Premier League 15/16

FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Lvg najveci imbecil, njemu jedan Falkao igra mec za omladince. Kad covek pomisli da ne moze da napravi nelogicniji potez, on iznenadi izmenom, postupkom ili nekom izjavom. Treba ga najuriti.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Zar je potrebno bilo šta komentarisati posle Denija Velbeka juče? :argh:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Deni Velbek je fudbaler, ali Naco Monreal :D
Jusqu'ici tout va bien…
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

:xD:
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Raspad sistema, postacemo kao Liverpul. :slap:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pa dobro, nemoj tako, Liverpul vec 25 godina nije osvojio titulu drzavnog prvaka :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Nema tu sta da se prica,klub koji da 30 miliona za staklenog beka iz Southamptona,odbrana nije povezala dva meca u istom sastavu,klub u kojem su napadaci svetske klase dali isto golova kao i defanzivci Celzija,menadzer kome zadnji vezni igra napadaca(Felaini),Januzaj kao svinja u oboru,decko je dobio vise zutih kartona zbog simuliranja nego golova sto je dao,nema tu uspeha,klub je izgubio identitet totalno,ocekujem razbacivanje sa novcem u letnjem prelaznom roku i ajmo opet u istom ritmu.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ko ga jebe. Nebitan je skroz.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Sad vas boli sto se Velbek radovao? Igrac kojeg je vecina pljuvala, LVG je lepo rekao da mu ne treba i ovaj je otisao, niti je ostavio neki trag kao CR7. Mislim da je ovaj ispao mnogo vece govno nego Velbek

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_tbrEjJQvTM[/youtube]
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Kakav trag, ko je Welbek? :D

Bio je mnogo bitan, baš kao Gibson.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Koga bre boli k***c sto se radovao, i treba da se raduje. Nebitan lik bio i ostao.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Imbecil
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

salel пише:Sad vas boli sto se Velbek radovao? Igrac kojeg je vecina pljuvala, LVG je lepo rekao da mu ne treba i ovaj je otisao, niti je ostavio neki trag kao CR7. Mislim da je ovaj ispao mnogo vece govno nego Velbek

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_tbrEjJQvTM[/youtube]
Ne boli nikoga sto se radovao al brate mili od 7. godine je u klubu, daj malo postovanja, kako ga nije sramota? Al dobro, kakav je igrac takav je i covek.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ne prdi, Neme... Da, ti se ne bi radovao kada bi postigao gol pred navijacima koji su ti godinama pricali 'vaki si, 'naki si, neznalico, koji su ga psovali. Ne bi, k***c.
Trust me, i'm the Doctor
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Super sto je od 7. godine u klubu, sve sto mu je do tada pruzeno je unisteno u poslednje 2,3 dok su gazili po njemu i vredjali ga. Razumem i zasto, ni ja ga ne volim sto je dosao jer je covek prosek za neki Newcastle ili tako nesto a ne za top 5 klubova. Tako da mi je skroz ok sto se radovao ne verujem da bi iko pokazao postovanje na njegovom mestu da je tretiran kao on. Dok se RVP pokazao kao klosar najveci.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne verujem da bi se radovao da je neko drugi bio na klupi Utd.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Socivar пише:Ne prdi, Neme... Da, ti se ne bi radovao kada bi postigao gol pred navijacima koji su ti godinama pricali 'vaki si, 'naki si, neznalico, koji su ga psovali. Ne bi, k***c.
Kao prvo, dosta pratim i kanale po ytu, mancesterove forume, daleko od toga da su ga svi navijaci pljuvali, imao je i vise nego veliku podrsku od vecine engleskih navijaca, cim neki englez zna da sutne loptu, prave Maradonu od njega, tako je bilo i sa Velbekom, tako da vam ta prica ne pije vodu. Onda klub koji ga je forsirao iako je npr. jedan Cicarito blejao na klupi zbog njega, Runi koji je menjao poziciju zbog njega, svi ljudi u klubu koji su ga gurali, saigraci jebote...

I kao drugo, sta ima koji k***c da bude ljut sto je prodat, nije imbecil, vidi i on da nije kvalitet za Junajted. Ispao je govno i to je to.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Da si gledao utakmicu uvideo bi da su mu navijaci Uniteda za vreme svakog njegovog kontakta sa loptom pevali: "We sold you cuz you are shit" . I to ne nakon postignutog gola.
neme93 пише:Ne boli nikoga sto se radovao al brate mili od 7. godine je u klubu, daj malo postovanja, kako ga nije sramota?
Da li je RvP pokazao postovanja prema timu koji je od njega napravio zvezdu i koji ga je uprkos brojnim povredama uvek podrzavao ?!
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

arseNal-serbia пише:Da li je RvP pokazao postovanja prema timu koji je od njega napravio zvezdu i koji ga je uprkos brojnim povredama uvek podrzavao ?!
Hteo je covek u veliki klub, jebi ga.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”