CONCORD RANGERS - Momci sa plaže

Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

6. sezona po redu je gotova. Manje vise sve je prijatno iznenadjenje, sa par skrinova pokusacemo da ispricamo pricu.

Gomila igraca se upisala vise puta u strelce
Слика
Ja sam postao legenda kluba sa juga Engleske
Слика
Odlucili su da izgrade novi stadion sa ne tako mastovitim imenom
Слика
U medjuvremenu se ulaze i u izgradnju pomocne infrastruktrure
Слика
Trenutno gradjevine izgledaju ovako, 5000 mesta na stadionu jos skoro dve sezone u PL ako opstanemo. Nadamo se da ce svaka utakmica biti sell out.
Слика
I ja sam se u medjuvremenu podigao iz pepela
Слика
I za kraj jedan jedini regen koji necemu vredi a da je ponikao kod nas. U njega ulazemo sve i odmah je dobio priliku u prvoj postavi da se dokaze.
Слика
Trenutni budzet za narednu sezonu iznosi negde oko 16M, a budzet za plate oko 200K nedeljno sto je zaista premalo za elitu. Verovatno cemo sve sto mozemo da prebacimo iz transfera u plate, ostavicemo mozda samo koji milion za neke wunderkidove ako ih pronadjemo.

Do :punker: ...
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Pocela je nasa prva sezona u Premijer ligi. Ne tako sjajno ali vise mislim i da ne mozemo da ocekujemo. Prve cetiri utakmice, samo jedan bod, ali necemo se tako lako dati. Da budemo malo optimisticniji sa par zanimljivih slicica.
Слика

Слика

Слика

Слика
Malo i ja da ucim.
Слика
Dali su mi i fantasticnu kvotu za osvajanje PL.
Слика
Oborili smo rekord, napunili smo stadion do vrha, tako ce verovatno da bude i celu sezonu. :)
Слика
Pojacanja za PL od kojih stvarno ne znam sta ocekivati. Sutra ce biti i njihovo zvanicno prestavljanje ovde u temi.
Слика
Za sad ovoliko, porazi nas malo demoralisu, do prve pobede...
Последње учитавање од madness дана 18 Дец 2014, 04:46, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Malo o transferima, onim kvalitetnijim.
Luka Zulim - Hrvatski golman, debitovao za repku kad je dosao kod mene. Doveden na free, nadamo se veliko pojacanje, ima dobar potencijal.

Predrag Rajkovic - O njemu ne treba puno govoriti, rotacija sa prethodnim igracem, ko se bolje pokaze imace sansu da zacementira poziciju medju stativama.

Simone Pasa - Fantasticni Italijan, zadnji vezni i stoper, za sad prvi izbor na ovim pozicijama.

Jerome Binnom-Williams - Stameni levi bek, za sad prva postava, ne ocekujemo puno od njega.

Josue - Iskusni Portugalac, pravi playmaker kakav nam je trebao.

Bojan Cepzanovic - Mladi Srbin iz Jagodine, dobar potencijal, velika nada.

Dragisa Kuzmanovic - Jos jedan Palmin sugradjanin, videcemo sta ce biti od ova dva klinca i hoce li postati stub reprezentacije u buducnosti. Nas skaut kaze da hoce.

Domingo Tirado - Kvalitetni Spanac, 20 godina, dobar potencijal. Najskuplje pojacanje ovog prelaznog roka, za sad imamo vere u njega.
Finansije u zdravom plusu, plate daleko ispod budzeta, koji je zaista skroman za Premijer ligu.
Слика

Слика
Последње учитавање од madness дана 19 Дец 2014, 17:20, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Odlicni su ti ovi Srbi, ali Torrado je zlo!
Sé un hombre
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Dobar je Spanac, samo mnogo promasuje 1 na 1 za sad, moracu mu neki potez izuciti, da sabije.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Gotova i prva sezona u Premijer ligi. Vise nego dobro 7. mesto na kraju. Nazalost nismo se domogli Evrope jer je osvajac FA kupa premocni QPR koji je u finalu dobio Chelsea. Rano smo ispali iz oba kupa tako da tome necu posvecivati previse paznje za sad.
Слика
Uglavnom su izdominirali igraci koji su bili na pozajmici kod nas.
Слика

Слика


Bilo je svakakvih rezultata ove sezone, prenosim vam jedan veci deo. Najubedljiviji utisak smo ostavili protiv Sitija koje smo dobili oba puta sa ukupnom gol razlikom 7-1.
Слика
Wayne Woodward, koji je vec drugu sezonu kod nas na pozajmici iz drugoligasa Watford-a je igrac sa najvecom prosecnom ocenom u PL.
Слика
Sto se tice finansija u finom smo plusu iako igramo na stadionu koji prima samo 5000 mesta. Budzet za plate je oko 300K nedeljno sto je premalo za PL i na tome moramo da radimo.
Слика
Preuzeo sam reprezentaciju Francuske koja je aktuelni svetski prvak i osvajac Lige nacija, takodje imaju i dva druga mesta sa poslednja dva evropska prvenstva na kojima su oba puta nesrecno izgubili od Engleske.
Слика
Trenutno smo prvi u kvalifikacijama za svetsko prvenstvo sto i nije neko iznenadjenje. Najbolji igrac Francuske po svojim atributima je premocni Paul Pogba.
Слика
Do boljih pojacanja...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Čiter pogani.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”