F.K. Crvena zvezda 15/16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Otac Nemanje Vidica jedne prilike dok je bio u pripitom stanju u jednom klubu u Srbiji je skinuo gace i uzviknuo :

"Ovaj ku*ac je napravio najboljeg stopera na svijetu!!"
:winner: :xD:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Ajmo jos jednom, da vidim dal sam ja i dalje normalan ili zesce opicen...
Decko, 19/20 godina, perspektivan, osvojio zlato sa omladincima na svetskom prvenstvu, bez evropskih utakmica osim prijateljskih par sa nekim evropskim ekipama,posle odigrane malo vise od polusezone, gde je pokazao da je za tri klase od ovdasnje generacije, gotovo u svim pogledima...dakle,sto je i ocekivano, za takvog bisera se zainteresuje licno Klop, Liverpul, ali i mnogi drugi, i on dobija ponudu od Liverpula na 5 godina, godisnje za njega sestocifrena suma, dobija priliku da radi sa maestralnim trenerom, u maestralnim uslovima, u ekipi koja je i sada toliko zeljna takvih igraca, gde takav igrac fali kao kisa u Sahari...on odbija...
Naspam toga, zeli da ostane u Zvezdi, nasoj jedinoj, truloj, oronuloj, bez sanse u prethodnih 3 godine da prosmrdi Evropu, gde para nema, gde se toboz zivi samo od premija i od dobre atmosfere u svlacionici, gde se zahtava da se igracima isplate dugovanja inace svi dizu sidro na celu sa Grofom!
Napsram toga stoji dug za licencu , dug prema zaposlenima i igracima, i jos goruci problemi, i gde se pojavi transfer od 6 miliona koji bi mogao da spase sezonu, bar do leta.
Zar je ****no bitno da li ima alternativni plan, i zar ****no nije ocigledno svima koji je on?
Alternitivni plan je onaj zbog koga mi i ne bi smeli da o njemu pricamo. Prodaje se sve, samo da bi se prezivelo.
Zar ****no nije jasno, da smo golo govno finansijsko, da nem teren izgleda kao smetliste, da nam svlacionice propadaju, stadion zaudara...Koji ****ni alternativni plan, gde ces bre bolji od ovoga, i koji bre sme i da diskutuje o alternativnom planu.
Kakvo bre Zvezdastvo, pa najvece Zvezdastvo je kad spases nesto, nebitan je razlog sto je taj neko davljenik, o tome se raspravlja na drugim stranama. Koje bre moje Zvezdastvo?
Nama treba svima psiholog, da prepoznamo ovakve situacije, pa na tribine bato.
On ce da pokaze Zvezdastvo time sto ce da ostane u ruini od kluba, kome ce u medjuvremenu pola igraca da trazi raskid ugovora, pola da nas tuzi, pola da na otera u sestu ligu.
I koji moj se ja i nerviram dok citam ovde komentare kako je ovo Zvezdastvo?
Ovo nema ni Z od Zvezdastva, a bogami ni M od Muda, ni P od Pameti, ni I od Igraca za koji se izdaje da ce da bude.
Mali, ili shvati u kojem si vremenu, u kojoj si zemlji, u kom si klubu, kakvom klubu, ili menjaj strategiju.
Ne znam zbog cega, ali sad se secam onih slika kad su svi oni ispod Severa, zagljeni Sever gori, pesme im se pevaju.
E pa mozda od sutra bude bolje, ali nesto mi se veceras malo prikenj... od toga i od te realne ljubavi, realnih Zvezdasa, realnih ekonomista, realnih roditelja, realnih...
Jbg, napeto je , ali kad ovo stavis na papir, bacis se u bedak.
Realno je sagledao lik stvari, ovo je sve neko maslo Stojadinovica ili Terzica...
Последње учитавање од Rossobianco дана 23 Дец 2015, 14:39, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-grujicu-moras-da-ides-u-liverpul-tvojim-transferom-klub-staje-na-cvrste-noge/123746
Ovo vec postaje drama jebote...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Код: Изаберите све

Izjave Markovog oca:

- Koji klub će da plati igrača šest miliona evra, a onda da mu kaže: “Dođi ti, sine, kad budeš hteo”?! Ne, ako Liverpul već ozbiljno računa na njega, reći će mu: „Prozivka je tog i tog januara, očekujemo te u kampu“. I kakve su to kombinacije u kojima klub plati igrača sedam miliona evra, a onda ga ostavi na pozajmici, a ta pozajmica košta milion evra. Dođe mi da o pritisku koji se vrši obavestim i policiju.

- Vidite, ćaskali smo sa ljudima iz Udinezea, raspitivali su se i dolazili i predstavnici Anderlehta. Ali nije bilo priče o prodaji. Oni su hteli da vide kakvo je Marko dete, kako razmišlja. Na tome se i završilo - na ćaskanju. Onda je došla ta priča s Liverpulom. Pasoši su kod mene i tvrdim da Marko nigde ne ide. 

Pametnom dosta, na delu je manipulacija od strane zločinačkog udružanja sns-bia-cz sa ciljem da se pare za licencu koje će biti dobijene iz državnog budžeta prikažu kao pare od nekakvog transfera koji će do juna biti zaboravljen... iskustvo govori tako, jer još nismo saznali odakle su pare uplaćene ni za prošlogodišnju licencu... sad navalite sa vređanjem
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sns-Bia-CZ :smesko: Jel ovo Dule pisao ?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Autor teksta nepoznat :D
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ne znam stvarno sta je smesno, vecina ovoga je istina. Uzeli su za sebe ajde ne bas svih 7 milki ali realno nekih 3-4 je uslo u njihove dzepove. Cim se roditelji toliko bune nije tu sve belo.
Последње учитавање од salel дана 23 Дец 2015, 17:35, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Slazem se da ovde sve nije cisto, ali nije samo Zvezdina uprava u ovoj stvari kriva za sve.Garantujem da Stojadinovic ima veze sa ovim.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Dal smo platili milion da bi Grujic odigrao 15 utakmica na prolece? Pa za te pare mogla su 2 krstena igraca da se dovedu.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/jirgen-klop-s-pistoljem-dolazi-po-grujica-foto/123770
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Pre nekih sat vremena!
Marko objavio fotku sa aerodroma i avionskom kartom u kadru.
Tupavi Englezi se ponadali i sve srećni komentarišu.

Pošto ne znaju pošteno ni gde je Srbija, a kamoli Crna Gora..
I zakon između dve zemlje.
ja im objasnio ;)
Слика

... ali Mare što im je bacio rovca... hahahah
Последње учитавање од dramit дана 23 Дец 2015, 20:31, учитано 1 пут укупно.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Skoro tacno pa sat vremena nakon chekiranja na aerodromu mediji izbacuju ovo. Jbga, DB ostaje DB.

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/grujicev-otac-u-urgentnom-centru-posle-saobracajnog-udesa/18568e1
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Treba uzimati sve sa rezervom sto izbacuje Blic.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezda-najavila-izgradnju-novog-stadiona-247947.html

Sta li sad hoce da zataskaju sa ovim?
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Pare od poplava naravno.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nema ništa od toga. Ni od Zvezdinog grada ni inače. Budimo realni. Treba neko da dođe i uloži 100+M €? Teško u Srbiji.
Последње учитавање од Sloba дана 24 Дец 2015, 12:10, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Niko nije ni rekao da ima nesto od toga, ovde je pitanje sta je iza ove vesti.
Grujićev pasoš je trenutno u Varšavi, gde se sređuje viza za Englesku. Upravo u prestonici Poljske se obrađuju zahtevi za vizu iz Srbije, a oni budu gotovi obično za 10 do 15 dana.

Grujićev pasoš je upravo tamo u proceduri i očekuje se da procedura bude završena do početka sledeće nedelje, a on bi u ponedeljak ili utorak, kada mu signe pasoš sa vizom, trebalo da otputuje u Liverpul kako bi i potpisao ugovor.

Već 2 – 3 godine je takva procedura da se pasoši šalju u Varšavu, pošto se Britancima ne isplati da otvaraju konzulate u svim zemljama, pošto su retke države kojima uopšte i treba viza, a Srbija je jedna od takvih.

Iako je njegov otac po svaku cenu želeo da spreči transfer, Grujić će i definitivno potpisati ugovor sa slavnim engleskim klubom sa Enfilda.
Idemo dalje...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sa tvrdnjom da 6-omesecna pozajmica vredi milion evra direktno mi kaze koliko ce da podele izmedju sebe.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Klopp says 'there is nothing to tell' about Grujic deal.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Benfika juri Ibanjeza
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”