(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

38 utakmica. samo 3 poraza... i 3. mesto. Još jedna vrhunska sezona bez trofeja.

Слика

U poslednjem kolu sam igrao za titulu protiv Liverpula na Enfildu. 2-2 HT, 3-2 na kraju za crvene.

U LŠ prošao kao prvi u grupi ispred Benfike, Ajaksa i Dortmunda. U osmini izbacio favorizovani PSŽ, ali me je u četvrtfinalu razvalio Arsenal...

Što se tiče kupova, stara priča...

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 24 Дец 2014, 22:43, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

луди пише:Dakle, sprdam se sa Roteramom.

Image

Mogla je prva sezona i bolje da prodje, ali eto, sticajem okolnosti nije.

Image

Image


Ovo su transferi iz prve i druge sezone. Manje više svi ljudi koji su dolazili i odlazili su nebitni. Da se primetiti da je 90% igrača koje sam doveo engleske nacionalnosti. Ovi koji nisu su dovedeni iz neke prethodnje ljubavi prema njima, ili zbog tutorovanja trojice najbitnijih ljudi na ovom sejvu.

Image

Image

Medju dva najomiljenija igrača na FM-u. Nadmašio je Ahmeda Sokunu i Vladu Jurčenka sa fm12. Čovek je jebeni bog.

E a sad da vam predstavim novog omiljenog igrača.

Image

Ovakav je bio kad je došao na početku prošle sezone. Doveden je jer mi je skaut rekao da lik ima 4* potencijal. Reko aj da mu poverujem, kad sam video u šta sam se uvalio, reko da idem na sve ili ništa. Prva postava za ovog bogalja.

Image

Da je napredovao, napredovao je, ali nije ni približno onome što sam mislio da će napredovati. Međutim, ono što zadivljuje jeste njegova igra.

Image

Ima tu još par interesantnih persona, ali o njma ću pričati ako uspem da uradim sa njima ono što planiram.
hahahahaha...nisam se odavno ovako isplakao :zelenko:
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Zavrsena druga sezona sa Laziom. Losiji plasman u ligi nego prosle sezone, ali daleko bolja sezona generalno.

Trece mesto u Serie A

Слика

Budjavi Napoli koristi svaku j*benu sansu protiv mene.

Слика

Слика

Slabiji start u sezoni (9 utakmica bez pobede u svim takmicenjima), a onda odlican nastavak i mesovita zavrsnica su nas kostale boljeg plasmana i prolaska u Knock-out fazu LS, ali se ispostavilo da je to bilo i vise nego dobro, jer smo osvojili LE.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Transferi
Слика

Na leto dolaze
Слика
Слика

Finansije su ispeglane

Слика

Ovo je buduci prvi izbor na golu

Слика

A ova cetvorica su poneli sezonu na plecima :boxer:

Слика
Слика
Слика
Слика

...mada su veliki doprinos imali Parolo, Biglia, Ledesma(sa kojim nije produzen ugovor) i centralni bekovi de Vrij i van Dijk.

Слика


Ovakav uspeh me je malo smorio, moram da priznam. Videcu da li imam volje da nastavim.

:cheers:
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Evo i ja sam krenuo sa mojim omiljenim stranim klubom.

Na pocetku prve sezone sam doveo Lucasa Romera, Gil Romera, Jesusa Valleja, Bonazzoli, Peruzzi, Krejc, Pavelka, Hanousek i u januaru Murru.
Otisli su Senad Lulic u Totem za 15,5m u kesu 5m posle 10 za repku i jos 5 posle 30 za klub, zatim, Kavanda 2,4 Torino, Bilja 8,5 Porto, Pereinho 2,8 Atalanta, Muriga 4,1 Atletiko, Ederson 3,6 u Brazil.

Слика

U ligi sam odigrao i vise od ocekivano, ali mocni Juve mi je izmaka ( Bilo i za ocekivati)

Слика

Na kraju sezone su prodati Lucas Romero za 60m, Candreva za 45m i Djordjevica za 4m, a dosli su Pereyra na Free, Balanta, zatim dva Zivkovica. Spiceve sam trazio koje kakve zbog prodaje Djordjevica i pustanje Klosea na free, ali sam se odlucio za Zivkovica i Perea iz svog pogona koji je pokazao da je dobar.

Слика



P.S. Imam 100m u kasi i ne znam sta da radim sa njima :)
Последње учитавање од lachbata дана 25 Дец 2014, 15:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Imas 5M na startu sezone i 30% od transfera za budzet, dobio si ukupno 39M, a potrosio 37M samo na otkup (ne racunajuci isplatu agentima i samim igracima)? + si uspeo da uvaljas Lulica za 15M? :wtf:

<--- Pogledati sliku levo.
Последње учитавање од The Rock дана 26 Дец 2014, 00:23, учитано 1 пут укупно.
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Imam vise od 5m na startu, Lulica sam prodao za 15,75 + 5m od repke + 5m od utakmica u klubu, mogao si i ti da si ga odmah prodavao :)
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Završio drugu sezonu sa Spartakom. A ovo što se desilo na kraju prvenstva je neverovatno, celu drugu polusezonu mi Zenit beži 2 boda, ređamo pobede i oni i ja i dešava se sledeće. Oni konačno na dva kola do kraja kiksnu, pobedom sam prvi ali ne. Igrica je jebeno odlučila da ne osvojim titulu iako sam sve do sada dobijao sa po 3,4 gola razlike, idem u goste moćnom Amkaru koji je 13 na tabeli i igram nerešeno 0:0. Sledeće kolo Zenit dobija 4:0 a ja opet igram 0:0. Za cele dve sezone nisam odigrao nerešeno bez golova a sad zadnja dva kola tako igram. Pa J***m ti takvu igricu.

Слика

Слика

Слика

Barbosa je objasnio.

Слика

A njega sam doveo da bude u rotaciji ali posle povrede Narsinga zauzeo je mesto u prvih 11 i tako je bilo do kraja.

Слика

Za sada najbolji klinac kojeg imam, na pozajmicu ne mogu da ga dam jer treba da ima 18 godina tako da će biti pri prvom timu sledeće sezone.
Слика

Košice sa moja 4 pojačanja odlično igrale, tako da sledeće sezone imam pozajmice i u Ligi Evrope.
Слика

Слика

Nagrade:
Tim godine
Слика

Слика


Слика

Najzvučnije pojačanje koje dolazi je Matić ali o tome ću pisati posle prelaznog roka.
Последње учитавање од Dule93 дана 26 Дец 2014, 09:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Kako si samo uspeo da izvedes da na dve utakmice ne bude uopste golova? :zelenko:

A gle ga Fedorov sto sa 16 godina fura bradicu :xD:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Imam malo vremena da se sprdam preko praznika. Krenuo sam sa Žilinom i Dolinom, ni jedan mi ne ide nešto, pa sam rešio da se pošteno sprdam. Uzeo sam ekipu MB(Pivo) iz treće lige Farskih ostrva. Realno je tuga, ali šta da se radi. Amaterski klub, takvi i ugovori a igrači još gori. No završio sam prvu sezonu koja je izgledala ovako.

Pošto smo amaterski klub, doveli smo igrači bez obeštećenja i bez ugovora:

Слика

Bilo je nekih kvalitetnih igrača, ali ništa posebno.

Liga ima samo 18 kola, što je i razlog zašto sam je izabrao. Evo i kako smo ih odigrali:

Слика

Solidna sezona, iako borba za titulu nije bila laka:

Слика

Celu sezonu su bili prvi, jedino sam ih ja uspeo pobediti. Kiksnuli su valjda u predzadnjem kolu ili tako nešto, do tad su imali samo 2 poraza od mene. Ujedno smo i oborili rekord po broju osvojenih bodova, pre toga je iznosio 45 bodova.

Kao ekipa smo bili dosta dominantni:

Слика

Mediji su nam predviđali 9. mesto, ipak smo pokazali koliko umemo.

Statistika igrača takođe odlična:

Слика

Nadam se da imamo kvalitet za dobre igre i sledeće sezone.

Evo i cele ekipe:

Слика

Zaista odlična sezona celog tima.

U kupu slabo:

Слика

Mada se više nije od nas ni čekalo. Ispali smo od ekipe koja igra u prvoj ligi i to u produžecima a imali smo igrača manje od 3. minuta. Da se to nije desilo, mogli možda i proći dalje.

Evo i mog profila:

Слика

Krenuo bez licence i reputacije, do sada imam prvu licencu i studiram da dobiem drugu. Nadam se da će i to brzo.

U međuvremenu je krenula i nova sezona i odmah lepa vest:

Слика

Uz to smo dobili i predlog za budžet:

Слика

Izabrao sam najlakšu opciju, jer iako mislim da možemo da iznenadimo, ne bih bez potrebe uzimao više para uz veći pritisak, jer ne verujem da možemo dovesti mnogo kvalitetnije igrače od onih koje imamo.

Videćemo šta možemo sledeće sezone. Uglavnom, javljam vam kako ide.
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

lachbata пише:Imam vise od 5m na startu
Meni su davali najvise 6.25M i to za Title challenge. :ass:

Svaka tebi cast za poslovanje. :cheers:

P.S. Trosi te pare sto pre, da ih ne dajes dzabe na porez. Ja sam na 54M u plusu morao da platim 18M poreza.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Neće da može :boxer:

Слика
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Once you go Leeds, you ain't going back!
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Završio i 3. sezonu sa Roteramom.

Слика

La gano.

Uzevši u obzir da se prošla sezona završila ovako, ovo je vrhunski uspeh. Prošle sezone mi predviđali 24. mesto, ove godine 15. Oba puta se popišao po kladioničarima.

Слика

Da nije bilo ovog čoveka, teško da bi i prišli ovom uspehu. Dete Roterama jebe.

Слика

Dakle moj omiljeni igrač je iz godine u godinu sve bolji i bolji, videćemo se kako će se pokazati u PL.

Слика

Verovatno sam zaboravio da napomenem da pravim ol ingliš ekipu. Bartli i Džouns su došli kod mene kao stranci, a Pol Grin je kapiten, i ujedno najbolji igrač kroz ove 3 sezone. Zadržaću ga kao jedinog stranca sledeće godine.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

луди brate, kad ces da ucitas avganistansku ligu? :xD:
Sé un hombre
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Koja prevara od igraca taj Radley jel mu dajes doping ?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Nema prevare, covek ubija mnogo.
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

Gotova jos jedna sezona sa BR.
Ovog puta prvo mesto izmaklo za malo, bili smo prvi veci deo prvenstva, ali promocija je izborena sto je i najvaznije. A bilo je jako zajebano na kraju.. Povredili su se glavni igraci u odbrani, vezali smo 5 tekmi bez pobede, sjebo se moral i sve sto ide uz to... ali smo uspeli da se dignemo i da zavrsimo prvenstvo na pravi nacin.

Слика

ubedljivo najzasluzniji igrac za ovaj uspeh. konstantan tokom cele sezone.

Слика

Ekipa se na pocetku sezone dosta promenila, ali je kostur neki ostao od prosle sezone, sto je bilo jako vazno, i zato smo od pocetka bili u vrhu tabele.

Слика

Finansije posle druge sezone solidne, kapiram da ce biti jos bolje sada kada budemo igrali ligu 1.

Слика

to bi bilo to, do sledeceg javljanja. :fanman:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

promašio temu, slavio se 1. trofej :xD:

Слика
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Слика

Poceo sam novi save. Krenuo sam od 31. Januara da bi bilo malo zanimljivije. Prvi put ovo radim u zivotu.

Слика

Ovo je tabela.

Ocekivanja su da udjem u LE, polufinale FA, u COC su ispali, LS cetvrtfinale.

Pocinjemo. :)
Последње учитавање од WOXER дана 28 Дец 2014, 19:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Al' si ti napucao sebi ocene kad su te odmah primili u Liverpool, jujujujuju...
Sé un hombre
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”