F.K. Crvena zvezda 15/16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne pratim detaljno mlađe kategorije, šta više solidno znam oko toga nego čitam novine, pratim te vesti. Ima izveštaji u novinama i tako a čuo sam da često kombinujemo. Kada sam bio na derbiju prošle godine mi smo protiv Zvezde odmarali par igrača iz seniora koji su mogli da igraju, lagano ih pobedimo i da smo igrali ozbiljno osvojili bi titulu na kraju. Šaponjić i još neki i ovako nisu prošle godine bili baš nešto u seniorskoj konkurenciji.

Imao sam tu čast da pričam sa Zekom pre koji reče da ako ne bude ušao u prvi tim ide preko jer za mlađe kategorije igraju minimalno igrača koji i zaslužuju. Na sreću primetili su ga, dali mu šansu, rešio derbi i sada igra bundesligu. Valjda će bar od Vlahovića biti nešto.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Код: Изаберите све

https://twitter.com/ViseSporta/status/648456876603129856
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Кадети партизана нису дошли јуче на меч са Црвеном звездом, па ће резултат бити регистрован резултатом 3:0 за Звезду.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sve neozbiljno kao što rekoh. Čestitao bih vam titulu ali čekam januar. Ako svi izginu do kraja januara iz uprave a dođu novi možda i budemo imali šanse ali u principu naši živci su im naši skupa zabava. Zvezda ima jako kvalitetan tim i najpre kvalitetnog stručnjaka na klupi. Dug se znatno smanjio... još ako dođe onaj za predsednika Škundrić ima da pevate... jedino da vam ne smene Grofa jer bi to bila greška.

I dalje se nadam da bi mogli naši da se probude pa da prvenstvo bude zanimljivije ali trenutno ste u izuzetno dobroj formi. Ipak ove sezone se manje odmara na polusezoni... a više se igra. Videćemo da li će forma uspeti da se održi.

Biće zanimljivo kada prepolove bodove nakon 30 kola. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 28 Сеп 2015, 17:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Realno ako izgubite jos jednu utakmicu gotova je liga. Sa prepolovljenim bodovima bice +7 a to je nedostizno u PO, ako Zvezda nastavi sa ovakvim partijama. I da izgubimo derbi opet imamo fore da izgubimo jos jednu utakmicu.
Samo da se Coki ne dokopa fotelje i uz Grofa na klupi, jos par pojacanja i eto nas u Evropi sigurno. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Derbi se inače ako Partizan bude drugi igra odmah u 31. kolu.

A smešni su ovi iz naše škole. Čuj razloga zašto nisu došli na derbi - imaju obaveze na turniru. Pa kako može turnir biti važniji od kadetske lige? U pravu je Mladenović pošto sam malo pre čitao njegovu izjavu. Sa ovim ljudima koji rade u klubu možemo slobodno da dodamo ispred "FK" i slovo "A".

Vi ako uzmete titulu i uđete u LŠ čak i sa 0-0-6 ste rešili pa skoro svaki mogući problem...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne mozes za sve da krivis ljude u Upravi. Ne mogu oni napraviti talentat u skoli za jedno leto niti u danasnje vreme mogu da bacaju pare na klinca koji ce igrati kadetsku/omladinsku ligu. Jedna La Masija je u problemu jer nema igraca dostojnog da igra u prvom timu a da ne bude Partizanova.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma ja ih krivim za organizaciju.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/116254/2015/09/28/zvezda-otkupljuje-donalda-ugovor-na-tri-godine/
Корисников грб
dusandodic
First Team Coach
Поруке: 241
Придружен: 29 Окт 2010, 23:00
Место: Trstenik
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од dusandodic »

paske пише:

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/116254/2015/09/28/zvezda-otkupljuje-donalda-ugovor-na-tri-godine/
Pametan potez! Uneo je mir u igri odbrane i sredine,ne zuri covek,igra razumno i svaki pas mu je kako treba :) Grujic je postao bolji igrac zbog njega,bice jos i bolje.

Код: Изаберите све

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/25302/crvena-zvezda-preko-noci-pobegla-partizanu-za-bod
Bezimoooooooo
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

За кога буде реко Гроф да гласамо за њега ћу и гласати на изборима.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Džajić je jedan izlapeli starac, bez ikakvih veza, a i bez nekih posebnih sposobnosti. Ako bude predsednik, klub će vodite neki udrikurci iz senke i kad nešto sjebu, Džajićevo ime opet ima da se provlači po medijima. Realno, tako mu i treba, kad je budala i umesto da uživa u staračim danima, on se tu nešto trti. Bolje neki kriminalac da nam dodje na čelo kluba i onda znamo na čemu smo, a ne da nam klub vode Džajićevi poludebilni rodjaci i prijatelji. Sve skrivajući se iza njega, a pritom su im jedine kvalifikacije i preporuke to što su nekako povezani s Džajom.
Последње учитавање од zele дана 05 Окт 2015, 16:39, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Andjuse ti li si? :zelenko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OjQMpOUj6hw[/youtube]

Da nije bilo Džajića nikada ne bi uzeli titulu prvaka evrope, kasnije i sveta...

Najjači sistemi su oni uspostavljeni u FKCz za vreme Džajića, onaj u KKP do pre par godina i onaj u RKM dok su dominirali Evropom. Isti sistemi u principu.

Džajić nije loš, on je zastareo. Neke tehnike više ne prolaze... da je figura drugima to i stoji ali pričati tako o nekome koje doneo toliko uspeha za klub koji podržavaš i nije baš na mestu.

Normalno da ću ja ili neki drugi partizanovac pričati protiv njega ali kada se vidi da to radi navijač Zvezde upada u oči.

Ja ga lično ne volim ali ga jako poštujem kao najveću legendu koju je jugoslovenski a kasnije i srpski fudbal imao...

:)
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdina-ofanziva-na-izgubljenu-decu-filip-stojkovic-se-vraca-u-decembru/117368
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Слика

Lista dugova prema bivsim igracima
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

A prema drzavi?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/117474/2015/10/14/zvezda-pregovara-sa-totenhemom-za-jovanovica-trazi-dva-miliona/
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Veljkovic, Bisevac, Fica Stojkovic i drugi Srnic i bila bi to sasvim pristojna ekipa :)
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Biševac :xD:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”