
Posle ovog ako je mogao ovako nesto da uradi, on obraza nema.

Za vreme treninga na stadionu GSP, u Nikoziji, crno-beli su prihvatili ponudu Čančung Jataija i svog najboljeg strelca u minulom ciklusu Lige Evrope udomili u Kinu, u ekipu na čijoj klupi sedi nekadašnji trener Crvene zvezde, Slaviša Stojanović. Nezvanično saznajemo, da obeštećenje iznosi 1.200.000 evra.
Abubakar je ovu informaciju saznao za vreme treninga, posle čega nam je istu potvrdio sportski direktor Parnog valjka, Ivica Iliev.
Код: Изаберите све
http://www.mozzartsport.com/vesti/novi-detalji-partizan-mora-da-plati-ukupno-3-100-000-evra-zbog-zivkovica/127037Код: Изаберите све
http://www.championat.com/football/news-2376761-byvshij-napadajushhij-spartaka-kavenagi-mozhet-perejti-v-partizan.htmlКод: Изаберите све
https://streamable.com/d9sp
Moraću i ja, samo zbog fm-a.TheBlues пише:Znaci momentalno kupujem dres i uramljujem ako dodje Kavenagi