Ja stvaram istoriju ovog kluba !

Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Ja stvaram istoriju ovog kluba !

Порука од KosWonderkid#11 »

:poz: svima , opet ja . Nisam odavno ,a trenutno mi je dosadno samo piciti menadzera pa da malo pisem jer imam nekako vece uzivanje u igri.Odlucio sam se za klub iz Njemacke 2 lige , RB Leipzig ,skoro stvoren klub sa prejakim finansijama i dobrom mladom skolom.Eto neka ovog prvog posta rezervisan kada zavrsim sezonu stavljacu uspjeh ( tacnije u FMu Competitions ) samo okacim ovde i to je to :D :cheers: :fanman:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Слика
Слика
Pa da krenemo.Prvi klub u mojoj menadzerskoj karijeri bice RB Leipzig.Dakle cilj je jednostavan ,za nekoliko sezona parirati Bajernu i Borusiji.Ove sezone ocekivanja su bila znatno manja od strane uprave ,pa i nisam morao izboriti plasman u BL , i ako je tim jako dobar.Naravno prvo sam upoznao clanove staffa ,pa onda odrzao timski sastanak za upoznavanje.Bilo je dosta mladih igraca sa po kojim iskusnim igracem.Na prvim treninzima vidilo se da neki imaju dosta potencijala pa me buducnost nije zabrinjavala, a isto tako i sjajne finansije su prednosti ovog kluba.Naravno u prvoj sezoni nisam odmah dobio nesto veci budzet ,ali oko 4 miliona engleskih funti bilo mi je dovoljno za dovesti neke talentovane mlade igrace sirom sveta ,ali i za neke iskusne koji su trenutno bili iz kluba.Dakle transferi za prvu sezonu izgledali su ovako:
Слика
Tim je bio poslozen fino i bili smo spremni za pocetak sezone.Pocetak je bio vise nego odlican ,ali Furth i Fortuna su bili uvijek tu uz nas i tek 2 kola pred kraj smo uzeli titulu.
Dakle odmah sam uzeo trofej u prvoj sezoni u Bundesligi zweite sa Leipzigom.Pored nas Furth je otisao u Bundesligu ,a Fortuna je kao bolja u plejofu iz dvomeca sa bundesligasem izborila plasman u najjace takmicenje u Njemackoj.
Слика
Uprava i navijaci su bili prezadovoljni.I ako niko nije ocekivao promociju ove sezone , moji momci i ja smo uspjeli cak i osvojiti ligu.Veoma sam zadovoljan bio ekipom i ako smo imali u jednom trenutnku dosta problema s povredama.Da ne duljim dalje ide jos nekoliko slika za prvu sezonu,ali najprije malo o DFB Pokalu.U prvom kolu nadigrali smo u svakom segmentu igre bundesligasa ekipu Kolna i zasulzeno prosli dalje sa 3-0.U sledecem kolu docekala nas je znatno jaca ekipa ,no ipak u trenutku kada smo bili dosta oslabljeni igrali smo sa njima i nismo mogli vise.
| Squad ( Players Average and stats ) | Fans player of the year | Leipzig players in Elf des Jahres |

| Finances at the end of season | Commercial Summary |
Слика
Za kraj evo kako smo prosli u prethodnoj sezoni.Sada idemo izboriti opstanak u Bundesligi ,a nadam se i znatno visem transfer budzetu jer je ovo tim sa jakim finansijama.Pozdrav do sledeceg pisanja :poz:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Idemo u novu sezonu ,u nove izazove.Po prvi put u istoriji kluba ( hah ne bas dugoj istoriji ,ali eto ) igrace se Bundesliga.Naravno najmanji cilj je opstati medju najvecim klubovima u Njemackoj i takmiciti se i naredne sezone u ligi.Pa da krenemo ,najprije predstavljanje ekipe za narednu sezonu,transferi i rezultati.
Jako mlada ekipa ,najmladja u Bundesligi po prosjeku godina.Sta reci nego bice tesko izboriti opstanak ,ali mi i idemo na EL ! (zamaloo )

Imali smo jako tezak raspored prva 4 kola , izvukli jedva bod protiv Kolna ,zatim me Dzeko unistio pa jedva bod protiv Salkea ,a onda senzacija prva pobeda ikada u Bundesligi i to protiv najmocnije ekipe u Evropi,Bajern Minhena!To je nagovjestaj sjajne sezone koja je pred nama ,na momente smo igrali dobro na momente lose ,a nekada i izostanak kljucnih igraca nas je dodatno 'povredjivao'.Na kraju u zadnjem kolu imali smo stvar u svojim rukama , ukoliko bi dobili igrali bi Evropu ,ali posto nismo HSV je bod iznad nas i obezbjedio je LE.
U DFB Pokalu u prvom kolu sam izveo najmladje ,poput Odegaarda koji je sa svega 16 godina postao najmladji ikad u kupu u klubu i postigao gol ,vise o tome bice posle na slici.Dakle u prvom kolu najveca pobeda od cak 8-0 ,ali vec u drugom dosta ne srece protiv Herthe i tu je bio nas kraj.
Najbolje ocijenjen igrac , moj buduci kapiten i zid u odbrani Uros Spajic!Sjajno je radio svoj posao u odbrani i upotpunosti isplatio svaki ulozenu funtu u njega.Navijaci su ipak izglasali za Dominika Kaisera, no svakako je odigrao sjajnu sezonu .Vec drugi put za redom je najbolji igrac po izboru navijaca ,ali moram priznati i jeste nas on odveo dovde,jedan od najzasluznijih.Krama je podbacio u ovoj sezoni ,ali svakako je dobro odigrao.

Sada malo zanimljivosti iz ove sezone.Bio sam najtrazeniji trener u Evropi.Pored svakakvih ponuda od reprezentacija do klubova poput Arsenala ,cekao sam Dicka da se penzionise pred Euro i upravo je to i uradio , preuzeo sam Srbiju pred Euro 2016 ,na kojem cemo naravno igrati.Osim toga ima jos dosta svakakvih slika i zanimljivosti pa pogledajte .



Some offers for me | Best two offers ,but i reject the offers. | Martin Odegaard ,the future of football.

I za kraj naravno Competitions , falilo nam je srece da igramo i Evropu narednu sezonu ,ali nadamo se da cemo sledece i igrati.Pozz do sledeceg pisanja ( To ce biti Euro 2016 ) :poz:
Слика
:cheers: :cheers: :cheers:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

svaka cast veoma dobro samo napred sledeca sezona mora evropa bilo koja :winner:

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Odlican izbor tima, ja zavrsavam trecu sezonu sa njima, i mogu ti reci da uzivam. Nakon relativno lake promocije, debitantska sezona u BL nije mogla biti bolja - 7. mjesto :fanman: Ove sezone cu zavrsiti isto tako solidno mid-table, ali posto je uprava jako velikodusna pojacavamo se svake godine sve bolje, tako da mislim da kontinentalni fudbal nije daleko u mom slucaju. Prica je odlicna, nadam se cestim updateima! :ole:
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Hvala svima ,sada ide updejt sa repkom i jedan nevjerovatan uspjeh u Francuskoj :ole: :xD:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Konacno , dosao je i taj dan da nasa Srbija ponovo zaigra na nekom velikom takmicenju.Posle preuzimanja reprezentacije od Dicka , vodio sam ekipu kroz nekoliko prijateljskih meceva i nismo nesto obecavali ,a sada ne znam odakle da pocnem sa hvaljenjem ovih momaka.Najprije cu poceti sa 23 heroja koja su pozvana na prvenstvo u Francuskoj.Treba istaci da nisam mogao racunati na Kolarova i Tadica zbog povreda ,ali uostalom to je to.
U grupu smo upali sa domacinima i jednim nasim komsijama ,ni manje ni vise nego Hrvatskom.Vec na otvaranju Eura igrali smo upravo protiv njih , Spajic protiv Kramarica , Modric protiv Matica.Uspeli smo na kraju golom Mitrovica slaviti i vec na startu Eura obezbjediti 3 boda ,odmah se lakse disalo.Zatim sledi duel sa mozda najlaksom ekipom u grupi ,no na ovakvim takmicenjima niko se ne potjcjenuje pa smo sa Izraelom odigrali mrsavih 1-1.I u trecoj utakmici mislio sam da idemo kuci ,ali smo upotpunosti nadigrali Francuze i slavili zasluzeno i to je bio nagovestaj velike senzacije u Francuskoj.U drugoj fazi takmicenja dolazi nam lak protivnik ,malo za odmoriti igrace i laka pobeda od 3-0.Naravno zreb nas ni ovaj put nije posluzio , pa smo u cetvrt finalu igrali sa Nijemcima i nakon loseg izvodjenja penala uopsteno i jednih i drugih slavili smo sa 3-1.Slavlje je vec pocelo , no ostale su jos 2 utakmice sigurne.Sada u polufinalu sreca je bila na nasoj strani i imali smo nesto slabiju Cesku Republiku , koju smo savladali i opravdali ulogu favorita.Usli smo u finale ,da finale veliko finale u sred Francuske protiv Italijana....
Слика
Italijani u svojoj standardnoj formaciji , a ja u svojoj s Ljajicem Mitrovicem i Markovicem kao najisturenijim.Nismo igrali preterano defanzivno jer smo i mi kao i Italijani u finalu ,tako jer se nemamo sta braniti tu.Kazna je stigla od Simona Zaze.No u drugom poluvremnu prica je druga ,sjajan govor na poluvremenu igracima se podiglo samopouzdanje i vec u 50 minutu najbolji strijelac Eura 2016 Adem Ljajic donosi izjednacenje.Samo 8 minuta posle Matic donosi potpuni preokret Orlova.Na kraju se to ispostavilo kao konacan rezultat ovog finala Euro 2016 u Francuskoj.Nevjerovatan uspjeh Orlova .
Слика
Ljajic poneo epitet Najboljeg igraca EURA 2016 | Igraci Srbije u najboljih 11 EURA | Fanovi prezadovoljni ,ocekuje nas nezaboravan docek u Beogradu |
Слика
I to je to za kraj.Sada idem u Njemacku u lov na neke talente i nove igrace kako bih se domogao Evrope sa Leipzigom. :poz: :cheers:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

Upravo je zavrsena i treca sezona u Leipzigu.Treca moja sezona u menadzerskoj karijeri,sasvim sasvim zadovoljavajuca.Nakon ogromnog uspjeha sa Srbijom, jos jedan veliki uspjeh cinim i sa svojim klubom.U trecoj sezoni ,zapravo samo nakon 2 sezone u Bundesligi Leipzig se domogao titule na nevjerovatan nacin.Nekoliko kola pred kraj igrali smo sa Bajernom u gostima, definitivno im ne lezimo ,a to se vidilo i na RedBull Areni.Vodili smo sa 1-0,zatim su preokrenuli na 2-1,a onda sam uveo Dimitri Payeta u igru,i postigao je 2 gola za pobjedu i konacno prvo mjesto na tabeli.Dobio je nadimak "Dzoker s klupe".Taj nadimak je opravdao i u zadnjem kolu jer je pri rezultatu 1-1 sa Nunbergom usao u igru i dao gol za titulu!Tad je nastao opsti haos u klubu ,radovanje na tribini ,klupi ,terenu.Kada je sudija oznacio kraj ,poceo sam skakutati kao malo dijete ,ogroman uspjeh za mene i moj klub.Andrej Kramaric je bio nevjerovatan ,povrede ga nisu sprecavale u ovoj sezoni ,pa je u svih 34 odigranih utakmica dao 41 gol.Strasna sezona iza njega.Lazar Markovic,na pozajmici iz Liverpoola upisao je cak 22 asistencije , u ugovoru je stajalo da ga mozemo otkupiti za 35M ,sto je bilo previse za nas ,pa smo ga samo jos jednu sezonu zadrzali ovako.Da ne pisem i ne serem puno ,evo nekoliko slika jer one govore vise od hiljadu reci.


Sada nekoliko zanimljivih skrinsotova , medju kojima su i dva SSa dva najbolja igraca u sezoni ,dva nevjerovatna igraca.Mozete pogledati kakve su samo nagrade uzeli Andrej i Lazar ,a i koga je Andrej prestigao sa ovim 41 golom u ligi.

Andrej Kramaric overview | Lazar Markovic overview | Kramaric's awards | Markovic's awards | My awards | Fans player of the year | Leipzig players in team of the year |


To bi bilo to , a na pocetku nove sezone posle neuspjesnog kupa konfederacija dao sam otkaz u Srbiji jer nisam mogao na dve strane pogotovo sada ,kada cu sa Lajpcigom igrati na 3 fronta.Osim toga na slici dole mozete vidjeti vrtoglavu ponudu od Mancestera za Kramarica.Sve sto mogu reci jeste da je potraga za novim napadacom.Takodje ove sezone bio je i jubilej za mene ,100 utakmica na klupi ovog kluba.

Man.Utd offer for Kramaric | Kosarac reaches 100 | Prekinuta saradnja sa Srbijom | Orlici kao Orlovi , osvojili i oni EURO

I za kraj zaboravio sam da okacim transfere pa da se ne vracam koga interesuju evo ih ovde .

:poz: do sledeceg pisanja ,sada idemo na titulu LS i da odbranimo Bundesligu. Posljednja je sedmica u ovom polugodistu skole pa cu malo slabije biti aktivan ,popravljaju se ocjene :rugalica: :xD:

:cheers:
Proud to be a Gooner ! <3
Корисников грб
KosWonderkid#11
First Team Coach
Поруке: 267
Придружен: 03 Сеп 2012, 21:52
Место: Pale
Status: Није на вези

Порука од KosWonderkid#11 »

4 sezona , pocetak...
Nakon ljetnje pauze , ponovo smo se okupili i polako poceli trenirati za novu sezonu.Naravno isti igraci nisu bili , bilo je mnogo dolazaka i odlazaka.Neki su bili primorani ,a neki da se poveca rejting kluba i slicno.Najprije da krenemo sa novim igracima.Everton je bio u ocajnim problemima ,pa su mozda i dva najbolja igraca bili 'unhappy' i na transfer listi su.Kada sam video odmah sam poslao ponude , za Lukakua te McCarthya.Za Lukakua su htjeli oko 17 miliona ,ali sam uspjeo sniziti na cak 12.5M.Zatim vec od ranije potpisan i zavrsen transfer negdje u Januaru ili frebruaru,Alex Telles levi bek reprezentacije Brazila ,za samo 8 miliona stigao je i bice to paklena konkurencija na poziciji levog beka on i Ben Davies.Naravno trebao nam je i jedan jaci stoper za LS i odbranu titule ,a mi smo ga nasli u Interu,strasni Juan Jesus.I onda bomba negdje na sredini prelaznog roka , kreativci igre mi se nesto nisu svidjali jos od Dominika Kaisera koji je nekada sam donosio bodove nasoj ekipi.Ima se moze se , Mateo Kovacic stigao je za cak 50 miliona !Na rate naravno ,nismo mogli sve odmah dati i ako imamo mnogo novca.

TRANSFERS IN

Слика


Sto se tice odlazaka iz Lepiziga mnogo ih je bilo.Naravno onu ponudu od Junajteda za Kramarica sam morao prihvatiti jer je odmah bio nezadovoljan,nisam smio riskirati ,a i Lukaku je dosao.Pored njega Van Aanholt i Rekik su otisli zajedno u Inter.Hazard se nije bas najbolje snasao pa je i on otiso iz kluba.Kao i za Andreja , stigla je ponuda i za Sergi Roberta ,mogla mu je propasti karijera ladno ,a ja sam ga ponovo izgradio u jednog sjajnog veznog igraca.Bio je nezadovoljan nakon sto sam odbio prvu ponudu od Bavaraca ,a posle sam se nagadjao i jedva i ovo uzeo.Odmah posle toga usledio je i dolazak Matea.Takodje na pozajmice sam poslao Jovica,Saponjica i Klostermanna jer se nebi previse naigrali kod nas.

TRANSFERS OUT

Слика

EKIPA ZA NAREDNU SEZONU

Posto smo se pojacali,i to dobro ,spremni smo za odbranu titule kao i na pohod na nove trofeje.Prvu priliku za novi trofej u nasoj vitrini imali smo u Superkupu Njemacke.Protivnik je bio Koln,pored nas najvece iznenadjenje prosle sezone,4 mesto u Ligi i osvajaci kupa.Vicekapiten Joshua Kimmich ,izdanak nase skole,sa 2 gola doneo nam je trofej.Osim njega jos je pogadjao i Pavel Savitskiy.Novi trofej ,3 sa Leipzigom , 4 u mojoj trenerskoj karijeri.

Слика

Osim tog meca ,odigrali smo jos 4 u ovom mjesecu.Prvo u kupu izasli sa 2 i 3 postavom i slavili sa 5-1.Onda smo docekali nezgodnu Herthu i slavili sa 2-0.Pa su usledila i dva jako teska meca.Prvo protiv Wolfsburga u gostima i na kraju smo uzeli sva 3 boda.Zatim mec sa Dortmundom.Ocekivao sam nesto veci otpor Milionera,ali na kraju petarda u mrezi Weinderfellera.

Fixtures in August | Leipzig vs Dortmund match stats


I za kraj izvucene su i grupe za Ligu Sampiona.Po prvi put u istoriji kluba ( ne bas velikoj istoriji :xD: ) igracemo LS.Odmah peh ,upali smo mozda u najjacu grupu ,naravno bili smo u 4 sesiru.Protivnike mozete pogledati na slici dole.

Слика
Proud to be a Gooner ! <3
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”