Forum-Komentari?

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mladjo, nadam se da cemo uskoro preci na VB forum nakon praznika. Mozda i nakon poslednjeg peca kad bude zatisije pa da se najmanje oseti prelazak. Na ovom forumu slaba vajda da je moguca nadogradnja modova te tesko da mozemo da ubacimo to sada.

Ovo ostalo sto si napisao valjda vise nije aktuelno da bi i dalje polemisali oko bilo cega. Necu probleme na forumu niti jedne vrste. Da molim, da kaznjavam, da radim sta god da bi se ludost dokazivanja ko je u pravu a ko nije zaustavila. Sta smo dobili iz cele diskusije i ti i Sloba i ja...nista apsolutno. Idu praznici, ostavicemo sve lose za neki drugi put pa ako bude bilo potrebe diskutovacemo o tome ponovo. Nadam se da je ok predlog?
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

krece zagovnavanje :ole:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Mozda malo nepromisljeno napisano, ali sve sto znam sa 28+ godina da nisu osnovali porodicu su ili osobe koje imaju macke i pse ili osobe koje zavrsavaju fakultete i nece nikakvu obavezu.

Evo moj prvi komsija ovde, covek zavrsio tri fakulteta, al dzaba..Covek pregorio..Popije 150 kafa na dan i trese se, hoda po ulici i kupi smece i nosi u stan, kaze trebace.

U zgradi zive jos dve babe sa mackama, koje mrze decu i nisu htele da se udaju. Takodje, tu je i jedan deda, al za njega mislimo da je derper.

Samo nemojte da mi kazete da necete da se zenite jer nemate uslove da hranite porodicu. Ko hoce da radi, taj moze i da zaradi. Svi beze sa sela, a tu najvece pare leze, al tu treba raditi..U gradu se bira posao, nece niko da bude konobar, gradjevinar...svi beze od posla.

Evo primer, imam rodjaka 28 godina, kaze ne moze da osnuje porodicu jer u propaloj drzavi nema posla. Ja mu nadjem posao ovde, on prvo pita a kakav? Ja kazem postavljanje prozora, dnevnica 150chf, spavas kod mene, nosis hranu od mene, znaci ostaje ti to cisto, kad on meni kaze ma joj rodjak necu, nemam racun da radim to a i tesko je!?

Ja od svoje 18 godine do 24 sam radio dole, sa mozda 8 meseci bez rada. Bitna je samo volja.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

A pa ti ne zivis u Srbiji? Ok, sve je jasnije...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ništa to ne mora da znači, ja sad studiram ali svakako nemam namjeru da se ženim čim završim fax :D Da završim sa studiranjem do negdje 26., pa onda uživam u životu za sebe malo tamo do 30. i onda ok, nigdje nije preša :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Kakav debil ovaj Danijel, al dobro retko ko nije sa tim imenom
Последње учитавање од TheBlues дана 31 Дец 2014, 17:22, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Porodica se ne planira, porodica se desi, bar je to moje misljenje. Inace Danijele, niko nije ovde posao spominjao i to oko posla si u pravu, ima cak i izreka " za budalu uvek posla ima" , nego, ja sam se ozenio u 21. sad imam 29. nemam dece ali imam 6 macaka trenutno, imao sam ih i vise. Mislis li stvarno da nemam dece zbog macaka ili zato sto npr. ne mogu zdravstveno da ih imam?
"I sut u dupe je korak napred"
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Markus_Wolf пише:Porodica se ne planira, porodica se desi, bar je to moje misljenje. Inace Danijele, niko nije ovde posao spominjao i to oko posla si u pravu, ima cak i izreka " za budalu uvek posla ima" , nego, ja sam se ozenio u 21. sad imam 29. nemam dece ali imam 6 macaka trenutno, imao sam ih i vise. Mislis li stvarno da nemam dece zbog macaka ili zato sto npr. ne mogu zdravstveno da ih imam?
Ne brkaj babe i zabe. Svako zeli decu, jer nema nista cistije i vece od ljubavi prema njima. Ja imam dva sina za sada i planiram jos dvoje dece, a tebi zelim da imas duplo toliko.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 31 Дец 2014, 17:58, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Pih, samo banovan post, ja gadjo akaunt.... praznicna atmosfera :cheers:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Kad malo bolje pogledam ovaj topik je anarhija... boles
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

hehe, jebi ga u dupe sto bi moja pokojna baba rekla... ti si taj koji brka, ali nek si ti ziv i zdrav pa i svi mi ostali... SRECNA TI NOVA GODINA majstore! :cheers:
"I sut u dupe je korak napred"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

hostile_bg пише:A pa ti ne zivis u Srbiji? Ok, sve je jasnije...
Svako ko je i malo normalan u glavi i ima mogućnosti da ide van države treba da ide... ovde i nema tolike budućnosti osim ako nisi paćenik od nadanja /uporan si jako/ ili imaš debele veze. Ali svako ima svoje želje tako da je to sve od čoveka do čoveka.

Srećna vam Nova Godina svima i sve najbolje! Da bude manje žalbi sledeće godine. Stvarno to ni Aca, ni Mare ni ja nismo zaslužili. Kao ni neko drugi. Trudimo se maksimalno da budemo korektni prema svima. :) :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Osvezite Portal malo.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Čekamo prelazak na VB pa smo zato i zapostavili malo taj deo ali u pravu si, biće :yesko:
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

hoće li biti ikad recent topics na ovome forumu? dobar je forum i sve ,ali to mi fali jako tu :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mislim da Zak to ne može na ovoj skripti foruma. :) SMF je najbolji za to a ima ga i VBulletin i IP Board.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/search.htm/latest?hours=24

Imaš ovako, poruke u poslednjih 24h, počevši od najsvežije, ja sam ovaj link bukmarkovao i tako ulazim na forum.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

pa prebacite se na smf verziju vjerujte to je 20 min posla :D
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Планира се прелазак на vB, тако да нећемо прелазити на SMF. :cheers:
ZakNik
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 26 Феб 2013, 14:30
Место: Dugo Selo
Status: Није на вези

Порука од ZakNik »

kako promijeniti avatar ovdje? Trebate to malo poboljšat :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”