(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Tokelara пише:Moglo je to i za manje :rugalica:
Слика
:poz:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Konačno posle 3 serijala FM osvojio sam Ligu Šampiona. Žreb nije mogao da bude teži, kao i prethodnih sezona morali su da me čekaju ovaj put i Real i Mančester ali sam izašao na kraj sa oba kluba i na kraju petarda u finalu protiv Čelzija.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Pff kolko numes, ja uzeo 2020. sa Zvezdom sa samo srpskim igracima..
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1156
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 58 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Gotova je i druga sezona sa Baskijcima, ovoga puta bez ijednog trofeja. U Super Kupu Evrope PSG je iskoristio brojcanu nadmoc od 63. minuta i slavio golom u 92. minutu, u Ligi Sampiona smo zauzeli drugo mesto u grupi iza PSG, a ispred Sahtjora i hrvatskog Dinama i u 1/16 finala ispali od Mancester Sitija, a u Kupu Kralja Barselona je bila bolja u cetvrtfinalu. Jedina svetla tacka je osvajanje 3. mesta u Primeri, cime smo izborili direktan plasman u Ligu Sampiona.

Слика

Слика

Слика

Oborio sam rekord kluba za kupovinu jednog igraca, za 26,5 miliona sam doveo Espericuetu iz meksickog Tigrea. Glavne mete su bili Inigo Martinez i Antoine Griezmann, ali su Sosijedad i Atletico trazili previse para. Pored njega jos su stigli:

Слика

Слика

Za sada uspesno odolevam ponudama za najbolje igrace, trenutno su zadovoljni mojim obecanjem da cemo se plasirati u Ligu Sampiona, inace svaki igrac ima klauzulu da moze da ide ako neko ponudi 60 miliona za one mladje i nestandardne, pa sve do 90 za najbolje. Jedini potencijalan problem za narednu sezonu moglo bi da bude povlacenje Aduriza posto se povredio jos u decembru, pa sam cekao da vidim koliko ce mu ocene opasti kad se oporavi, pa me je zeznuo posto mu je isticao ugovor. Zbog toga sam poceo da treniram Ibai Gomeza za napadaca, mada je za sada dosta los, eto prilike za Inaki Williamsa, Ikera Hernandeza i Guillerma da se dokazu, Llorente trazi platu preko 150k/w. sto niti mogu. niti hocu da mu ponudim. Inace je moj B tim uspeo da se plasira u Segundu, nadam se da ce sad ovih par klinaca u koje ulazem dosta nade bolje napredovati.
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

E ovako :) Ja sam krenuo sa Zvezdom 15.3.2 DB i skinuo transfer update sa foruma.Pre nego sto vas upoznam sa svojim uspesima odma da kazem,save load fazone ne volim ni u jednom slucaju.Zato sam neke igrace mozda prodao za manje nego sto vrede,neke preplatio tj preplaticu verovatno posto se za sada stekam :lol: Odma na pocetku potpisao sam ugovor sa Jovicem i stavio klauzulu od 8.75 mili e :D Para za dovodjenje nije bilo,razlika u plati od 2 hiljade i transfer budzet od 120 hiljada jednaki su dovodjenju jednog dobrog igraca.Da prodajem Rajkovica i ostale koji jos nisu ni blizu svog PA nisam hteo,pritom dobijao sam ocajne ponude za sve igrace koje nisu prelazile 500/600 hiljada i to od klubova tipa Turgu Mures itd.Da ne davim sada puno,pripreme sam poceo sa 4-2-3-1 wide i forsiranjem napadackog fudbala.Namerno sam izabrao slabije klubove za protivnike kako bi budzio moral ekipi i uvezbavao taktiku.Instrukcije su bile Attacking,Fluid, More Direct Passing,Work Ball In To Box,Hit Early Crosses,Exploit Flanks,Play Wider,Get Stuck In,Tighter Marking,Higher Tempo i Be More Expresive.To je nesto od cega nisam odstupao celu sezonu,menjao sam u toku meca u zavisnosti od rezultata par puta ali to je bilo bukvalno par puta.Ideja je bila da sto vise igru zasnivam na mladim igracima i da ih istrpim celu sezonu.Posle prve utakmice Pavicevic je izleteo iz tima(napravio je penal i odigrao sam 2-2 sa Donjim Sremom,na moju kaznu za losu igru reagovao je tako sto je rekao da ce da ide iz kluba na free,odleteo je u rezerve,tim se malo pobunio al je palo ribanje i sve je bilo u redu :nasty: ) sansu u 11 je dobio Jovanovic.Pavicevic nije zaigrao vise dok nije otisao a Vukasin se razvio u pravu zver.Takodje sam forsirao Dusana Zivkovica po krilu jer je Gavric kanta :) Jovanovic,Grujic,Ristic,Rajkovic,Jovic,Zivkovic ssu bili forsirani cele sezone,forsirao sam i Vukana i Lazica ali su obojica imali povrede pa nisu igrali bas koliko su trebali.Sve u svemu osvojio sam Kup,
Evo i prelaznog roka prve sezone.Kao sto vidite prodao sam samo Martinovica na pocetku,nisam doveo nikoga,na zimu sam prodao Gavrica i Stefana Djordjevica sto je otvorilo malo budzet i omogucilo da dovedem Nikolica i Rodica.Fatica sam doveo kao rezervnu opciju a na kraju se pokazalo da decko i sa 2 zvezdice u reportu moze da odigra vrhunski :) Bez Nikolica ne bi osvojio nista,decko je ZVER!Na zimu sam takodje ugovorio transfere Jovovica,Cmiljanica,Srnica i Pavlovskog mada moram da priznam da sam bio ker i prvu trojicu uznemiravao dok nisu poceli da beze sa treninga :ole: Tako da su im ugovori isticali i to je bio poklon za mene :)

Слика


U finalu kupa sam dobio Vosu 4-3 i pored 2 penala koja su svirana Vosi,Tole Tole vragolane stari :nasty:

Слика

Borba za titulu se vodila do samog kraja i odlucivalo se u zadnjem kolu.Napredak je imao 2 boda manje od mene,Partizan je imao 3 i ispao je iztrke zbog losijeg medjusobnog skora.Ipak pobeda uz pomoc Nemanje Nikolica donela je duplu krunu.

Слика

Evo i rezultata kroz sezonu,bilo je uspona i padova ali od taktike se nije odstupalo :)


Слика
Слика

To je to od prve sezone,sad krece ludilo i prica o drugoj koja je u toku :fanman:
Последње учитавање од Φίλιππος дана 25 Јул 2015, 21:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Super rezultati druze!

Samo koristi opciju IMG kako bi odmah postavio slike, da ne moramo stalno da kopiramo, npr ovako


Слика
Последње учитавање од Dr. Moo дана 25 Јул 2015, 23:02, учитано 2 пута укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Cim sam zavrsio prvu sezonu znao sam da ce mi trebati par pojacanja.Uz vec ugovorene dolaske Jovovica,Srnica,Pavlovskog i Cmiljanica morao sam da nadjem jos neko pojacanje za Evropu.Pavlovskog i Cmiljanica sam planirao da pozajmim bar na 6 meseci,racunajuci da sam ostao bez Lazovica i da zelim da se otarasim panjeva poput Orlandica,Stojanovica,Avramovskog,Andjelkovica,Onjila i hvala bogu Despotovica koji napokon moze da se proda bilo je jasno da mi treba jos pojacanja.Prvo se trazio napadac jer mi je namera bila da Nikolic malo vise igra na desnom krilu i popuni rupu odlaskom Lazovica.Izbor je pao na Gohua.Ponovo sam bio ker i poceo da uznemiravam igraca koji nije zeleo da potpise nov ugovor zbog toga.Da ne cekam 6 meseci i da ga uzimam za dzabe "otvorio" sam se za 100 hiljada.Listajuci slobodne igrace naleteo sam na prekaljenog Gojka Kacara koji prvo nije zeleo da pregovara ali je uz malo lozenja kako ce biti legenda i ikona kluba odlucio da potpise :rugalica: Aca Tenk je poceo da kuka i da trazi transfer,pored njega i Grujic pa je za svaki slucaj na pozajmicu doveden Zdjelar uz mogucnost otkupa za 250 hiljada.Katai je ostao na pozajmici jos godinu dana uz smanjenu klauzulu za otkup,200 hiljada,ali s obzirom da mu ugovor istice za godinu dana sve su prilike da cu kao po obicaju uzeti igraca za dzabe :) Razmislljao sam o Evropi,broju utakmica,cinjenici da imam jedno pravo levo krilo Srnica(Katai je realno kanta a Zivkovica sam pozajmio Vosi),da cu Nikolica i Jovica isto gurati na krilo po potrebi,resio sam da se pojacam sa jos jednim napadacem.Stigao je jos jedan slobodan igrac Dejan Lekic :D Evo ga i bilans prelaznog roka

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Sto se tice sezone pocela je kvalifikacijama za LS.U drugom kolu Deklarisan je Kukesi 2-0 5-0 u drugom mecu 3 gola Nikolica i 2 Jovovica sto raduje.Gohu se pokazao kao odlican,kao i Srnic.U kvalifikacijama sam ispao od Seltika,posle 4-3 kuci,izgubio sam 3-1 u gostima i takmicenje nastavio u kval za LE gde me je cekao Makabi Tel Aviv....Rutinska dupla pobeda i usao sam u grupu.2-2 kuci sa Valensijom,deklasiranje Maribora 5-1 u gostima i nesrecni poraz od Gladbaha u zadnjem minutu,za sada nije lose u LE.Usput sam osvojio Super Kup,Vosa je savladana 2-1.U prvenstvu sam trenutno drugi.Napredak ponovo divlja :) To je to za sada za dalje cemo da vidimo :fanman: Inace Bosancic i ja smo proglaseni za favoured personel.Dug je smanjen na 30 miliona i tako :) Sto se nekih zanimljivosti tice,Drazic je zavrsio u Valensiji,Partizan se raspada,novo pojacanje Borca je Milos Krasic.Tu su jos Cava u OFK Beogradu Kaludjerovic u Jagodini itd.Klubovi se solidno pojacavaju,svi osim Partizana koji dovodi Filipa Jankovica na pozajmicu i neke retarde sto ce dovesti do toga da ce me sejv brzo smoriti.Srbija je prva u grupi za kvalifikacije,Jovanovic,Ristic,Jovic i Rajkovic dobijaju pozive itd


Слика

Слика

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Uzeo voditi ekipu sa najkul grbom ikad, malo se zezo prve 2 sezone, samo da dodjem do serije A, a onda:


Слика

Ima par bas kul igraca, uglavnom iz Romine skole, mada ih podosta ima i iz Laciove. Doveo sam dva regena sa strane, Rimljanina, obojica deluju sjajno, ali sam sve napore ulozio u svoju skolu, zelim da sam pravim svoje igrace.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Posle dugo godina Newcastle ce ucestvovati u najelitnijem evropskom klupskom takmicenju!

Na St. James' Park stizu: Dormund, Valencia i Roma.

Слика
Последње учитавање од Dr. Moo дана 27 Јул 2015, 00:23, учитано 1 пут укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

:aplause:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Слика

Silva najjaci igrac na fm-u :ave:

Слика

Transferi

Слика

Osvojio LE

Слика

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Ja stvarno ne znam sta da kazem od uzbudjenja... Ovo nisam ni zamisljao, u trecoj sezoni osvojena Liga sampiona i prvenstvo!

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од Dr. Moo дана 30 Јул 2015, 11:22, учитано 1 пут укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1156
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 58 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Treca sezona - drugi trofej, ovaj put smo osvojili Kup Kralja rutinskom pobedom nad Valensijom u finalu, dvostruki strelac je bio Guillermo, koji se sve vise namece kao prvi spic u ekipi:

Слика

Cini mi se da cu lakse osvojiti Ligu Sampiona nego Primeru, Ronalda i Mesija ne moze niko zaustaviti. Ibai Gomez se polako navikava na ulogu spica, mada dosta varira u formi, sto je glavni razlog zasto smo donekle podbacili u prvenstvu ove sezone. Pored Barse i Reala, bolja od nas je bila i Sevilja, u cijim redovima je blistao Filip Djordjevic, koji je bio treci strelac lige sa cak 30 golova, iza neprikosnovenog dvojca. Sta tek reci za nastup u Evropi, koji smo zavrsili odmah na pocetku. Iako nismo dobili specijalno tesku grupu, zavrsili smo kao poslednji u konkurenciji CSKA Moskva, Dinamo Kijeva i Arsenala. Ipak zbog ranog ispadanja jos u decembru, glavne ciljeve za drugi deo sezone smo ispunili osvajanjem makar 4. mesta i kupa.

Слика

Sto se transfera tice, ponovo sam oborio rekord kluba, za 30 miliona sam doveo Joseba Zalduu iz Sosijedada, dok nas je od bitnijih igraca napustio Benat, posto sam resio da vise forsiram Unai Lopeza.

Слика

Слика

Iako sam strahovao kako ce moj drugi tim proci u Segundi, oni su bili fantasticni i na krilima najboljeg strelca lige Villalibrea su osvojili trece mesto, dok su moji klinci po drugi put bili najbolji u svojoj grupi. Ponovo cu pokusati da dovedem Martineza i Grizmana, koji je u toku sezone potpisao novi ugovor i Atletiko mi je trazio ogromnih 82 miliona, probacu da prodam nekoliko nepotrebnih igraca i da sakupim sto vise para, trenutno imam oko 45 miiona za transfere. Cilj za sledecu sezonu je prvenstveno plasman u Ligu Sampiona i prezimljavanje u Evropi, a u prvenstvu 3. mesto, da ne razmisljam o kvalifikacijama, dok ce kup sluziti za razigravanje ostalih igraca koji nisu u prvom planu.
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

Odigrao sam 2 sezone sa hHoffenhaimom pa da napisem nesto...

Prva sezona odlicna za nas. Zavrsili treci iako smo skoro sve vreme bili drugi, na kraju nas izjebao Salke, ali i vise nego dobra sezona za pocetak. Prvi je Bajern koji je bio nedodirljiv ove sezone.
U kupu ispao u trecem kolu.

Слика

Слика

Od druge sezone sam ocekivao da bude jos bolja od prve. I krenulo je odlicno, ali onda su krenule povrede... Bukvalno ceo prvi deo sezone sam imao po 4-5 povredjenih igraca i to nosioca igre. Jos sam se bio pokacio sa Firminom oko plate pa se i moral ekipe sjebao tako da je polusezona bila ocajna. U drugom delu smo se malo stabilizovali ali je i dalje bilo veoma lose. Kiksao sam dosta puta gde smo trebali da dobijemo, nekad nismo imali ni srece... ugl sam bio peti, i onda u poslednjem kolu nas je i sreca konacno malo pogledala i docekali smo kiks Salkea i zavrsili na kraju kao cetvrti i izborili ligu sampiona sto je i bio cilj na pocetku sezone. Vratili smo im za prvu sezonu. Leverkuzen odigrao odlicnu sezonu i zasluzeno na kraju osvojio titulu.
U ligi sampiona sam ispao u grupi sto je je bilo i ocekivano zbog svih onih povreda i svega ostalog. Mada sam mogao bolje da odigram i uzmem jos koji bod.
U kupu ispao u drugom kolu.

Слика

Слика

Слика

Ekipa na kraju druge sezone.

Слика

Sada se moramo pojacati pa da probamo da se umesamo u borbu za titulu, valjda ce nas povrede zaobici ovaj put. :fanman:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Слика

Слика

Andrija na krovu sveta!
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Слика
37. kolo, pobedjujem PSZ bez vecih problema i preuzimam prvo mesto, 38. kolo igram 0-0 u gostima protiv ovog lavala il kako god i gubim titulu :argh:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebiga, trebalo im za 15. mesto. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Hiperlinkujte kad stavljate mnogo slika, molim vas.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dajte da predjemo na novu stranu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”