City Fans United

Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

City Fans United

Порука од Branko95 »

Vreli letnji dan, kao i svaki drugi tokom leta. Ja u sobi, sam, prozor malo odskrinut, roletna spustena. Odjednom mi prodje kroz glavu jedan klub sa kojim sam igrao FM devetku, slucajnost ili ne bas te sezone klub je zbog teske finansijske situacije ugasen.
Ime: Chester F.C.
Liga: Vanarma Conference (5 liga)
Media prediction: 15
Слика
Chester je osnovan davne 1885 kao Chester F.C. 1983 menja ime u Chester City i to ime nosi do 2010 kad se gasi zbog bankrota.

Godinu dana kasnije navijaci ovog kluba ponovo formiraju klub. Ekspresno ulaze iz osme u petu ligu, gde prosle sezone ispadaju, ali posle samo par dana dobijaju drugu sansu zbog bankrota Hereforda.
Слика
Deva Stadium:
Слика
City Fans United:

Слика

Odlucih da im posaljem mejl, da vidim kako je tamo, jel ima problema. Uz pomoc translejta sam sve lepo napisao o "nasoj ljubavi" i neprespavanim nocima. O pobedi nad Junajtedom i Fergusonom u finalu FA kupa, o izletu u Evropu... Ne ocekujuci bilo kakav odgovor...


Pola sata kasnije, krenem da se izlogujem i vidim jedan mejl, Tony Durkin, ko je sad pa to? Otvorim poruku i ostanem u cudu, neverica:
"Postovani, jako cenimo vasu brigu o klubu i stanju oko njega. Veoma nam je drago da ste sa bas nasim timom igrali tu legendarnu igricu. Moram Vam priznati da je stanje u klubu jako lose. Prosle godine smo se provukli, ove tesko... Nemamo trenera, kako vi stojite sa menadzerstvom? Rado bi Vam ponudili ugovor, naravno ako zelite. Sve u svemu, hvala na brizi, srdacan pozdrav."


Ja u soku :wtf: sta reci coveku, pa ja nemam ni dinara a kamoli da idem u Englesku, zovem prijatelja sve mu pricam. I on u cudu. Najgore od svega nemam od koga da pozajmim. Sta da radim?! Kredit? Stize jos jedan mejl...
"Ako nemas novac, mi cemo ti platiti kartu i smestaj, ne brini."

Bez razmislja saljem potvrdan odgovor.

SAN POSTAJE JAVA!
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Tim koji me je docekao:

Слика


Na pitanje uprave sta da ocekuju govorim sredinu tabele. To je neka nasa realnost. Ali necemo odbiti ni nesto vise. Upoznajem se sa timom, uglavnom mladi igraci plus par iskusnih. Moram priznati da sam se razocarao. Ocekivao sam nesto vise. Tako su mi ostali u secanju, kao premijerligas...

Prelazni rok je poceo katastrofalno, 15ak trazenih igraca preslo je u druge klubove, nase igrace niko nije hteo. Pa mi nemamo tim ni za opstanak.

U medjuvremenu tim je belezio sledece rezultate:

Слика

I dalje nemam vere u tim. Raskidam ugovore sa starijim igracima, neki su otisli a neki ce igrati za rezerve. Okrecem se pozajmicama koje necu platiti ni euro.

Слика

Prvenstvo krece porazom, a zatim krece sjajna serija. Ekipa bez ideje, bukvalno bez fudbala postala je za samo par dana nepogresiva masinerija.

Слика

Taktika, u pocetku sam je privikavao na igrace, ali sam se vratio svojoj omiljenoj:

Слика

Igraci:

Слика

Mogu se pohvaliti da tim ima i jednog reprezentativca, doduse mladog.

Слика

Apsolutno opravdava prezime, nas najbolji igrac:

Слика

Za sada je sjajno pocelo nadam se da ce tako i ostati. Jos dve pobede i izjednacicemo rekord po broju vezanih pobeda.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Posle sjajnih partija, stiglo mi je i jedno lepo iznenadjenje.
Слика

Na ulasku na stadion sacekao me je portir sa nekim paketom. Usao sam u kanceralariju i otvorio:
Слика

Zidni sat,
Последње учитавање од Branko95 дана 07 Дец 2014, 20:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Nasoj seriji iz snova dosao je kraj, steta.
Слика

Pao je rekord :ole: :fanman:
Слика

Tabela:
Слика

Sedim ispijam prvu kafu, i otvoram mejl, vidi jedna poruka. Na srpskom?! O hvala Bogu. Smucio mi se vise engleski, prijatelj mi je salje:

E brte, ovde si na svim sportskim portalima, pisu o tvom uspehu, kazu da te zele neki drugoligasi, jel istina?

Zbunjeno odgovori:
Ma pusti ih, nek pisu. Nemaju sta drugo.


Слика

Da li znate ko je trenutno najuspesniji srpski trener?



Слика

Predstavljamo vam Srbina koji je izludeo Engleze.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Stigla je i 2015 a samim tim i prelazni rok. Tim necu najverovatnije menjati, za sada ide sve odlicno.

Pocela je nova godina. Sjajno smo odigrali prvi deo. Umesto da slavim, ja se brinem za buducnost. Pomalo sam tuzan jer za 6 meseci ostajem bez par sjajnih momaka, jer nemamo para za otkup ugovora. Ko ce resavati utakmice u 90 minutu umesto Alabija? Ko ce biti nepogresiv tandem kao Watkins i Clark? Ko ce zaustavljati protivnicka krila i praviti onakve prodore kao Bevans? Ako Morris ode od koga da ocekujem il gol il asistenciju? Hessenthaler? A on? Ko ce zameniti takvu radilicu kome asistencije nisu nepoznate?

Gomila pitanja...
Bez ijednog odgovora.

Na papiru sve izgleda sjajno tim vec skoro obezbedio promociju, ali ko da igra u visem rangu. Novca nema. Mladih igraca isto nema.

Rezultati:
Слика
Tabela:
Слика
FA Cup:
Слика
FA Trophy:
Слика
Idemo dalje. Ciljevi su ovaj put najvisi, tj. do kraja sezone zadrzati prvo mesto i pokusati osvojiti FA trophy. Takodje treba vec sad pronaci par igraca za sledecu sezonu.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

CHESTER U SKY BET 2!!!!
Слика

Zavrsena je sezona iz snova! Chester je uspeo!

Nakon sjajnog prvog dela usledio je i drugi. Zbog prevelike razlike u drugom delu su razigravani mnogi igraci i taktike. Chester je do kraja sezone drzao veliku prednost i uradio ono sto niko nije ocekivao pre pocetka sezone.


Rezultati:

Слика

Tabela:

Слика

Sjajne igre krunisane su osvajanjem FA Trophy kupa:

Слика

Najbolji igrac:

Слика

Sjajni mladji brat Runija odigrao je sezonu karijere i pokazao delic onoga sta zna i ume njegov stariji brat. Ko zna, mozda nagovori brata da dodje u Chester za par godina. :D


Nego da se mi vratimo u stvarnost, teska sezona je iza nas. Na terenu je to izgledalo lako, ali iza nikako. Budzet nismo imali, broj trenera ogranicen... Cini mi se da je to proslost.

Слика

Budzet je neverovatan, ocekivao sam budzet do 100k ali ovo je preterivanje. A i broj trenera je povecan. :fanman:

Слика

19 mesto mi predvidjaju, prosle su 15 pa ste videli sta se desilo. :ole:
Plej of ako ugrabim ove sezone bicu srecan. :D
Igraci:
Ovo je ono sto je ostalo od prosle sezone. Posto konacno imam dobar budzet, mocicu da dajem free igracima solidne plate da mi ih ne preotmu kao prosle sezone. Opet cu pokusati da dovedem sto vise igraca na pozajmicu. Za razliku od prosle sezone ove sezone imam ogranicenje sto se tice pozamljenih igraca. Na 8.


Слика

Bice ovo jos jedna neprespavna noc u potrazi za igraci koji ce doprineti da ovaj mali klub postane Premijerligas.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Poceo je i prelazni rok, Chesteru je najmanje potrebno 15 igraca. Budzet je odlican. Opet su dovedeni igraci na pozajmnicu.

Transferi:

Слика

Tim:

Слика

Rezultati:

Слика

Lee Desmond je jedini placeni igrac. Ekipa je jako mlada, najstariji igrac ima 25. Tako da ovaj tim moze samo da napreduje. Iz Atletika, L'poola i Betisa su stigla tri mlada igraca.

Potpisan je ugovor sa Arsenalom, ali nijednog igraca nisam uspeo da dovedem.
Слика

Nastavljamo gde smo stali prosle sezone, jurimo visi rang. Nema sumnje ove sezone ce biti mnogo teze.
Последње учитавање од Branko95 дана 13 Дец 2014, 03:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

SKY BET 2
Pocela je sezona sjajno, kao san.

Слика

Medjutim vec od sledeceg kola povratak u realnost.

Слика
Vecina neresenih rezultata dosla je posle naseg vodjstva.

Tabela:
Samo dva boda nas dele od plej-ofa. Kako smo lose igrali, pozicija na tabeli je sjajna.

Слика

Ispali smo u FA kupu.
Слика


Jednostavno nemamo kvalitet.
Videcemo sta ce biti u prelaznom roku. Jedno je sigurno potreban je jedan napadac.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Stigao je i prelazni rok. Iako nisam ocekivao da cu mnogo menjati tim nasi skauti su mi poslali par igraca. Morao sam da zrtvujem dva prvotimca da bih realizovao transfere.
Otisli:
Слика
Dosli:
Слика

Ainsley Maitland-Niles je stigao na pozajmnicu iz Arsenala. Sa Canosom ce se rotirati na desnom krilu.
Matt Fish ce zauzeti poziciju desnog beka.
Thomas Hagelskjaer doveden je zbog prodaje Springthorpea, skauti i legendarni Woodgate tvrde da je vec sad bolji od Springa.
Mikkel Jensen je mladi danac koji ce igrati na poziciji levog krila.
Mads Raben ovaj momak ce biti zaduzen za postizanje golova.
Shaun Barker iskusni fudbaler dolazi da pomogne ovoj mladoj ekipi u defanzivi, trenutno je najbolji igrac tima.
I za kraj stize igrac u kome ce uzivati svaki navijac Chestera. Majstor sa loptom bice glavni kreativac ekipe. Sebastian Lletget je levonogi vezni fudbaler sjajne tehnike.

Dolaskom ovih igraca promenjena je vecina tima, to se i vidi po rezultatima:
Слика

05.02.2016

Zavrsen trening, u kancelariji Dzonatan i ja.
Dzonatan: Sta mislis kako ce zavrsiti ovu sezonu?
Ja: Ne znam, doveli smo prave igrace, plej-of bi mogli da igramo.
Dzonatan: Cenis?
Ja: Siguran sam. Da sam manje siguran, ponudio bih ostavku ako ne uspemo.
Dzonatan: Opet taj prokleti sarkazam...
Ja: Nego sta ti mislis o ovim Dancima sto nam je preporucio
Patrik?
Dzonatan: Napravio je sjajan posao. Sem sto su talentovani ti momci vec sad prave razliku u timu, pogotovo Tomas. Opet smo pogodili sa golmanom.
Ja: Samo kad bi onaj otisao... Zimus nije hteo da mi poveca budzet, jedva sam ga namolio da poveca procenat od prodaje...
Dzonatan: Ne mora da ode, dovoljno je da samo opere kosu.
Ja: hahahaha, idemo kuci da odmorimo, ceka nas duga sezona...
Последње учитавање од Branko95 дана 13 Дец 2014, 06:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

CHESTER I DALJE SANJA!!!
Plavo-beli san se nastavlja, posle promocije iz Vanarame u Sky Bet 2 stigla je promocija u Sky Bet 1. Malo ko je ocekivao da ce tim kome su davali sanse za 19 mesto da udje u visi rang! Posle 9 utakmice bez pobede svi su ih videli u borbi za opstanak, ali ta crna serija samo ih je ojacala. Sa pojacanjima u zimskom prelaznom roku Chester je postao strah i prepet svim cetvoroligasima.

U poslednjem kolu, Tranmere, Chester i Plymouth imaju po 70 bodova. Tranmere najbolja gol razlika. Poslednje kolo, od njih samo Chester pobedjuje i ulazi u visi rang bez plej-ofa.

Слика

Euforija vlada nad stadionom Deva. Navijaci, inace vlasnici kluba, slave novih uspeh njihovih ljubimaca.

27.06.2016
Okupljanje igraca... Dzonatan i ja u kancelariji.

Dzonatan: Velik uspeh za nama, pokidali smo!!
Ja: Jesmo, necu biti skroman, iskidali smo drugi deo. Tek sad predstoji veliki posao...
Dzonatan: Ma idemo u drugu ligu odmah!
Ja: Tesko, prevelika je razlika izmedju 3 i 4 lige, a 4 smo jedva prosli.
Dzonatan: Ma to nije nikakav problem, dovescemo igrace. Kao prosle godine.
Ja: Da, ali sad nemamo finansije da dovedemo igrace. Igrajmo sa ovim igracima, valjda mogu da opstanu. Sledece godine napadamo 2 ligu. Otisao sam.
Budzet:
Слика
Budzet skroman, ne verujem da ce biti nekog preteranog trosenja.
Predvidjanje medija:
Слика
Predvidjaju nam poslednje mesto. U prve dve sezone se pokazalo da nije merodavno.
Igraci
Thomas Hagelskjaer sjajni danski golman mnogo puta nas je izvukao tokom sezone.

Matt Fish desni bek je u potpunosti opravdao epitet pojacanja. Najbolje ocenjen igrac.

Lee Desmond solidna sezona za ovog mladog stopera.

Shaun Barker njegov dolazak automatski je znacio borba za vrh. Neprogresivo je igrao, ukrotio je sve protivnicke napadace.

Ibou Touray nije ponovio proslosezonske partije, ali i dalje je jedan od najstandardnijih.

Ramon klasicna spanska skola, pas i samo pas, zbog raznih povreda propustio 20-ak utakmica.

Sebastian Lletget igrac o kome se najvise pricalo nista nije pokazao, ni zrno lucidnosti koju poseduje, samo 10 zutih kartona.

Ainsley Maitland-Niles mlada nada Arsenala pokazala se kao pun pogodak u drugom delu za Chester.

John Rooney Vejnov mladji brat drugu sezonu zaredom najbolji je igrac ekipe.

Mikkel Jensen ovaj momak je bio pravi vodja iz senke u drugom delu.

Mads Raben uradio je sve zbog cega je doveden, dosta utakmica resio je svojim golovima.

Matty Brown igrao samo kad se neko povredi.

Calum Birney isto igrao samo kad se neko povredi.

John Kavanagh prvi deo bio prvotimac, posle rezerva. Moze i po levoj strani da igra, zbog toga je nakupio velik broj utakmica.

Kingsley James tipican ostrvski vezni, odigrao onoliko koliko se od njega i ocekivalo.

Mark Doninger solidna sezona za jednog od najstarijih u timu.

Shane Byrne univerzalac, igrao je bukvalno sve.

Sergi Canos start sezone najbolji igrac, i golovi i asistencije deli... Posle se izgubio.

Ashley Fletcher stigao kao prvi spic, nije se pokazao. Nije on kriv, ne uklapa se u formaciju.

Shaun Jeffers sjajno iskoristio sansu zbog lose forme Flecera, posle i on nestao.
Последње учитавање од Branko95 дана 13 Дец 2014, 16:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

City Fans United

Порука од Branko95 »

A sad povratak u realnost... Trazim napadaca za trecu ligu i zvoni alarm. Budim se. Gledam gde sam... Kod kuce u krevetu sam, zar nisam bio u Engleskoj? :wtf: Sta se desilo? :wtf: Skacem za komp, gledam datum jos 2014 :wtf: Otvoren gmail... I tamo moja poruka njima, poslata pre 15 sati. Jos nisu odgovorili... Hvatam se za telefon da okrenem Dzonatana, nema njegovog broja u imeniku. Sve sok do soka. :wtf: Malo po malo kapiram sta se desava... Sve je bio san, i Cester i Runi i Dzonatan i SVEEE! :rulet:


Doruckujem, pa cu na tusiranje. Jos nema poruke... Pomislih u sebi mamu im nece ni da odgovore dabogda se opet raspali...

USKORO NASTAVAK
Последње учитавање од Branko95 дана 01 Јан 2015, 15:53, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”