(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa ubacis dodatak,ok znam da bacaju pare ali za voju i prijovica dati po 10m+...
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

zele пише:Daj ss Staniše brata, da vidim da l' sam pojeo govno što sam ga prodao u Olimpijakos za 1.8m u prvoj sezoni.
Vec sam pri kraju 6. sezone, evo kako se razvio, Deki kaze da mu je to maksimum:

Слика
Igorz пише:tomas,daj ss od al nassr-a history-managers,malo su mi sumnjivi ti transferi,ako nisi isao add new manager svaka cast
Evo ti, imam samo ucitanu nasu ligu zbog slabog kompa:

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Tomas дана 01 Јун 2015, 20:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Pires
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 26 Окт 2010, 10:43
Место: Vukovar
Status: Није на вези

Порука од Pires »

Слика

Nastavljeno demoliranje i u Beogradu :xD: :ole:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Šta znam, nije da loše, a moglo je i bolje. Prodao sam Rodrija u Elče za 3.5m i procenat. Sad sam stavio još neke nepotrebne igrače na TL, valjda će biti još prodaja. Dovodim Marvina Stefaniaka (Dinamo Drezden) i Zimermana (Gladbah) ganjam nekog napadača. Kvašner me odjebao, traži masne pare. Hain magare, ne igra mi nikako, dobijem 1.1m i 20% za njega i on odbije ugovor. Vigl i Volman jebu.

Слика
Последње учитавање од zele дана 02 Јун 2015, 16:59, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Max Cristiansen iz Hanze, odma, odličan je.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova prva sezona, realno, bolje nije moglo. Možda da sam prodao još nekoga, al' nije ni ovako loše. Verujem da je moj strogi izbor pri selekciji za prvi tim doprineo ekspresnom povratku u klub. Kvašner se prvo nećkao, ali kad sam mu predočio plan i objasnio da će u ovoj ekipi igrati samo Nemci, odmah je pristao da dodje.
Kao što možete videti, klub napuštaju stranci, a dovode se samo Arijevci.
Слика
Слика

Igrači koji su obeležili sezonu. Na centru popularni "gestapovci" Vigl, Stahl i Adlung. Ofanzivna trojka, SS jedinica, zadužena za čišćenje, Kvašner, Stefaniak, Volman.

U defanzivi upravnik konc logora i ozloglašeni doktor.

Omladinci sabili sezonu, dupla kruna, arijevski potpuno.

Bundesliga i treća liga,moram uzeti nekako Bendera iz Levera.
СликаСлика
Последње учитавање од zele дана 03 Јун 2015, 21:39, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Kakva sezona :gunman:

Sreca pa je Andros moja stara musterija :xD:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Udri Androsa po pički. :xD:

Nego da ja nastavim. Prelazni rok završen, Otišli su svi koji nisu potrebni ili podobni (čitaj: nisu Arijevci), dovedeni su samo čistokrvni Nemci. Ganjam dete kluba, Trascha na free, nešto se nećka, hoće i neće. Sledeća meta je Timo Horn, ima klauzulu od 9m, nadam se da ću do polusezone imati te pare. Finansije su korektne. Prosek nam je 21 godina, videću sad da dovedem 2-3 starca da tutoruju ove silne klince, ali pitanje je šta ima na tržištu da je besplatno. U svakom slučaju, nadam se uspešnoj sezoni i plasmanu oko sredine tabele.

Слика

Слика
Слика


Edit:

1. kolo. I sudije su protiv nas.

Слика

Edit2: Pep je otišao da jebe Majlsu kevu.

Слика
Последње учитавање од zele дана 04 Јун 2015, 22:14, учитано 4 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Za kraj igre sa Zemunom, 6. sezona:

Слика

Слика

Nastavljena je dominacija u Srbiji, osvojena su sva 3 takmicenja u kojima smo ucestvovali. Prvo smo dobili Napredak u Super Kupu sa rezervnim timom 2:0, u finalu Kupa rutinski je pobedjen Novi Pazar 4:0, dok je titula osvojena jos lakse nego prosle godine, sa cak 12 bodova prednosti u odnosu na vecite rivale. U Evropu se jos plasirala i Jagodina, dok su iz lige ispali Radnicki Nis i OFK Beograd.

Слика

Слика

Слика

Sto se Lige Sampiona tice, bez problema smo se plasirali u takmicenje po grupama pobedama nad Kliftonvilom 6:0, Viktoria Plzen 5:2 i Steauom od takodje 5:2, dok smo u grupi sa PSG, Bajernom i Benfikom zabelezili svih 6 poraza. Jedino mi je krivo sto nisam uspeo nijednom da prezimim u Evropi:

Слика

Ove sezone nisam dovodio previse igraca, najveca pojacanja su dolasci Todorovica iz Partizana i Dragise Gudelja iz Ajaksa.

Слика

Слика

Potpunu dominaciju u Srbiji su upotpunili rezervisti osvajanjem prvog mesta u svojoj grupi, kao i mladi tim osvajanjem duple krune 3 godine za redom:

Слика

Слика

Слика

I za kraj, probio sam se na 7. mesto u Hall Of Fame sa 7 osvojenih trofeja u karijeri i evo kako sam se razvio za ovih 6 sezona:

Слика

Слика
Последње учитавање од Tomas дана 06 Јун 2015, 19:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Hoću da počnem Gibraltarsku ligu i ne znam koga da uzmem, tamo dominira Lincoln ne znam da li njih da uzmem ili nekog drugog? Koga vi preporučujetE? :xD:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

To što oni dominiraju u RL nema veze. Liga je očaj bilo koga da uzmeš. Uzmi klub sa kul imenom ili nadimkom.
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Uzeo sam Lincoln pa ćemo videti :D
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Minhen jebe i ne razmišlja da stane. Kraj sezone, žurka, zezanje, kurve (samo neke bujne plavuše, kako dolikuje pravim Arijevcima).

Слика
Polusezone je bila fantastična, jedan poraz, doduše težak, ali samo jedan. Sa šampionom dva puta 0-0, Pep se ujeo za bulju od besa.
Слика

Kvašner je posle ne tako dobre polusezone odlučio da pokaže svima da vredi tih 3m, koliko su Lavovi dali za njega pre godinu dana. Mediji ga smatraju naslednikom legendarnog Birofa. Iako su njegovi golovi mnogo pomogli i rešili nekoliko mečeva, pravi junak je mladjani Bahšmid, naslednik Klinsmana.

Borba za 4. mesto, igralo se pretposlednje kolo, gostovanje u Gladbahu (oni 4. a mi 5.), imamo isti broj bodova, ali oni bolju gol-razliku, bod nam je dosta, jer oni gostuju Šalkeu sledeće kolo, a mi dočekujemo Hofenhajm. U prvih 10 minuta dva gola, po jedan na obe strane, poveli su oni posle kornera, a izjednačio je Stefaniak posle odličnog prodora po levom boku. 30. minut meča, povredili su nam jednog od najboljih igrača - Volmana, gledam klupu: Wolf ili Bahšmid, ipak ovaj drugi, dao je dva gola pre par kola, znači da ume. 55. minut vonderkid Vigl mu odigrava u prostor, dečko natrčava na loptu i zakucava je Someru kroz uši, 1-2 u Gladbahu, LŠ je udaljena samo jedan bod!

Videli ste Vigla, Kvašnera, Bahšmida. Pojačanje Stark je bio odličan cele sezone, malo je više krljao, pa zato 15 žutih i 1 crveni, ali bio je neprelazan. Iznenadjenje sezone je mladjani Rihard Nojdeker, sjajno je napredovao i zacementirao sebi mesto u prvih 11, imao je odličan finiš sezone, osvojio je nagradu za najboljeg novajliju i najboljeg u19 igrača. Vredi još pomenuti vonderkida Viteka kao naslednika Bremea i Dominika Hajnca kao novog Pera Mertezakera.
Imamo i novog Bekenbauera, samo što ja ne vidim kako Tafertshofer može da ispuni to, al' ajde, neka im bude.

Za sledeću sezonu moram da promenim golmana, prva meta je Horn, ima 9m klauzulu, ako bude bilo potrebno, platiću je. Ostala pojačanja zavisiće od prodaje igrača. Vraćam dete kluba, Tima Gebharta, ističe mu ugovor s Nirnbergom, biće pristojan bekap na krilu.


EDIT: Brat Timo!

Слика


Edit2: Horn se isplatio! Uveo me čovek u lš svojim odbranama. Majstor.

Слика


Слика


Edit3: Grupa je kul, može da se igra.


Слика

Edit4:
Od malih nogu ih učim da karaju Bajern.
Слика
Слика
Последње учитавање од zele дана 09 Јун 2015, 17:58, учитано 6 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Капирам да је ред да коначно нешто напишем о свом новом омиљеном сејву.

Слика

Годинама се већ доминира Премиер лигом.

Слика

Традиција је настављена и ове сезоне.

Слика

Претходне године у ЛШ. Та 2019. је била пресудна, било је између проласка групе или потпуног банкрота. Одлучио сам да дам велике плате, али су и очекивања била велика. Као што се може видети, ризик се исплатио.

Слика

Верујем да сам у овој сезони још јачи, али мислим да не могу имати исти успех као претходне сезоне.

Слика

Ово је дефинитивно најбољи играч екипе. Пресрећан сам што сам успео да продужим позајмицу.

Слика

Други најбољи играч. Поломио сам се да га доведем. Успео сам тек из 4. пута када је коначно пристао на мало нижу плату. Крвави Бајерн му давао око 2.5м по сезони.

Слика

Коначно добих кул регена. Због тога сам и написао овај апдејт. Годинама муку мучим са полубогаљима. Имам једног играча са ФРО све ове године и то је моћни Сони. Међутим овај брат има да јебе, сто посто.
Последње учитавање од луди дана 09 Јун 2015, 21:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Uzeo malo Lyon, pikam drugu sezonu.

U prvoj raspad. 5. mesto u ligi, ispao u 1 KO fazi LE, došao do polufinala Liga Kupa, a u Kupu me razvalio Marsej.

Doveo neke igrače koji su bili na TL. Bernardo Silva, Lucas Silva, Stambouli... Ekipa mi je puna DM-ova.

Tu ima kul imena, ali niko nema prangiju kao ovaj brat.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Fierri ume bas da je mune :smeker:
Nego kakvi su ti Lucas Silva i Bernard S. :)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Skroz korektni

Слика

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Silva igracina ja ga doveo u Grimsby u prvoj sezoni imao preko 8 ocjenu sad u drugoj 7.8 . Inace portugalci imaju najjace igrace za sitnis pokajao sam se sto nisam ukljucio njihovu ligu doveo sam 3-4 portugalca za dz. i prodao ih za odlicne pare
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Слика

Pa da probamo :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”