Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Lep pokušaj provokacije, hajmo sledeći.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nemam ja sta tebe da provociram, niti znam ko si niti si mi ista pametno rekao. Cinjenica je da je golova kao u trecoj Finskoj i Norveskoj i to je to. Mah mah :poz:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Nije činjenica, nego tvoje mišljenje. Pritom, nisi objavio niti jedan skrinšot, ni informaciju koja govori o tome koliki je broj postignutih golova. A uspeo si da zaključiš da je ME kurton. Svaka čast, genijalno.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ako nije objavio ss ne znaci da on sam nije video to u igri i dosao do zakljucka vec da ti nisi video njegovu igru.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nisam objavio nijedan ss?


Слика
Evo i nastavak od proslog ss-a, prosek golova je u nastavku 3,66 (verovatno bi i bio veci da sam izveo prvi tim protiv BASK-a u kupu). Da se nadovezemo ukupni prosek golova je 4,47 ili ti 19 meceva i 85 golova.
Последње учитавање од Tik'al дана 02 Феб 2015, 19:04, учитано 2 пута укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Dule, čovek kaže:
Tik'al пише:Cinjenica je da je golova kao u trecoj Finskoj i Norveskoj i to je to. Mah mah :poz:
Ja nisam video njegovu igru, ali čak i ako on ima problem sa postignutim golovima, to ne znači da je "činjenica da ih ima previše". Naglašavam "čak i ako", jer nije ponudio skrinšot, niti bilo kakvu informaciju koja govori u prilog tome da ima problem u svojoj igri.

Pritom zaključuje:
Tik'al пише:Znaci kurton ME, oki...
Dakle, iz toga što on (možda) ima problem, sledi da je ME kurton?

Zanimljivo.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Čak i da ima dosta golova, na prethodnim stranicama piše kada i zašto se dešavaju takve stvari. Ako te utakmice nemaju veze sa već poznatim problemom, onda to treba da se prijavi na SI forumu.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zakljucujem iz postova sa prethodnih strana, posto si ti rekao, pisalo se na prethodnim stranama o golovima. Ti nisi pogledao moj ss na prethodnoj starni, ali evo i matematicki si dobio cinjenicu, ajde da je osporis. "Pocetak je sezone.", "Taktika nije uigrana.", "AI je isuvise slab jer si ukljucio jednu ligu." et cetera.

P.S. Da ne bude sada zabune, u JSL prosek golova na 9 meceva mi je 4,22, a u Evropi prosek mi je na 9 meceva 4,66. Jedino je kup sasvim okej prosek golova 0.
Последње учитавање од Tik'al дана 02 Феб 2015, 18:58, учитано 2 пута укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Sta to moje oci videeee, neko se pod ovim forumskim suncem, drznuo da se bezuspesno, bezuspesnije od mene raspravlja sa mojim smrtnim neprijateljem... grom i prokleti pakao :xD:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Okej, okačio si skrinšot u postu pre nego što si se požalio. Moja greška, nisam primetio to.

Jel možeš da okačiš skrinšot taktike?
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Tik'al пише:P.S. Da ne bude sada zabune, u JSL prosek golova na 9 meceva mi je 4,22, a u Evropi prosek mi je na 9 meceva 4,66. Jedino je kup sasvim okej prosek golova 0.
Ти си крив, твоја тактика не ваља, зато имаш голова као Финци. Уосталом, дао је Партизан 7 комада Борчи, ко си ти да кажеш да то није реално? :zelenko:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Nekad zna da naleti neka serija sa milion golova, jednom mi je na 8 uzastopnih utakmica prosjek golova bio 5.75, ali generalno nisam primjetio da se to stalno dešava. Opet kažem, nisam radio neke veće analize, ali dok trpam - ne žalim se na eventualno sjebani ME!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Juvenino86 пише:Sta to moje oci videeee, neko se pod ovim forumskim suncem, drznuo da se bezuspesno, bezuspesnije od mene raspravlja sa mojim smrtnim neprijateljem... grom i prokleti pakao :xD:
De si sterdzosu? :)
parnivaljak пише:Jel možeš da okačiš skrinšot taktike?
Ne kacim svoje taktike na internet.
D. пише:Ти си крив, твоја тактика не ваља, зато имаш голова као Финци. Уосталом, дао је Партизан 7 комада Борчи, ко си ти да кажеш да то није реално? :zelenko:
Totalno realna prica, evo popravio se i kup prosek, puko sam od Slobode 1-6, znaci dva meca 7 golova, prosek 3.5. :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

parnivaljak пише:Ne kacim svoje taktike na internet.
Hajde, razmisli deset sekundi o ovoj svojoj izjavi.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ne treba mi ni milisekunda da razmislim, bio sam jasan kao Pedersen '82.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Tikal je stari citer koji koristi taktike sa neta, pa mu glupo da ih kaci ovde. Sta ti nije jasno?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Meni nije jasno zasto ljudi ockejuju od bilo koje igrice olicenje realnosti. Ja sam skoro dao 7 golova u prvenstvenoj utakmici i onda pomislim pa valjda je realno da Neymar, Reus, Rooney, ADMaria, Koke, Mata, Januzaj, Strotman, Jones, EABalanta mogu da nekog napune do vrha. I uopste mi nemamo pojma kako bi to izgledalo u stvarnom zivotu, tj. realnoj fudbalskoj utakmici. Nema potrebe praviti tolike paralele izmedju realnosti i igrice, koliko god ona tezila da u skoro svim segmentima bude odraz realnog fudbala. Dakle igrica se samo oslanja na ono sto zovemo realan svet oko nas, a ono sto i igramo nekad rezultira i drugacije (dakle i u realnom zivotu se desi da bude 8:2, da bude 10 suteva u okvir gola i da se ne postigne gol, da golman lose ispuca lotpu ili da padne auto gol, mozda cak i da igrac promasi 2 penala na tekmi ili da padne 2-3 crvena kartona).

Za pocetak jel realno da iko od nas vodi bilo koji fudbalski klub? :D
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Ronin udario s mač u srž. Mada ja bi komotno mogao da budem neki fitnes trener ili JOŠ BOLJE, maser, al samo u ženskim klubovima. Znam ima gabora, al žensko je žensko, jebi ga... :xD:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Tokelara пише:Tikal je stari citer koji koristi taktike sa neta, pa mu glupo da ih kaci ovde. Sta ti nije jasno?
Prvo što mi nije jasno je da li u njegovoj igri samo njegov tim ima problem sa viškom golova, ili ga imaju i ostali timovi.

Ronin пише:Meni nije jasno zasto ljudi ockejuju od bilo koje igrice olicenje realnosti.
Stoji manje-više sve što si rekao, ali šta ljudi treba da očekuju? Oličenje nerealnosti?

Realno je samo ono što se u stvarnosti zapravo desi. Nešto je verovatnije da će da se desi, a nešto manje verovatno. Igra je napravljena tako da uzima obzir tu verovatnoću, i da dozvoli razumno odstupanje od iste.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Cukaricki 12 meceva ukupno 56 zgoditka.
Borac 12 meceva ukupno 55 zgoditka.
Partizan(JA) 11 meceva ukupno 48 zgoditka.
Jagodina 12 meceva ukupno 48 zgoditka.
Rad 12 meceva ukupno 45 zgoditka.
Crvena Zvezda 12 meceva ukupno 43 zgoditka.
Mladost 12 meceva ukupno 42 zgoditka.

Skoro pola lige je prosek minimum 3.5 meca po utakmici, od toga cetvrtina lige ima prosek 4 ili vise. Lepo sam pitao zbog cega ima toliko golova u ovoj verziji igre, ali nema veze, samo nek se rola, samo nek se mrvi.
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”