Predstavljanje projekta: Jugoslavija 4 in 1

Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Pa dobro, covek je rekao datum, jos samo godinu da saopsti xD
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

sloooboooooo :what: smrzosmo se cekajuci :banned:
Корисников грб
Baba-Naca
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 03 Нов 2012, 19:46
Место: Vranje
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 3 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Baba-Naca »

Baba se ukočila čekajući. :nervous:
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

Prijedlog -Izbaci retro i utopiju, a za preostale dvije, sacekaj kraj prelaznog roka.
josamosamsekundi...
jaco_no1
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 03 Дец 2011, 20:51
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од jaco_no1 »

Ja vala najvise cekam ovu prvu verziju, Yu ligu sa 12 klubova, fm odavno sam zaledio rad ovog, al doduse i vani je veliki minus,smrzao se i fm. Valjda ce Sloba ovo uskoro izbaciti pa ovaj minus da padne
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Rekao sam pre Katoličkog Božića ali ne i koje godine. :D

Šalu na stranu. Imao sam nekih privatnih stvari i ne vredi ali radi se na tome. Paralelno radim YU pod zastavom i takvu i utopiju verziju i daću neke skrinove uskoro. Za onu glavnu verziju treba neke stvari da podešavam a retro odradim za par minuta. Uglavnom završim uskoro ovo a izbacivaću skrinove o toku rada. :)

Nakon toga ću kad uhvatim vremena izbacivati i ostala tri slična dodatka (Čehoslovačka, Sovjeti i Zapadni i Istočni Nemci).
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U ovu temu ću postaviti preleminarne skrinove malo kasnije. Radi se na dodatku još tu ima sitnica ali dosta toga je urađeno kada je verzija 2 u pitanju (pod Ju zastavom a tu je i utopija pa je to dve verzije u jednom) na ostalima se radi takođe. Pokušaću čim završim sa Ju da odradim i Istočne Nemce sa Zapadnim Nemcima, Čehoslovake i Sovjete uz novi sistem Evro kupova i da omogućim da sve to bude igrivo mada nije nerealno ali je teško. E sada.. po novom sistemu evro kupova ali i reprezentacija praktično Srbija, Rusija itd ne bi postojale što mi je i cilj. Da probam da uradim što je bolje moguće.
jaco_no1
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 03 Дец 2011, 20:51
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од jaco_no1 »

Nek si slobo kreno to da odradis, svaka cast, nadam se samo da ce uskoro biti i gotovo, iskreno nacekali smo se na ovakav jedan dodatak, izgleda da je doslo vrijeme da i ja odledim fm :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako neko želi da testira i da predlaže izmene neka se javi na PM da mu pošaljem file. :)
jaco_no1
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 03 Дец 2011, 20:51
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од jaco_no1 »

Pobjeze mi ova tema na drugi list, ne moze to tako :slap: ja jos uvijek na odmoru,cekam ovu Slobinu verziju 1 ,valjda ce je ove godine izbaciti, prije novog fm :lol:
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Hoce li moci kad se sve zavrsi da se iskombinuje da se igra recimo Jugoslavija sa SSSRom, Cehoslovackom i evropskim takmicenjima, bez da ubacujem i Britanace, Beneluksane i ostalo, jel nece to remetiti evro kupove? I zanima me kako si uradio ostale lige, tipa Skandinavija jel si je uradio kao regionalnu ligu?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne ! Radim momci na tome da ukomponujem i skratim Evropu na 32 države Juga kao Juga je gotova bar ta jedna verzija ali ima još rada na ostalim dodacima i ostalim JU Verzijama. Ali probaću i da iskombinujem poseban dodatak tj u nekoliko verzija.

1) Sa svim tim novim državama uključujući i Skandinaviju i Beneluks...

2) Samo sa Jugom, Sovjetima, Istočnim Nemcima...

3) Samo sa Jugom...

U sva tri slučaja iznova pravim evrokupove. Samo što će verzije 2 i 3 biti najpribližnije realnosti tj sadašnjosti dok je prva verzija sa kupovima kao nekad.

Pravio sam kao države svaku državu a za neke stvari ću morati da se služim i AE.
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

A kakva je situacija sa Jugom kao regionalnom ligom? Jel isto kao i za posebnu drzavu, mislim na to da li i ona moze da se iskombinuje sa drugim ligama?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne. Tu će biti postojeće države koje se igraju od marta do kraja maja a do tada se igra (do februara) regionalna liga..

tj. sad kontam moćeš to da kombinuješ sa ostalim dodacima samo što ostali nisu istog tipa.
Последње учитавање од Sloba дана 14 Јан 2015, 23:31, учитано 1 пут укупно.
Stevan83
Youth Team Coach
Поруке: 91
Придружен: 10 Нов 2010, 14:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stevan83 »

Slobo nisam baš razumeo, hoće iz regionalne lige klubovi moći da se plasiraju u ligu sampiona i ligu evrope?
I još jedno pitanje da li će na primer Radnički Obrenovac, koji je sada u srpskoj ligi beograd moći da se takmiči pod okriljem celog tvog projekta? Tipa sada je u ovoj srpskoj pa napreduje sve ka regionalnoj, naravno primer je to?
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

ovo za skandinaviju,sovjete i to je dobra ideja,imam neke grafike ako ti treba?
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од fixy95 »

Koliko sam ja razumeo Slobu u Evropu ce se ici iz domacih sampionata, a to za Radnicki iz Obrenovca ne znam, moraces da sacekas Slobin odgovor
Lossmi
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 12 Јан 2015, 11:21
Место: Zaječar
Status: Није на вези

Порука од Lossmi »

Kad će dodaci? :fss: :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

U Evropu će se ići iz domaćih šampionata. Dodaci izlaze kroz nekoliko dana, videću. Nije meni problem da izbacim Jugu ali to neće biti skroz igrivo jer bi bilo neozbiljno sada da spajam baze kada pojedinačno mogu da imaju promene na zadnjim pečevima. Tako da gledam šta da radim ali u svakom slučaju postavljaću IN GAME SS.

Ako imate još neka pitanja tu sam. Kada se radi mora biti dosta dobro jer zaista ne volim da ponavljam neke greške koje se inače prave pa da izbacujem česte apdejte itd...
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

koje ekipe u prvoj ligi?
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”