F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/126605/2015/12/17/grof-za-januar-zeli-gacinovica-i-zdjelara/
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/ne-moze-jace-od-ovoga-glavni-direktor-liverpula-dosao-da-kupi-grujica-nudi-vise-nego-pre-dve-sedmice-video/123369
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Mislim da je nerealno da Gaćinović dodje kod nas, posebno zbog toga što je tek otišao tamo, a i sasvim smo dobro popunjeni na krilnim pozicijama.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Mozda Dejan Meleg? Slobodan je,istekao mu je ugovor sa Camburom.
Takodje,nadam se Bisevcu na poziciji stopera ,a ii Terzan najavio ostanak,sto me raduje.Ne vodi covek lose klub :)
Vered ostaje ,pitao sam ga na instagramu i napisao je Da,vracam se u Zvezdu.
Samo da se dogodi cistka,da se oteraju ovi sto ne zasluzuju mesto u Zvezdi ;)
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 18 Дец 2015, 15:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rugcPIkItkI[/youtube]
Petko se utripovao da je Vili :D
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.givemesport.com/678499-marko-grujic-to-sign-for-liverpool-after-agreeing-fiveyear-contract?autoplay=on&utm_source=Facebook&utm_medium=Organic-Social&utm_campaign=Tribute-Pages-laika-III-1sted
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Koje fore :D

Jos ako je ovo istina, da ste platili sestomesecnu pozajmicu 1m eura, onda ste stvarno idioti.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/detalji-grujicevog-transfera-u-liverpul-zvezda-za-pozajmicu-daje-1-000-000-markova-plata-1-200-000/123591
:slap: :slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vrhunski posao Terzića.

Dati milion eura za vezistu u situaciji kada si sigurno prvak. Neka zaborave na to da će ga ostaviti do kraja kval za LŠ. Pa ako Liverpul ode u Evropu ne mogu koristiti Grujića. To je besmisleno ako računaju ozbiljnije na njega. :slap:
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Sloba пише:Vrhunski posao Terzića.

Dati milion eura za vezistu u situaciji kada si sigurno prvak. Neka zaborave na to da će ga ostaviti do kraja kval za LŠ. Pa ako Liverpul ode u Evropu ne mogu koristiti Grujića. To je besmisleno ako računaju ozbiljnije na njega. :slap:
Mocice da igra za Liverpul od grupne faze.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

foloW пише:
Sloba пише:Vrhunski posao Terzića.

Dati milion eura za vezistu u situaciji kada si sigurno prvak. Neka zaborave na to da će ga ostaviti do kraja kval za LŠ. Pa ako Liverpul ode u Evropu ne mogu koristiti Grujića. To je besmisleno ako računaju ozbiljnije na njega. :slap:
Mocice da igra za Liverpul od grupne faze.
Mocice guznih dlaka mojih, nema osnova radnu dozvolu da dobije. Ja i dalje ne verujem u ovo, dok ne bude zvanicno na njihovom sajtu koliko je placen.

Meni ne ide u glavu da oni daju 6milki za igrace koji ne moze da im igra u timu bar jos 1-2 godine. Nidje veze...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Moći će. Ne znam ko vas je naučio da se futur glagola koji se u infinitivu završavaju na -ći pišu zajedno s pomoćnim glagolom.


Što se tiče radne dozvole, raznorazni poluigrači su je dobijali. Kad je Zoran Tošić mogao da dobije tu radnu dozvolu, nekako će je iskamčiti i za Grujića.
Последње учитавање од zele дана 21 Дец 2015, 15:25, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Tosic je tada guran u reprezentaciju da bi je dobio i jos je Alex Ferguson licno urgirao da dobije.

Sto se tice pravopisa, jbg omakne se svakome :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne može da se računa Tošić sa Grujićem. Tošić je igrao za reprezentaciju... i on nije poluigrač ni sada a tek tada nije bio. On je već 5 godina standardan u CSKA ako ne i više a taj klub daleko iznad raspalih srpskih večitih timova. Počevši od budžeta, jačine lige u kojoj igraju, rezultata u evropi (imaju bolje od Partizana i Zvezde) pa do svega ostalog.

Da, moći će pod uslovom da Zvezda ispadne totalno iz Evrope.

Neka neko nađe detaljna pravila i prouči ali mislim da je tako. Kamara je onda igrao za Partizan samo jer je HJK ispao iz Evrope skroz. Isti slučaj sa Fofanom. Doveli ga jer su znali da će moći da igra.

Videćemo. :) Može dobiti radnu dozvolu ako neko urgira za njega... samo što je jedan SAF. On je imao ugled, sve. A nije da neko još ima takav ugled, eventualno Venger koji je tamo više od 15 godina valjda.
Последње учитавање од Sloba дана 21 Дец 2015, 16:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kako ste se izložili da je SAF urgirao za Tošića, to je standardna praksa u Engleskoj. Klub podneese zahtev da igrač dobije radnu dozvolu, ako nema dovoljno mečeva, klub argumentuje njegov talenat i obrazlaže zašto taj igrač ima potencijal da igra u PL. Nema tu urgiranja, niti je SAF nekog sad tamo drkao. To je sve standardna praksa, samo što su naši polunovinari napravili senzaciju od toga.

Uslov za radnu dozvolu je 75% mečeva u prethodne dve godine, Tošić to nije imao, ali je na konto talenta i redovnosti igranja u mladoj repki dobio radnu dozvolu, Grujić je u20 svetski prvak, nema razloga da je ne dobije.
Последње учитавање од zele дана 21 Дец 2015, 17:26, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Код: Изаберите све

http://www.liverpoolfc.com/news/media-watch/201087-klopp-set-to-seal-first-reds-signing-in-january
Potpisao je. Znam iz prve ruke. imaće platu milion € godisnje, 5 M za 5 godina.
Последње учитавање од Orthodox дана 21 Дец 2015, 17:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Kompletno obeštećenje iznosi sedam miliona evra, ali Zvezda plaća milion evra pozajmicu Grujića Liverpulu do 1. jula. Tada će se u novim pregovorima definisati da li vezista ostaje do kraja kvalifikacija za Ligu šampiona ili počinje pripreme na Ostrvu.
Ala pa ja NE VJERUJEM hahahah cuj milion za pozajmnicu ??? :wtf: umjesto da ga pustis sad za te pare mozes dovesti 2 odlicna cak i 3 igraca ako bi neki dosao bez obestecenja :slap: :slap: :slap:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Drugacije nije hteo da potpise. Decko nece da ide iz Zvezde odmah, niti je hteo da potpise sad, a Liverpool nije heo da ga ostavi ukoliko se ne plati. Nujegov otac je cak rekao da ce odbiti ponudu ako Marko ne ostane sa Zvezdom do leta, tako da je Terza morao da ugodi svima. Nije ovo poslovni potez nego iznudjen potez jer para nema, a ovo spavasa klub. Ljudi nisu primili plate mesecima, plus ne mogu nista da urade na trzistu jer koliko god jurili pojacanja, nema para i onda nema ni konkretnih poteza.

Bozovic hoce Le Taleka po svaku cenu i juri stopera stranca. Do 31. mora da se plati Donald, Vijera ce otici iz kluba ako ne dobije kintu. Valjda je jasno da je moralo ovo da se desi. I ne znam zasto se kenja uopste, do pre pola godine niko nije ni sanjao da Zvezda moze da dobije 6M € da se pola proda, a ne jedan igrač. Gruja je planiran da se uzmu pare na njega, kao i jJovic koji je sjeban za sicu, ali tek 18 godina ima. Jbga.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Jovica bi prodao da mi neko ponudi 100k (samo sto se mi nista ne pitamo) i ovako od njega nikakve koristi nece biti kad imamo 30% od sl. transfera, a za ozbiljne pare nece otici sigurno tako da je bolje nekog iz omladinaca ubaciti ko je bar 100% nas
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Kontam da ako se Liverpul uspije osvojiti mjesto koje vodi bar u kvalifikacije za LS da bi Grujic trebao se prikljuciti njima. Ali sa druge strane mislim da se Gruja tamo nece proslaviti, niti ce biti mjesta pored Lukasa, Kutinja, Hendersona te stize jos i Groskrojc koji kod Klopa moze igrati sta god hoce, a sigurno da on nece biti jedino pojacanje. Gruja ce ici na pozajmicu, samo je pitanje da li ce biti Zvezda ili ce Liverpul poslati da se kali u neki losiji klub liga petice.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”