FK Vojvodina 15/16

Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Ciribu ciriba
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Ciribu ciribaaaa

Bravo za Vosu
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

citizen пише::mozzart:

Ožegović pred derbi na Karađorđu: Bolji smo od Partizana!

"Ubeđen sam da smo bolja ekipa i nadam se da ćemo to i dokazati na terenu. Za ovaj duel se, lično, spremam kao za svaki drugi i pokušaću da ponovo budem strelac i doprinesem našoj željenoj pobedi", rekao je napadača Lala

Slika

Fudbaleri i stručni štab Vojvodine silno su motivisan pred derbi petog kola Superlige sa Partizanom, u kojem žele da pokažu sav svoj kvalitet, ali da uspesi na međunarodnoj sceni sa starta sezone nisu slučajnost.

Strateg Lala Zlatomir Zagorčić očekuje veliku borbu na terenu i nada se osvajanju sva tri boda.
"Pred nama je derbi koji u najavi donosi neizvesnost. Očekujem da će tako biti tokom svih 90 minuta susreta, jer se sastaju dva kvalitetna i jaka tima. Partizan je već obezbedio mesto u grupnoj fazi Lige Evrope i ima priliku da načini i korak više i uđe u Ligu šampiona, a mi smo pred šansom da se plasiramo takođe u jednu od grupa Lige Evrope. Nadam se da će u četvrtak tribine stadiona Karađorđe ponovo biti ispunujene, a verujem da će gledaoci, uz dobar fudbal, videti i dosta golova. Što se Vojvodine tiče, cilj nam je da prikažemo odličnu partiju i da pobedimo crno-bele", rekao je Zagorčić

Odlični napadač Novosađana Ognjen Ožegović veliki je optimista pred duel s srpskim šampionom.
"Maksimalno spremni dočekujemo utakmicu s beogradskim timom. Ubeđen sam da smo bolja ekipa i nadam se da ćemo to i dokazati na terenu. Za ovaj duel se lično spremam kao za svaki drugi i pokušaću da ponovo budem strelac i doprinesem našoj željenoj pobedi", rekao je Ožegović.

Trener Zagorčić na raspolaganju će imati sve igrače, izuzev operisanog Saše Ćurka.
"Kapiten Nino Pekarić je odigrao dobru utaklmicu u Lučanima i pokazao da je spreman za sva iskušenja i biće u kombinaciji za tim. Miljan Mrdaković je počeo da radi s ekipom, ali će biti jedna od opcija kada se fizički bude spremio posle pauze prouzrokovane povredom. Ostali prvotimci su zdravi i biće mi na raspolaganju, zaključio je Zagorčić.

Utakmica između Vojvodine i Partizana igra se u četvrtak od 20 časova.

Zna covek da ne prica u prazno :yesko:
Последње учитавање од Rossobianco дана 13 Авг 2015, 21:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

ЋИРИБУ ЋИРИБА :ole: :fanman:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Vidi cigane sto se pale. :baloon:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Moze nam se , bez poraza smo :zelenko: :poz:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Sve musavci u Vosinoj temi hahahaha
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Ja sam bar odgledao uzivo koju utakmicu Vojvodine, sto fudbal, sto odbojka, tako da imam puno pravo da navijam za Vosu. :vojvodina:

Ne tupite ga glodarcici :rugalica:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čestitke navijačima Vojvodine... :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Rutinski :poz:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Pobeda na najpošteniji mogući način, za razliku od one Partizanove od pre četiri godine kada su igrači Vojvodine morali da napuste teren zbog krađe.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Vojvodina je pokazala da je bolji od tim od Partizana.

Kako je i očekivano, u redovima Vojvodine istakli su se Ivanić, Stanisavljević i Ožegović, ali i Nastić, Maksimović, Pekarić do povrede i Đurić.

Kakav početak utakmice, kakvo ubacivanje Ivanića iz drugog plana, golčina Stanisavljevića... :gunman: Da sam na mestu Zagorčića, zgazio bih do kraja i siguran sam da bi bilo 5:0 za Vojvodinu, a ne obrnuto kako su pojedinci pretili pre utakmice.
Zaga se odlučio da malo čuva tim, jer sledi utakmica za Plzenom, pa je do kraja pobeda ostvarena rutinski.

Ožegović pokazao da je majstor za onog "tutu Bugara" koji je jedna nevezara i samo zauzima mesto mladom Šaponjiću. Za Ožeglog nema izgubljenih lopti, bilo je malo i žongliranja na terenu, pravi igrač za tim i publiku. Na kraju i nagrada nakon odlične akcije, sjajan gol Ožegovića.

Stanisavljević gol i asistencija, a uz to još par udaraca ka golu, od kojih je onaj iz igre, u drugom poluvremenu, skoro završio u mreži. Čovek ima top u levici.

Maksimović i Sekulić, a pogotovo ovaj prvi, nadmudrili i nadigrali u potpunosti Brašanca i Babovića.

Najboljeg pojedinca u crno-belom dresu u dosadašnjem delu sezone, Brašanca, doveli smo do ludila, dečku nije ništa išlo za nogom, pa je usled toga stigla i nervoza koju je uspeo samo da kanališe ka namernom udaranju i zasluženom crvenom kartonu.

"Srpski Mesi" nije se video na terenu. Zaga je tako dobro spremio taktiku da Živković nije imao niti jednu iole ozbiljniju priliku, sem onog udarca glavom, kada se Nastić okliznuo.
Ja rekoh ne veličajte ga previše, nije mu ovo prva lošija utakmica ove sezone. Dobar jeste, veliki potencijal jeste, ali nije "prešao ovu ligu" kako su neki pričali.

Kiza opet limitiran, pročitan, izmene uvek iste, mislim da je on jedna od slabijih karika u Partizanu.

Sudija svako dodirivanje protivničkog igrača dosuđivao kao prekršaj u korist Partizana.

Danima se objavljivalo da je Zapad domaća tribina, a Istok za gostujuće navijače. I pored toga grupa gostujućih se sjatila na Zapad i drago mi je da su dobili nekoliko puta po nosu od domaćih navijača. :nasty:
Последње учитавање од citizen дана 14 Авг 2015, 07:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

U derbijima se vidi ko je kakav igrač. Ivanić svakako jeste potvrdio da je veliki igrač, za razliku od nekih drugih!

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Neka se i dalje priča ko je najbolji izvođač slobodnjaka...

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Pravi odnos snaga sinoć :winner:

Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Matori, ne pisi 5 postova zaredom. To si sve mogao u jedan da stavis.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Rutinska pobeda sinoc. Nisu nam bili pretnja niti u jednom trenutku.
Juce se videlo ko je kakav igrac. Ozegovic i Ivanic se sprdali sa odbranom Partizana, dok se srpski Mesi i jos neke igracine nisu videle. Lako je igrati protiv filijala i timova koji se raspadaju. Na ovakvim utakmicama se vidi ko je kakav.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Evo ga ovaj ganci sto satro navija za Vosu
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

@tokelara

Hteo sam posebno. :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”