Pentagon čelndž - луди

Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

svaka cast al nije fora uzeti odma klub,krenes unemployed
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Pogledaj prvi post počeo je kao nezaposlen.
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa da ali sa onim sunday league player i bez licence,ako dobijes posao u islandu premija...
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Aha za to nisam te razumeo :xD:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Кренуо сам првобитно тако, веруј ми да је исто. Уместо дављеника у првој лиги, добио сам посао у најбољој екипи друге лиге Кореје.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

onda te usralo zestoko :lol:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo nas. Gotova je još jedna uspešna sezona. Smatram da je moglo bolje na kraju, ali dobro, šta je tu je.

Слика

Prokleto polufinale kupa. J***m mu seme. Mislio sam da ću uzeti duplu krunu, al nije se dalo. Em sam izgubio titulu za 3 boda, em sam ispao u polufinalu kupa na penale. J***m mu krv više.

Слика

Dobri smo bili. Bitno je da smo izborili plejof, i pored toga što je mogla i titula da se uzme. Da se igraju apertura i klauzura i dalje, lagano bi uzeli klauzuru, al dobro, neka.

Слика

Time što smo završili prvi u plej-ofu, izborili smo plasman direktno u Kopa Libertadores. To znači da je vrlo moguće da ćemo sledeće sezone ostvariti cilj koji je zacrtan, a to jeste osvajanje tog takmičenja.

Слика

Počeo sam sa njim jer mu je sudbina tužna. Na njegovu žalost neće uzeti Kopa Libertadores.

Слика

Ovo mi je inače prvi potez bio kad sam seo na klupu ovog tima. Potpisao sam predugovor sa njim. Sada je stigao, i nema zime za nas, makar što se tiče golmana.

Слика

Iako nije mnogo brz, nadoknadio je to mnogo dobrim driblinzima. Ove sezone su krila pravila haos. Mnogo bi mi značilo kada bih uspeo obojicu da zadržim, ali sam gotovo siguran da neću uspeti ni jednog ni drugog.

Слика

Jebo ga ja, sabio je čovek. Oće dušmani da ga otmu, a ja više volim pare od dobrih igrača. Ne znam šta mi je to. Sreća moja pa se Falkone i Mendez vraćaju pa ima ko da igra na krilima.

Слика

Laurato brat je opet bio sjajan. Pretpostavljam da bi smo se našli u finalu kupa, a i možda uzeli još 4 boda da nije bilo njegove povrede. Međutim, kurva sudbina.

Слика

Gospod bog. Hoće da ga uzmu Inter i Juve, al teško da ću ga prodati. Ovo je jedan od likova koji su of limits. Tj. of limits sve dok neko ne pljusne ozbiljan keš.

Слика

Horejšio mačka. Sve je bolji i bolji. Sjajno je on zamenio Kagiana. Mnogo mi je draži no što je Kagiano ikad bio.

Слика

Mnogo smo bili dobri, prava je šteta što ne uzesmo titulu. Nadam se da će doći sledeće sezone. Mada, ako pre nje stigne Kopa Libertadores, odo ja odavde.

Toliko momci, javljam se nakon prelaznog roka sa izveštajem koliko sam para dobar, i kolko mi je ekipa bolja. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Defensa je opstala. To je važno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Gotov je prelazni rok. Odlično smo ga obavili.

Слика

Otišao je Lopez, ali neka ga, ja sam zadovoljan novcem koji smo uzeli, a vratio nam se Falkone da ga zameni i još smo doveli Masija, koji je možda bolji od obojice.

Слика

Po pripremama deluje da bi ovo mogla biti dobra sezona. Nije mi jasno kako igram preliminarnu rundu kope Libertadores, ali dobro, šta je tu je.

Слика

Inače, prvi igrač kog sam tražio da dovedem. Zamena za Lopeza. Imao je par problema sa povredama, i zato je tu i Falkone, čisto ako ovaj strada.

Слика

Treća opcija na tri pozicije. Najverovatnije se neće mnogo naigrati, ali može se desiti da mi se neko sjebe, pa da mi DM ne bi igrao MC-a, ovaj čovek je doveden na pozajmicu.

Слика

Umesto da forsiram svoju decu, baš sam zapeo da sada uzmem sve. Ne želim da čekam još dugo. Ovaj čovek svedoči o tome. Škart Boke bi trebao da se rotira sa Kristaldom kog smo ipak uspeli da zadržimo.

Слика

Verovali ili ne, najjeftinije moguće rešenje na štoperu. Izašao me sve ukupno negde oko 3m. Bolje bi mu bilo da mi vrati za ukazano poverenje.

Toliko za sada momci, javljam se ko zna kad. Možda i pre nego što bude polusezona. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Eto me. Polusezona je i ja mislim da je pravi trenutak za možda i najvažniji apdejt do kraja. Možda će važniji biti samo onaj u kome će pentagon konačno biti ostvaren.

Слика

Sa ligom se sprdamo, a u kupu nam ne ide loše. Jedino što baš bode oči je ovaj grdan poraz od Boke. Imali ljudi 5 šuteva u okvir gola, 5 golova. Jebiga, mora i to jednom da se desi.

Слика

River je nakon 11-0-0 posustao, što smo mi izvanredno iskoristili, i Gimnasiji se smeši prva titula još od 1929. godine.

Međutim, ovo je potpuno nebitno u odnosu na ono što se dešavalo na trećem frontu. Tamo smo gazili redom, i one slabije i one jače od nas. Niko nam nije prismrdeo do samoga kraja.

Padali su Kveretaro, Sarakas, Paranese, Penarol, Huan Aurič, Universitario i Argentinos Juniors, i to svi u po 2 navrata. Sve ove pobede dovele su nas do najvažnijeg dvomeča sezone. Finale Kope Libertadores.

Слика

Nema šta, tokom cele sezone smo bili sila i to smo ostali do samog kraja. Međutim, u finalu nas je čekao brazilski gigant. Najjači klub Južne Amerike, što po igračima, to i po imenima. Vilijan, Dante, Luiz Gustavo, Malkom...

Pored toga što smo do finala došli, u njemu jesmo autsajder.

Međutim, u prvoj utakmici ne da nije bilo tako, nego smo pokazali da smo ipak prejaki za ceo kontinent.

Слика

Pregažen je Korintijans. Logićno bi bilo da već počinje slavlje. Teško da neko može da izgubi 4 gola prednosti, jel da?

E pa ne.

Neverovatni useri iz Korintijansa su iste šanse koje mi nismo koristili pretvarali u golove. Njihovi napori su kulminirali u 68. minutu kada Vilijan dovodi njih u vođstvo od 5-1. Rezultat koji im donosi Kopu. J***m mu miša, pomislio sam da je tu sve gotovo. Bukvalno iz muke, nisam imao šta više da uradim, uvodim Falkonea i Laurata, i ono što su uradili im je kupilo kartu za Evropu. Na asistenciju Laurata, Falkone zabija loptu iza leđa kapitena Kasija i to je 5-2. Meč je završen tim rezultatom i pehar je uručen ekipi koja ga je i tek kako zaslužila.

Слика

Bili su bolji, ali nisu bili 3 razlike bolji. No dobro, neka im ta pobeda, meni je mnogo draži pehar.

Слика

Plesali su moji igrači u ovom takmičenju. Čak ih 6 uvršteno u Drim Tim.

Слика

Mnogo sam ga štedeo u ligi, da bi izbegao eventualne povrede sa kojima je imao problema u prošlosti. Izbegao ih je, i unakazio je sve timove u CL. Da nije imao te probleme, rado bih ga poveo sa sobom u Evropu, ovako neka ga, nek se neka druga budala upeca.

Слика

Verujem da ću njega prvog dovesti, gde god da odem. Mnogo je bre besan lik. Naplatiće ga lepo Gimnasija.

Слика

Donosilac kiše, Bog među ljudima, kradljivac pehara. Ne znam kako da ga nazovem jebeno. Pokušaću da ga povedem sa sobom, i pored toga što nije vrhunskog kvaliteta kao ostali igrači koje posedujem trenutno, ali je odradio šta je trebao da odradi.

Слика

Ovo je čisto da se pokaže da nema laži, nema prevare. Pošteno uzeh 4 od 5 LŠ. Sledi Evropa, i odmah ću vam reći da pregovaram sa jednim mnogo gotivnim timom iz liga petice. Hteo sam da idem u Holandiju, al je Fejnord zauzer, a ja u neki drugi klub ne bi.

Слика

Слика

Iza mene ostaju sjajne finansije i isti takvi uslovi.

Слика

Verujem da će i bez mene uzeti titulu, i nadam se da neće rasprodati sve što valja, kao što ni moji prethodni klubovi nisu uradili.

Toliko za sada, posle kačim samo jednu sliku, da vam pokažem koji klub je preuzet. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Vidimo se po kraju prelaznog roka. Sutra, možda prestra.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

луди, jel ostalo sta od ekipe? Grenier,Lacazete i ostali? Kako ti se cini, kad ces mocu na LS?
Sé un hombre
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Tomicu, citeru, ukrao si titulu!!
Слика
:xD:
Salu na stranu, gotivan je Lion. Hajde sad, nek prodje makar 3-4 sezone dok ne uzmes LS, da te sustignem. Da bude zanimljivije, fotofinis. :D
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

tanke14 пише:луди, jel ostalo sta od ekipe? Grenier,Lacazete i ostali? Kako ti se cini, kad ces mocu na LS?
Veruj mi, nisam ni pogledao.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Sad sam pogledao. Ekipa nije loša, ali je morala malo da se popravi.

Слика

Ispostavilo se da je dovoljno dobra da ne mora da se dovodi ni jedan key player, a takođe nije imalo mesta ni za koga iz Gimnasije, osima Martina.

Bilo bi OK s moje strane da predstavim sve igrače pojedinačno, što ću sada i učiniti.

Golmani:

Mohamed Bah - Prvi izbor na golu. Iliev je prodat u nameri da se ovaj momak forsira, sad, problem je što je i drugi golman vrhunskog potencijala.

Christopher Malfleury - Iako ima potencijala, trenutno je dosta lošiji od Bah-a. Tražiće svoju šansu u manje važnim utakmicama.

Desni bekovi:

Matías Pérez Acuña - Prvi izbor na ovoj poziciji. Zanimljivo je koliko je dobro Lion poslovao i pre mog dolaska. Plaćen je samo 2.4m.

Mandela Egbo - Kapiram da je bolje što sam njega doveo na pozajmicu nego da sam platio nekog lika 4-5m za bekap.

Levi bekovi:

Matteo Amato - Najveći talenat u klubu uz Eliasa Martineza, jedina razlika je što je Mateo dete kluba. Verujem da će ostati do kraja sejva kod mene.

Etienne Torre - Trenutno najlošiji bekap u ekipi. Dobijaće prilike na kašičicu, čisto da napreduje dovoljno da bude solidan bekap.

Štoperi:

Alberto Masi - Masi mačka. Dokaz dobrih poslovanja jeste to da su i njega platili samo 5m.

Jesús Vallejo - Sabili su sa ovim likom. Prodali su Umtitija za 31m, a njega dobili kao gratis. Verujem da može i dalje makar malo da napreduje, biće dovoljno dobar da se na njemu uzme nekih desetak milki.

Edgar Ié - Dobra opcija skroz za trećeg štopera.

Zadnji vezni:

Idrissa Gueye - Šta znam, možda sam mogao da dovedem boljeg igrača, ali ću izdržati ovu sezonu sa njim. Možda sledeće uzmem nekog boljeg.

Ari - Bekap na toj poziciji. J***m li ga, možda će napredovati malo, pa onda postane i prvi izbor. Šta znam, videćemo.

Centralni vezni:

Gueïda Fofana - Fofana je trenutno najbolji MC u ekpi. Deluje mi kao da će biti jako dobar ove sezone, ali nisam siguran. Verujem da će zajedno sa Martinom igrati dobro, ali ostaje da se vidi.

Horacio Martín - Jedini igrač kog sam poveo sa sobom. Imao sam nameru da uzmem još 2-3 igrača iz Gimnasije, ali nisam bio spreman da platim za svakog od njih po 7.5m.

Bernard - I on je dovoljno dobar bekap za ovu poziciju.

Desna krila:

Olivier Ntcham - Vrhunska opcija na ovoj poziciji. Među 3 najbolja igrača u prvoj postavi sigruno. Očekujem da bude nosioc igre.

Hatem Ben Arfa - Bekap za ovu poziciju. Preskupa opcija što se mene tiče. Radovaću se kada mu ugovor istekne.

Leva krila:

Josef Martínez - Odlična opcija na AML-u. Ima malih problema sa njim, jer je nezadovoljan što sam prodao nekog nebitnog desnog beka, ali kapiram da će se opametiti.

Jean-Marc Morand - I sa njim imam problem. Ima tešku povredu za koju ga čeka oporavak od još mesec dana. Nadam se da će Martinez ostati zdrav.

Špicevi:

Alexandre Lacazette - Mislim da nema potrebe mnogo o njemu pričati. Svi znamo kakve su mu sposobnosti.

Richard Robert - Gotivan je, ima brkove.

Elias Martinez - Najveći talenat u Francuskoj. Razmišljao sam da li da ga prilagodim na AMR, AML, MC ili špica. Odlučio sam da je najbolje da bude špic, ali možda se predomislim i ipak ga stavim na AML-a.

Ima tu još par igrača za koje smatram da neće imati bitniju ulogu, ali ipak evo vam, možete ih pogledati sve:

Слика

Ja mislim da je to dosta za sada. Javljam vam se na polusezoni. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Rekao sam da ću na polusezoni, ali se ova sezona odužila. Jebe me ovo svetsko u rukometu, a i opet krenuli treninzi. No jebo mene, bitno je šta se dešavalo vamo.

Rekao sam da ću se javiti na polusezoni, al duša severna, uvjek ću ostati kučka lažljiva. Morao sam odigrati do kraja sezone. Baš nisam imao volje da pišem, a nisam hteo da pravim pauzu u igranju. Previše je dobro išlo.

Слика

Слика

Imali smo par problema, kao i u svakom klubu do sada u prvoj sezoni. Mogli smo da uzmemo 20 bodova više, i to minimum. 3 meča u ligi smo pošteno izgubili (oba sa PSG-om i ovaj na kraju sa Monakom), no nebitno, tu smo gde smo.

Слика

Mogli smo mi to mnogo bolje. Mada, to naše mnogo bolje ne bi ni prismrdelo PSG-u. Prokleti Konte ih vodi, ako ima neki čovek kog na fm-u mrzim, to je Konte.

Međutim, ono što me je ove sezone oduševilo jesu naši nastupi u kup takmičenjima, i to sva 3 u kojima smo učestvovali.

Слика

U gostima smo otimali, kući silovali, ali opet nam je Konte presudio. Mržnja prema njemu sve jača je.

Međutim, postoje način da se i on pobedi.

Слика

Jedino na silu. Nije uzeo samo ono gde je izgubio na penale. Mnogo bolesan lik.

Iiii sada... Najvažnije takmičenje ove sezone - Liga Evrope.
Mnogo zajebani protivnici u grupi, bili smo u 3. šeširu, pa su nam iz prvog i drugog zapali Dinamo iz Moskve i Bešiktaš, a iz četvrtog Hofenhajm. Nisam nešto preterano bio zainteresovan za ovo takmičenje upravo zbog protivnika, ali...

Слика

Posrao sam im se u usta, i to totalno neočekivano. Moja očekivanja su porasla, i želeo sam sve, i želeo sam odmah. U nokaut fazi ovog takmičenja sam postao majstor remija na strani.

Слика

Holanđani postali redovne mušterije. Ne mogu mi prići. E sada, polufinale, ovde već razmišljam o tome kako bi do jaja bilo uzeti ovo. Međutim, dođe mi Liverpul. Prokleti Liverpul. Jebeno kad god sam igrao ovo takmičenje oni su me sašili što u četvrtfinalu, što u polufinalu. Kapirao sam da se ponavlja istorija...

Слика

Ipak se ne ponavlja. Rašrafih i njih na Stadionu svetlosti.

Слика

Finale na prevaru na Parku prinčeva. Kad već ne mogu PSG tu da dobijem, makar da uzimam pehare na njemu. Jebote, sve što dobijam u Evropi, moram da otmem, ništa ne može pošteno.

Igrača neću mnogo, mada sam zaboravio da kažem da sam se pojačao na polusezoni, a i malo prodavao.

Слика

Trenutno jedini vredan pomena jeste ovaj Sotelo.

Слика

Dobar je mali. Sviđa mise.

Ne želim da kao i uvek pišem mnogo o igračima. Spomenuću samo jednog, a u daljim sezonama kad nađem volje spomenuće se svako ko je bio bitan u ovoj sezoni.

Слика

Niko bitniji od njega. Mogu samo da mu se sagnu Seo, Ngubo i kompanija, nebitni su za njega.

Bila bi greota da ne spomenem transfer svih vremena.

Слика

Ovo znači da je Martinova prva sezona u Lionu verovatno i poslednja istog čoveka. Iako mi je doneo sve, ako neko da preko 30m, vrlo rado ću se oprostiti od njega.

Ne mogu više da pišem, javiću vam se kad obavim prelazni :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Evo mene opet momci. obavih prelazni rok i moram priznati da nisam loše prošo.

Mrzi me da pišem, pa ću baš kratko.

Слика

Oja sam već predstavio, pa neću opet.

Слика

Ramagnoli mačka, ima da bude u paru sa Masijem.

Слика

Nakon što je Kone otišao, morao je neko da dođe, ni jedan drugi igrač nije bio približnog kvaliteta, a da je mogao biti doveden za iste pare.

Слика

Prodao sam Martina, prodao sam Fofanu, morao sam da stvaram novu sredinu terena, došli su Ojo i Pasalic, i iskreno mislim da sam sada bolji nego prošle godine.

Слика

Doveo sam ga kao bekap na poziciji štopera zato što sam ostao na 2 štopera. Moći će da doprinese.


Ostali igrači koji su pristigli u ovom prelaznom roku ili nisu mnogo bitni, ili su za budućnost.

Слика

Ovo je grupa koju sam dobio u LŠ. Iznenađujuće je to da je Maritimo prvak Portugalije, tako da sam dobio jako zajebanu grupu.

Rekao sam na početku da neću dugo, tako će i biti, dosta za sad. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Moram ozbiljno da razmislim da li ću nastaviti ovaj sejv, ako nastavim, pisaću o svemu što se dešavalo u toku sezone, ukoliko ne, jebiga.
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Naravno da nastavis! :D :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ajde, ipak nastavljamo ovu priču, ko jebe Krasnodar.

Слика

Sezona je otpočela ovim mečom, nije me mnogo interesovao trofej u tom takmičenju, ali sam video na čemu sam, i da ću moći da igram LŠ, kao što ste i sami videli, mogao sam.

Pošto sam već otkrio šta se desilo u LŠ, neću mnogo daviti sa njom.

Слика

Nisu bili nešto previše teški protivnici, pa put do finala i nije bio težak. Međutim finale je bilo muka za gledanje.

Statistika uopšte ne prikazuje šta se dešavalo na terenu, a to je haos mojih igrača. Nisu znali gde biju, al neka, sve se plaća, sve se vraća.

Aj malo o kupovima.

Слика

Liga kup smo odbranili, i na to sam ponosan, iako i njega smatram totalno nebitnim takmičenjem. U kupu nam je zapao PSŽ odma, i nisam se ni nadao da mogu proći.

E sada sledi ono što me je totalno iznenadilo ove sezone. Liga 1.

Слика

Silovit prvi deo sezone. Neverovatno je koliku su razliku na sredini terena pravili Ojo i Pasalić u odnosu na prošlogodišnji par koji su činili Fofana i Martin. Međutim, kako nas je uvek mučila makar jedna povreda, nije moglo da prođe bez Zarsoze koji je takođe jako dobro odigrao ove sezone.

Sad, pošto sam navikao da me igra psihički zlostavlja, predpostavio sam da od moje titule nema ništa, i da će me povrede upropastiti, pa sam se više koncentrisao na LŠ, odmarajući igrače u ligi. To je izrodilo par heroja u vidu prvog igrača kog sam i doveo u ovaj klub, Sampaia, i igrača koji je trebao da predstavlja bekap, Isimat-Mirina. Verujem da nam je ogromnu prednost pružila i promena golmana, gde smo Baha prodali Sevilji za 11.5m, a pružili šansu sjajnom Malfluriju, koji je jedan od boljih golmana koje sam imao u ekipi.


Слика

Rekao sam da očekujem da će me igra posrati, i malo je falilo da se to i dogodi. Što bi rekao Coa Stojanović : Naime, dva kola pred kraj PSG nas je prestigao na tabeli, ali našu sezonu spašava Ren koji ih pobeđuje 2 kola pred kraj i time nama donosi 14 godina čekanu titulu.

Слика

Valja staviti traku ovom Lakazetu.

Inače, prezadovoljan sam svim svojim igračima, jes da me je igra upropastila u finalu LŠ, al ono, igrači su pokazali da sam postao taktički mag.

Слика

Smatram njegovo probijanje u prvu postavu ključem našeg ovosezonskog uspeha. Iskreno verujem da smo ostali na BAh-u da bi se totalno sjebao.

Слика

Već rekoh da je i on oduševio. Zbog povreda MC-ova, kao i Eliasa na krilu, dobio je mnogo više šansi nego prethodne sezone. Svoje šanse je iskoristio i sada postoji mogućnost da će Elias biti zavljan za korist ovog momka. Znao sam kome treba dati broj 42.

Слика

Ojo je odigrao sjajnu sezonu, i uzevši u obzir činjenicu da smo ga doveli na fri, ozbiljno razmišljam da ga samo prosledim nekim milionerima i uzmem nekog igrača sličnog kvaliteta za manje pare.

Слика

Rekoh već da bi mogao i njega da prodam, videću. Bilo je interesovanja za njega, i to od ozbiljnih klubova.

Слика

Sa ovim završavamo ovaj apdejt, videćemo se po kraju prelaznog roka. Nadam se da ću biti bolji nakon istog.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”