FK Vojvodina 15/16

Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Gde ste vi navijači Voše bili do sada? Ladno gledam za 3 i po godine od kako je otvorena tema ispisano 7 stranica, Tikal bio najverniji navijač.. U poslednja 2 meseca 20 stranica jbt, odjednom zavoleli Vošu kako je dobila 2 tekme u EL..
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Ne generalizuj. Mene nije bilo ni na forumu, pa me samim tim nije bilo ni u ovoj temi.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

bubi.ue пише:Gde ste vi navijači VoĹĄe bili do sada? Ladno gledam za 3 i po godine od kako je otvorena tema ispisano 7 stranica, Tikal bio najverniji navijač.. U poslednja 2 meseca 20 stranica jbt, odjednom zavoleli VoĹĄu kako je dobila 2 tekme u EL..
Na obe strane Topcidera :-)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

bubi.ue, bravo za komentar!

Meni je pre rekao da inače ne navija za nikoga u srpskom fudbalu već samo za City i da ne prati toliko domaći fudbal. Ako gledamo komentare na stranicama pre ovog leta mislim da bi jedva tri njegova našli. I da ti si jedan od onih koji je od početka uz forum. Dakle ako se ne varam bio si i u prvim administracijama zar ne? Mogao si kao navijač Voše ostaviti dublji trag u temama..

I to nije ljubav ka Voši već netrpeljivost kao "beogradskim blizancima" kako ih oni zovu.

Ali Bugi zatim i još jedan član sa foruma zaista prate Vojvodinu samo ne postuju toliko u ovoj temi niti se trude druge da provociraju. Jedan i nije više aktivan (bio je pre na FMS, FMC a ovde malo...).

Dejane, pričam jako ozbiljno i argumentovano. Možemo ovako situaciju po situaciju ali nisam siguran da će ti se krajnji ishod diskusije svideti pošto je dokazano da za "dve sumnjive situacije" iz Vojvodine nemaju pravo da se žale. To je ovaj poništen gol i sliku koju sam dostavio gde je gol apsolutno opravdano poništen a potom i penal koji ste tražili ali on zaista nije postojao.

I navijači Partizana i navijači Crvene zvezde koji su ovde na forumu u većini idu na utakmice svojih klubova. Neki studiraju pa ode da isprate klub u sred ispitnog roka. Igor navija za C. zvezdu i skoro stalno iz Novog Sada dolazi na utakmice.. većina nas ima kontinuitet u praćenju klubova. Takođe moja velika zamerka je što se niko ne seti od vas da reč ili dve napiše o daleko uspešnijem rukometnom klubu koji je najbolji rukometni klub u Srbiji trenutno ili Vojvodini u vaterpolu koja je dugo dostojno parirala najvećima u državi i koji su bili izvoz za večite i Radnički ili ljubav prema klubu još bolje dokazujte na vašem košarkaškom klubu (oni su valjda u 4 ligi a vi trenutnu Vojvodinu iz 2 ne priznajete ali zar to nije razlog više da nas na forumu obaveštavate kako vaš klub igra i u tako niskim ligama?). Pogledaj kako navijači kako vi kažete "beogradskih blizanaca" prate klubove u fudbalu i košarci a neki od nas i rukomet, pogotovo vaterpolo, čak i odbojku ili neki drugi sport, interesujemo se.. i nije bitno na kojoj poziciji su naši klubovi jer ni mi ne mislimo da FKP/Cz čine samo fudbalski klubovi ili košarkaški... to je tradicija koju svi mi itekako poštujemo. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 17 Авг 2015, 14:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Slobo ne lupaj gluposti i ne laži narod da sam ja to tebi ikad rekao.

Ne možeš da komentarišeš snimak, on traje skoro dva ipo sata, ti si dao odgovor posle 10 minuta. Da si krenuo da gledaš video bi prve situacije u kojima je Iliev zaslužio crveni karton, ali naravno da nećeš to reći, jer nisi ni počeo da gledaš.

To gde ću ja da "ostavljam trag" na forumu je samo moja stvar. Ako za nekog navijam ili simpatišem određeni klub, ne znači da moram da komentarišem u tim temama.

Mene košarka i ostali sportovi mnogo manje zanimaju, pa nemam nameru da svaki dan čačkam tražim novosti o tim sportovima, jer Bože moj pratim Vojvodinu u fudbalu. Što se tiče Vojvodine u košarci uopšte nisi u pravu, nego samo lupaš gluposti. Da znaš kako stvarno jeste, mogao bi samo da kažeš da Vojvodinu prati mnogo više navijača od NIS Vojvodine.

Ali neko tako subjektivan kao što si ti, nikada neće priznati da nije u pravu, nego će i dalje pisati kilometarske postove, mlatiti praznu slamu i misliti da je najpametniji.

Ne znaš ti na koliko sam ja utakmica Vojvodine bio.

A zbog ovoga vas mnogi i nazivaju blizanci:
Vojvodina da ima 10x jači klub opet ne bi bila šampion jer je ovo Srbija i tako je nametnuto još iz doba komunizma čiji su simbol sa srpske strane bili Partizan i Crvena zvezda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mene košarka i ostali sportovi mnogo manje zanimaju, pa nemam nameru da svaki dan čačkam tražim novosti o tim sportovima, jer Bože moj pratim Vojvodinu u fudbalu. Što se tiče Vojvodine u košarci uopšte nisi u pravu, nego samo lupaš gluposti. Da znaš kako stvarno jeste, mogao bi samo da kažeš da Vojvodinu prati mnogo više navijača od NIS Vojvodine.
Čuo sam suprotno upravo od navijača Vojvodine (ali onih koji zaista prate svoj klub). Dakle situacija je kao sa Crvenom zvezdom u košarci samo što navijači Vojvodine nisu hteli da prihvate fuziju pa i ne navijaju za drugoligaški tim. Stoji to negde i u temama na forumu mrsko mi da tražim.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

bubi.ue пише:Gde ste vi navijači Voše bili do sada? Ladno gledam za 3 i po godine od kako je otvorena tema ispisano 7 stranica, Tikal bio najverniji navijač.. U poslednja 2 meseca 20 stranica jbt, odjednom zavoleli Vošu kako je dobila 2 tekme u EL..
a zasto tebi to pa sad smeta? ne razumem polemiku oko toga ko je "pravi" navijac a ko se sada kao prikacio od kada Vosha ima par dobrih rezultata, ne postoje samo valda "pravi" navijaci u BG -u, ima Vosha navijace samo su mozda mnogi malo umereniji i nevole mnogo da palamude do ize jesi i polemisu, a evo imam za ovaj Forum logicno objasnjenje kod mene je bilo tako da sam se do sada skoncentrisao da idem na EDIT forum ili GRAPHICS a sada u to medju vreme izmedju FM15 i FM 16 sam pronasao da ima ovdei druge diskusije e to je bilo pre nekoliko i od tada... :cheers: i :poz:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/23272/novosadjani-vidaju-rane-sad-je-i-ivanic-pod-znakom-pitanja-za-plzenj
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

bubi.ue пише:Gde ste vi navijači Voše bili do sada? Ladno gledam za 3 i po godine od kako je otvorena tema ispisano 7 stranica, Tikal bio najverniji navijač.. U poslednja 2 meseca 20 stranica jbt, odjednom zavoleli Vošu kako je dobila 2 tekme u EL..
Sto se tvog posta tice,vidim da zivis(stanujes u NS),javi mi se slobodno ako hoces da odemo na neku utakmicu pa da vidimo ko je ko,to sto nisam pisao na ovoj temi ne znaci da ne pratim klub i ne idem na utakmice,nemam potrebu da se dokazujem na forumu.U poslednje vreme napisu ljudi po koji post,ne vidim zasto se ne bi ukljucio u diskusiju.Pozdrav.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Samo ako poneseš 'leba i slanine.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

zele пише:Samo ako poneseš 'leba i slanine.
I luk ide gratis uz 'leb i slaninu.
Последње учитавање од Bugi дана 17 Авг 2015, 17:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

bubi.ue пише:Gde ste vi navijači Voše bili do sada? Ladno gledam za 3 i po godine od kako je otvorena tema ispisano 7 stranica, Tikal bio najverniji navijač.. U poslednja 2 meseca 20 stranica jbt, odjednom zavoleli Vošu kako je dobila 2 tekme u EL..
Ja ih pratim na odbojkaskim terenima :rugalica:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Koje sada predsednik Vojvodine ?
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 18 Авг 2015, 19:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

SoneKragujevac пише:Koje sadasnji predsednik kluba ?
Zoran Scepanovic.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bugi, mislim da je bio sarkastičan. :D Ali mislim da bi u upravu Vojvodine trebalo da uđu ljudi koji više vole klub tj. oni koji stvarno navijaju za njega..

SoneKragujevac, bolje ispravi post dok ti zele nije došao. :) :yesko:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FXlZ0dWRw90[/youtube]

zna se ko ce da prenosi :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Nadam se i Lazo Bakmaz za mikrofonom, a ne ona dva debila. :slap:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I debili sa rts-a će prenositi meč, realno što da gledamo dve tekme kad možemo jednu na dva programa. Lazo ftw!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Javni servis "Vaše pravo da znate sve" je takvo dno dna, da to nije normalno. Koje pare uzimaju iz državne kase, a programska šema, blago rečeno je tragikomična.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

zele пише:I debili sa rts-a će prenositi meč, realno što da gledamo dve tekme kad možemo jednu na dva programa. Lazo ftw!
e ja cu da gledam na RTV -u posto volim tu energiju u komentarima, to srcano kao kada je Vosha igrala protiv Javora i Ozegovic dao onaj fenomenalan gol, komentar je bio od prilike "centar sut prema Ozegovicu i...i...gol" :xD:
Последње учитавање од Dex11 дана 20 Авг 2015, 13:20, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”