PES 16

Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Andrej пише:Mnogo gresaka pravi u zacetku napada i tako otvaram kontre, neverovatno. Jos se navikavam iskren da budem. Ali misljenja sam da nisam tolko los.
Prva je bila tvrda i izjednačena, ali drugu sam ti trebao dati brat-bratu 5-6 golova. I to bez promašenog penala...čudo da sam uopće izvukao pobjedu.

Dobro je, dobro se igra ovdje. :cheers:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Jebi se Deni upravo ga ugasih i reko dosta za veceras, cujemo se sutra da odigramo koju. Danas sam bio los, mozda bolje da malo odmorim. Jedan tezak poraz od Sochi-ja, i po pobeda i poraz protiv Shirajzla po 2-1, mada treba biti iskren, mnogo gresim i cudi me da sam prvu uspeo da ga dobijem, a za drugu mi nije jasno kako sam primio samo dva gola kad sam odbvranio penal i jos milion sansi on promasio.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

shirajzl пише:Prva je bila tvrda i izjednačena, ali drugu sam ti trebao dati brat-bratu 5-6 golova. I to bez promašenog penala...čudo da sam uopće izvukao pobjedu.

Dobro je, dobro se igra ovdje. :cheers:
Ako Zele uspe napraviti ligu, to bi mogao biti pravi BUM.
Obzirom da sam obnovio povredu noge provodicu dosta vremena pred kompom, pa se javljajte da se igramo.
Jedino sto moramo jeste organizovati se da svi igramo na jednom serveru jer cemo se tako lakse nalaziti. I da se dogovorimo da jedna sifra bude zajednicka, kao i da nikove ne menjamo skroz nego neke brojke dodajemo kako bi se prepoznali.
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ja nijesam provalio vidim da te nema online na steam, jel steam mora da bude off dok se igra ovo??? Aj ako je neko raspočožen da ga "odučim" :xD:
Последње учитавање од Denny дана 05 Окт 2015, 22:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Meni se dosad najstabilniji pokazao talijanski server. Ne znam, možda je slučajno, vidjet ćemo što ostatak ekipe kaže.

Danas je protiv zeleta na njemačkom serveru bio očaj, a na talijanskom je bilo bolje (iako je i tu bilo štucanja tu i tamo). Doduše, možda je to zbog nevremena kod njega, vidjet ćemo sljedeće dane.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ugasiš steam, pokreneš smart steam loader.exe i svaki put kucaš novi username na pesu.
Što se tiče servera, kako hoćete, pogledaću sutra, ako baš ima neka zemlja u okruženju, fazon Madjarska, Austrija, ako nema tih možemo i na Italiji da peglamo. Username, vaše ime i brojevi, krenete od 0001, pa polako i kad kreirate sobu, šifra neka budu ti brojevi, meni se čini da je tako najlakše. Npr. zele0008 i password 0008. Za ligu ćemo videti još, to bi moralo biti kao na fm-u, igraju se mečvi, daju se ss-ovi i onda neka tabela u ekselu. Dobro je zezanje i s ovim prijateljskim mečevima.

Shirajzl, verovatno je moj net.
Последње учитавање од zele дана 05 Окт 2015, 22:17, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Aj zele na stim, ako ti nije muka, i da odigramo jednu ako te ne mrzi??
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

deni brate, odigrao sam 15 danas, al' ajde jednu da probaš, prvi italijanski server, videš pas kad me nadješ
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Soci ume, ali ima jebeno mnogo srece :D 90% suteva su mu golovi :ass:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ali zato ti... :xD: Da popravis finis, dobio bi me. 20 suteva, jedan gol.
Dosta i od mene za veceras, igracemo se sutra jos. I slazem se sa Shirajzlom, zabarski server najbolji, nemacki je nesto poceo da laguje.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I Deniju sam spakovao iz kornera jedan, da su J-Rod i Isrgov bili malo prisebniji, mogla su još dva pasti, al' nema šta attacking set-pieces na visokom nivou.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Au jbt nijesam znao da ima ono sranje da odbrojava, sam mi comp izabra Genovu :slap:

Malko kasne potezi, al sve u svemu dobro je nije loše za prvu utakmicu online :yesko:

Kod gola iz kornera nikako da mi uključi igrača mamu mu jbm, a u ekii mi svi na nuli što se tiče kondicije, prava sreća pa niko nije kolabirao :noway:
Последње учитавање од Denny дана 05 Окт 2015, 23:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Ako je neko voljan noćas u terminu posle 20h da peglamo pesa nek se javi... Toki, zele, andrej, soči....
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Igracemo se... Bice vecina tu. Zele me mucki izbegava poslednjih dana, pamti jos Marsijala i Rudija Gestedea. Valjda ce veceras hteti da zaplesemo opet. :zelenko:
Dzajo je takodje poceo da igra, Miske isto. Shirajzl ce valjda biti tu... Imace nas.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Zele, edituj onaj tvoj post, dopisi pored imena ljudi koji su se prijavili njihova imena na PES-u, a brojke menjajmo kako kome odgovara i sifra neka budu ili te brojke, ili kao kod Shirajzla "sfm". Cisto da znamo ko je ko. A mogli bi i da upisujemo skorove, tipa:
Andrej - Sochi 0-0-1
Andrej - Shirajzl 1-0-1

Sta kazete na to?
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Hmm, ovo za sifru i nije losa ideja. Svako da ima svoj nik, da uvek pocinje isto, tipa Andrej, Zele, Toki plus neke cifre, da sifra svima bude sfm pa da se igramo na italijanskim serverima. A ovo za skor, sta znam, kako hocete ali moglo bi da postane konfuzno nakon nekog vremena.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Mislim da nema potrebe pratiti skorove ovih prijateljskih jer će biti kaos kao što reče Soči, jedino ako se nekom baš da to sve spičit u excel ili nešto. Odigra se raziličit broj utakmica s raziličitim ljudima svaki dan, konfuzija. Ali, ako većina bude "za", bit ću i ja, nema problema.

Jedino kad baš počnemo ligu, onda da to službeno brojimo, kao što je zele i rekao prije.

Moj nick je uvijek shirajzl pa neki broj(evi), kad hostam uvijek sam na prvom talijanskom i šifra je sfm. Jednako dobro je i ono da šifra budu uvijek ti brojevi nakon nicka. Potpuno je svejedno, bitno da se igra.

P.S. Danas ću biti raspoloživ poslije 16h pa nadalje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma kakav skor, ko će to da broj, ako napravimo neku ligu, pa i nekako. Ček sad ovaj turnir da odigramo, a lako ćemo za ostalo.

Ovo su timovi B klase, sa njima će se igrati turnir.

СликаСлика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

A kako cemo taj turnir, bolji u 2 od 3 utakmice ili da se igra jedan mec? Po meni je prva varijanta bolja.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

2 od 3, definitivno, smanjuje se mogućnost da slučajno prođeš na sreću.


Sad sam se sjetio, važno pitanje. Što ćemo s činjenicom da se svaki live update ekipe mijenjaju po formi? Npr. ja sam juče protiv zeleta uzeo Toulouse kod kojeg je bila plava strelica , uđem u ekipu i doslovno 8 igrača iz prve postave mi je bilo plavo. Morao sam igrati s rezervama...Kad bude turnir u pitanju, ne bi bilo fer.
Последње учитавање од shirajzl дана 06 Окт 2015, 10:18, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”