FM2016, prevod, verzije za mobitele, editor .. neka pitanja

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Miodrag999
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 07 Јул 2012, 23:25
Место: Nevesinje,RS
Status: Није на вези

FM2016, prevod, verzije za mobitele, editor .. neka pitanja

Порука од Miodrag999 »

E ovako novi sam u ovom svijetu, prije nekad igrao sad se opet vratio i imam nekih pitanja za nadolazeci Football Manager.

1. Negdje sam procitao da ce oni koji kupe FM2016 preko SERBIAN-FM dobiti srpski prevod, koliko je realno da se to desi, koliko tu ima posla vremenski tj. koliko dana nakon izlaska bi se moglo ocekivati?

2. Gledao sam da su najavili neke nove verzije FM-a za mobitele i tablete, da li ce se to morati placati ili imamo neki popust ili besplatno dobijemo mi koji kupimo original verziju za PC?

3. Da li ce FM 2016 Editor izaci odmah sa izlaskom igre ili tek kasnije?

To je to za sada, ako budem imao jos nekih pitanja javicu se opet. Hvala unaprijed i pozdrav. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

1. Negdje sam procitao da ce oni koji kupe FM2016 preko SERBIAN-FM dobiti srpski prevod, koliko je realno da se to desi, koliko tu ima posla vremenski tj. koliko dana nakon izlaska bi se moglo ocekivati?
Rade na tome. Ali nije poznato tačno vreme. Mada ja svakako ostajem na engleskom ali eto mnogima će pomoći kada odrade.
2. Gledao sam da su najavili neke nove verzije FM-a za mobitele i tablete, da li ce se to morati placati ili imamo neki popust ili besplatno dobijemo mi koji kupimo original verziju za PC?
E ovo i mene zanima takođe ali dobro neću to svakako igrati samo običan FM. Ono što je poznato jeste da se dobija fm dokumentarac za preuzimanje uz kod od igre.
3. Da li ce FM 2016 Editor izaci odmah sa izlaskom igre ili tek kasnije?
13. Novembra kada izađe i FM.
Miodrag999
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 07 Јул 2012, 23:25
Место: Nevesinje,RS
Status: Није на вези

Порука од Miodrag999 »

Hvala Slobo na odgovorima, sad imam jos jedno pitanje kad spomenu FM dokumentarac.

Jel to onaj dokumentarac alternativna stvarnost nesto tako? i sta je sa prevodom za taj film, bila je neka euforija oko prevoda ali nisam nasao da je neko preveo.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Upravo tako. Radi se o tom dokumentarcu ali bez ikakvog prevoda. Sada ga daju kao poklon uz igru. :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Miodrag999 пише:1. Negdje sam procitao da ce oni koji kupe FM2016 preko SERBIAN-FM dobiti srpski prevod, koliko je realno da se to desi, koliko tu ima posla vremenski tj. koliko dana nakon izlaska bi se moglo ocekivati?
Iskoristicemo alat koji budemo imali na raspolaganju da prevedemo stov vise budemo mogli. To nece biti zvanican jezik igre nego nas pokusaj da olaksamo igru jednim patchom koji ce sadrzati domaci jezik. Mislim ce odmah nakon nove godine uslediti prva verzija patcha.
Miodrag999 пише:2. Gledao sam da su najavili neke nove verzije FM-a za mobitele i tablete, da li ce se to morati placati ili imamo neki popust ili besplatno dobijemo mi koji kupimo original verziju za PC?
Mi u ponudi imamo samo PC verziju igre. Ako bude bilo potrebe za nabavkom i ostalih verzija igre, sto da ne. Ubacicemo i to, medjutim do sada interesovanje za sve ostale verzije igre (Handheld, Mobile itd) nije bilo ni blizu kako je trebalo da bi krenuli u ozbiljniji rad sa njima. To su sve nezavisne stvari tj nezavisne igre, tako da je cena drugacija i nabavka takodje.
Miodrag999 пише:3. Da li ce FM 2016 Editor izaci odmah sa izlaskom igre ili tek kasnije?
Mislim da ce editor biti dostupan u trenutku izlaska igre kao sto Sloba rece 13.novembra u okvitu Tools-a na Steamu.

Što se tiče dokumnetarca, mi smo taj dokumentarac vec prosledili ljudima prosle godine. Ukoliko uz nabavku stignu i kodovi za to, naravno da cemo poslati ljudima i to kao poklon. :yesko:
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: FM2016, prevod, verzije za mobitele, editor .. neka pita

Порука од Cvija »

Miodrag999 пише:E ovako novi sam u ovom svijetu, prije nekad igrao sad se opet vratio i imam nekih pitanja za nadolazeci Football Manager.

2. Gledao sam da su najavili neke nove verzije FM-a za mobitele i tablete, da li ce se to morati placati ili imamo neki popust ili besplatno dobijemo mi koji kupimo original verziju za PC?

To je to za sada, ako budem imao jos nekih pitanja javicu se opet. Hvala unaprijed i pozdrav. :cheers:
Football Manager Mobile 2016 - cene:£6.99 / €8.99 / $8.99 - to je kao Football Manager Handheld 2015 (Formerly known as Football Manager Handheld, Football Manager Mobile 2016 is the simplest and quickest way to manage your chosen club to glory.

Compatible with almost all smartphones and tablets, Football Manager Mobile is designed to be played in short bursts on the move, with a focus on tactics and transfers.

Take charge of any club from 14 countries across the world, including all of the big European leagues.

You decide on transfers, tactics, who plays and who sits on the bench. You balance the books and it’s down to you to keep the players, board and fans happy.

A single-player experience.)

Football Manager Touch 2016 - cene:£14.99 / €19.99 / $19.99 to je kao Football Manager Classic 2015 (Designed for managers who prefer a more streamlined, faster-paced experience, Football Manager Touch 2016 focuses on the core managerial duties while still delivering an ultra-realistic matchday through the 3D match engine.

All versions of Football Manager Touch (which is a single player experience) are fully 'cross-save' compatible with one another (and also with 'Touch' mode in the full Football Manager simulation) so careers can be saved to the cloud and enjoyed both at home and away.

Football Manager Touch 2016 will be available before Xmas with all formats releasing on the same day. It will also be available as part of the ‘full’ Football Manager 2016 package.)

Po meni ako si u mogucnosti igraj na kompu jer je ovo sala... :cheers:
falzone86
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 22 Сеп 2011, 00:42
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од falzone86 »

Zamolio bih vas da mi neko objasni kako se koristi Editor. Hvala unapred.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

falzone86, sam editor je širok pojam ali reci mi konkretno šta ti oko editora treba?
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од puka »

Слика

Kako da maknem ova dva naloga sa mog accounta?

http://prntscr.com/94npvl
Последње учитавање од puka дана 19 Нов 2015, 21:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

A kakav problem ti pravi to?
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од puka »

Orthodox пише:A kakav problem ti pravi to?
Pa strah me da ce ovaj drugi nalog doci u siruaciju da se prikaci na fm i sjebace mi nalog,posto mi brat igra fm,a veze nema sa steamom...

slucajno sam dodao ovaj drugi nalog,jer me neki lik sjebao za neku drugu igru,nije mi za SFM,vec ovaj drugi lopov..
gillonio
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 29 Окт 2011, 22:37
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од gillonio »

Treba mi mala pomoc, kao sto znate android verzija daje mogucnost biranja timova iz 14 liga. Ima li neki patch za nasu ligu,mogu li nekako da iakoristim postojece fajlove iz pc verzije 2016 ice. U svkom slucaju cilj mi je da igram nasu ligu na androidu.ne moram da napominjem da sam uredno kupio igru.
Последње учитавање од gillonio дана 05 Дец 2015, 15:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mislim da nema druze. Tom verzijom se bavi samo FMVibe cini mi se ili neki drugi sajt. Mozemo da pogledamo da li rade neke dodatke za nasu ligu pa da jaivmo.
gillonio
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 29 Окт 2011, 22:37
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од gillonio »

Orthodox пише:Mislim da nema druze. Tom verzijom se bavi samo FMVibe cini mi se ili neki drugi sajt. Mozemo da pogledamo da li rade neke dodatke za nasu ligu pa da jaivmo.
Bio bih jako zahvalan.
nemanja1988
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 29 Авг 2013, 00:11
Место: belgrade
Status: Није на вези

Порука од nemanja1988 »

Cao imam probel oko editora iskace mi neka greska evo ovo pise

No valid language found or set,cannot continue
nemanja1988
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 29 Авг 2013, 00:11
Место: belgrade
Status: Није на вези

Порука од nemanja1988 »

Cao imam probel oko editora iskace mi neka greska evo ovo pise
No valid language found or set,cannot continue
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Probaj da uradiš verfy game cache u steam-u. Desni klik na editor,pa properties i ima tu negde verify game cache.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
nemanja1988
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 29 Авг 2013, 00:11
Место: belgrade
Status: Није на вези

Порука од nemanja1988 »

Sve sam pretrazio i ta opcija nema,nmg da je nadjem
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Onda nisi dobro pretražio.

Evo i korak po korak.


Otvoriš steam client.
Nadješ editor.
Desni klik tamo gde piše Editor.
Dole do properties.
Kartica Local files.

Ovako izgleda.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
nemanja1988
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 29 Авг 2013, 00:11
Место: belgrade
Status: Није на вези

Порука од nemanja1988 »

Idem na ovo zadnje i sacekam da se ucita?sve sam to uradio i opet isto
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”