FM15 - Ispravke

Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

zele пише:Ne mora sad, ima vremena do sledeće sezone.A kada bi to uradio, mnogo bi olakšao posao Miroslavu, ali i svima koji prave dodatke za igranje nižih liga. Rekao je da to nije jedini klub koji se ugasio zato što dečko voli da prčka po editoru, pravio je niže lige pre sezonu-dve, pa je verovatno primetio. Uostalom, šta ti je problem da to ispregledaš, jesi li ili nisi hed risrčer, risrčuj ga onda J***m mu miša.
Jesam, za prva dva ranga, uz obavezu da postoje i klubovi iz trećeg ranga, sa minimum 10 igrača u gornjoj trećini istih - to je jedino što je "hed risrčer" u obavezi da dostavi.

Trenutno u igri svi klubovi iz trećeg ranga imaju 16 ili više igrača (igrivi su), pa ti vidi koliko je urađeno više nego što treba i mora, naša baza je jedna od najvećih. Pored toga, u igri je i 118 klubova iz 4. ranga i 158 iz nižih rangova. Ako neko ima vremena da se bavi tim rangovima, izvol'te, neka pogleda i pregleda ako se neki klub ugasio, zaista su mi i sa prva tri ranga uvek pune ruke posla.

Stalni monitoring 4. i nižih rangova je ogroman posao, teško je da uopšte pratimo igrače na tom nivou, i stvarno bi odvukao pažnju sa mnogo važnijih stvari. Ne vidim ni po čemu bi prazni timovi toliko bili važni za bazu u celini.
Последње учитавање од dukiss дана 18 Јан 2015, 19:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Alexandar_81 пише:Zoran Bata Mirkovic novi trener Teleoptika!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/12 ... teleoptika
Ništa od ovoga ipak, Spasić ostaje trener optičara.
И душа и тело, све је црно бело...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Dukiss jel jos uvek radis research za RS?

Ako da, Mladen Krstajic je novi predsednik Radnika iz Bijeljine.

Слика
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Danijel_CH пише:Dukiss jel jos uvek radis research za RS?

Ako da, Mladen Krstajic je novi predsednik Radnika iz Bijeljine.

Image
Ne, odavno ne radim RS - tip koji je radio prošle i pretprošle godine valjda više ne radi, sada je preuzeo neki celi tim ljudi, ali nemam pojma ko je u pitanju.
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од Nikola F.M 87 »

Milan Dudic 5742241 je agent (u fm je free),Menhard Verebes 5747993 je trener golmana u Proleteru iz Novog Sada,a Dragan Karanov 62140593 je DM umesto M/AMR.
Последње учитавање од Nikola F.M 87 дана 23 Јан 2015, 15:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Promeniti Lazaru Djurovicu(iz Zvezde) da mu je primarna pozicija napadac, a da moze da odigra i krilne. Takodje malo mu povecati PA igra jako dobro u omladinskoj ligi i vazi za jednog od bolji mladih napadaca. Naravno ne nesto drasticno, ali malo treba povecati, jer koliko se secam sada ima poprilicno nizak.

Marku Mijailovicu promeniti da mu je primarna pozicija desni bek, a sekundarna stoper.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Mijailovicu samo treba namestiti poziciju DRC kao sada sto ima Darko Lazic,jako je tesko u tim mladjim kategorijama da igrac ima stalnu poziciju,pogotovo sto po fizickoj konstrukciji Mijailovic je daleko od beka,dok Darko Lazic sad treba da ima samo DC,prakticno Dule mozes samo njima dvojici da zamenis pozicije.


Karanov je po poziciji (kako su rasporedjene u fm) nekako najslicniji kao nesto izmedju Ace Kovacevica,Adama Marusica,Marka Vesovica,naravno bez pozicije desnog beka.
Последње учитавање од Baja дана 25 Јан 2015, 12:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Dule, da li stavljati agente? Andrija Živković je 50% u vlasništvu agenta, Mihailo Ristić 30%, a Luka Jović 20%?
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ja sam za,mislim da treba sto realnije da oslikamo stanje u nasem propalom fudbalu...
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

stavite agente,ali jel sigurno tih 20 za jovica,ja ,mislim da je 15
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Demantovana je ta prica za Luku Jovica. Ja sam 100% siguran da on nije skroz Zvezdin, ali Terza rece da jeste...
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Ја сам чуо на МЦЗ форуму да је и за Ристића неистина.
Корисников грб
Vuletic1993
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 26 Апр 2011, 14:09
Место: Rujisnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vuletic1993 »

Ja imam neki predlog za prepravljanje ocena igraca Partizana, smatram da to nisu neke ozbiljne greske, ali cisto da ukazem na neke stvari, pa ako bude koristilo...

Lazar Cirkovic - prvo mislim da je potrebno da mu se poveca PA iz razloga sto je bio standardni stoper Partizana u Evropi, kao i u mladoj reprezentaciji i verovatno ce igrati startnu postavu na EP U21.
Prirodna pozicija treba da mu bude stoper.
Corners: trenutno 11, treba smanjiti(na npr 7-8), ne vidim zbog cega ima bolji korner od npr Sase Ilica...
Bravery: trenutno 12, mozda treba povecati na 13, npr debi protiv Totenhema odigrao bez straha.

Sasa Markovic:
Tackling: trenutno 10, trebalo bi povecati na 12, ako nesto zna onda zna da uklizava

Petar Grbic:
Dribling: trenutno 12, povecati na 13, mozda cak i na 14.
Finishing: trenutno 13, treba smanjiti na 12, ili na 11, ima on bolji dribling od zavrsnice.
Flair: trenutno 9, povecati na 10 ili 11.

Sasa Ilic:
Natural Fitness: trenutno 8, mislim da bi trebalo povecati na 9-10, prodatak da je protiv Totenhema pretrcao vise on 13 km dovoljno govori...
Balance: trenutno 7, cini mi se da bi i tu trebalo malo povecati, na 8.

Danko Lazovic:
Teamwork: trenutno 12, treba povecati na 13-14, dosta se podredio timu u poslednjih godinu dana, mnogo igra za tim.
Agility: trenutno 12, mozda povecati na 13, mozda ne toliko brz ali agilan sigurno jeste.
Takodje mi se cini da on treba da ima bolji Finishing od Skuletica(ili bar isti), ne masi toliko sansi koliko Skuletic.

Sto se tice Volkova, mislim da bi mu trebalo malo skresati ocene, ali mislim da to i nije toliko bitno jer on verovatno ide u ovom prelaznom roku.

To je neko moje misljenje, nadam se da ce koristiti. Pozdrav :poz:
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Vukanu Savicevicu staviti i crnogorsko drzavljanstvo, izgleda da ce igrati za njih, otac mu je iz Cg, pise da je u procesu dobijanja pasosa.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

tadicweb пише:Dule, da li stavljati agente? Andrija Živković je 50% u vlasništvu agenta, Mihailo Ristić 30%, a Luka Jović 20%?
To može da se podesi da taj procenat od budućeg transfera ide agentu...
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

nikolagolubovic пише: Dragan Karanov 62140593 je DM umesto M/AMR.
Treba da bude prvo ili drugo?
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Vuletic1993 пише:Ja imam neki predlog za prepravljanje ocena igraca Partizana, smatram da to nisu neke ozbiljne greske, ali cisto da ukazem na neke stvari, pa ako bude koristilo...


Sto se tice Volkova, mislim da bi mu trebalo malo skresati ocene, ali mislim da to i nije toliko bitno jer on verovatno ide u ovom prelaznom roku.

To je neko moje misljenje, nadam se da ce koristiti. Pozdrav :poz:
Tadić je već predložio neke od ovih prepravki.

Takođe se sa Tadićem dogovori oko Volkova - kadgod ga skrešem, on se pobuni! :)
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Predložio sam i ja njegovo kresanje, al ne pretjerano. :rugalica: Mislim da je imao solidnu sezonu, pogotovu u Evropi, nije grešio, a i nije sad neka klasa čim ide u Koreju...
Корисников грб
Vuletic1993
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 26 Апр 2011, 14:09
Место: Rujisnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vuletic1993 »

Pa ne znam, mozda Volkovu smanjiti crossing na 14, corners na 12, agillity na 14.
Ostalo mu je manje vise korektno.
U sustini on ima neke utakmice mnogo dobro odigrane(npr Totenhem), a zna i da podbaci. Tako da ga mozda i ne treba mnogo "unistiti", cak mu heading mozda povecati na 12.

I da dodam Stefan Babovic:
Free kick: trenutno 10, povecati na 12.
Flair: trenutno 13, mozda na 14.
Natural Fitness: trenutno 14, smanjiti na 13.
Nikola F.M 87
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 15 Дец 2010, 01:33
Место: Niš
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од Nikola F.M 87 »

Sto se tice Karanova ,Baja ga je najbolje opisao pa neka bude tako. (citiracu da nebi trazio). Karanov je po poziciji (kako su rasporedjene u fm) nekako najslicniji kao nesto izmedju Ace Kovacevica,Adama Marusica,Marka Vesovica,naravno bez pozicije desnog beka.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”