SOTW SFM

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Закључано
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

SOTW SFM

Порука од Rossobianco »

Sta je SOTW ?

Sotw ili ti Signature of the week je takmicenje fotosopera u potpisima,autor takmicenja,moja malenkost otvara temu sa pravilma igre,vi radove saljete meni na pp i niko osim mene ne sme da zna da je to vas rad,kad se skupi veliki broj radova ja to postavim ovde i onda clanovi glasaju.Predlozite nagrade kakve bi bile.Mozemo i druga takmicenja na foru ovog da organizujemo.Svi koji hoce SOTW neka se zahvale PIVOM meni.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

То сам видео већ на оном sportgfx форуму, само мислим да код нас то неће оживети јер нема много фотошопера који раде тако нешто. :yesko:
Последње учитавање од bubi.ue дана 02 Сеп 2011, 14:26, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Pa mozemo da organizujemo POM picture of month znaci uzmete aparat u ruke i slikate neku lepu sliku :yesko: to svi znaju valjda :xD: Ali SOTW je dosta popularan sad ne znam koliko ce to kod nas zaziveti.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Maree пише:Pa mozemo da organizujemo POM picture of month znaci uzmete aparat u ruke i slikate neku lepu sliku :yesko: to svi znaju valjda :xD: Ali SOTW je dosta popularan sad ne znam koliko ce to kod nas zaziveti.
Sa ovim se ne slazem,jer dosta zavisi i od fotoaparata.Nije ista slika koja ja slikana sa profi aparatom koji vredi 500-600€ i nekim najobinijim od 100€.Jer se tu nereflektuje vestina,vec kvalitet fotoaparata.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Jako nas je malo,zakljucacu ovo zasad.
Закључано

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”