Hoću da kažem kako crveno-beli znaju da izbace pojedinca, ali nemaju karakterističnu školu". Citat koji govori sta mislim o ovoj listi na kojoj su Partizan i Zvezda isti sto se tice (Youth Recruitment, Youth Facilties, Youth Coaching,Training Facilities) nema smisla je blaga rijec.. :gunman:
Crno-Bela boja mila u srcu mi uvijek bila, otkad za se znam volim PARTIZAN!!!
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Koji je ovo Bjelorus što ima sve po 20, i to semi-professional :wtf:
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Порука од Filip991 »

Ovo je dobro kad ti klub da odresene rukeda sam trazis filijalu :fanman:
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

djomlagrobar пише:"Zvezda nikada nije ni imala školu fudbala. Od Ćirića na ovamo. Na Marakani puste decu na livadu i kad vide dečka da dobro dribla, pokušavaju od njega da naprave igrača i gurnu ga u prvi tim sa 15–16 godina. E onda kažu da je taj igrač proizvod Zvezdine škole. Tako je, između ostalog, nastao mit o Šekularcu i Pižonu. Hoću da kažem kako crveno-beli znaju da izbace pojedinca, ali nemaju karakterističnu školu". Citat koji govori sta mislim o ovoj listi na kojoj su Partizan i Zvezda isti sto se tice (Youth Recruitment, Youth Facilties, Youth Coaching,Training Facilities) nema smisla je blaga rijec.. :gunman:
A ciji je citat u pitanju?
Ovo je jednostavno budalastina, dovoljno je pogledati tabele omladinske, kadetske, pionirske sekcije i videti.
Npr. Zvezda je bila pre 2 sezone prvak, a zadnju titulu partizan pre 4 sezone je uzeo krajnje kontraverzno: imali su po 63 boda ali je Zvezdi oduzeto 3 boda. Vojvodina je 2 puta prvak za redom, OFK se uvek dobro drzao.
Sto se tice kadeta i tu je egal zadnjih sezona, mada je Partizan u kvalitetnoj ligi sa Teleoptikom sto je sprdnja sama po sebi.
I na kraju pioniri Zvezde se malo bolje kotiraju zadnjih sezona, ali se na celu tabele smenjuju uglavnom sa Partizanom.

Ako je neko "ostecen" to je definitivno Vojvodina i Rad, a donekle i OFK al to su druge teme, necemo trolovati ovu ;).
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Denny пише:Koji je ovo Bjelorus što ima sve po 20, i to semi-professional :wtf:
ROUR iz Minska. To je ekipa koja igra nize lige, mislim treci rang i nize, ali su poznati kao tim sa strasnim klincima, odlicnim skautingom i akademijom.
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

Ronin пише:
djomlagrobar пише:"Zvezda nikada nije ni imala školu fudbala. Od Ćirića na ovamo. Na Marakani puste decu na livadu i kad vide dečka da dobro dribla, pokušavaju od njega da naprave igrača i gurnu ga u prvi tim sa 15–16 godina. E onda kažu da je taj igrač proizvod Zvezdine škole. Tako je, između ostalog, nastao mit o Šekularcu i Pižonu. Hoću da kažem kako crveno-beli znaju da izbace pojedinca, ali nemaju karakterističnu školu". Citat koji govori sta mislim o ovoj listi na kojoj su Partizan i Zvezda isti sto se tice (Youth Recruitment, Youth Facilties, Youth Coaching,Training Facilities) nema smisla je blaga rijec.. :gunman:
A ciji je citat u pitanju?
Ovo je jednostavno budalastina, dovoljno je pogledati tabele omladinske, kadetske, pionirske sekcije i videti.
Npr. Zvezda je bila pre 2 sezone prvak, a zadnju titulu partizan pre 4 sezone je uzeo krajnje kontraverzno: imali su po 63 boda ali je Zvezdi oduzeto 3 boda. Vojvodina je 2 puta prvak za redom, OFK se uvek dobro drzao.
Sto se tice kadeta i tu je egal zadnjih sezona, mada je Partizan u kvalitetnoj ligi sa Teleoptikom sto je sprdnja sama po sebi.
I na kraju pioniri Zvezde se malo bolje kotiraju zadnjih sezona, ali se na celu tabele smenjuju uglavnom sa Partizanom.

Ako je neko "ostecen" to je definitivno Vojvodina i Rad, a donekle i OFK al to su druge teme, necemo trolovati ovu ;).
partizan to uopšte ne igra sa najboljim igračima već nekim otpadom, najbolji igraju samo turnire u inostranstvu ili igraju u teleoptiku ili u prvom timu
uostalom sve se to vidi kasnije po karijerama
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Ronin пише: ROUR iz Minska. To je ekipa koja igra nize lige, mislim treci rang i nize, ali su poznati kao tim sa strasnim klincima, odlicnim skautingom i akademijom.
I njih nema da se pikaju na fm-u?
We'll keep the Red flag flyin' high!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”