FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Zasluzeno ispali. Od trenera, do igraca svi ko pickice najgore igrali da ne prime 3 gola. Obicno to onda bas tako i bude. Zao mi je sto nece biti na prolece fudbala, ali je ovaj Drulovic smehoteka obicna. I pored ovoga, odlicna sezona u LE, vise bodova nego do sad sve zajedno kad se skupi., no ovaj poraz je odraz znanja trenera cist. Igras kuci kad je najpotrebnije na kontre i branis 3 gola razlike,dajes gol i onda pustis da se oni igraju, Sramota.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo Druloviću! MARŠ i ti i oni koji su te postavili na mesto trenera! MARŠ iz Partizana!

I ne mogu da verujem da nama treba usranih 5 prilika za 1 gol! Nekad ni iz toliko ne damo! Sramota!
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Sloba пише:5 prilika za 1 gol!
Sta hoces, to je realno. Vidis da je i na FM-u tako. :xD:
Pravda za 2D!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I to što kažeš. :zelenko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

sad bih bukvalno sve oterao iz kluba, od tetkice do popovića

u pičku materinu, kakvu smo šansu propustili

tako i treba kad igramo kao pičke, J***m ih u usta

živo me zanima na šta će taj remont da liči, kontam da će još veće govno da skockaju

dajte šansu klincima i dovedite nešto što valja kad je čitava sezona otišla u k***c
Последње учитавање од Gagi дана 10 Дец 2015, 23:28, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Drulović nije smeo da se pojavi na konferenciji. Kukavica i sramota, Drulović jednako Milinković.

Primeri ljudske degeneracije u upravi, prodana duša na mestu SD, kukavica i bunkeraš na klupi, mnogo kukavica na terenu, postavili nas Nemci na mesto.
Milinković je dolazio na konferencije. To što nije znao da priča je nešto drugo. :cheers:

KOMPLETNA UPRAVA PODNELA OSTAVKE, MARŠ BAGRO, SEME VAM ..... !! TAKO JE, PARTIZAN PARTIZANOVCIMA!

Preneo B92!

Ovaj poraz postaje najbolja stvar što je mogla da se dogodi!
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ako je istina da je otisla uprava drago mi je sto smo ispali
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vođe navijača Partizana, nezadovoljne ispuštenom prilikom u Ligi Evrope, a usled srljanja u potpunu propast u Superligi, zatražile su momentalan sastanak sa čelnicima kluba.

Razgovor "oči u oči" obeležio je zahtev Grobara da kompletna uprava istog trenuka napusti klub, što je ona, prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao MONDO, i učinila.

Navijači su ostali u prostorijama na stadionu Partizana, dok su čelnici "parnog valjka" napustili objekat i verovatno će, ukoliko ne dođe do novih promena, vrlo brzo i zvanično biti razrešeni dužnosti.
A evo šta prenosi Mondo.

I meni je ovim vestima o odlasku kompletne uprave ulepšano veče. Za godinu dana od šampiona Srbije napravili su ruglo, podsmeh od kluba, prosečan superligaški klub koji se bori u Evropi, zavisimo od momka koji ima 19-20 godina, u kupu prolazimo pukom srećom... u evropi što smo došli uopšte dovde je zasluga Milinkovića i pojedinih igrača. Ne branim njega ali niko ne može da kaže kako je predstavljen Drulović kao Murinjo za Kizu. Vidim i na forumima se kaju jer su mislili ne da će Drulović nešto više promeniti već da će doneti neki novitet u igru, da ćemo malo bolje funkcionisati... kuriozitet je da Drulovića pljuju oni koji su bili za to da on bude postavljen za trenera i koji su ga upravo predstavili kao Murinja u odnosu na Kizu. U principu nema razlike između njih, Kiza je bio nešto hrabriji... nije bežao od odgovornosti, sam otišao.. oprostio velike pare.

Nama treba nova uprava, novi sportski sektor i ODLIČNO ODRAĐEN PRELAZNI ROK!

EDIT: U jeku ovih vesti nije spomenuto da nam je suspendovan i stadion zbog pesmica protiv firmaša... do kraja polusezone.

EDIT 2:

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/najureni-uprava-partizana-podnela-ostavke-pod-pritiskom-navijaca/122796
Nadaju se preokretu. :xD: Ali u principu vođe poludele takođe..

EDIT 3: A jugu zameram skandiranje "pi*kice...". Jbg i ja sam kažem kako jeste... nisam zadovoljan ali ne treba im tako nešto skandirati.
Последње учитавање од Sloba дана 11 Дец 2015, 01:45, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

Sto kenjate sad kad ste do juce velicali i trenera i sve,cim ste ispali odmah pljuvanje? Ceo zivot sa vama komedija. Gde je onaj Danijel sto se dere da voli drulovica i da mu pisa u usta. Nema ga nesto. Normalno da ste ispali kad se branite 90 minuta. Ko god se branio taj je primio. jbg desava se. NIJE KRIVA UPRAVA nego igraci,svi do jednog,ZIVKOVIC koliko ga god volite nista nije pokazao da je poseban,svaku desetu utakmicu uradi nesto. On vas je veceras zakopao sa onom rukom.
Последње учитавање од dusandodic дана 11 Дец 2015, 01:57, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Uprava dosla, odradila sta je trebala i lepo se pokupila i otisla, cao zdravo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

dusandodic, prvo bih te momak zamolio da ne generalizuješ. Ne pratiš godinu dana forum (mislim da si manje aktivan) ali a sam jedini bio godinu dana protiv uprave... od januara... kada su postavljeni na ova mesta ! Za Kizu sam bio delimično... nisam ga terao i imao nameru da pišem protiv njega... protiv Drulovića sam bio u potpunosti!

Naredna stvar... ja sam svestan da naši igrači nisu savršeni ali da su bolji ne bi bili u Partizanu. Jako sam ljut kao što sam i sam rekao na nezalaganje "odbrane" i polovine veznog reda. Mučeni Ninković koji je toliko promašivao, grešio je ipak imao onu priliku, trčao, napadao protivnika i otimao lopte, imao par dobrih poteza... ej kada se on trudio i odigrao iznad svog maksimuma (u evropi). Da je dao gol bio bi junak ali šta da se radi.

Možda vi volite da nazivate svoje igrače pi*kicama ali ja moram da pohvalim ekipu sa istoka koja je izviždala gomilu idiota sa juga (dakle ceo jug) koji je krenuo da im skandira tako pogrdnu stvar i sa istoka su ispraćeni povicima "šampioni, šampioni".

Navijačka kultura meni koji sam bliži zapadu a to se kod mene ne menja jeste da se igrači poštuju. Nisam fan iliti ljubitelj pljuvanja igrača i ako ne odigraju dobro (bar ne javno). Postoje sankcije, postoje i drugi načini.. tako što će je*eni kreten sići sa tribine i skinuti mu traku sigurno nije rešenje ili da priča kako će mu neko oteti članove porodice. Ko ima apsiracije da ode na fudbalski stadion i govori ovakve stvari nije za život. Zamislite da vama neko kaže da će da otme decu ili da vas šamara pred 30 hiljada ljudi... jedini trener kojeg sam terao sa stadiona bio je Vermezović ali mi je i toga žao. Bilo je u naletu besa nakon jednog poraza. Drulovića teram jer me nervira kako je predstavljen a nije ništa bolji od Milinkovića (i opet sam bio upravu kada sam govorio to, kao i za ovu upravu, kao i za prethodnu... kao i za sve zadnje godine a to mnogi mogu da potvrde).. Ja nikada nisam zviždao i jednom igraču kluba. A išao sam na više od 40 domaćih utakmica u zadnje tri i po godine... na strani samo derbije.. išao na košarku.

Pobede su sastavni deo sporta... nekada izgubiš, nekada pobediš. Partizan su proslavili porazi, mnogo slavniji od bilo koje pobede...

Za kraj jedan citat...
Sve dok našim klubom i na tribinama i u loži vedre i oblače Arkanovi Tigrovi,Šešeljevi "Četnici" i "Jedinice" Drašković Danice,Partizan će biti mali klub!Mi smo pratizani,nas su napravili krvni neprijatelji domobrana,ustaša,četnika,hortijevaca,balista,SS divizija!Na našem stadionu se kliče Kraljevini Srbiji,umesto da se čuje usklik "NA BERLIN!URA!"Sramota!
Слика
Последње учитавање од Sloba дана 11 Дец 2015, 02:15, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sad kad dođe Savo i postavi Radovana. :xD:

Lupam i ja sad, ali kandidovao se onomad i najavio je odlazak iz FSS.

Šta k***c, taj fudbal bi imao prođu u SL.
Последње учитавање од Gagi дана 11 Дец 2015, 03:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Gol razlika ko Inter sa Mancinijem
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Svako ko ovo uradi, ne treba da se bavi fudbalom! Nameran start, da čoveka povredi! Gde god igrao, ko god to bio, ovo je za najveću osudu i takvi igrači nisu za fudbal!

Još jednom da ponovim, ne samo Ninković, nego ko god se osmeli da ovo uradi, za mene lično mu nije mesto u fudbalu.

Stajna noga, start otvorenim đonom u zglob.... za zatvor, a ne žuti karton!

Слика

Ovo je stanje našeg fudbala, ne znam zašto se mnogi nešto previše ovde nerviraju.
Od prvog do poslednjeg ranga naše klubove vode ljudi koji ni na fizičkom nisu šutirali loptu, ljudi kojima je bitnije da uzmu svoj procenat...

Koliko samo talentovanih klinaca propadne zbog tatinih sinova, menadžera i sl.

Uz to, katastrofalan prelazni rok u Partizanu. Božinov očajan, Šaponjić žrtvovan zbog njega. Živković supertalentovan ali imam utisak da su ga priče mnogo ponele. Vulićević nije isti igrač koji je igrao u Vojvodini, štoperi veoma loši...

Našem fudbalu su potrebne korenite promene, koje se verovatno nikad neće ni desiti. Ovaj izlet Partizana u Evropi je bio dosta uspešan, verovatno i trenutni maksimum. Sve dok se nešto ne promeni, našim klubovima će se događati ovakve stvari.... Augzburzi, Kairati, Vaduzi i slični....

Tužna, ali realna slika našeg fudbala.....

+ "najvatrenije" navijače naših klubova ja tako ne bih ni nazvao, jer to za mene nisu navijači... svojim postupcima svakako dokazuju da nisu.

Gro ovog teksta moglo bi da se preseli i u opštu temu našeg fudbala, jer svuda je slična situacija, samo se negde malo više gleda svoj interes, negde malo manje.
Последње учитавање од citizen дана 11 Дец 2015, 09:41, учитано 2 пута укупно.
dule90
Youth Team Coach
Поруке: 93
Придружен: 08 Мај 2015, 20:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од dule90 »

Slobo opet si naseo na novinare. Ti sta god da procitas ti odma mislis da je to stvarno tako. Sacekajmo konferenciju uprave pa da vidimo da li je u pitanju ostavka ili ne.
Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog !
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da li su izmišljotine novinara - videćemo... :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ovog Dusana Dodica ne vredi komentarisati, ocigledno je neki zatucani klinac.

Uprava je glavni i jedini krivac za ovo, uz to i jajarska postavka Drulovica. Ninkovic je trebao da dobije direktan crveni. Ziletov prvi zuti karton je cista kompenzacija za to. Alen je morao da udje umesto Dzigija na poluvremenu.

Brasancu svaka cast, decko je odigrao odlicnu utakmicu, kontam da je izgoreo u zelji kad je imao onu sansu, nije ni razmisljao o padu, to pokazuje koliki je profesionalac i da ce postati igrac, za razliku od ostalih. Ne treba mu niko nista zameriti.

Ova uprava je odradila sta je do njih, posao je odlicno obavljen i sada je vreme da nas zajasu neki drugi. Bice bolje jednog dana valjda.
Svako zlo ima svoj kraj i ovo će se jednom lane zvati.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

I dalje mislim da ce ovi ostati kao VD. Gde ce matora lopovska komunjara Vucela da prepusti fotelju i procente nekom drugom..
dule90
Youth Team Coach
Поруке: 93
Придружен: 08 Мај 2015, 20:00
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од dule90 »

Sloba пише:Da li su izmišljotine novinara - videćemo... :cheers:
Pa to ti pricam, pozurio si mozda previse :)

Da se razumemo i ja sam za to da odu svi kolektivno, ali samo polako. Uzece oni i ovo malo para sto zaradismo u evropi pa ce tek onda otici, bas kao i svaki do sada. Nemoj da mislis da se razilikuju od prethodnih ili buducih.
Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog !
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Generalni direktor Partizana Miloš Vazura potvrdio je ove informacije i saopštio da bi ostavke trebalo da budu usvojene na skupštini, a do tada će klub voditi "tehnička vlada", koju će činiti ljudi iz sadašnje uprave. Na čeku te tehničke vlade biće upravo Vazura.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”