FM 15 - Serbian FM Transfer & Data UPDATE (FINAL)

MB22
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 15 Дец 2010, 09:29
Место: Beograd, Srbija
Status: Није на вези

Порука од MB22 »

Fajl je prosledjen Aci na korekciju.

U pre-final update-u ce se naci:
* Transferi iz citave Evrope (pogledaj mapu)
Слика
zeleno = pokriveno, zuto = u pokrivanju, radi se na tome, oranz = bice pokriveno po pokrivanju zutih segmenata (sistem prioriteta)
P.S. Za FINAL verziju ce biti odradjena cela Evropa!

* Transferi iz ostatka sveta: USA, Kina, Japan, Korea, Afrika, Bliski Istok, Australija, itd...

* Update baze Irana i Saudijske Arabije, koju SI nije update-ovao jos od sezone 2012/13!
Dakle, stize obnovljena baza sa svim podacima i izmenama koje su merodavne tekucoj sezoni, takodje ukljucuje FULL transfere! Veliku zahvlanost za pomoc u ovome dugujem Banzoor-u, FM fanatiku iz Irana!

Korekcija CA/PA nije uradjena, to prepustam na volju Aci, Mandi, Slobi i ostalim modovima :yesko:

I naravno, da ne zaboravim da napomenem da je ceo nas rad nastao na pr0-ovom update-u 1.3, koji nam je posluzio kao template za nas rad!
Последње учитавање од MB22 дана 15 Феб 2015, 16:42, учитано 2 пута укупно.
Grobar
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 12 Нов 2010, 21:42
Место: Kursumlija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Grobar »

A kada ce izaci full i spreman za igranje?
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

hocete ubacivati mlade igrace kojih nema po defaultu?
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од dakic »

Milanu gajicu iz ofk beograda namestit da igra mc
PREDLOG:
Da se Oumaru i jos neki igracim smanje plate i trzisna vrednost ,kako bi mogli da se dovedu u nasu ligu.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Posto je glavni baja sa foruma bolestan, i posto moderacija bez njega ne moze da prodje, ovaj topic ide lock dok ne izadje final update. OCEKUJTE U TOKU NEDELJE NE ZNAM TACNO KOJI DAN! Hvala na strpljenu Admin team serbian-fm.net
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

kao sto Aca reče, udarila me neka temperatura, jedva gledam. Da vas zamolim da se strpite jos par dana pa da dodatak bude kako treba.

Necemo dirati nista ezano za igrace koji nisu u zvanicnom FMu tj update-u, a posebno ne igrače iz inostransta koji ne spadaju uopste u domen naseg interesovanja kao sto su Oumaru i sl.
Корисников грб
Nikola94
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 02 Јул 2011, 23:45
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Nikola94 »

Samo nam ti ozdravi Mando, lako ćemo mi za update. :cheers:
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од dakic »

Lisandro Lopes free palayer
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

testira se update. Ako sve bude kako treba, uskoro ce napolje :yesko:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Слика
Download u prvom postu uz kompletne informacije :cheers:
Igor881
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 08 Феб 2012, 18:44
Место: crna gora
Status: Није на вези

Порука од Igor881 »

Odlicno je sve, samo ima jedna uzasna stvar.

Igraci koji su bili povrijedjeni na pocetku sezone (iz prave i na fm) tipa Ros Barkli, Marko Rojs, Farfan, Volkot su ostali povrijedjeni i sa ovim dodatkom - sto je realno jer ipak se pocinje od jula, a oni su tad povridjeni, ali ovdje su dodate povrede koje su se desile u medjuvremenu, kao npr Endiju Kerolu koji se povrijedio u januaru...

To treba da se uskladi, da stoje samo povrede koje su bile aktuelne na pocetku sezone, a ove koje su se desile u toku sezone ne treba da se ubacuju
Borko1989
First Team Coach
Поруке: 463
Придружен: 10 Дец 2011, 15:36
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Borko1989 »

Hoce biti ovo za FM 14?
MB22
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 15 Дец 2010, 09:29
Место: Beograd, Srbija
Status: Није на вези

Порука од MB22 »

Sto se povredjenih igraca tice po ligama sirom Evrope, te povrede dodaje i koriguje pr0. Nas fajl nastaje na njegovom, tako da povlaci te povrede sa sobom... Sizifov posao je traziti te povrede i korigovati to sto je on radio...

Sto se Balkana tice, ja nisam dirao nista od povreda (ovo kazem pod uslovom da su Aca i Manda uzeli taj fajl koji sam ja radio u dogovoru sa Acom), pa tu ne mogu nista da kazem na tu temu. Ukoliko su Aca ili Manda to korigovali, oni ce biti merodavniji da ti kazu nesto vise oko toga :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Igor881 пише:kao npr Endiju Kerolu koji se povrijedio u januaru...
Endi Kerol je bio povredjen i u julu, tako da to nije greška.
Borko1989 пише:Hoce biti ovo za FM 14?


Neće. Bar ga mi nećemo previti.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Све похвале од мене :)
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

cestitam na ovome momci :cheers:
samo je malo bzvz da jovanovic ima za 3 veci finishing od parkera
Последње учитавање од Igorz дана 20 Феб 2015, 16:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ja sam iz nemogucnosti da definisem da li da sklanjam povrede u JSL i da dodajem nove sadasnje, dosao do zakljucka da je to vrlo nezahvalan posao iz razloga sto igra pocinje u junu 2014, a mi smo sredili stanje stvari da bude kakvo je u februaru. Zbog toga, sklonio sam povredjene igrace u JSL pa kako vam Bog da. Moze to da se koriguje naravno ali bih onda morao da stavim šta Lukovicu? Da je povredjen do kraja polusezone (do januara) ili da mu stavim da ce da dobije povredu sada. Znaci, ruzan posao.

Što se tice Parkera i ostalih igraca na koje bi mozda mogli da imate primedbe. Odigrano je nekoliko utakmica na pripremama i to van nasih ociju. Mozemo samo da nagadjamo kako je igrac igrao a i u slucaju da smo gledali pridosle igrace, dve tri utakmice je premalo za korekciju. Ono sto morate znati jeste i to, da je te igrace neko pratio u ligama odakle dolaze, kao sto mi pratimo nase u JSL. Dakle kada igrac promeni sredinu tj ligu, za njega su zaduzeni neki ljudi iz Research-a kao sto je slucaj i kod nas, da mi pratimo igrace iz Srbije i Crne Gore. Znaci ne Srbe i Crnogorce nego sve igrace koji se nalaze u ligama Srbije i Crne Gore. Zato je zaduzen Dukiss kome mi pomazemo ovde dajuci sugestije i predloge. Nije normalno da bas pomenuti Parker dodje iz SLovenije sa ovima ocenama, a mi ga napravimo odjendom u špica i po. Na osnovu čega? Dakle, trreba vremena i dokaza ada je nesto potrebno menjati.

Secam se price o Lazaru Markovicu, kad je presao iz Portugalskebaze (BEnfike) u Englesku bazu. Nakon nekoliko utakmica pocelo jke tamo da odzvanja da nema sanse da treba da bude takav u FMu, da je prenadrkan i ljudi koje se bave tom bazom su isto to objasnjavali drugima sto ja objasnjavam ovde. Evo danas, u boljoj je formi i sad im je bas kako treba isti taj Markovic. Dakle, polusezona ili bar pola polusezone, pa da sudimo.

Ako naidjete na neke greske, javite. Ziveli. :cheers:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa moja ti je sugestija da napravis dva fajla sto se povreda tice,ako nije puno posla
Корисников грб
pelesinho
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 06 Дец 2010, 13:28
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од pelesinho »

Sve pohvale za posao ! :cheers:
Ne znam da li ste pokrili sa izmenama i rukovodstva klubova, ali u Vosi skoro cela garnitura je promenjena, pocevsi od Balse Buturovica do Cabrica i Hadzija. P.s. Ilija Pantelic je preminuo pa se moze ukloniti iz baze kao Vosin scout .
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo da kažem da se radi na transferima 1. SNL (možda i 2. bude uključena), 1. CFL, 1.HNL (a možda i 2.) dok za Makedoniju će biti ako se pronađu i takođe.. Telecom BH Liga će biti u apdejtu za BIH lige a file će biti spojen sa ovim za potpuni užitak! :)
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”