F.K. Crvena zvezda 15/16

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sto bi dolazio ? Grof je rekao da nas Evropa ne zanima zato i nije bilo 7:0 u Beogradu :xD:
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Znam da mnogi misle da je namesteno ALI....mozda su Zvezdini igraci jednostavno bolje izdrzali vrucinu. Razmislite malo o tome...
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Hahaha. Ovo je ludilo, 1-2 i 7+ . Sad znamo gde je otisao onaj milion od Gasproma . :xD:
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

arseNal-serbia пише:Hahaha. Ovo je ludilo, 1-2 i 7+ . Sad znamo gde je otisao onaj milion od Gasproma . :xD:
Jos se ja neki dan mislim kako cemo smanjiti dug na $39milki.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Gagi пише:
U samo deset minuta ekspresna goleada i tri boda u džepu nasmejali su dobar deo čak i simpatizera crveno-belih. Iako su po svemu sudeći crveno-beli pored "brazilske crte" u svojoj igri razvili i nemački mentalitet, pa uprkos preokretu i vođstvu nisu stali, već su nastavili da gaze i do kraja meča preko danas nezaustavljivog Džoša Parkera stigli do konačnih 6:2.
I novinari se sprdaju :xD:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Stoji da se BSK Borca, Hajduk Kula, Smederevo i jos neki klubovi sklajnaju Partizanu, ali ovo danas je bas bilo dno. Mogli su ovi iz OFK bar malo bolje da glume jbga, a ne onako da primaju golove i da pokazuju kurcobolju level milion. Tuga od lige, treba da ugase ovo i da se ne igra fudbal uopste. Ovaj OFK treba da se istera iz lige u zadnju seosku, pa nek igraju tamo. Njih i Spartak i onako jure za namestanje, a ovo je prevrsilo svaku meru. Ostali klubovi dzaba igraju fdudbal majke mi.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Spartak je posten klub.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Pizon izbedacio na 2:0 za ofk... :zelenko:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Da su komsije lepo u petak pobedile 1:0 danas ovoga ne bi bilo al posto su resili da nabiju odmah gol-razliku Terza je morao da intervenise. Jbg nije teo, primoran je.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tokelara пише:Spartak je posten klub.
Jeste, ovi iz Pećinaca se kunu u njega.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

OFK mi se gadi otkada je Terza u zvezdi ali inače Spartak je posebna priča. Govna na kvadrat. Oni takođe dižu glas protiv Toleta ali samo... da nije bilo Toleta Spartak bi igrao beton ligu. Isto tako zvezda samo Toletu može da zahvali što igra SL. Mnogo puta im je finasijski pomogao.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Bitnija je sira slika, Terzic nije mutav, sigurno nije namestio utakmicu ovako ocigledno bez razloga, nije njemu ovo prvi put sigurno da namesta.Garant puca da skine Toleta tako sto ce da pravi sprdacinu od lige, reprezentacija je vec na dnu.Sto se tice nase lige, da samo Zvezda,Partizan,Spartak i OFK namestaju ova liga bi cvetala.Pazarci objave na fejsbuk stranici tacan rezultat 1-2 za Napredak i tako bude, u Jagodini se znalo da ce Jagodina da pusti Vosi kup itd.Kao sto Partizan ima zatvorena gostovanja tako i Zvezda ima, nista tu nije cudno nasa liga je odavno otisla u k***c.Ali kao sto kazu pojedini i PL se namesta a ne smesna JSL.

Слика
Последње учитавање од Rossobianco дана 19 Јул 2015, 21:26, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

paske пише:Da su komsije lepo u petak pobedile 1:0 danas ovoga ne bi bilo al posto su resili da nabiju odmah gol-razliku Terza je morao da intervenise. Jbg nije teo, primoran je.
tacno, niko ne prica o 4:0 juce hahahahah :xD:

salu na stranu hteo sam da igram u meridijanu slobodnu igru Zvezda daje 5 golova jer sam znao da ce Terza od 1.kola hteti na celo a ovi juce dali 4, lik mi se smejao sto radi i ne dadose mi kvotu jebao ih pas :censored: Mislim da Tikal zna kako se sada osecam :xD: :xD:
Последње учитавање од urosija дана 19 Јул 2015, 21:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Слика

izgleda da su sto su trazili i dobili :what:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ovo je baš, baš dno dna i žao mi je što će se sve zaboraviti za par dana. Često se sklanjaju timove protiv Partizana i Zvezde, ali ovakvih stvari nije bilo. 2-0 ht, 2-6 ft, 4 komada za, koliko, 13-14min po paklu. Bedno.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Код: Изаберите све

http://www.vesti-online.com/Sport/Fudbal/506757/Cudo-na-Vracaru-Dobra-predstava-losih-glumaca
ovaj post iz novina za dijasporu mi je jos zanimljiviji pogotovo to prepucavanje dole ispod u komentarima, a naslov je kaze sve... :S
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Izbacice OFK sigurno. Zbog "interesa srpskog fudbala" nece biti izbacena Zvezda. Vucko ce licno da garantuje kod Platinija siguran sam.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/rsb/feljton/6327-srpski-kalcopoli-ko-je-sve-priznao-da-partizan-namesta-utakmice-hronologija-izjava.html
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

U pogrešnu si temu stavio
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ovaj Mare je neumoran, ne da na Covica i Terzica pa da ga jebes...pokrenula se prica o namestanju Zvezdine tekme on kaci sve sto ima veze sa Partizanom...

Kao sto Gagi rece, namestalo se pre, i Partizan i Zvezda, ali ovo danas je preterivanje, nikad ociglednije, i u tome je poenta...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”