Premier League 15/16

Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Слика
WELCOME XHAKA! :ole:
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne dopada mi se to što smo dali 45m za Džaku. Ne vredi on toliko. Nadam se da će ovo za Oksa i Manea proći, još Volkota da zabodemo, promenimo napadača i bar jednog štopera da dovedemo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jackint, dobar je Džaka. Više plaćen nego što treba ali je dobro pojačanje po meni. :cheers:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Citao sam da zele da daju Volkota + pare za Mahreza svi hoce svi pristaju samo mali supak se buni nece da ide zeli da ostane u Londonu radije bi isao u WH.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Cekaj jel placen 45 ili 4.5 ???
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

45 000 000
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ne treba nam Volkot u Istocnom Londonu... Dajte Oksa. Mada je i on invalid. Ali je malo manji od Tea.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kao sto rekoh, nije bilo pregovora sa Murinjom al posao je njegov. LVG rekao nekom novinaru da je gotovo a Murinjo u utorak dolazi na pregovore.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Kuda vodi ovaj (moderni) današnji fudbal, ako je Džaka toliko plaćen, kol'ko onda vredi Marez koji je za njega Ronaldinjo.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Kad je mogao Junajted da plati Marsijala 80 i Bajern Renata 80, moze i Arsenal da baca pare na siptara. Mada mislim da je cifra 30+bonusi.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

desi neme kacemo na pivo
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ako ovaj pravi i dobar burek onda je ok cijena, isplatice se jednom :zelenko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Otvaramo buregdžinicu, Džaka pravi, Ozli poslužuje, Sančez radi dostavu. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

budimo realni, taj burek je prazan :xD:
Последње учитавање од Gagi дана 22 Мај 2016, 20:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I prazan i šupalj. Niti Žiru ume da meće niti ovi dole zadržavaju nešto. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика

Ziru mece, i gde treba i gde ne treba :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

WH juri Vardija, boga oca mu nude, mada cisto sumnjam da ce se odreci lige sampiona zbog kesa. Mislim da su odustali od Lakazeta obzirom da je Lion odbio dve WH-ove ponude. Celzi pokusava da se otarasi Diega Koste, jurice Iguaina ako uspeju da se otarase cigana mada cisto sumnjam da ce stici obzirom da je PSG usao jako u pricu za argentinca. I Everton smeka Pelegrinija.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Jel se sećate Igors Stepanovs-a iz Arsenala?
Znate li kako je Igors Stepanovs "upao" u Arsenal?

Nedavno je izašla biografija bivšeg fudbalera Arsenala Reja Parlora pod nazivom ‘The Romford Pele: It’s Only Ray Parlour’s Autobiography’. Ima mnogo zanimljivih detalja, videćete ih i kod nas ukoliko nas budete pratili, a za početak bi izdvojili pomalo bizarnu i nadasve smešnu situaciju oko dolaska letonskog štopera Igorsa Stepanovsa u klub.

Evo šta je rekao Rej:

’’Arsen je bio mudar prilikom selekcije igrača koji dolaze u klub. Ipak, bilo je nekoliko situacija koje nisu prošle najslavnije. U leto 2000. na probu je došao fudbaler u okviru priprema za novu sezonu. Bio je to visoki štoper. E sad, Martin Kion je uvek bio zabrinut da mu neki od novajlija neće zauzet mesto u timu. Kada bi imali štopera na probi Martin bi uvek rekao da je beskoristan. A onda se pojavio visoki i snažni Letonac, Igors Stepanovs.

Nekoliko nas na klupi posmatralo je njegov probni meč. Svaki njegov pas ispratili smo aplauzom, samo zato što smo znali da će to Kiona nervirati. Denis Berkamp je sedeo tačno iza Vengera i dodavao ulje na vatru "Sjajan start! Odličan udarac glavom!". Stepanovs je šibnuo loptu 20 metara od mesta gde je želeo, lopta je ipak stigla do našeg igrača a mi smo ustali i aplaudirali. Martin se nervirao i gunđao "Nije TOLIKO dobar!". Počeo je da ukazuje na greške koje Letonac pravi.

To veče izašli smo na večeru i smejali se kako smo taj dan zezali Martina. Svi smo znali da Stepanovs kvalitetom nije ni blizu Adamsu, Kionu i Boldu. Ipak, Martin je bio laka meta jer lako plane. Na treninzima je stalno udarao Berkampa objašnjavajući mu da ga to čeka na utakmicama i da je bolje da ga on pripremi. Sjajan igrač, sjajan karakter i veliki pobednik.

Слика

Kada smo se vratili u London 7 dana kasnije čekalo nas je malo iznenađenje. Igors Stepanovs.

"Otkud ti ovde" ?

"Potpisao sam ugovor. Na 4 godine!"


Neverovatno! Arsen nije skapirao da se mi samo zezamo sa Kionom i podlegao je našim hvalospevima o Letoncu. Mislim, ako Denis Berkamp ustane sa klupe i tapše govoreći ’Kakav igrač!’ teško je ostati imun na to. Koštao je oko milion funti. Poštovanje svima, ali on nije bio na potrebnom nivou. To je bilo kao da sam ja doveo svog brata.

Слика

Ubrzo smo upali u probleme sa povredama odbrambenih igrača. Jedini zdrav štoper – Igors Stepanovs. A utakmica? Mančester Junajted na Old Trafordu! Odbrambena linija: Lužnji, Grimandi, Stepanovs i Kol.

Dvajt Jork nas je ubio u pojam! Bilo je ponižavajuće. Poveli su 1:0, izjednačili smo i taman kad smo pomislili da smo ok dobili smo još 4 komada do poluvremena. U dugoj šetnji do svlačionice video sam kako Venger kipi od besa! On retko kada viče i psuje, a upravo to je radio tada.

Sećam se dok smo išli ka svlačionici da mi je Dvajt Jork rekao "Gde ste OVOG našli" ?

Слика

"Vidi, duga je to priča…"

Sedeli smo tako u svlačionici, moglo je biti 9:1 da Dejvid Siman nije skinuo nekoliko zicera.

Arsen besni, a ja pucam od smeha u sebi. Pogledam u Pet Rajsa a on mi pogledom govori
"Šta god radio samo se nemoj smejati! Samo to ne."

"Izgubili smo 6:1 a Stepanovs jedva da je ponovo dobio priliku."
Original teks preuzet sa sajta "Engleski fudbal".
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Viktor Fiser u Boro.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”