Serije

Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Danijel_CH пише:Ajde ljudi pomagajte, ne mogu da se setim kako se serija zove.

Radnja se desava nekad u buducnosti valjda, nakon sto je zemlju udario meteor.

Svi preziveli su deca i oni se ganjaju tamo sa nekim ne secam se tacno ni sa kim. Na kraju serije oni naprave valjda neki vremeplov ili sta vec i jave ovima u proslosti za taj meteor i spasu planetu.

Serija je se emitovala na OBN-u davno nekad.
I ja sam bas trazio ovu seriju prije nekolika mjeseca i nema sanse da je nadjem, cini mi se da je bila njemacka i da je isla i na RTL-u
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

SPN, daj zavrsavajte vise sa filerima! Ne smetaju mi ako su dobri ali ovaj je ocajan. Rovena me ubi u pojam.
Arrow... Moze to bolje. Mnogo bolje.
Trust me, i'm the Doctor
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zavrsio gledanje "the 100" , zadovoljila je. Sada cekam nastavak "Game of Thrones" i "Falling Skies", a pre toga finalnu epizodu "The Walking Dead" pa da odgledam sve u cugu :D

U medjuvremenu dacu sansu ovoj seriji "Les revenants".
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Socivar пише:SPN, daj zavrsavajte vise sa filerima! Ne smetaju mi ako su dobri ali ovaj je ocajan. Rovena me ubi u pojam.
Arrow... Moze to bolje. Mnogo bolje.
Hoćeš da kažeš "završavajte više sa serijom"?
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Pa ne bas... Serija jos uvek ima kvalitetne epizode ali to su uglavnom one koje se fokusiraju na glavni ark te sezone. Fileri su im postali uzasno nemastoviti.
Nego, za sve fanove Game of Thrones-a... Dobijamo i indijsku verziju. :xD:

Код: Изаберите све

http://www.ign.com/articles/2015/03/27/report-sony-entertainment-tv-remaking-game-of-thrones-for-indian-television
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

nema leba dok ne vrate lucifera, serija nema negativca
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Gleda li neko True Detective?
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Pazi čoveka šta pita... :zelenko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

realno

kul epizoda spn, bilo je kul videti ga opet

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Jj4nJ1YEAp4[/youtube]
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=I3g5Upjs_5Q[/youtube]

It keeps getting better! :claping:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ovih dana se vrćem ovoj fantastičnoj seriji posle brdo godina

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4L7W7rsRJ20[/youtube]

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt0115270/
Последње учитавање од Gagi дана 07 Апр 2015, 16:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Rachel McAdams :shy:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Daredevil... Dugo sam cekao na ovu ekranizaciju. Met Murdok je jedan od mojih najomiljenijih, ako ne i omiljeni junak iz stripova. Film sa Aflekom je bio razocaravajuc, te sam sa ushicenjem iscekivao Marvelovu verziju ovog superheroja. Glavni covek na ovom projektu je Stiven DeNajt, isti onaj koji nam je podario fantasticnog Spartaka. Plus, tu je i Vinsent D'Onofrio, sjajan ali zaista mnogo potcenjen glumac. I, kako je sve to ispalo???
Malo je reci, fantasticno!! Daredevil je sve ono sto Arrow pokusava da bude. Mracna, brutalna prica o momku koji zeli da napravi od svog grada ogrezlom u kriminalu bolje mesto za zivot. Carli Koks je pun pogodak u ulozi naseg glavnog junaka. Nisam mislio da ce to biti slucaj. Jer kako onaj zaljubljeni momcic iz Stardust-a da glumi jednog od najbrutalnijih Marvelovih junaka. Ipak, kao i svaki put do sada, Marvel je ub'o dzekpot. Sjajan je. Zapravo, niko od glumaca nije podbacio. Svi su bili odlicni. Svi, od Veslija, asistenta naseg negativca, preko Karen Pejdz (i predivne Debore An Vol), Fogija Nelsona, ruske brace koji vode trgovinu belim robljem do korumpiranih policajaca, svi su uradili dobar posao. Niko nije odskakao svojom nekompetentnoscu, sto sam vidjao previse puta u ostalim serijama slicne tematike. Ipak, jedan covek zasluzuje posebne pohvale. Vec pomenuti D'Onofrio. Vidi se da je glumcina, za klasu iznad svih. Savrseno je odglumio lik Vilsona Fiska, Kingpina, glavnog neprijatelja Coveka Bez Straha. Ne znam kako nije snimio vise kvalitetnih filmova...
Nikita, Spartak i Arrow su postavili standarde sto se tice koreografija borbe i akcionih scena uopste. Zaista, u tim serijama ste mogli videti najbolje borbe na TV-u. Daredevil jos vise podize tu lestvicu. Ne mogu da vam opisem koliko su dobro odradjene. Pri kraju druge epizode, kada Met upada u skloniste ruskih mafijasa, nesto najbolje ikad snimljeno. Na foru The Raid-a. Brutalno dobro. Brutalno!!
Sad, nesto sto je meni veoma vazno, prica i dijalozi. Nesto sto mnogo zameram Arrow-u. Dobre vesti. U Daredevilu je i to na visokom nivou. Nije bas Breaking Bad ali tu je. Dok gledam Arrow i Flash desi mi se dosta puta da prevrnem ocima zbog nekih gluposti koje scenaristi tih serija daju glumcima da izgovore. Ovde, nista. Dijalozi lepo klize, sve je na svom mestu, svaka recenica ima poentu, cilj. Rekao sam malopre da ovo nije Breaking Bad kvalitet ali u odnosu na Arrow, jeste. Nebo i zemlja. Sekspir u poredjenju sa Marijanom Mateus.
Mnogo mi se dopala serija. Najbolja ove, superherojske tematike do sada. Lepo su zatvorili prvu sezonu, spektakularnim okrsajem naseg heroja sa svojim neprijateljem a istovremeno i ostavili dosta toga otvorenog da se istrazi u narednim sezonama. Jedva cekam...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Procurele prve 4 epizode Game of Thrones, tako da ko jos nije odradio download nek pozuri :zelenko:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Takvu seriju je steta ne gledati u HD, ja cu cekati :)
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

4. sezona PoI obećava

odgledah 1. epizodu, saću još jednu il dve, pa kunt

šo je mnogo dobra
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Au kakva epizoda Arrow-a :wtf:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Razmazio me Daredevil, otkako sam pogledao tu seriju Arrow mi deluje kao neki los B akcioni film. Gledam ga i dalje ali nekako na silu. Scenaristi su idioti, valjda ce ih promeniti za narednu sezonu. Epizoda mi deluje nepovezano, nelogicno, zbrda-zdola, sto bi rekli nasi stari. Pokusavaju da budu, ne znam nasu rec, edgy ali im nesto ne uspeva. Pokusavaju da se izvade tvistovima u prici. Oni umeju da budu zanimljivi ali ih lose odrade i time useru stvar. I ne svidja mi se to sto, bre, pretvaraju Olivera Kvina u Brusa Vejna. Sve pokupise iz Betmena. Majku mu, pa Green Arrow je nastao pedesetih godina proslog veka, ima i on svoje price koje bi mogli ispricati. Losa mi je ova sezona, bas. // rant over
Sa druge strane, Fles, iako rade isti ljudi, mi se mnogo vise svidja. Verni su izvornom materijalu, ne mrace celu epizodu, nasale se s' vremena na vreme, likovi su dosta gotivniji. Svi glavni likovi su mi dobri, pa cak i glavni negativac. On je mozda i najzanimljiviji lik u seriji. Za razliku od Eroua, gde gotivim jedino Olivera i Digla. Mozda Reja. Ostali me svi nerviraju.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Meni Erou neuporedivo bolji od Flesa, mada dobar je i on.. Mozda zato sto nisam citao stripove i to, pa nemam pojma dal rade po original prici il vrdaju.. Taman kad odgledam epizodu Flesa sredom i pomislim da su tu negde, cetvrtkom se odusevim i skapiram da je Erou mnooogo bolji. Te sale u Flesu su na nivou osnovne skole, tako da bolje i da ih nema, par puta su pokusali i ovamo, al ista stvar. Ono, nadam se da ce prica u Flesu napredovati tokom sezona, kao sto je i ovde, prva sezona cela je ok bila, al nista vise od toga.

P.S. Met Nejbl sabija kao Ras al Gul.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”