Serie A 15/16

Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Nadam se da je ćelavi smrad na tribinama video šta je uradio besplatnim igračima, pozajmicama i poluproizvodima. Maldini je apsolutno u pravu kada kaže da je on najveći krivac za ovakvu situaciju u klubu. Potrošiš 100 miliona evra i dobiješ ovo?! Ne možete ozbiljnu šansu da napravite...Sramota!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Taj ''ćelavi smrad'' je jedan od ''krivaca'' za uspehe Milana u poslednjih cca 30 godina i zato bi trebao da imaš malo više poštovanja prema tom čoveku, ako se već deklarišeš kao navijač Milana.
Kao drugo, verovatno je njegova krivaca što nije imao više para na raspolaganju da dovodi igrače od 50+miliona evra, nego je morao da dovodi te free igrače i ostale.
Sad kad se kao ima para niko neće da igra, jer eto, čak i Karpi je problem a LŠ je misaona imenica.
Nije bio Sedorf dobar, nije bio Pippo dobar a sada kad je naš trener na klupi onda niko ništa ne pominje nego je kriva loša transfer politika. Igra ista, jadna i bedna, a treneri se menjaju a čak Miha ima i dosta jači kadar od ostalih.
Po meni treba šutnuti govno i dovesti nekog normalnog.
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Ma Džajo prijatelju sve to stoji, Galliani i Berlusconi, su napravili Milan gigantom svetskog fudbala, ali pregazilo ih je vreme, zadovoljili su se uspeha, zvezda u timu, svega, klub je u agoniji zadnjih 5-6 godina, nije na vreme došlo do smena generacije, počela priča o slabijem ulaganju i pravljenju Italijanskog Milana, i gledaj gde smo došli...Da nas vadi dečak od 16 godina na svakoj utakmici od bruke.Mora se dovesti neki WC trener pod hitno, i dati mu da on upravlja transferima, a ne Berlusconi i Galliani...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

:xD:

Samo da ne bude crna slutnja. :zelenko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jel si navijac Milana Slobodane?
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

sta onda koji k***c postujes u temi
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nigde ne piše da ne mogu da postujem ako ne navijam za taj klub.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

nova pravila
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kad bude napisano u pravilima i kad' se istog svi budu pridržavali i ja ću. :poz:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pridrzi mi se :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

116. godina istorije. :partyman:
Happy b day!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aIXvs0eUpds [/youtube]
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Massimilianova reakcija od juče, kao kad izgubiš finale LŠ na FM u nadoknadi vremena.
Слика
Последње учитавање од Stepa дана 21 Дец 2015, 22:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Genijalna reklama, al najjače kad ga Miha spakuje sa levicom. :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u3irMAZLe_4[/youtube]
Последње учитавање од Stepa дана 22 Дец 2015, 19:44, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

#GrandeGiggi
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A hvala bratu Mihi što ga je lansirao, to ništa, a? Govno nezahvalno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Bio do Milana i resih da posetim San Siro iliti Djuzepe Meacu, kako kome draze :D

Moram reci da stadion deluje zastrasujuce spolja, toliko je veliki da nisam bio siguran dal je to stadion uopste. Jos kad se doda na to magla, i kranovi na vrhu stadiona (prosiruju stadion?) onda je utisak kompletan.

Слика Слика

Nazalost nisam uspeo da kupim dres i odrzim tradiciju ali sta je tu je. Poseti sam muzej (koji je u stvari montazna kucica velicine dnevne sobe(Vidi se gore na slici dva, gde ima mapa stadiona)??? Jako tuzno deluje za dva kluba te velicine. Neshvatljivo mi je da nema u samom stadionu mesta za to...

Слика
Слика Слика Слика
Слика Слика
Слика

Svlacionica Milana je gotivna, dok od Intera izgleda kao od nekog kluba iz trece lige Srbije..

Слика Слика
Слика Слика

Sto se tice samog stadiona iznutra, ne deluje bas toliko veliki i smor su mu crveno-zelene stolice.
Слика
Слика Слика Слика Слика
Слика

Do sledeceg kucanja :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Video sam tvoje objave na fb, verujem da ti je sjajno bilo za Novu. :D

Bio i moj jedan drugar skoro na utakmici Barselone..

I ja planiram nešto slično. Primer imaju ture za 200-300€ od 7 dana ili čak 10 u Italiju ili Španiju ili neku treću državu a ja volim da putujem. To nije puno kada se potrefi tajming. Najjači grad po meni gde sam bio je Verona, Solun isto nije loš. Ali Verona mi se svidela. Putevi su im u odličnom stanju čak i u manjim mestima. Čim budem u mogućnosti slede Rim i Milano dok mi je želja posetiti i najstariju državu na svetu kao i Vatikan. Inače video si i prodavnicu na stadionu? Imaju zajedničku zar ne? :D

Takođe nadam se da će biti neka utakmica kada ja budem išao pošto sada zbog Nove Godine nije bilo u vreme tvog puta. Recimo da si bio u Engleskoj mogao si i spavati na stadionu. :P

Nemačka, Italija, gde ideš sledeće? :P
Последње учитавање од Sloba дана 03 Јан 2016, 01:37, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Sloba пише:Video sam tvoje objave na fb, verujem da ti je sjajno bilo za Novu. :D

Bio i moj jedan drugar skoro na utakmici Barselone..

I ja planiram nešto slično. Primer imaju ture za 200-300€ od 7 dana ili čak 10 u Italiju ili Španiju ili neku treću državu a ja volim da putujem. To nije puno kada se potrefi tajming. Najjači grad po meni gde sam bio je Verona, Solun isto nije loš. Ali Verona mi se svidela. Putevi su im u odličnom stanju čak i u manjim mestima. Čim budem u mogućnosti slede Rim i Milano dok mi je želja posetiti i najstariju državu na svetu kao i Vatikan. Inače video si i prodavnicu na stadionu? Imaju zajedničku zar ne? :D

Takođe nadam se da će biti neka utakmica kada ja budem išao pošto sada zbog Nove Godine nije bilo u vreme tvog puta. Recimo da si bio u Engleskoj mogao si i spavati na stadionu. :P

Nemačka, Italija, gde ideš sledeće? :P
Video sam prodavnicu spolja samo, zajednicka je koliko sam video. Nazalost bila je zatvorena radi dolaska robe ili tako nesto. Sto se tice 7-10 dana putovanja, to je previse ako posecujes neki grad. Za dva dana bukvalno mozes sve da obidjes... Meni je Milano udaljen 3h voznje, tako da me ovo uopste nije izaslo skupo. Jos kad se podeli na cetiri...

Sledeca destinacija je BG, 8. januar :D

A za februar ne znam, mozda Madrid, Barselona, Prag, Varsava, Bec...Licno najvise bih voleo Prag, al' videcu sta izglasamo :)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”