F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Grujić u Liverpool-u. I zadužiće dres sa brojem 8.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZVaKqguRnyY#t=40[/youtube]

#8
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Nadam se da će bolje proći od Markeca, jer ako neko zna da napravi i formira igrača to je Klop, još zadužuje sveti broj redsa.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

zele пише:Kako ste se izložili da je SAF urgirao za Tošića, to je standardna praksa u Engleskoj. Klub podneese zahtev da igrač dobije radnu dozvolu, ako nema dovoljno mečeva, klub argumentuje njegov talenat i obrazlaže zašto taj igrač ima potencijal da igra u PL. Nema tu urgiranja, niti je SAF nekog sad tamo drkao. To je sve standardna praksa, samo što su naši polunovinari napravili senzaciju od toga.

Uslov za radnu dozvolu je 75% mečeva u prethodne dve godine, Tošić to nije imao, ali je na konto talenta i redovnosti igranja u mladoj repki dobio radnu dozvolu, Grujić je u20 svetski prvak, nema razloga da je ne dobije.
zele, ma kome ti sve ovo objašnjavaš?
Pa valjda oni imaju informacije i odlično znaju kako, kada i zbog čega je Tošić dobio tu radnu dozvolu. Znaju oni sve o svojim igračima do detalja, u to ne sumnjam... pogotovo kad su ovako dobro informisani o Zvezdinim.
Stepa пише:Nadam se da će bolje proći od Markeca, jer ako neko zna da napravi i formira igrača to je Klop, još zadužuje sveti broj redsa.
Mislim da će sa Grujićem biti sasvim drugačija priča nego sa Markecom.
Grujić je snazniji za tu ligu od Markeca i zna da stane na loptu. Ali isto tako mislim da i Markec ima odličnu šansu kod Klopa kad se bude vratio sa pozajmice. Ubeđen sam u to nekako. Voleo bi.
A što se Markovog broja na dresu tiče, moraću da menjam avatar i dopišem "Grujić" umesto "Gerrard" ;)
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

A jbg sad, ja lepo kazem vi tu odmah neke prozivke.

Dobro, vi znate zasto je Tosic dobio dozvolu.


Koliko je samo strasnih igraca moralo prvo na kaljenje u Belgiju ili Holandiju po drzavljanstvo da bi dobilo radnu dozvolu, zato svaki engleski klub ima filijalu tamo, al ajd...
Последње учитавање од Danijel_CH дана 21 Дец 2015, 23:23, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Visoki i snazniji igraci uvek bolje prolaze u Engleskoj. Malo je Kazorle, Kutinja i Huan Mate. Skoro komopletna liga im je krupna. Zato mislim da ce Gruja biti bolja akvizicija nego Markovic, a cak mislim da Markovic ni kod Klopa nece igrati jer sem brzine mislim da nema mnogo toga da ponudi realno.

Nije Grujic neki kvalitet sad ali ima dobru podlogu za rad i ono sto je za negleze najbitnije - pas i šut. Za njih se tu prica zavrsava.
Последње учитавање од Orthodox дана 21 Дец 2015, 23:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

zele пише:Uslov za radnu dozvolu je 75% mečeva u prethodne dve godine, Tošić to nije imao, ali je na konto talenta i redovnosti igranja u mladoj repki dobio radnu dozvolu, Grujić je u20 svetski prvak, nema razloga da je ne dobije.
Zele, nalupao si se ovde za sve pare... Prvo, Grujic je na titulu svetskog prvaka uticao tek nesto vise od tebe i mene. Igrao je, tipa, pola sata za celo prvenstvo. Drugo, za razliku od tog vremena, Englezi su mnogo poostrili pravila za strance. Bez minuta u A reprezentaciji, tesko da ce je dobiti. Bice cudo. Trece, zar vam se ne cini da je previse da jednom klincu, strancu, bez obzira koliko je on mozda talentovan, daju legendarnu osmicu?! Cetvrto, koliko vidim, ove vesti prenosi uglavnom Echo preko Daily Maila, koji je list pandan Kuriru kod nas.
Voleo bih da predje tamo, bilo bi skroz kul da imamo nekog naseg na Enfildu. Plus, Buvac je tamo, Klop i on mogu da naprave zverke od njega i Lazara. Ali jednostavno mi se ne uklapaju neke stvari ovde. Dok ne dodje zvanicna potvrda od kluba i slika Gruje sa potpisivanja, ne verujem ni u sta.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Što se tiče pravila za radnu dozvolu, ostali su procenti, ali se menjaju u odnosu na poziciju igračeve država na fifinoj rang listi. Mi smo mnogo jadni, pa je to onda otežavajuća okolnost. Brate, njemu u biografiji piše u20 world cup winner, a ne "nebitan igrač u u20 repki".
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

U svakom slucaju videcemo kad za to dodje vreme, zar ne? Btw, da li ste znali da je Firmino umalo ispao iz konkurencije za dobijanje radne dozvole? Dobio je samo zato sto je dobio poziv da odigra jednu utakmicu za Brazil u Novembru 2014 godine. Da nju nije odigrao ne bi dobio dozvolu.

A pravila su mnogo jasna:
Ukoliko je reprezentacija izmedju 31. do 50. mesta igrac mora da ima najmanje 75% odigranih utakmica u poslednje dve godine (u A reprezentaciji)
Ukoliko se taj kriterijum ne ispunjava onda:
Se odlazi na komisiju koja nezavisno od FA-a sve sagledava u poenima:
-Platu koju klub placa igracu
-Kvalitet/standard lige iz koje igrac dolazi
-I koliko je para potroseno na transfer.

Kapiram da nisu toliko glupavi u Liveroolu da daju 6 miliona za nekog ko nece moci naredne 3 godine za igra za klub. Mene vise sekira to sto ce klub koji duguje 45 miliona evra da se kvalifikuje u Ligu Sampiona :)
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

a Srbija 56. na listi :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Код: Изаберите све

http://www.skysports.com/football/news/12040/9830536/fas-new-rules-on-work-permits-kick-in
Sad baš gledam:

- Srbija nije u EU;
- Srbija nije u TOP 50 država na UEFA listi;
- A i da jeste on nema 70% odigranih utakmica za reprezentaciju u prethodne dve godine;
- O kvalitetu lige bolje i da ne pričamo.. Srbija je na 34 mestu;

FIFA U-20 se ne računa pošto ne spada u "A" reprezentativno takmičenje.

Ovo ne znači da neće dobiti već da bi mogao da ima poprilično problema pri dobijanju...
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ako vec ide Gruja,aa ne znam koliko je realan povratak Filipa Djuricica iz Brage u Zvezdu..Decko ne igra,ima problema sa upravom ,koja zeli da ga se resi.Mozda bi mu bilo pametno da se vrati,mlad je i bolje da restartuje karijeru i da igra sa Zvezdom LS,aa da bude u startnoj postavi stalno :ole:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Đuričić igra za Benfiku.

I nije realno toliko što ne znači da nije nemoguće. Vidić je realan postao.. čitam njegovu izjavu da želi na zimu da dođe u C. zvezdu.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

SoneKragujevac пише:Ako vec ide Gruja,aa ne znam koliko je realan povratak Filipa Djuricica iz Brage u Zvezdu..Decko ne igra,ima problema sa upravom ,koja zeli da ga se resi.Mozda bi mu bilo pametno da se vrati,mlad je i bolje da restartuje karijeru i da igra sa Zvezdom LS,aa da bude u startnoj postavi stalno :ole:



:xD:



Kvalifikacije mozda. Jel kontate vi da vas u prvom krugu kvalifikacija za LS ceka neki tim poput Bazela, Dinama...? i trebate takva tri da prodjete.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Polako,polako.Bisevac se sam nudi na viber chatu,pise tamo po RedStarBelgrade chatu,kao vracam se i tako to.Ako Bog da i Vidara ce da se vrati,a ako njih dvojicu pozadi imamo ,dosta ce javnost da privuku i onda lakse cemo dovesti fudbalere. :fanman:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Koliko ti imas godinica?
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ja sam cuo da Mesi hoce da batali Barselonu i da predje u Zvezdu, nudio se na rsb viber chatu.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/28644/go ... te-na-miru
Da Marko nema ovakve roditelje, verovatno bi prošao kao Jović. Svaka im čast!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nikolaks95, bravo za njegove roditelje. To je i kod Živkovića slučaj da oni hoće a klubu se žuri ili ga neki već prodali pa onda izmišljaju razne stvari...

Grujić treba da ostane u Zvezdi samo se brinem kakav je psihički i da ga ovo ne uzdrma previše ako ne pređe tamo a ovde po svaku cenu želi da ostane. Vidi se da je dobar momak. I ja imam jako pozitivno mišljenje o njemu. :cheers:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

SoneKragujevac пише:Polako,polako.Bisevac se sam nudi na viber chatu,pise tamo po RedStarBelgrade chatu,kao vracam se i tako to.Ako Bog da i Vidara ce da se vrati,a ako njih dvojicu pozadi imamo ,dosta ce javnost da privuku i onda lakse cemo dovesti fudbalere. :fanman:
Jel ti shvatas da to sto nam se Bisevac "nudi" na nekom chatu, znaci da je verovatno postao visak u Francuskoj ? A koga cemo to da dovedemo ? Jos uvek smo u minusu debelom, bolje da guramo klince , nego da vracamo stare igrace.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Znaci odose stranci, e do mojega.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”