(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Luksha95
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 09 Сеп 2014, 21:18
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Luksha95 »

Prelom u trecoj sezoni, kao i na svakom FM , skuplja se, proda se, kupi se :)

Polusezona, prosao sam grupu LS i sa novijim timom barem 1/4 ili 1/2 ako se mogne :)

A 4. sezona je vec za vrh Evrope :winner:

Слика
2D>3D

"Run, but carry the meanings of your past"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebote, a ja Sergeja doveo na loan, pa im ga ukrao na free.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ništa ni od PO sa Lidsom. ;(
danijel_95
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 06 Авг 2013, 01:40
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од danijel_95 »

Sta bi sa sejvom? :slap:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Igram i dalje, Gagi nije sisa.

Слика

Nikad gori februar, trpali su me svi redom, pogotovo oni što igraju 4-5-1 flat, nisam mogao da ih probijem, a uvek ga zavuku posle kornera. I izluđuje me long throw, znači popizdeo sam, Cardiff je imao 3-4 ccc posle toga. U k***c više sa tim. Povrede me jebale sve vreme, Emil se vratio pred poslednje kolo, a bio sam par meseci bez Sharpa... poslednji meč je odigrao krajem decembra. Sve u svemu, blah. Moglo je bolje, ali jbg, nisam imao sreće. Sledi totalni rebuilding. Raduju igre ovog Paragvajca, Montenegra, možda ga otkupim na kraju.

stats:

Слика

Слика

sve u svemu, podosta pičaka imam, moram ih oterati.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eGCp8d8n90U[/youtube]
Последње учитавање од Gagi дана 15 Дец 2014, 22:36, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Luksha95
Youth Team Coach
Поруке: 111
Придружен: 09 Сеп 2014, 21:18
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од Luksha95 »

zele пише:Jebote, a ja Sergeja doveo na loan, pa im ga ukrao na free.
Ma kakvi....kod mene im potreban za prvi tim kad sam hteo loan u prvoj sezoni, a za transfer 30-40m trazili ludaci, pa posle kolko godinu-dve smanjili na tih 17....al isplatice se sve to na kraju sezone :) Sad imam 14.000 u budzetu posle onoga :)
2D>3D

"Run, but carry the meanings of your past"
danijel_95
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 06 Авг 2013, 01:40
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од danijel_95 »

Samo napred Gagi, ja sam kontao krenuti sa Birminghemom dobre su im finansije sto mi se svidja dosta 12 mil su u plusu. :fanman:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Barnet ponovo prvi! Sjajna sezona iza nas, bilo je teških momenata, porazi od Milvola (2-7), MK Donsa(0-5) i Lejton Orijenta (1-4), ali na kraju pehar je u našim rukama!

Слика

Opet imam prvog strelca lige, sa Išiakuom nije produžen ugovor, pa je doveden Tjeri Ambroz na pozajmicu iz Mančester Sitija, odlično se pokazao, bio je najefikasniji igrač lige ispred Harija Kejna, Denija Grejema, Mekejla-Smita, sjajna sezona za njega, potrudiću se da produžem pozajmicu sa njim. Ali on nije bio jedina svetla tačka ove sezone, svi su blistali. Faure je komandovao odbranom, Mads Laudrup je sa Vilijem Overtumom, Derilom Istonom i Džordanom Džounsom gospodario veznim redom. Bekovi su bili sjajni, Džo Skarc i Lijam Doneli su špartali po boku kao Karlos i Kafu! Tiobald Rasin je imao 20 CS-ova! Jeste da su ga na nekim mečevima propisno izbušili, ali opet 20cs-ova! Nije mala stvar.

Слика

СликаСлика

Слика Слика Слика

I za kraj slika našeg najboljeg regena, jeste loš, ali napreduje, znam da neće biti nešto od njega, ali jebiga, produkt Barnettove škole, neka ga, neka donosi lopte.

Слика

Iz kupova sam ispao odmah, jedino sam igrao polufinale JPT, nebitan podatak.

Dobili smo i budžet sledeću sezonu, nije loše, nadam se da će neko hteti da dodje. Kontam da se opet oslonim na pozajmice, valjda će hteti neki bolji igrači da dodju, biće nam potrebni.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

DS_RS пише:Image

Image

Ne pamtim kad je moj igrac dao ovoliko golova

Image

Ovdje su Balanta i Romero placeni cini mi se po oko 8 m samo samo sam ostali novac dao na rate ili nakon 50 nastupa nzm. zasto ovdje ne pise ali sad kad udjem u transfer history stoji tacna cifra, vjerovatno to ide tek nakon isplate

Image

AUU....Al je Britt ubio !!! Sta igras, koju taktiku? Ovo je moj tim ajde pusti na pm tak da vidim, ili neki suggest :)
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Gagi пише:Igram i dalje, Gagi nije sisa.

Image

Nikad gori februar, trpali su me svi redom, pogotovo oni što igraju 4-5-1 flat, nisam mogao da ih probijem, a uvek ga zavuku posle kornera. I izluđuje me long throw, znači popizdeo sam, Cardiff je imao 3-4 ccc posle toga. U k***c više sa tim. Povrede me jebale sve vreme, Emil se vratio pred poslednje kolo, a bio sam par meseci bez Sharpa... poslednji meč je odigrao krajem decembra. Sve u svemu, blah. Moglo je bolje, ali jbg, nisam imao sreće. Sledi totalni rebuilding. Raduju igre ovog Paragvajca, Montenegra, možda ga otkupim na kraju.

stats:

Image

Image

sve u svemu, podosta pičaka imam, moram ih oterati.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eGCp8d8n90U[/youtube]
Da, LT na ovom FM-u kida! Mene Celzi redovno jebe sa tim..
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

zele citer, gagi posten covek
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Luksha95 пише:Ma kakvi....kod mene im potreban za prvi tim kad sam hteo loan u prvoj sezoni, a za transfer 30-40m trazili ludaci, pa posle kolko godinu-dve smanjili na tih 17....al isplatice se sve to na kraju sezone Sad imam 14.000 u budzetu posle onoga
Odakle ti svega ti 100M za transfere na pola 3. sezone? :wtf:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Uzeo sam Lazio kao prvi tim na ovom FMu, posto me smorilo da svaki FM zapocinjem sa Interom.

Uprava je trazila da budemo u gornjoj polovini tabele, sto je na kraju, videcete, i bilo... :ole:

Posto kesa za transfere nije bilo Bog-zna-koliko, dovedeni su mladi igraci za buducnost

Слика

Najvise sam ocekivao od Candreve i Klosea i oni su uzvratili poverenje.
Tounkara i Tariq su dobijali sansu na kasicicu, a Bilal, Bacuna i Savitskiy su poslati na pozajmice.

Sezona je jako lose pocela, ispali smo iz kupa vec u prvoj utakmici od Latine, koja je povela golom iz prekida i bila bolja u penal seriji.

Слика

Na polusezoni smo bili drugi na tabeli i uprkos oscilacijama u igri, zadrzali smo se tu do kraja sezone.

Слика

Слика

Слика

Слика

Negde pred kraj sezone, doveden je novi HOYD iz Atalante

Слика

Uz Candrevu, Klosea i de Vrija, dobru sezonu imao je i Parolo, mada je uprkos dobroj prosecnoj oceni imao 114 gresaka (na drugom je mestu u ligi)

Слика

Слика

Слика

Слика

Sa Kloseom nije produzen ugovor, pa se on penzionisao na kraju sezone.

Kup Italije je uzela Fiorentina koja je u finalu savladala Romu 1-0, a LS je uzeo Bayern

Слика

Omladinci lepo napreduju, i bice vazan deo nase igre u sledecoj sezoni

Слика

Слика

Слика

Слика

Odradjen je i prelazni rok za sledecu sezonu, a kao cilj sam izabrao osvajanje mesta koje vodi u LE. Nisam bio previse optimistican povodom finansija, ali je onda uletela ponuda za Candrevu koja se ne odbija i mislim da mozemo i vise od toga. :yesko:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Finansije su ocajne, ali pristize 20M do kraja sezone od Candrevinog transfera i jos toliko naredne.

Слика

Idemo u novu sezonu i izvinjavam se zbog duzine posta.

P.S. Taktiku sam menjao tokom sezone cesto, pa sam na kraju isprobavao i Gromovu i madnessovu, pa mislim da nema potrebe da kacim i taj SS.
:poz:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sredi minus, nemoj da ti pukne bankrot...
Sé un hombre
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Sredicu ga do kraja sezone. :yesko: Odbijao sam ponude do 25M za de Vrija od Arsenala i 12M za Andersona od Milana, ali ako naleti preko 30M moracu dobro da razmislim - i eto plusa. :ole:
Kakuta ce prvi da leti cim naidje dobra ponuda, a verujem da cu i Bigliu da uvaljam nekome posto ga stalno neko trazi. :gunman:

Inace sam u plusu 1M za sada sto se FFP-a tice.
:poz:

EDIT: Jel postoji neki limit posle kojeg se pada u bankrot?
Последње учитавање од The Rock дана 17 Дец 2014, 01:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

The Rock, rece mi Gagi da je bankrot ako sponzorstva i nagrade lige ne mogu da pokriju taj dug na kraju sezone...
Sé un hombre
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Слика
Ne pamtim kad sam poslednji put ovako lako proso grupnu fazu
Слика
Barbosa 14 golova na 6 meca

EDIT:igrao sam sa ˝rezervnim˝ sastavom sva 6 meca
Последње учитавање од JasminPetkovic дана 17 Дец 2014, 12:31, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Izgubio u finalu PO. Mrzi me da kačim ss-ove i slično, nemam živaca. Amelia, umri.
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

tanke14 пише:The Rock, rece mi Gagi da je bankrot ako sponzorstva i nagrade lige ne mogu da pokriju taj dug na kraju sezone...
Uprava predvidja da cemo od LS dobiti bar 15M, sto znaci da ce pokriti trenutni minus. Ako finansije nastave pad, imam koga da prodam. :yesko:

JasminPetkovic, da nisi doveo i Pantica? :zelenko:
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Слика


Ajd u k***c više.. :yesko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”