(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Taktika koju koristiš, ukoliko nema nekih radikalnih izmena, je previše ofanzivna za igranje na strani sa jačim protivnikom. Trebalo bi da razmisliš o nešto defanzivnijem pristupu u takvim mečevima, ne samo u pogledu mentaliteta, već i same formacije i instrukcija. Ako ti je potrebna konkretnija pomoć pri tome, u taktičkom delu foruma ćeš naći štošta korisno.
Robben
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 30 Дец 2014, 18:13
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Robben »

Vladar пише:Taktika koju koristiš, ukoliko nema nekih radikalnih izmena, je previše ofanzivna za igranje na strani sa jačim protivnikom. Trebalo bi da razmisliš o nešto defanzivnijem pristupu u takvim mečevima, ne samo u pogledu mentaliteta, već i same formacije i instrukcija. Ako ti je potrebna konkretnija pomoć pri tome, u taktičkom delu foruma ćeš naći štošta korisno.
Hvala, probati cu.
Jos nesto sto me izuzetno zivcira, (gotovo) svaka ekipa protiv mene iz 2 (nekad iz jednog) udarca u okvir na gol zabije barem jedan gol???

Prvo sam mislio da je problem u golmanu pa sam prodao ter Stegena, medutim to se dogada i s De Geom. U cemu je tu fora, jednostavno mi nije jasno...

I nijedan golman mi u 4 sezone nije imao u konačnici veću ocijenu od 7.00...
Последње учитавање од Robben дана 30 Дец 2014, 19:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ja ne bih krivio golmana u takvim situacijama, pre odbranu, ili igru. Bilo je priče o tome, dešavaju se i drugima slične stvari.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Kako li je uopšte uspeo sve te igrače da dovede!? :D
Robben
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 30 Дец 2014, 18:13
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Robben »

parnivaljak пише:Kako li je uopšte uspeo sve te igrače da dovede!? :D
De Gea, Courtois, braća Hazard, Zaza, Traore na free.
Ramsey - 30 miliona, Shaw - 40, Jones - 20, Chambers - 30, Stones - 20, Bernardi - 40.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Alal ti vera. Azar na free je transfer veka.
Robben
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 30 Дец 2014, 18:13
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Robben »

parnivaljak пише:Alal ti vera. Azar na free je transfer veka.
I ja kazem, jos sam mu ponudio mizernu placu jer tada sam bio los sa financijama. Nekih 140.000 p/w i prihvatio je :D
Корисников грб
serdar vlado
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 14 Феб 2014, 00:21
Место: Nikšić
Status: Није на вези

Порука од serdar vlado »

Kakva je razlika izmedju "Large" i "Small" kod "Database size", sem sto imam na brzinu koju zvijezdicu vise, ocu reci da li je toliko znacajna u smislu broja ucitanih igraca?
Последње учитавање од serdar vlado дана 03 Јан 2015, 22:30, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Прилично је значајна, посебно ако ћеш играти са неким мањим клубом. А и лепше је кад уђеш у неки клуб и постоје играчи, а не да учиташ нпр. Италијане и немаш 3 играча из Звезде. Батали те звездице, то је обична глупост, може да се игра нормално и са пола звездице :)
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Small size samo za testiranje. Za igranje, Large size i naviše, i to više liga... :)
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1156
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 58 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Imas i dodatak za huge bazu da skines ovde na sajtu, ako ne ukljucujes jos liga pored one koju igras.
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Moracu da reinstaliram windows,upao mi je neki smrdljivi virus, sta god otvorim na netu, samo sibaju reklame neke jebene, pokusavao je drug da ga obrise, ukloni ali dzaba, mora reinstal.. Interesuje me sta da radim sa steamom, jel postoji neki folder koji mogu prebaciti na D disk, da bi mi ostao na kompu i da ne moram posle skidati i steam i managera ponovo, i jos ako to nije problem, tj ako budem morao da brisem pa ubacujem ponovo steam, jel nece biti problem kada ponovo budem ubacivao kod za managera i slicno ? :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

urosija, pokupio si neki malware, skini sa ovog sajta antimalware

Код: Изаберите све

https://www.malwarebytes.org/
i očisti to, trebalo bi da reši problem. Ako nekim čudom ne uspe, kodove za sve igre koje imaš ne moraš da kucaš, niti možeš, samo se uloguješ na svoj steam nalog i instaliraš igru. Kad jednom zakaćiš igru na svoj steam nalog potrošio si kod, ali ti igra ostaje večnu uz taj nalog. Možeš da izvučeš folder gde ti fm, ali ne bih ti to preporučio, pitanje je kako će raditi, postoji šansa da se nešto pojebe i onda da ti krešuje češće. Probaj prvo ovaj antimalware, meni je pomogao, pa ako ti ne ide, reinstaliraj win.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Detected Objects 500+ :D jel da sve to brisem, mislis da ga moze spasiti, koliko si ti imao ? :xD:
Последње учитавање од urosija дана 06 Јан 2015, 11:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sve što ti taj program nadje obriši, pa ga onda pusti ponovo neka pregleda. Nemam pojma koliko sam ja imao, ali sam obrisao sve i nisam morao da reinstaliram sistem.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Hvala druze, pobrisao je, sad cu pratiti narednih par dana pa cu videti jel ne mora obaranje sistema ;) Veliko hvala :cheers:
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Malwarebytes je najbolji za te stvari
"I sut u dupe je korak napred"
vladimir88
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 30 Окт 2010, 18:03
Место: Ivanjica-Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од vladimir88 »

Da li se nekome desavalo da nece da mu ucita SAVE. Sinoc sam lepo izasao iz igre i snimio i sada kada sam usao na pocetni screen nema mi nista u Load las game, a kada odem na Load game i kliknem na svoj SAVE fajl izbaci mi The save game could not be loaded. Pomagajte...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Save Game is Corrupted or no longer Loads

First go into your 'My Documents', within there should be a Sports Interactive Folder. Go into the Football Manager 2015 folder.

Go into 'games' and right click on your save which no longer loads. In the menu that opens is an option called 'Restore Previous Versions', click that and see if it works. It'll first scan for a previous version then potentially give you the option to 'Restore'.

To make sure you don't have an issue like this again, we'd also recommend going into your in-game preferences when you load up FM and turn on 'New File for Every Save' option under the auto saves. We'd also suggest turning it on onto weekly or fortnightly so you always have a recent back up.

Код: Изаберите све

https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/articles/201706691-Troubleshoot-In-Game-Issues#corrupt-save
vladimir88
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 30 Окт 2010, 18:03
Место: Ivanjica-Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од vladimir88 »

Gagi пише:Save Game is Corrupted or no longer Loads

First go into your 'My Documents', within there should be a Sports Interactive Folder. Go into the Football Manager 2015 folder.

Go into 'games' and right click on your save which no longer loads. In the menu that opens is an option called 'Restore Previous Versions', click that and see if it works. It'll first scan for a previous version then potentially give you the option to 'Restore'.

To make sure you don't have an issue like this again, we'd also recommend going into your in-game preferences when you load up FM and turn on 'New File for Every Save' option under the auto saves. We'd also suggest turning it on onto weekly or fortnightly so you always have a recent back up.

Код: Изаберите све

https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/articles/201706691-Troubleshoot-In-Game-Issues#corrupt-save
Mozes li malo na srpskom da mi pojasnis da nesjebem dibidus nesto... Izvini
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”