FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sloba za fitnes kouča!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ladno ni Lukic ni Trujic nisu bili u 18 :wtf:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Gagi пише:Bulje smo. Očekujem odlazak Kize u narednih 24h i promociju Paunovića u ponedeljak il utorak.
Ovo ako bude, doniram KK Partizan 1000e.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Doniraj tebra ako imas, mojne da pricas o tome :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vi ste razmaženi. Navikli ste samo na pobede i od košarkaša, fudbalera, vaterpolista pa kada ne ide oko košarke vam bude kriv svako a do juče su dizani u nebesa (pokreću se akcije za Duleta a svi ostali budu krivi osim njega - to je neracionalno razmišljanje), vaterpolo se i ne prati a fudbaleri zaboravili da igraju fudbal preko noći!

Da, Kiza je grešio i treba da ode ali je sramotno pljuvati pa skoro iste one igrače koje ste posle Steaue dizali u nebesa! Kiza znao ili ne on kakav-takav će da im kaže šta da rade i kako ali on ne može da istrči na teren i da igra umesto Ćirkovića ili nekog drugog igrača.

Ako je nekome teško pao poraz onda sam to svakako ja ali ovih -8 i nije toliko loše. Imamo utakmicu manje, još dva derbija, podelu bodova, zimski prelazni rok...

Hvala Mandi koji nas je častio ovim novim dizajinom foruma. Ovo crno gore i ovo sivilo nekako se uklapa u našu igru. Baš tmurno. Taman da se održi i minut ćutanja za naše izdanje danas. I da naravno da kritikujem i da sam nezadovoljan, jako. Ali šta je tu je... bilo vam je lepo dok smo ih trpali sedam-osam godina onda ako ste navijači podržite igrače i kada gube a ne samo kada vama odgovara i kada dobijamo.

Ja sam kao i Aca (on na fb samo) bio i više nego pošten. Čestitao sam jer ste zasluženo pobedili i tu nema o čemu da se priča zele. Ako misliš da ćeš me ti ili neko drugi nebitan po moj život uvrediti smrdljivim komentarom idi pa se zabi u jastuk i plači.

SMRT FAŠIZMU ŽIVEO PARTIZAN! :fss: :winner:
Последње учитавање од Sloba дана 12 Сеп 2015, 21:00, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Tokelara пише:Doniraj tebra ako imas, mojne da pricas o tome :cheers:
Ponelo me, jebiga.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I da naravno da je Paun pravi izbor ali ajmo ovako... ako smene Kizu uveren sam da će dovesti nekog još nebitnijeg ali ajde da sačekamo. Vremena nema jer mi već u četvrtak imamo obaveze u Evropi, a za vikend a onda sledi i doček Nišlija na JNA!

Danijele, možda ti se pridružim mada ne baš toliko ali velikom većinom. :D
Последње учитавање од Sloba дана 12 Сеп 2015, 21:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sumnjam. Ljudi hoće Pauna, verujem da bi on pristao. Ne postoji bolje rešenje i bolji tajming. Paun do utorka.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Samo ako mu se niko ne bi mesao u posao... Sto da ne, dodje, za sebe i svoju dusu, za pokojnog caleta, jos malo dopece zanat pa u inostranstvo. Bilo bi lepo.
Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uspeo sam u ovom trenutku i da se nasmejem malo ali i nije baš smešno... već žalosno.
Ono kada vidiš da Ninković ulazi u igru.
Слика
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Stevanovic ce da vama bude jos od koristi, Bozinov je malo nesto vise pokazao kao od kada je usao, valda ce proraditi za par dana u LE, Oumaru je danas promasio neke stvari koji moraju u LE da budu ziceri, inace iako ste izgubili niste bas toliko lose igrali, moglo je i lako da bude 2:3 i onda...ko zna :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Umaru je i u Voši, odnosno Crvenoj zvezdi i OFK takođe promašivao ovakve prilike. Mnogo dobar igrač ali kada je brzina u pitanju. Da bi dao gol često mu treba po pet ili šest pa skoro i čistih prilika (kao Mrđi recimo kada je igrao za Vošu protiv Zvezde). Mada mu često i po šest-sedam nije bilo dovoljno...

Božinov je bio izuzetno dobar otkada je ušao. Trudio se. Ne samo onaj šut već i asistencija ka Umaru koji nije iskoristio taj dobar pas. Svidelo mi se kako je odigrao kada je ušao. Biće on korisniji ako Bog da.

Stevanović je odlično pojačanje. Dobili smo možda i najboljeg igrača u ligi (ne računam ove naše mlade, mislim na iskusnije). Svidelo mi se kako je odigrao. Šteta za onaj promašaj.

Od Lekovića sam očekivao više ali je rano za sud.

Ne može se reći da je Živkovićev gol onaj za 2:1. Ne može jednostavno. Treći da, ali drugi nikako. Bio je potpuno nemoćan.

Ćirković dosta grešio. Balažic standardan. Desno bolje Bandalovski da igra. Vule u očajnoj formi. Jevtović nije puno igrao po meni da bi ga komentarisao jer je imao onaj jedan šut glavom. Babović nije bio loš. Sale poprilično nervozan. Ninković u igri... nemam komentar ali dobro. Brašanac i Živković se uklopili su timsko sivilo. Mada je Žile imao jednu ili dve zapažene situacije, onaj pokušaj..

I Kiza nosi odgovornost za poraz ali kao što rekoh nije on mogao da obuče kopačke i igra umesto onih 11 na terenu.

Слика
Последње учитавање од Sloba дана 12 Сеп 2015, 21:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Slobo kao vatreni navijač Partizana normalno je da od ekipe očekujem da od 100 utakmica dobije svih 100, ja ne razumijem loše partije, neprihvatljive su, to ne smije da se dešava, pogotovu ne Partizanu, šampionu i nekom ko će da predstavlja srpski fudbal u LE, alo bre zigeuneri su nas odučili od fudbala noćas sram da nas bude, da sam na mjesto ovog brava sa podočnjacima do dzepova, natjerao bi ih posle utakmice sa sve Sašom Ilićem da otrče 10 krugova atletskom dok mrtvi ne popadaju sram da ih bude kako su igrali!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I ako ne postaneš,

Novi prvak ti,

Grobari ce žaliti,

Oprostićemo ti,

Jer ipak znamo svi,

Da najbolji si ti,

I nikad ti nećemo

Okrenut' leđa mi...
I razumem ja Deni tebe i ja sam poprilično vatren. Toliko da će mi doktori do 40 godine verovatno zabraniti da pratim utakmice. Svaku (bio stadion ili kraj tv) pratim sa mnogo uzbuđenja, nervoze... pritisak skače i spušta se. Posle poraza mi je redovno jako loše. Nije bitno da li je poraz od Zvezde ili nekog drugog ali tako je. Tako mi je od kada znam za sebe. Ali najlakše je kritikovati. Meni je žao zbog večerašnjeg rezultata ali sa neutralne strane gledajući odučili su nas od fudbala. Partizan je večeras igrao kao prosečna ekipa iz Zone a ponavljam da sam siguran da imamo kvalitetnu ekipu. Igrali smo ko preko kurca i tako smo i prošli. Nismo više od ovoga zaslužili.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4cGFf-BoMnY[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yiRAsMDoB78[/youtube]

"Partizan je za mene siguran šampion, ostali neka se poređaju kako im je volja" :winner:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Da ponovim ono sto sam vec napisao u drugoj temi. Kiza je izgubio utakmicu bez problema postavkom. Pojeo ga Grof, medjutim nije samo on problem danas bio u igri. Nije Partizan toliko igrao lose koliko je Zvezda igrala bolesno dobro. Treba imati u vidu i to, da je protivnik bio nestvarno dobar za nase uslove i poimanje fudbala. Imali ste nekoliko fenomealnih prilika. Stevanovic, Zivkovic, Oumaru :wtf: ali sve je nekeko otislo u nepovrat sa nekom dozom opustenosti. A mi grizli po terenu. Ono sto je izlomilo...ne mogu se Ilic i Babovic trkati u sredini sa Plavsicem i Grujicem. Mladost fali jbga. Stara garda je na trik, kao sex. Naucen. mladi karaju po 3x i fit su. To je sutina. Tu je Partizan izgubio tekmu. I pored svega, Brasanac je doktor nauka za sredinu terena. Ubedjivo najaci vas igrac.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Smenjen Kiza, Paun dobio ponudu... :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 13 Сеп 2015, 11:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

izvor? da otvaram rakiju ako je istina
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Koja je poenta ovog natpisa u vezi Rajka Mitica ? ;)
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Forum volimpartizan.net :xD:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

dok info aca ne potvrdi ne verujem
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”