(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Popiješ administraciju kada si toliko u crvenom da ni budući priliv novca ne garantuje bolji život.

To može biti -3m za trećeligaše, -50 za klubove iz jačih liga... sve zavisi.

Jako je teško doći u tu situaciju, jedino ako baš numeš da kontrolišeš finansije.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Sta je bre ovo sa kornerima u pi...materinu!!???? Svaku utakmicu primam bar jedan gol!! Nwemoguce da nije bag prosto je nemoguce nisam toliko los.....a i igraci se povredjuju....30 suteva na gol dam 2 gola oni 4 suta daju 2 iz kornera i cao bodovima....izgubio sam u 10 utakmica najmanje 10 bodova zbog toga....
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Srbinho, probaj ovako.
Слика
Najbolje skakace ubaci za Zonally mark six yard box i nema zime. Nisam primio gol iz kornera ne pamtim.
Trust me, i'm the Doctor
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Vidoe sma gde je problem.....na mark near post mi je igrac koji ima 3 za jumping i 4 za marking (napadac) :zelenko: Nisam stiklirao to uopste jednostavno je po defaultu bilo namesteno tako ne znam zasto (obicno tu ide levi ili desni bek) ali sad sam ispravio i mnogo je bolje....ovo sto si predlozio deluje odlicno :cheers: moracu da probam iako inace nikad ne obracam paznju na te defanzivne prekide jer su mi uvek ok radili sve do sada....
Последње учитавање од srbinho дана 08 Дец 2014, 20:10, учитано 2 пута укупно.
cikamarko
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 11 Авг 2011, 17:37
Место: kuci
Status: Није на вези

Порука од cikamarko »

I ja sam primao minimum gol po utakmici iz kornera dok to nisam sredio.
Kod mene je:
bekovi - stative
stoperi - tall player
def vezni, ili vezni sa dobrim markingom, ili oba - man mark
ostali - zonal
napadac (brz) - ostaje napred

Otada se odlicno branim od kornera, primim mozda jedan gol na svakih 5-6 utakmica...
sindrompp
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 01 Апр 2014, 19:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од sindrompp »

Imam problem, pokusavam da igram sa drugarom preko steama ali kada ja hostam njemu strasno koci igrica,baguje blokira, gotovo da ne moze nista da uradi a kad on hosta ja se ne mogu uopste ni prikljuciti na taj njegov server. Ako neko zna do cega je to nek javi. Koliko brz net treba da bude da bi se moglo nesmetano igrati?
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Kakve su masine prvo, kakav procesor, ram i graficka? Kolika je brzina neta kod obojice? Da li nekom radi jos neki torrent ili slicno u to vreme? Koliko ste sigurni da nemate nekih spywera ili malvera koji vam usporavaju net? Da li je ste na wireless-u i da li je jos neko prikljucen u isto vreme na neciju mrezu, drugi komp,telefon, ves masina?

Probaj mi dati sto vise odgovora, sredicemo nesto.

Ako ti ne mozes da vidis njega onda mozda ne kreira online game dobro (mora da dozvoli svim steam prijateljima da bi ga ti nesmetano video). Blokira ili antivirus ili ima firewall ukljucen. Treba da doda FM u antivirusu kao exception i da iskljuci firewall i onda da proba. Najbolje je da kreira onaj sa jacim kompjuterom, internet danasnji standardni je manje vise dovoljan. Nadam se da nema dial-up. I uvek ce losije da radi igra onome koji nije kreirao.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Jel postoji negde opcija da trazim posao u klubu gde menadzer tog kluba nema status insecure ili very insecure???? Ili moram da cekam da otpuste nekog ili da ga zamrze? Uveo sam Car Konstantin u drugu ligu za sezonu i po pa bih voleo neki nov izazov :ole:
I koliko dugo se ceka da e zavrsi coaching course?? Ja vec 5 meseci na kursu i nikako da bata Djora dadne pecat....
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ides na Job Security desni klik i declare interest in job
sindrompp
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 01 Апр 2014, 19:26
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од sindrompp »

madness e ovako...
moj komp 4GB RAM i procesor duo core 2,4 GHZ il tu okvirno,net 40mb/s-vajrles a njegov 2 GB RAM procesor ne znam al tu kao moj mozda malo slabiji i net od 2mb/s ( tu je moguce problem) . ugasen torrent, ugasen firewall, ne znam sta ti je spywer i malver:) a kad on kreira vidim ja njega,ukucam sifru onda par sekundi ocitava i to je to,nista se ne desi,ja ponovo ukucam sifru i opet nista.nemam pojma
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

sindrompp, 2 giga rama je neka granica, a i tvoj procesor je granica, neki minimum da tera koliko toliko normalno brzo solo game. Mislim da je i 2mb ok brzina neta i mislim da je bolje da ti kreiras jer imas jacu masinu. Nazalost tako kako vam radi to je to, ne verujem da moze tecno da radi sa tim konfiguracijama. Ja imam dual core laptop 1.9Mhz, 2 giga rama i integrisanu graficku, FM prakticno da ne radi, toliko sporo da za jedan dan treba recimo ceo minut da ga protera. Online je nemoguce da igram.
deki5252
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 11 Дец 2014, 01:41
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од deki5252 »

pomoc, nece da mi se pokrene igrica izlazi "0xc000001d" , mozda je ovo pitanje bilo ali nisam pronasao na forum :cheers:
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Probaj da pokrenes kao run as administrator ili da promenes compatibility mod. Ako si skinuo pirata onda je verovatno do njega i onda mozes naci neku drugu verziju ili kupiti original. Sve dalje o pirateriji je zabranjeno na forumu. Ako je nesto hitno pitaj na PP.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Udjem jutros u igricu i odmah mi udje u poslednji sejv koji sam igrao, bez da mi prikaze meni igre i slicno. I sama mi igrica promeni na skin scorpio, a u opcijama pise samo da ima onaj glavni skin, znaci ne mogu da biram skinove. Zasto se ova igrica toliko baguje i kako da resim problem?
tandrkalo75
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 29 Јул 2012, 08:51
Место: Belgrade
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од tandrkalo75 »

Oggi пише:Slika
Zbog ovoga mi je danas jedno 5 puta izaslo iz igrice


I mene je ovo zajebavalo do juce. Bilo je momenata da nisam mogao ni jednu utakmicu da odigram. Sve sa grafikom sam pokusao i nije uspelo nista. Na kraju sam verifikovao kes, a posle i obrisao foldere sa kesom i preferansom i uspelo. I dalje snimam pred svaku tekmu za svaki slucaj, ali prosao sam za nekih 6-7 sati od pocetka septembra do novembra i nije ni jednom kresovao. Nadam se da nece ni danas. Mogu samo da zahvalim Gagiju :winner: sto sam nasao u njegovom sigu put kojim sam resio problem posto nisam vican kompjuterima i verovatno bih se jos drndao sa ovim. Ne znam da li si vec resio ovaj problem, ali ako nisi pokusaj ovako, meni je uspelo :poz:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

vignjoslav пише:Udjem jutros u igricu i odmah mi udje u poslednji sejv koji sam igrao, bez da mi prikaze meni igre i slicno. I sama mi igrica promeni na skin scorpio, a u opcijama pise samo da ima onaj glavni skin, znaci ne mogu da biram skinove. Zasto se ova igrica toliko baguje i kako da resim problem?
Šta si ubacivao? Jesi li subskrajbovan na nešto iz stim vorkšopa? Obriši cache ručno, isključi se sa svih sabskrajbova, obriši sve skinove i pokreni igru.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Danas ulazim u igru i mi nedaje ni jedan skin da izaberem automatski je na onaj pocetni iz igre a do sada je sve radilo odlicno ????
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/skinovi-i-dalje-ne-rade-152-vt12263.htm
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

zele пише:
vignjoslav пише:Udjem jutros u igricu i odmah mi udje u poslednji sejv koji sam igrao, bez da mi prikaze meni igre i slicno. I sama mi igrica promeni na skin scorpio, a u opcijama pise samo da ima onaj glavni skin, znaci ne mogu da biram skinove. Zasto se ova igrica toliko baguje i kako da resim problem?
Šta si ubacivao? Jesi li subskrajbovan na nešto iz stim vorkšopa? Obriši cache ručno, isključi se sa svih sabskrajbova, obriši sve skinove i pokreni igru.
Apsolutno nista sem skinova, ali zadnji skin sam ubacio pre mesec dana mozda.
Nisam nista ni subskrajbovao. Kad izbrisem sve skinove udje mi u igru, ali je pozadina siva, dugmici pomesani ...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da li si obrisao cache?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”