uvek igrajte za raju i postujte taktiku

Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

uvek igrajte za raju i postujte taktiku

Порука од fixy95 »

Situacija u zemlji je sve gora i gora. Sve teze se zivi....Srbija i Beograd koji su preziveli Nemce, Austrougare, Turke, Hune, Rimljane i jos mnogo toga, sada ce biti unisteni od strane svog naroda. Nista ne funkcionise kako treba, pekar je postao hirurg, hirurg je postao taksista, a taksista covek na poziciji. Sto se tice fudbala, u vrhovima klubova su mafijasi, kriminalci, politicari, taksisti....Za ljude iz sveta fudbala jednostavno vise nema mesta u tom sportu. Cela ta situacija u drzavi mi se smucila pa smo drug i ja odlucili da zapalimo u inostranstvo. Prva noc u stranoj zemlji i luda zurka. Bilo je svega, alkohol, devojke, neki stariji malo ljudi, ludnica i samo odjednom rupa. Sve crno nicega se ne secam.
Слика
Budim se i vidim propusten poziv na telefon. Okrenuo sam taj broj. To je bio vlasnik nekog lokalnog fudbalskog kluba. Posle kraceg razgovora zakljucujem da smo sinoc potpisali ugovor i da sam postao prener jednog treceligasa kome ni ime ne znam....ko zna sta sam ja sinoc sve njemu napricao, verovatno covek misli da sam novi Murinjo. Izgleda da cu se vratiti u Srbiju i pre nego sto sam ocekivao.

pesma koju sam slusao u avionu dok sam napustao Srbiju
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rXo7YEwU4sA[/youtube]
Последње учитавање од fixy95 дана 28 Нов 2014, 00:11, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Dan posle....
Otisao sam na adresu kluba s namerom da se izvinim za nastalu situaciju i da ako je to moguce nekako raskinemo ugovor. Trening je bio u toku. Zatrazio sam predsednika kluba i poslali su me u jednu kucicu pored stadiona. Unutra je bio covek od sinoc, neka zena i jedna mlada devojka. Objasnio sam mu celu situaciju. Rekao je da shvata sve to, i on je nekada bio mlad. Zamolio me je da sacekam ispred. Dok sam cekao zapazio sam jednog jako zanimljivog igraca na terenu. Rekao bih da ima oko 20 godina, ali je zanimljiva lakoca s kojom taj covek igra. Mogao bi lagano da bude jedan od vodecih igraca u JSL. U tom trenutku izlazi predsednik kluba i kaze da sam dobio posao. Iznenadjen sam stao i gledao ga u cudu, nisam znao sta da kazem i tu on doda: "Moja cerka misli da si sladak, pa sto da ti onda i ja ne dam sansu"...

Слика

Novembar je mesec, sezona je u toku. Klub dosta lose stoji. Tek su na 14 poziciji na tabeli...videcemo sta tu moze da se uradi....
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

По боји неба бих рекао да је Исланд у питању.
Последње учитавање од луди дана 28 Нов 2014, 19:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Nije Island, u pitanju je jedna fudbalski jaca zemlja
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика


Da nisu ovi?
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Jesu :zelenko: iskreno do sada nisam ni cuo za njih, cak ne znam ni kako se izgovara njihovo ime :xD:
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Sezona 2014/15
Слика
Tim je sasvim solidan za treci rang takmicenja. Jedini problem je bio sto skoro uopste nisam imao rezerve. Izgurali smo nekako da januara, pa smo tu doveli ono sto smo mogli u skladu sa nasim budzetom. Nisu to pojacanja za prvi tim, ali bar da imam neku odredjenu rotaciju....odigrali smo ocajan prvi mec protiv Strasbourga kuci. Gubili smo 3-0, ali smo u zavrsnici uspeli da ublazimo nekako taj poraz. Zatim je usledila fenomenalna serija rezultata. Bolje nisam mogao da zamislim. Vezali smo 15ak utakmica bez poraza i ukljucili se u borbu za promociju. Poraz u poslednjem kolu od direktnog konkurenta za plasman u visu rang na svu srecu nije previse uticao na konacan plasman. Presrecan sam, vec u prvoj sezoni je izborena promocija.
Слика
Слика
Sto se ukupa tice, ekipu sam vodio od sedme runde takmicenja. Eliminisali smo ekipu Paua, a zatim napravili iznenadjenje pobedivsi posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca ekipu Dijona koja je rang iznad nas. Ipak to je ove sezone bio limit za nas. U devetoj rundi smo izvukli Tuluz. Bila nam je cast da ugostimo jedan tako veliki tim. Izasli smo da se nadigravamo s njima, ali ipak su bili prejaki.


Das Neves jedan od boljih igraca ove sezone. Nije neki igrac koji se posebno istice svojim potezima, ali je vrlo vazan za ekipu. Unosi mirnocu u vezni red
Yougouda jos jedan igrac iz veznog reda, malo ofanzivniji od prethodnog. Igra na poziciji kreatora igra, a cesto ume da bude i egzekutor. Bilo bi lepo kad bih mogao da otkupim njegov ugovor od Nanta
Toure u nedostatku napadaca on je bio moj prvi izbor i sasvim dobro se pokazao. Znao je da da neke vazne golove i ima moje puno poverenje
Chevalier ovo je momak koga sam zapazio jos prvog dana na treningu. Bez sumnje moj najbolji igrac u protekloj sezoni. Zbog povreda nekih igraca igrao je i po levom i po desnom boku, cak je igrao i u napadu i na sve tri pozicije se vrlo dobro snasao. Takodje je bio u vrlo efikasan. Nadam se da ce ovako igrati i sledece sezone u Ligi 2
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

fixy95, Chavalier je odlican igrac cuvaj ga sto duze mozes. Moze da igra i u slabijim prvim ligama...
Sé un hombre
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Potrudicu se da sto duze ostane kod mene
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Sezona 2015/16
Слика
Слика
Nakon odlicne sezone, ponudjen mi je novi ugovor koji sam naravno prihvatio. Poceo sam i da ucim za profesionalnu licencu....Leto sam proveo na Novom Zelandu bodreci nase momke koji su poneli naslov sampiona sveta :winner:
Слика

A onda je doslo vreme za novu sezonu. Dosta aktivan prelazni rok. Stigli su iskusni igraci poput Mutua, Khumaloa, Bozovica, a skoro niko nije napustio klub.
Слика
U pripremnom periodu smo imali 4 utakmice, 3 sasvim zadovoljavajuce i jednu katastrofalnu. Na stranu to sto sam ja vodio ekipu samo protiv Monaka, ovakve stvari ne smeju da se desavaju. Poraz 7-1 i to od ekipe koja je dva ranga ispod nas....katastrofa
Слика

Ligue 2
Jul / Avgust / Septembar
Слика
Слика
Veoma los pocetak sezone. Pocelo je sa dva remija. Zatim 4 poraza u nizu. Veoma zabrinjavajuca situacija, ne samo zbog rezultata, nego vec i zato sto ako izuzmemo mec sa Orleansom, u svakom susretu bili smo nadigrani. Malo smo se oparivili i konacno uspeli da dodjemo do prve pobede u sezoni. Gde je prva tu je i druga, ali smo zatim odigrali jos jedan veoma los mec. Na kraju ulazimo u avgust sa 17 pozicije. Ako nista drugo bar smo van zone ispadanja.

Coupe de la Ligue

Слика
Mec odigran s drugim timom. Gubili smo 3-0, dali golove u 82 i 84 minutu, na kraju imali sansu i za izjednacenje, nismo uspeli. Ne zalim za ovim porazom.


Na pocetku ove sezone vecina igraca igra ispod svog nivoa. Khumalo se izdvaja iz gomile. Igrac za koga se vidi da ima iskustvo iza sebe, komanduje zadnjom liniom, za sad bez kiksa. I jos jednog igraca bih istakao, takodje dosao ove sezone, Diakite , igra nekog polu spica. Jako dobar je kada treba da se povezu vezni red i napad, zna da da veoma upotrebljive lopte, ali vrlo cesto je na pocetku ove sezone znao da bude i zrtva formacije. Moracu da smislim neki sistem gde ce se lepo uklopiti.
Последње учитавање од fixy95 дана 08 Дец 2014, 01:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Ligue 2
Oktobar
Слика
Odlican mesec za nas. Odlican mec s ekipon Ajaccioa. Vodili su 2-0, a onda je Mutu dao 3 gola, za preokret do poluvremena i na kraju rutinsku pobedu. Pobeda protiv Nimesa za beg u sigurniju zonu i remi protiv Nice koja ima nesto losije rezultate, ali i vrlo dobar tim. Usledilo je gostovanje drugoplasiranoj ekipi. Prava odluka da na klupi ostane Mutu, a Ture da igra od starta. Vec u prvom minutu bezi odbrani, obilazi golmana i postize pogodak. Do kraja meca isti igrac je dao jos dva gola za pobedu kojoj se niko nije nadao. Mec protiv Eviana koje predvode Ninkovic i Anelka. 5 igraca nije moglo da igra sto zbog povreda, sto suspenzija. Ceo vezni red je promenjen u odnosu na prethodnu utakmicu, al ipak smo uspeli da u samom finisu utakmice dodjemo do velikog boda.
Слика
Trenutno zauzimamo 10 poziciju na tabeli. Jako sam zadovoljan, pogotovo kad pogledamo kako smo poceli sezonu, sa 2 boda iz 6 meceva. 8 bodova nas deli i od zone ispadanja i mesta koje vodi u Ligu 1. Ne verujem da cemo ove sezoni moci da se borimo za promociju, ali svakako je vazno da budemo sto bolje plasirani zbog reputacije tima.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Ligue 2
Novembar / Decembar
Слика

GFC Ajaccio 0-1 Le Poire-sur-Vie
Bleda fudbalska predstava. Nismo uspevali da pridjemo golu protivnika. Imali smo srece jer je u 65. minutu domacin dobio drugi crveni kraton na mecu i tek smo onda dosli da nase igre i na kraju i do pobede.

Le Poire-sur-Vie 2-1 Dijon
Drugoplasirana ekipa nam dolazi u goste. Dobro smo odigrali ceo mec i za to bili nagradjeni u 82. minutu posle sjajne bombe Bourgauda. Tu krece furiozna zavrsnica u kojoj smo uspeli da izadjemo kao pobednici i odnesemo sva tri boda.

Valenciennes 1-2 Le Poire-sur-Vie
Prvi su na tabeli, imaju 8 meceva bez poraza, mi 7. Lose prvo poluvreme, 1-0 za njih. Moglo je da bude i vise, ali je Bozovic bio na visini zadatka. Drugo poluvreme sasvim druga prica, mi smo diktirali tempo. U finisu utakmice Jeorge ulazi u igru i odlicnu akciju krunise golom. Samo tri minuta kasnije Yougouda sjajno izvodi slobodan udarac i sva tri boda idu na zapad Francuske.


Le Poire-sur-Vie 1-0 Auxerre
Veliko ime nam dolazi u goste, ali trenutno samo to i imaju. Nalaze se na sredini tabele. Toko celog meca smo bili bolji. Oni nisu uputili ni jedan sut u okvir, ali opet do gola uspevamo da stignemo tek u finisu meca.

Angers 1-1 Le Poire-sur-Vie
Ne znam zasto, ali pred ovaj mec sam osecao da je dosao kraj nase serije nepobedivosti. Tako je i pocelo. Ali smo uspeli da se vratimo i da budemo mnogo bolji rival, ali ne i da dodjemo do pobede. Ipak, nastavili smo niz meceva bez poraza.


Слика
Iza nas su tri jako dobra meseca, bez poraza, sto pokazuje i pozicija na tabeli. Od poslednjeg mesta nakon prvih 6 kola dosli smo u poziciju da se borimo za promociju. Pauze nema, prvenstvo se nastavlja odmah pocetkom januara. Bice tesko da izdrzimo taj ritam i zadrzimo ovu formu, ali moramo ako zelimo u elitu.

Слика
Ovo je postava koja je iznela ovu polusezonu. Pored njih su tu i Mutu koji je u poslednje vreme pao u formi i Diakite i jedan Alzirac (zaboravih mu ime :zelenko: ) koji su bili povredjeni dobar deo ove polusezone, a ovaj drugi nece igrati jos mesec, dva...

French Cup

Слика
Kup smo ove sezone ostavili po strani. Igrali su igraci koji nemaju minutazu u prvenstvu. Odlicno su se pokazali u prvom mecu, ali nas je naredni protivnik iznenadio svojom igrom i fizickom spremom pre svega. U 110. minutu kad su svi moji igraci pocrkali, oni su jos uvek trcali kao da su tek izasli na teren.
Последње учитавање од fixy95 дана 10 Дец 2014, 17:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Слика
Jedini igrac koje je stigao u ovom prelaznom roku. Ima iskustvo igranja u prvoj ligi Belgije, kao i u Seriji B.

Ligue 2
Januar / Februar / Mart / April

Слика

Le Poire-sur-Vie 3-2 Havre
Dobar mec za nas. Rano smo dosli do prednosti i posle je bilo sve lakse. Vratili smo ih u igru nasim greskama, ali srecom uspeli smo da zadrzimo tu minimalnu prednosti.

Nantes 2-0 Le Poire-sur-Vie
Nema sta da se kaze. Definitivno najjaca ekipa u ligi. Rutinska pobeda.

Le Poire-sur-Vie 5-0 Orleans
Ako sam za Nant rekao da je najjaca, ovo je definitivno najslabija ekipa u ligi. Prvi mec smo izgubili od njih u onoj crnoj seriji, ali ovo je bila slatka osveta.

Stade Lavallois 3-3 Le Poire-sur-Vie
Odlican mec s obe strane. Imali smo pobedu u dzepu, ali onda hladan tus u sudijskoj nadoknadi.

Le Poire-sur-Vie 1-1 Clermont Foot
Jedan dosta izjednacen mec sto pokazuje i statistika. Opet smo imali pobedu u dzepu i onda opet sok u nadoknadi, ali sta da se radi, idemo dalje.

Stade Brestois 2-2 Le Poire-sur-Vie
Jos jedan mec gde smo olako ispustili prednost. Imali smo prednost od dva gola, ali ni to nije dovoljno za pobedu.

Le Poire-sur-Vie 3-1 Arles Avignon
Posle tri remija, konacno pobeda. Rutinski odigran mec, na vreme dosli do prednosti i kontrolisali mec do kraja.

Bastia 1-0 Le Poire-sur-Vie
Ni iz cetvrtog pokusaja nismo uspeli da savladamo ovu ekipu. Bas nam ne leze.

Le Poire-sur-Vie 0-0 AC Ajaccio
Jedna bleda fudbalska predstava. Imali smo inicijativu, ali i nista vise od toga.

Nimes 0-1 Le Poire-sur-Vie
Opet smo imali inicijativu, ali nikako nismo uspevali da dodjemo do gola. Konacno smo uspeli u 80. minutu. Veoma bitna pobeda i zbog borbe za promociju, ali i na psiholoskom planu posle par losijih utakmica.

Le Poire-sur-Vie 1-1 Nice
Ekipa koja na prolece igra dosta bolje nego jesenas. Uspeli smo u samom finisu meca da izvucemo bod. Koliko god nam je trebala ova pobeda, ne mogu biti ne zadovoljan ovim rezultatom.

Le Poire-sur-Vie 2-1 Chamois Niortais
Potpuna dominacija i na kraju zasluzena pobeda. Pobeda protiv njih je bila neka prelomnoca u rezultatima nase ekipe u prvom delu sezone, nadam se da ce i sada.

Evian 0-1 Le Poire-sur-Vie
Utakmica koje sam se mnogo plasio. I ako ih je na zimu napustio Anelka oni su i dalje jedna jako ozbiljna ekipa. U 30. minutu su dobili crveni karton i to je mnogo olaksalo stvari. Ipak jako tesko smo stigli do ove pobede.

Le Poire-sur-Vie 4-1 GFC Ajaccio
Kakav pocetak meca....u 17. minutu je vec bilo 4-1. To je bio i konacan ishod meca. Konacno jedna laka pobeda. Treba nam toga vise.

Dijon 1-0 Le Poire-sur-Vie
Direktan konkurent za promociju. Ne toliko kvalitetan mec koliko ujednacen. Jednostavno, bili su bolji za taj jedan gol i zasluzeno pobedili.

Слика
Bolje nego sto se iko nadao. 4 kola pred kraja mi smo na bod od mesta koje vodi u prvu ligu. Imamo tezak raspored u naredna dva mece, ali u poslednja dva kola bi trebali da zabelezimo dve lake pobede. Dijon ima mozda malo tezi raspored od mene. Prvenstveno zbog toga jer imaju 3 gostovanja.

Слика
Imamo tri reprzentativca sto je veliki ponos za ekipu naseg renomea.

Слика
Nant vise ne racuna na njega, pa ce od sledece sezone, posle dve godine provedene na pozajmici kod nas, postati nas igrac. Veliko pojacanje.

Слика
Konacno i ta C licenca :zelenko:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sé un hombre
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Trener francuskog drugoligasa cesto je vidjan kako su druzi s nekom plavusom....a evo i sta su radili
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kujMmdwGPoo[/youtube][/youtube]
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Ligue 2
April / Maj

Слика

Le Poire-sur-Vie 2-1 Valenciennes
Za razliku od prvog duela, sada smo mi bili bolji rival, ali opet smo jurili prednost. Na 1-1 Bozovic je odlicno skinuo 100% priliku, i na kraju odlicno Ture uspeva da donese neophodnu pobedu za nas tim.

Auxerre 1-1 Le Poire-sur-Vie
Bolji smo bili, imali vise sansi, vodili skoro celi mec, ali smo opet ispustili pobedu u zavrsnici utakmice.

Le Poire-sur-Vie 2-1 Angers
Ovaj mec je trebalo lako da dobijemo. Uopste nije bilo tako. Jedan veoma tezak mec. U 80. minuta sam vec izvrsio krajnje ofanzivne izmene krenuo sa 5 u napadu, a samo dvojicu ostavio u odbrani, ali sam tad dobio penal i brzo opozvao sve izmene.

Red Star 1-4 Le Poire-sur-Vie
U poslednjem kolu nam je bio dovoljan bod kako bi obezbedili promociju. Odigrali smo krajnje zrelo i rutinski dosli da pobede.


Слика
Слика
Oni su odgrali losa poslednja 4 kola i osvojili svega 3 boda, tako da smo na kraju lakse nego sto smo ocekivali uspeli da izborimo istorijski uspeh za ekipu i plasiramo se u Ligu 1.

Tim sezone:
Слика

Najbolji strelac lige:
Слика

Najbolji trener:
Слика

Слика
Veliki izazov je ispred mene. Vodicu selekciju Holandije na Olimpijskim igrama. Sada me ceka dug i zasluzen odmor, pa Olimpijada u avgustu.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Hvala tanke, gospodar vremena doneo srecu :zelenko:
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Olympic Games


Слика
Pocelo je ocajno sa izborom tima, mnogo igraci si imali obaveze sa A timom na prvenstvu Evrope, tako da sam morao da krpim tim od onoga sto sam mogao. Uglevnom je to tim sastavljen od igraca iz holandskog prvenstva predvodjeni Vajnaldumom i de Guzmanom.

Prijateljske utakmice:
Слика
Ove tri utakmice bas i nisu previse obecavala, ali kao i uvek to su samo pripremni mecevi, ne moraju da znace nista.

Grupna faza:

Ivory Coast 1-2 Holland
Bili smo bolji, ali je jos uvek to daleko od zeljene forme. Najvaznije je da smo dobili najtezeg protivnika u grupi i pobedom zapoceli takmicenje.

Holland 2-1 USA
Iznenadjujuce tezak mec. SAD su pruzile jak otpor, ali ipak je kvalitet na kraju presudio.

Holland 5-0 Saudi Arabia
Najbolji mec za sada. Vec smo obezbedili prvo mesto, odigrano skroz rastereceno i bez pritiska sto je i dalo rezultat.


1/4 finala

France 1-3 Holland
Iskreno sam mislio da necemo proci. Pobediti Francusku koja u timu igraca poput Mangale, Zume, Pogbe, Sanoga,... neverovatan rezultat i najbolji mec koji sam odigrao na celom sampionatu. Idemo u borbu za medalju.


1/2 finale

Croatia 0-1 Holland
Cim sam video da su Hrvati izbacili Kolumbiju znao sam da idemo u finale. Moglo bi se reci i da sam potcenio protivnika, ali i ako smo do pobede dosli tek u kasnoj nadoknadi ni jednog trenutka nisam posumnjao u plasman u finale....u finalu Nemacka koja je drugom polufinalu pobedila domacu ekipu Brazila sa 0-3


Finale

Germany 1-2et Holland
Nisam znao sta me ocekuje do samog kraja. Prvi golman se povredio, morao je rezervni da stane na gol, bilo je tu jos nekih tumbanja u ekipi sto zbog povrede sto zbog velikog umora. Mec je bio bukvalno ujednacen. Igralo se brzo na obe strane, cinilo se da ekipa koja prva da gol dobija mec. Kad je Vajnaldum pokazao da je pravi lider i dao golcinu bio sam ubedjen da osvajamo, ali jedna glupost i penal u 79. minutu su nas odveli u produzetke. Tamo se nastavio isti fudbal kao i do tad, brzo s obe strane. I u 112. minutu igrac koji je jedva usao u tim, kao 18 igrac, donosi nam olimpijsko zlato.


Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од fixy95 дана 02 Феб 2015, 00:34, учитано 3 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”