Blue Sky

Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Blue Sky

Порука од Oggi »

"Posle duge i koliko toliko uspesne karijere,odlucio sam da se oprobam u trenerskim vodama.Posto vec dugo godina,sluzim kao ispomoc velikim omladinskim klubovima,odlucio sam i ja da zapocnem nesto ozbiljnije.Odlucio sam da svoju trenersku karijeru zapocnem unutar Srbije,jer za neki evropski agazman i nemam nekog zadovoljavajuceg iskustva.Dosta sam trazio neki prikladan klub,ali jednostavno nije islo.Mnogim uprava,moja karijera i nije puna znacila,jer ako nemas nekog viseg od sebe da te progura,dzabe ti sve".
Слика
"Trazeci posao,sljakao sam malo u omladinskoj reprezentaciji,trenirao ih malo i spremao za turnire.Sve je to islo super,ali za nesto vise ne.I koroz par dana,sretnem dobrog prijatelja,sa kojim se cesto cujem.Rec je o Rambu Petkovicu.Malo smo se ispricali i dogovorili da se vidimo".Dogovorili smo se,da se nadjemo u nasem kaficu dok smo jos bili omladinci.Bio je to mali,veoma uredjen kafic,sa jednom konobaricom koju je muvalo tada pola Obilica".
"Kasnio sam mnogo zbog guzve,ali sva sreca cekao me je.Kada sam ga video,bio je to stari Petko,sa kojim sam igrao jos kao klinac.Dugo ga nisam video jer je on i dalje igrao fudbal u Brazilu i bio dosta cenjen tamo".
"Gde si Petko druze stari?"

-Pa evo druze,znas i sam,u zurbi sam stalno od kako sam dosao iz Brazila.Kako si ti,sta ima?

"Pa dobro sam,moze bolje,naravno.Nema nista,dosadjujem se,gledam da nadjem nesto ozbiljno da vodim,ali ne ide,slabo je sve to"

-Normalno da uvek moze bolje,ne daj se,dobar si ti.Ma ja sam ti odlucio da se ne vracam vise fudbalu,dosta sam bio u njemu,vreme je malo da odmorim.Vec kad pricas o tome za trenera,imam ja kuma,zna on dosta tih ljudi,pa bi moglo da ti se nadje,neko dobro mesto.Nikad se ne zna.

"Pa sta znam,fudbalom se bavim od malena i ne bih voleo sada da ga batalim,mlad sam jos koliko toliko.Ajde brate moj,vidi to ako bilo sta moze,da me progura.Ne trazim nesto ne realno,ali eto bar nesto za pocetak,pa ce kasnije biti nesto ozbiljnije"

-Ne brini nista druze moj,racunaj do srednjeno.Samo kako stojis sa licencom?Jesi je polagao uopste?

"Imam neki kao amatersku licencu,to jest mogu sa tim da vodim samo amaterske klubove,ali to mene i ne interesuje mnogo.Nije to problem sredice se to u savezu,samo javi kako i sta,pa cu srediti odmah sve"

-Vazi,javljam ti ja to uskoro i drzi se

"Vazi,vidimo se"
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

To Ogi bre, samo pisi :fanman:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Brooka uvod :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ogi ides mackoooo loodilo muozga jelena ruozga prati se prati se :ole:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

To brate! Uvod kida, srecno. :)
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

"Dani su prolazili,a odgovor se cekao.Sve nade su bile polozene u to i sa velikim nestrpljenjem se iscekivalo.Sve sto je vise prolazilo,manje sam se i nadao,jer vremenom gubite zelju.U medjuvremenu se malo radilo,dobio sam nesto ozbiljniji posao.Dobio sam mesto asistena u Cukarickom,sasvim lepo za neki skroman pocetak.Lepa platica,ne radi se mnogo,sta ces bolje?Toliko mi je ovde dobro,da mi nekada dodje momenat da nazovem Ramba i kazem mu da obustavlja sve,ali eto postoji taj tracak nade da ce necega biti.
Bese utorak,pocetak jula.Vracam se umoran posle neke manje turneje u Pragu,sa Cukom.Tamo smo lepo odigrali i samim tim lepo pripremili za Evropu.Da ostavimo to po strani.Dosao sam kuci,porazgovarao sa mojima i seo na kompjuter,kako bih video sta pisu novine o nasem uspehu.Gledajuci,video sam da mi je stigao email od nekog coveka,za kojeg prvi put cujem."
U frci sam nekoj,imam mnogo posla oko transfera za malog Jovica.Samo da ti se javim da ti je sredjen posao trenera.Za par dana ocekuj poziv od Ramba.On ce ti reci kako i sta da uradis,to tada pozdrav i cuvaj mi se.

Sav onako umoran citam i ne verujem.Postoji jedna doza odusevljenja ali i uplasenosti.Ni sam ne znam kako ce sve to ispasti,ali nadam se najboljem.Kako je dan za danom prolazio,razmisljanja su bila sve veca,kakav bi to klub bio?Sve je to prolazilo,kad eto ti zove Rambo."
Halo brate!Rambo je.

Znam covece,imam te u imeniku.

Nadam se da si dobio email od mog kuma,za onaj posao sto smo se dogovorili?

Jeste stigao je,procitao sam i ne znam sta da mislim.

Sto brate moj,neces valjda sad da odustanes?Nemoj to da mi radis,bas sad kad sam ti nasao lepu sljaku i lepu platicu.

Ma necu da odustanem,nego jednostavno razumi me,plasim se malo oko svega toga,ne znam sta ce biti,koji je klub,nista ne znam.

Nista ti ne brini,u glavnom rekao je da je klub iz JSL i da te ocekuje sutra u 12h u onom nasem kaficu.Bicu i ja tamo,sredi se brate pa da proslavimo novi posao.

Daj nemoj da me zezas,kakva JSL,nemam ja iskustva za to,ali dobro doci cu sutra,nadam se da me ne zezas.

Ozbiljno ti kazem JSL,nije neki jak klub,mislim da mozes i da pretpostavis o kom klubu je rec,ali saznaces sve sutra.

Ajde vazi onda,kroz par dana ce mi biti sredjena licenca,javi mu da zna.

Hocu,nemoj da brines,vidimo se.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Kad ce nastavak??
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Tokelara, Bice,kompjuter je bio na servisu.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ajde više, ne mogu da dočekam nastavak :fanman:
Последње учитавање од Tokelara дана 12 Дец 2014, 03:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

:(
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”