Regional Football Association League

Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Regional Football Association League

Порука од KosWonderkid#11 »

Posto ni meni ni vecini koje znam ne radi ona Slobina regionalna liga odlucio sam se ja da napravim tako nesto u editoru i ako nemam bas previse iskustva sa tim. Napravio sam reforme za svih 6 drzava i sve uredio lepo ,ali sam dosao do pravljenja nove lige tj. regionalne i tu ima previse novih stvari za mene ko je ne znam uraditi pa ako bi neko pomogao bilo bi dobro, a evo da napisem nekoliko stvari vezanih za moju verziju Regionalne lige. Dakle :

Drzave :
-Srbija (3 lige ; U prvoj (JSL) 8 klubova - 1 ispada , prva 3 kluba idu u RFA Ligu ; U drugoj ligi (PLS) ima 12 klubova , i naravno 1 klub ce uci u JSL ali kroz plej of , 2 ispadaju ; u trecoj ligi ima isto 12 klubova , prvoplasirani ide direktno u drugu ligu ,a jos jedan klub ce kroz plej of izboriti mjesto u drugoj ligi, iz ove lige niko ne ispada. Sto se tice kupova tu su Lav kup i super kup. U Lav kupu ce biti svih 32 tima iz ove 3 lige.)
-Hrvatska (3 lige i isto je sve kao i za Srbiju.)
-BiH (2 lige ; sve je slicno kao i za prethodne dvije, u prvoj ligi 8 klubova 1 ispada , iz druge lige takodje jedno ulazi kroz plej of , i samo 2 prvoplasirane ekipe ce ici u RFA Ligu)
-Slovenija ( Sve isto kao i za BiH.)
-Crna Gora (Sve isto kao i za prethodne 2 drzave.)
-Makedonija ( Takodje sve isto vazi i za makedoniju kao i za prethodne 3 drzave)

Mecevi u ovim sampionatima pocinju pocetkom Avgusta ,a zavrsavaju se krajem Decembra. Takodje u tom periodu se igraju i kupovi, a kada se sve to zavrsi sredinom Januara igra se Super kup. Krajem januara/pocetkom frebruara pocinje i regionalna liga iz koje bi timovi izborili svoje ucesce u evropi. Sada malo o regionalnoj ligi:

RFA Liga:
-14 timova ( prvih 8 ekipa bi islo u plej of )
-Osvajac ove lige bi isao direktno u LS, dok bi drugi finalista otisao u kvalifikacije za LS
-Gubitnici iz polufinala bi isli direktno u LE , dok bi gubitnici iz 1/4 finala u kvalifikacije za LE
-Kupova za ovu ligu nebi bilo
-Kao sto sam vec rekao takmicenje bi se igralo od frebruara do maja.

Izvinjavam se zbog nove teme i ako je nije trebalo ovde otvoriti ,ali posto dugo nisam bio na forumu ne znam gdje treba. Dakle ono gore sam zavrsio ,ali dosao sam do pravljenja regionalne lige i totalno se zbunio u editoru , zapravio napravio sam ja nju na ono add competition , no sada treba postaviti pravila za ovu ligu ,ali ne mogu se nikako snaci. Ako je neko voljan pomoci ( ili odraditi ovo) bio bih mu jako zahvalan. Cackao sam mnogo u editoru ,ali ne razumijem se puno jer prvi put radim nesto ovako . Nadam se da ce se neko javiti i hvala :) :poz: :cheers:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Ipak sam se nekako snasao i napravio je , sada cu da testiram u FMu jednu sezonu na holiday pa ako bude sve kako treba ide link a download uskoro :) :cheers:
Proud to be a Gooner ! <3
stoopar89
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 19 Авг 2011, 14:21
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од stoopar89 »

Pa kako ide, jel si testirao?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam ja ladno ovo video pre...

Kad je u pitanju regionalna liga koju sam ja pravio naravno da radi. Svima koji imaju original radi. :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”