NBA fantasy 2014/15

Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Svemirska jajca, bila je to korektna ponuda po poenima, ali ne mogu prihvatiti, jer bi morao otpustiti jos jednog pleja, a i ova dva uskoro sedaju na klupu pa ce im opasti brojke. Imas kontra ponudu, ali ne verujem da ces je prihvatiti. Generalno voleo bi da dobijem igraca koji je konstantan i koji nece izbugiti minute povratkom nekog drugog iz povrede.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Vidi ovako, meni bi valjao jedan SF, čisto da imam u rotaciji. Džoš Smit je došao u Hjuston pred meč sa Memfisom i na tom meču je debitovao. Od tada pa do današnjeg dana on je odigrao 9 mečeva za novi tim. Ovo mu je učinak.
Слика


Слика

Ja sam spreman da ti ponudim Rodnija Stakija, startnog sg-a Indijane, adaptiran je na ekipu, ima koliko- toliko konstantan učinak. Slažem se ja da je Džoš Smit sad na 13.9 poena, ali on je to natankao dok je bio u Detroitu, jebiga od stare slave se ne živi. Možda te brine ova povreda Stakija, meni se ne žuri, možemo sačekati dok se ne razjasni njegovo stanje. Jeste da je ponuda daleko ispod onoga što si očekivao, ali brojke Džoša Smita od dolaska u Hjustno govore same za sebe. Pritom, ne verujem da će povratak Terensa Džounsa pozitivno uticati na njegovu minutažu i učinak.
Последње учитавање од zele дана 09 Јан 2015, 15:00, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Gagi ne sme da se opkladi, zato ako do početka našeg meča ne prihvati opkladu ovo ide na avatar....Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

nema svrhe kladiti se sa tobom, koju god sliku da izaberem, ti češ je nositi god dana....

onu dlakavu spodobu si držao toliko, a trebao si nedelju dana... forum ispaštao zato što si izgubio
Последње учитавање од Gagi дана 09 Јан 2015, 16:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Znao sam ja da je Gagi pi***, boji se da će on morati da nosi onu dlakavu spodobu. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Zele, znas i sam da to ne mogu prihvatiti. Otprilike ti to dodje na isto ko da ja sad nudim Smita za Rubia jer Rubio ne igra vec dugo, a uz to Minesota nece zapinjati jer oce visokog pika na draftu.
Nemanja, pa gde je ta ponuda koju si poslao i malo realna. Vec sam ti rekao da me Mo Williams i Joseph ne interesuju jer se Parker i Rubio vracaju i ovima ce pasti drasticno brojke. A pogotovo ne zelim da dam Walla u takvom dilu.
Последње учитавање од Andrej дана 09 Јан 2015, 17:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Terens kad se oporavi, vraća se starim minutama. Tako sam barem čitao ovih dana.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Terens kad se oporavi, vraća se starim minutama. Tako sam barem čitao ovih dana.
Zivi bili pa videli. Ja Smita ne dajem ispod neke moje procene, a ona se krece +/- 0,5 poena od njegovog trenutnog ucinka. Za sve ispod toga, rado cu ga zadrzati u ekipi.
Последње учитавање од Andrej дана 09 Јан 2015, 17:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

zele пише:Zele, znas i sam da to ne mogu prihvatiti.
To je neki max koji ti mogu ponuditi sada, jebiga, takav mu je učinak. Da mu je prosek u Hjustonu 13.9fp, ponudio bih Tristana Tompsona, ovako na 9.6fp sam dao 11.4. Mislio sam da ponudim Veslija Džonsona, ali em je povredjen em mi je on jako bitan u ekipi, pokriva tri pozicije, savršen UTI/bench igrač. Sačekaćemo da se proseci Stakija i Smita izjendaće, ovim tempom, kontam da će za jedno dve nedelje biti egal, ako ga negde do tada ne zavaljaš. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Razumem ja tebe Zele, ali ajde uzmi Tokicu Olinika za prosek iz zadnjih 5-6 meceva. Znas i sam da to ne ide tako. Smit je kreten i to stoji, ali jos se nije uigrao sa ekipom, on gori od ovoga sigurno nece biti. Meni je veci problem sto on jednostavno smeta Hardenu i Dvajtu, a njegove brojke ce se stabilizovati vremenom.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Smesne su vam ponude za moje pulene.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ti Tokicu onda sam salji ponude pa ce ljudi da ih razmatraju.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Iskreno, to što ćeš ga ti trejdovati nekome od nas neće promeniti njegov uticaj na igru Hardena i Hauarda.

Nisam ja gledao Smitu poene u poslednje dve nedelje bez razloga, nego je on od tada u Hjustonu, složićeš se da ti ne mogu platiti lika prema onome što je igrao u prošlom klubu, ako podigne prosek u Hjustonu i ponuda će biti bolja. Tokićev Oljenik nije menjao klub, vredi toliko koliko doprinosi. Smitova i njegova situacija ne mogu da se porede. Isto i ja za Ronda ne bih tražio onoliko koliko je doprinosio u Bostonu, nego koliko doprinosi u Dalasu. Novi klub nove okolnosti, pa i novi poeni.

Ne znam kakav će biti, može da se stabilizuje na 11fp, a može i na 20fp, kocka je to. Tek je odigrao 9 mečeva za novu ekipu, možda će se uigrati kad dođe Džouns, možda bude potpuno uigran tek za plejof. Smit je nezgodan, sve ti je to kod njega možda. Meni bi dobrodošao jedan sf, čisto za rezervu i rotaciju, ko zna kakve povrede mogu da me snađu u nastavku. Ako ga ne zavaljaš za dve nedelje, eto mene opet, ali tad ću gledati last 30, jer će toliko biti u novom klubu. Ako do tada ne nadjem neko rešenje da mi trejdujem sa Sočijem za Grina.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ne ide Rouz nigde, nikad, tačno da svaku sledeću ima -4. Ne morate mi stvarno slati ponude za njega.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Tokelara пише:Smesne su vam ponude za moje pulene.
Mislim da sam ti poslao i više nego korektnu ponudu ako gledamo trenutnu formu i stil igranja Kobija... Ok je to da ne gotiviš igrača al ne prozivaj kako je ponuda smešna... I stvarno ako hoćeš ponudi svima ponešto... Ja kad hoću da trejdujem krenem lepo i skoro svima ponudim po trejd... Jes da me većina odbije ali ono... Probam pa dobijem i kontra ponudu...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Treba mi SF, može o sg/sf između 9-11.5p, ponudio bih Stakija, sg/pg. Trenutno je dtd, ali ako neko hoće da trejdujemo, nije mi problem da sačekam da se Staki oporavi, da ne bude da dajem povredjenog lika. Čisto da izbalansiram ekipu, zlu ne trebalo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Poslah ti na steam porukicu, pa kad budes online javi se da smislimo neki trejd.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

evo ti arizu na sf, al ne znam sta bi ti trazio, malo je dosadan sa sutem 4/15
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne mogu ja Arizu da platim, njegovih 13,8 prelazi moj budžet. :D Djole ne budi neozbiljan sa onakvom ponudom. Mislim da goru ponudu još nisam dobio, a dobijao sam svašta. Onako odokativno u minusu sam oko 10fp.

Слика


Džej Ar Smit sinoć šutnuo 23 puta! Jebote sine dodaj nekome. Imam neki gadan osećaj da će sjebati ekipu, nešto kao što je Džoš Smit delovao na Pistonse. :zelenko:
Последње учитавање од zele дана 10 Јан 2015, 08:53, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ludi nije mutav

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1g3rn8Nkl6U[/youtube]
Закључано

Повратак на “Igre”