FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

auuuu SlobicE tako si nas i sinoc oladio ,bar ja cekao do 05 h ,osecam slicni scenario :(
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Završeno je pred jutro sve i sam sam proveravao neke stvari pa i nebuloze stavljao tipa da bude što realnije Mandić da igra za Cg i slično tome. Mandi sam jutros prosledio fajl oko 10 sati. :D
AleksPesic
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 01 Феб 2012, 02:26
Место: Bela Palanka
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од AleksPesic »

Znaci lozenje na sve strane . Prvo . . svaka cast na trud i na sve izmene sto ste radili veliki je posao to . . ali stvarno nije uredu da nas lozite ko da imamo/imate po 5 godine . . kazite kada mozete da ga stavite da ne cekamo ko debili ovde . . Juce ste rekli u toku dana , pa u toku noci . . sad kazes Slobo da si dostavio fail u 10 ujutru ?! Ne kapiram da nekome treba 10 sati da izbaci fail od 5 mb . . Kazem nemoj da shvsatite ovo pisanje kao ne znam sta ali pored velike zahvalnosti sto ste se uhvatili poslao da uradite dobar posao idu i kritike jer nas majete 3 dana da ce da izabcite fail . .
p.s pogledao sam celu seriju mucke za 3 dana cekajuci update :D Ae ljudi skratite muke
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Da se ja pitam ne bih vam ni izbacio update jer ste nevidjemo dosadni.
jowo
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 10 Апр 2013, 13:26
Место: sombor
Status: Није на вези

Порука од jowo »

A ja "zivot prema Dzimu"... :-)
Cekam ovaj apdejt kao ozebo sunce :-)
Bez obzira na to, nemamo prava prigovarati ljudima koji to za dzabe rade, a za dobrobit svih nas ovde..
U svakom slucaju, svakih 5 sec refresujem stranicu :-D
NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

ali bukvalno na 5 sekundi ,hahaha
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Порука од ivanisevic »

Moze li pre apdejta da se objavi statistika posete stranici u poslednjih 48h. Da i ja jednom u zivotu budem prvi u necemu. :xD:
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
AleksPesic
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 01 Феб 2012, 02:26
Место: Bela Palanka
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од AleksPesic »

Ma daleko da im prigovaram momci rade odlican posao . . Ali barem da kazu kad i koje vreme da ne blejim ko zombi ovde :D
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

averel80 пише:Da se ja pitam ne bih vam ni izbacio update jer ste nevidjemo dosadni.
ja da se pitam ja bih proterao autobus ovuda he he he ludnica :lol: :rugalica:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Fajl sam dostavio u 10 ujtru ka administratoru foruma. Inače nas je četvoro radilo. Troje iz tima + Avarel koji nam je pomagao poprilično. Svako ima neki svoj deo. Ne radi jedna osoba tako da je i sve stvar dogovora. Biće. I ja se nadam večeras pa da završimo za ovu godinu. :cheers:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Kako bih voleo da je ovakva guzva kad se trazi pomoc u izradi velikih fajlova. Tada "iznenada" svi offline budu
NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

Zalepili ljudi s mozak ,ja prvi .. sto kaze covek ko ozeblo sunce cekamo fajl ,nije nam dobro ... Zivimo u nadi ,ali nazalost ne i s nadom ;)
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

averel80 пише:Kako bih voleo da je ovakva guzva kad se trazi pomoc u izradi velikih fajlova. Tada "iznenada" svi offline budu
nemoj da se ljutis ne znamo svi oko racunara ja znam da upalim fm do pre par meseci sam gledao kako ubaciti editor data u folder na yt. Imate nasu punu podrsku svaka cast stvarno na trudu ako treba da doturimo neke pare javi :shy: bezveze si nervozan zao mi je sto si izgubio vreme dok si pravi taj fajl za nas. :cheers:
NislijaNCZ
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 08 Сеп 2015, 21:20
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од NislijaNCZ »

.... Mislim na bolje sutra ... PERSPEKTIVA NAM JE NIKAKVA ,JER TI IGRAS SVAKOG VIKENDA ...
stevdzara
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 17 Сеп 2012, 17:19
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од stevdzara »

ja ne znam zasto ljudi pitaju kad ce fajl kad je vec izbacen, na osmoj strani, niste morali da stavite na pocetku nego na osmoj strani? da nisam citao sve komentare ne bih nasao falj..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa dobro ne znaju svi oko editora. :D Ali oni koji znaju neće baš da se ispruže. Ovde su uglavnom oni koji skidaju sadržaj a nemaju ni fm editor.
jowo
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 10 Апр 2013, 13:26
Место: sombor
Status: Није на вези

Порука од jowo »

NislijaNCZ пише:Zalepili ljudi s mozak ,ja prvi .. sto kaze covek ko ozeblo sunce cekamo fajl ,nije nam dobro ... Zivimo u nadi ,ali nazalost ne i s nadom ;)
Ja zivim s` Nadom, doduse, baba mi je ali ok.. :lol:
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Порука од ivanisevic »

A na osmoj strani onaj kamen iz vica, sto ispod pise, prijatelju pomeri me nazad da zajebemo jos neku budalu.
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

DzagiBrat пише:
averel80 пише:Kako bih voleo da je ovakva guzva kad se trazi pomoc u izradi velikih fajlova. Tada "iznenada" svi offline budu
nemoj da se ljutis ne znamo svi oko racunara ja znam da upalim fm do pre par meseci sam gledao kako ubaciti editor data u folder na yt. Imate nasu punu podrsku svaka cast stvarno na trudu ako treba da doturimo neke pare javi :shy: bezveze si nervozan zao mi je sto si izgubio vreme dok si pravi taj fajl za nas. :cheers:
Nisam izgubio vreme-daleko od toga. To mi dodje kao hobi i stvarno mi nije problem da pomognem bilo kome. Nervira me to sto prosecan gradjanin ove zemlje vise voli da lezi i ceka nesto 5 meseci umesto da pomogne i skrati to vreme. Ali to smo mi...
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

Dobro polako strpljen-spasen

Moje neko misljenje je da su ljudi koji prave sam FM kao igru krivi za sve,...jer njima placamo debele pare ja licno u Austriji moram iscackam 58e za prosli i 62za sledeci i tako unazad 4-5 god vec
A,kad nam treba apdejt tj transferi malo osvezenja moramo da cekamo na ljude velikog srca koji ce to uraditi za dz :argh:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”