Premier League 15/16

Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Androsito пише:Ovo će da bude najbolji ili najgori prelazni rok u istoriji kluba... Ma u istoriji fudbala...
Znaci video si i ovo.

Krećemo sa vestima iz Engleske. Kristijan Benteke bi trebalo da obeleži ovu nedelju. Liverpul je spreman da plati otkupnu klauzulu od 45.000.000 evra za Belgijanca iz Aston Vile. Redsi su pokušavali da samnje cenu, ali Vila ne popušta. U danima pred nama sledi rasplet i najverovatniji transfer Bentekea na Enfild.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vredi Benteke nekih 35 milki. Pod uslovom da ga ne muce povrede.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Onda Mitar vredi 25, realno. Borba za opstanak ko i Milan.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Van Gal našao desnog beka u Italiji


Manchester United poslao zvaničnu ponudu Torinu za Matea Darmiana.


Слика


Matteo Darmian je prošao sve mlađe kategorije Milana, bio kapiten omladinaca i po mnogima najbolji igrač te generacije ali je uspeo da upiše svega 4 nastupa za prvi tim. Par uspešnih epizoda u Padovi i Palermu "Rossonerima" nije bilo dovoljno da shvate kakvog igrača imaju te su ga prodali Palermu koji ga kasnije prosledjuje Torinu. Torino je ukupno, za polovinu (850.000€) a potom i za ceo otkup ugovora (druga polovina 675.000€), izdvojio 1.525.000€.


Nakon već druge sjajne sezone Darmiana, bogatiji za iskustvo igranja u evropskom takmičenju, Ligi Evrope sa Torinom, takođe jedan od retkih koji se spasio nakon bruke reprezentacije u Brazilu, slavni klub sa Old Traforda nudi skoro 10 puta vise Torinu za usluge ovog dvadesetpetogodišnjeg beka italijanske reprezentacije. U pitanju je ponuda od 15 miliona evra, od kojih 12miliona odmah i 3 bonus. Ipak predednik Torina, Urbano Kairo, traži 20 miliona za svoju novu zlatnu koku posle Ćira Imobilea i Alesija Ćerćija. Kairo je takođe izjavio da ima jos 2 zvanične ponude od strane Rome i Napolija, ali kako prenosi čuveni italijanski novinar, mag "kalčomerkata", Đanluka Di Marcio, jedino Junajtedova ponuda donosi sav novac odmah u kase Torina te su oni sigurno u prednosti.

Слика

Još par podataka koji ide u prilog "Crvenim Đavolima" je da će Torino sigurno prodati svog igrača pre početka priprema odnosno 12og jula jer predesnik italijana i trener Ventura ne žele da vode igrače na pripreme koji će kasnije napustiti klub, i takođe ne bi voleli da ga prodaju u Italiju da ga ne bi našli kao protivnika, bar ne u skorije vreme. Prošle sezone sa Imobileom i Ćerćijem je taj plan uspeo, a kako stvari stoje izgleda da će i ove.
Последње учитавање од Miljke дана 06 Јул 2015, 17:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Benteke odigrao vec 2 sezone u Engleskoj i prilagodio se odlicno, takodje dao je sasvim fin broj golova za klub koji igra dok Mitar daje golove u Belgiji. Danasnje cene su takve da Bentekea moras da platis bar 35 iako sam ja malo skeptican oko njega, mada nisam ga previse gledao pa jos ne znam, dok Mitra 15.

E da, Milan ce sa Mihom da bude dobar, a Rodzers je debil, nadao sam se da ce da ga oteraju posle Stouka, ne znam kako je ostao.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Benteke max 5 miliona i da ima pošaljem u player exchange npr. Nemanju Kojića.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Stize Darmian. Poslali 18M evra, prihvaceno.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/evo-dokaza-o-tome-koliko-murinjo-voli-celsi-230313.html
Ko u FM-u ranije kad produžiš ugovor za manje pare nego što ti nude :D
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Duvao je vetar.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Spremio 39.000.000 evra: Liverpul dovodi jednog od najtraženijih špiceva u Evropi?! (VIDEO)
Слика

U pitanju je Francuz Aleksandre Lakazet

Liverpul potpuno povileneo u ovom prelaznom roku! Pored silnih pojačanja koja su već stigla na Enfild Redsi sada jure novo. Pecaroškim rečnikom rečeno – kapitalca! U pitanju je Aleksandre Lakazet, napadač Olimpika iz Liona. Transfer bi mogao da iznosi 39.000.000 evra, prenosi francuski L´Ekip.

Protekle sezone Liverpulova rak rana je bio napad. Mučili su se da postignu gol, pa i ne čudi što su Mario Baloteli, Riki Lambert i Fabio Borini pred odlaskom iz kluba. Ove sezone Brendan Rodžers će se najviše osloniti na Danijela Staridža, Roberta Firmina, Danija Ingsa, a sada je cilj kluba se Enfilda da ovoj četvorci pridruži Alekandrea Lakazeta koji je prošle sezone u dresu Liona postigao 27 golova na 33 utakmice.

Pored Liverpula za usluge 24-godišnjeg Francuza zainteresovani su i Bajern Minhen i PSŽ. Videćemo da li će još jedna bomba odjeknuti Enfildom.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RfcfUsSng_Y[/youtube]
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Bolje da dovedose trenera, dzabe im ponovo svi ti milioni kad je smrad na klupi...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ode RVP, kakvo pojacanje :ole:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

ZVANIČNO! Arsenal je produžio ugovor sa Mikelom Artetom za još jednu godinu. Aktuelni ugovor mu je isticao narednog leta.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Mitar potpisuje za Njuku za par sati idemo bre,a Anderleht dobija 18 milki. Koliko kul ekipicu ce imati Njuka na sledecem FM-u to nije humano.
Последње учитавање од xavi дана 10 Јул 2015, 15:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jos da nisu Jonasa sutnuli
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Reporter: "We know you rejected PSG, did you also reject Liverpool?" Memphis: "Yes, I did. Rodgers personally called me."
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

I to tako sto su pozvali Rajana Tejlora na mob da mu kazu da nije vise clan Svraka, i onda bio pored njega Jonas, i kao u fazonu dajte nam i njega na telefon, hahah koji bogovi. :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nevera, lik se opravio od kancera, dao gol za opstanak i oni ga šutnu kao da je Sanibal Orahovac. A kad je Njuka igrala čempionšip, bio im je glavni igrač.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Imao je bolesno veliku platu
Jusqu'ici tout va bien…
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”